7 000 грн/міс
1 кімн. в 2 кімн.
55 / 18 / 8 м²
поверх 7 з 9
Панельна
Чеський проект
Ізольована
З ремонтом
сьогодні
сьогодні
0 (сьогодні 0, вчора 0)
Опис
Оренда кімнати в 2-к квартирі на вул. Семашко (Мирослава Поповича) 12 , 7/9 поверх. Газова плита. Квартира затишна та комфортна. Приємна аура. Вся необхідна побутова техніка та меблі. В кімнаті є кондиціонер. Паркування на подвір'ї. Поруч парки, дитячі садки, школи, майданчики, лікарня, поліклініка, бювет. До станції м. Академістечко, та м. Житомирська 5 хв. пішки, До зупинки будь-якого транспорту пішки на пр. Берестейський, та пр. Палладіна. Макдональдс, Новус, АТБ, Фора, кафешки, ресторани – все в пішій доступності. Приємний хазяїн, проживає в квартирі. Ціна 7 000 грн + частично за комуналку
Деталі
Кімната в 2-кімнатній квартирі, Окрема квартира. Висота стелі 2.5 метра, Технологія будівництва - Панельна, Тип будинку - Чеський проект. В кімнаті 1 вікно, Вид з вікна у двір. Кімната Ізольована, Квартира стандартна. Є газ, кухонна плита газова. Є гаряча вода. Опалення центральне. Роздільний санвузол. Є сантехніка. Проведені. Вікна металопластикові, нові. Міжкімнатні двері дерев'яні, нові. Тамбур окремий, капітальний. В кімнаті є Телевізор, Праска, Шафа, Ліжко, Кондиціонер, Пральна машина, Душова кабіна, Холодильник, Мікрохвильовка, Посуд, Сигналізація, Лічильники. Загальний стан кімнати - З ремонтом. Поруч є школа, дитсадок, зупинки, розважальні заклади, супермаркет, парк. Терміново, Надання документів. Комісія за послуги 50 %
В квартирі є
  • Телевізор
  • Праска
  • Шафа
  • Ліжко
  • Кондиціонер
  • Пральна машина
  • Душова кабіна
  • Холодильник
  • Мікрохвильовка
  • Посуд
  • Сигналізація
  • Лічильники
Верифікований профіль
PRO аккаунт
Професійний акаунт
Gold partner
24
Роки досвіду
1
Верифікована рекомендація
5
Років на сайті
Активних оголошень 8
Ексклюзивних об'єктів 0
Рекламна активність 8123
Останній візит на сайт сьогодні
Рекомендувати
Адреса
Вашу скаргу прийнято!
Оберіть спосіб підтвердження
Щоб вашу рекомендацію було зараховано, підтвердіть свою особистість
* Особисті дані не відображатимуться на сайті та слугуватимуть лише для підтвердження особистості.
Як верифікуватись через Дію?
Зчитайте QR-код сканером у застосунку Дія й підтвердьте авторизацію Дія.Підписом
QR-код буде дійсний ще 02:00
Як верифікуватись через Bankid?
Верифікація BankID відкриється у новому вікні. Якщо сторінка верифікації не відкрилася, вікно було заблоковане вашим браузером.
Щоб дозволити відкриття вікна, виконайте такі кроки:

1. Перевірте адресний рядок браузера на повідомлення про помилку або піктограму блокування. Натисніть на нього.
2. Якщо у вас встановлено блокувальник спливаючих вікон, тимчасово відключіть його для цього сайту.
3. Перевірте налаштування вашого браузера і переконайтеся, що блокування спливаючих вікон вимкнено або налаштовано на дозвіл відкриття цього вікна.

Якщо проблема залишається невирішеною, зверніться до нашої служби підтримки.
Як верифікуватись через Дію?
Верифікація Дія відкриється у новому вікні. Якщо сторінка верифікації не відкрилася, вікно було заблоковане вашим браузером.
Щоб дозволити відкриття вікна, виконайте такі кроки:

1. Перевірте адресний рядок браузера на повідомлення про помилку або піктограму блокування. Натисніть на нього.
2. Якщо у вас встановлено блокувальник спливаючих вікон, тимчасово відключіть його для цього сайту.
3. Перевірте налаштування вашого браузера і переконайтеся, що блокування спливаючих вікон вимкнено або налаштовано на дозвіл відкриття цього вікна.

Якщо проблема залишається невирішеною, зверніться до нашої служби підтримки.
Вітаємо!
Рекомендацію зараховано!
Незабаром рекомендація зʼявиться на сторінці рієлтора.
Рекомендацію не зараховано.
Ви вже залишали рекомендацію даному рієлтору.
В пропозиції є незбережені дані.