Самые популярные коттеджные городки города
Коттеджные городки Бартатова
Топ объявлений Бартатова
150 000 $
530 $/м²
Зелена, 4
ПРЕМИУМ
єВідновлення
283 / 128 / 15 м²
3 этажа
13 сот
6 комнат и более
сегодня
✨ Продаж будинку
📍 Бартатів (7 км від Львова)
🏡 283 м² | ділянка 13,5 соток
🏠 Планування:
• 3 поверхи
• 6 кімнат
• 3 санвузли
• Власна сауна
• Гараж на 2 авто
🏗 Характеристики:
• Цегляний будинок, монолітне перекриття
• Індивідуальне опалення
• Світло — 10 кВт, газ, центральна вода
• Житловий стан
🌿 Територія:
• Альтанка
• Озеленення, бруківка
💰 Ціна: 150 000 $
📞 Володимир | АН ROKS |

95 000 $
864 $/м²
Лісна
ПРЕМИУМ
110 / 90 / 15 м²
2 этажа
5 сот
3 комнаты
2022 год постройки
сегодня
Продаж будинку у с. Бартатів-с.Суховоля Декілька хвилин до вул. Городоцька, зручне сполучення з м. Львів.
Ділянка:
• Площа – 5,4 сотки, рівної форми
• Підведено: електрику, воду, каналізацію (септик)
• Можливість підключення газу
Будинок:
• Загальна площа – 110 м², 2 поверхи
• Утеплений, виконаний фасад (потрібно лише додати структуру)
• Планування: 3 кімнати, кухня-вітальня, 2 санвузли, гардеробна, котельня
• Опалення – твердопаливний котел
Стан всередині:
• Проведена вся електрика та сантехніка
• Стіни готові під фарбування
• Ремонт не завершений — можливість зробити на власний смак

100 000 $
310 $/м²
Львівська
323 / 300 / 20 м²
3 этажа
16 сот
6 комнат и более
сегодня
Продається житловий будинок у селі Бартатів, Городоцький район.
Загальна площа — 323 м²
Земельна ділянка — 15 соток
Кімнат — 6
Поверховість — 3 (цоколь основні поверхи)
Будинок накритий, частково встановлені вікна, виконана чорнова штукатурка. Є два входи під камін, два балкони, цокольне приміщення з гаражем на 2 авто.
Комунікації: проведено воду, газ, світло, є вигрібна яма.
Вартість — 100 000 $. Можливий обмін на квартиру з доплатою.
Ексклюзив від Cherry Estate. Дзвоніть — покажемо сьогодні.

164 995 $
673 $/м²
Ягідна
245 / 95 / 24 м²
2 этажа
20 сот
6 комнат и более
сегодня
Продаж будинку біля Львова у с.Бартатів (на межі із Суховолею) Городоцького району .
Будинок житловий , загальна площа 245 м.кв. Земельна ділянка 20 сот.
На першому поверсі коридор , кухня , спальня , санвузол , котельня та вихід у гараж.
На другому поверсі 5 житлових кімнат .
Опалення газове , двофункційний котел, підігрів підлоги у ванні.
Вода -свердловина , каналізація-септик.
Заїзд у вулицю через ворота .
До межі ЛЬвова 5 км.
У пішій доступності продуктовий магазин, зупинка громадського транспорту.
код 14767

210 000 $
1 019 $/м²
Вигінська
206 / 88 / 20 м²
2 этажа
12 сот
5 комнат
сегодня
Код об'єкту #30081855
Пропонується до продажу просторий 2-поверховий будинок у затишній локації — вул. Вигінська, с. Бартатів, друга лінія від дороги. Ідеальне поєднання тиші, приватності та зручного доїзду до Львова.
- Загальна площа будинку: 206 м²
- Ділянка: 12 соток (правильної форми)
- Кількість кімнат: 5
- Гараж: на 2 автомобілі
Будинок новий, з уже виконаною більшою частиною внутрішніх робіт — ви можете завершити ремонт під власний смак.
Планування та особливості:
— простора кухня-студія
— панорамні вікна
— 2 санвузли
— тераси (можливість облаштувати зону відпочинку або спортзал)
— камін з обігрівом на два поверхи
— тепла підлога по всьому першому поверху
Комунікації та осна...
145 000 $
678 $/м²
Довга
214 / 91 / 26 м²
2 этажа
3 сот
4 комнаты
2015 год постройки
сегодня
Залишаються меблі та техніка! До Львова 7 км.
Агентство нерухомості "Престиж" пропонує на продаж будинок (спарка), окремий вхід та своя земельна ділянка огороджена, постелена бруківка.
Площа 214 м.кв., 2 поверхи, стіни з цегли. Земля 3 сотих. Гараж та балкон.
Своє опалення, двохконтурний котел (газ), підігрів підлоги всюди де плитка.
Чотири кімнати, два санвузли з підігрівом підлоги. Посудомийна машинка.
Інтернет, септик.
Поруч є вся інфраструктура. Зупинка транспорту, прод. магазин, школа та дит садок.
Ціна 145 000 дол. США + комісія агентства нерухомості

135 000 $
844 $/м²
Підлісна
БЕЗ КОМИССИИ
160 / 90 / 50 м²
2 этажа
5 сот
4 комнаты
2026 год постройки
вчера
Продаж сучасного , окремостоячого будинку біля Львова у Бартатові
Продається окремостоячий двоповерховий будинок у с. Бартатів — всього 6 км від Львова, 10–15 хвилин їзди до міста.
Будинок розташований у тихому, обжитому районі. Поруч дубовий ліс, додає затишку та комфорту.
Площа будинку 160 м²
Площа ділянки 5 соток
Ціна: 135 000 $ БЕЗ КОМІСІЇ
Будинок цегляний, утелпений пінопластом 15 см,
стіни якісно пошпакльовані — готові під фарбування або декоративну штукатурку. Чистова стяжка з підігрівом підлоги на першому поверсі, стеля утеплена мінеральною ватою.
Повністю розведена електрика по всьому будинку.
Заведені всі комунікації електрика 3 фази,центральна вода,септик. На весну плануєтьс...

171 600 $
1 100 $/м²
лісна
БЕЗ КОМИССИИ
КГ Smaragd town
156 / 42 / 41 м²
3 этажа
2 сот
3 комнаты
вчера
Продаж котеджу (таунхаусу) в Бартатові!
Пропонуємо сучасний триповерховий котедж площею 156 м2 у мальовничому та спокійному передмісті Львова — с. Бартатів.
Планування та переваги:
• 3 окремі спальні кімнати
• Простора кухня-вітальня
• 2 санвузли
• Котельня
• Гараж з автоматичними воротами
• 2 тераси для відпочинку
• Експлуатований дах з можливістю облаштування зони релаксу
Комунікації:
• Індивідуальне газове опалення
• Централізоване водопостачання
• Каналізація — септик з очисними спорудами
Будинки знаходяться на завершальному етапі будівництва — ідеальний момент, щоб обрати найкращий варіант для себе.
У комплексі передбачено все для комфортного та безпечного життя:
- торговий центр (магаз...

95 000 $
864 $/м²
Городоцька
Відеотур
110 / 100 / 10 м²
2 этажа
5 сот
3 комнаты
2 дня назад
Будинок 110 м² у Бартатові, ділянка 5,4 сотки
Продається двоповерховий будинок площею 110 м² із земельною ділянкою 5,4 сотки у с. Бартатів, Городоцький район. Утеплений, фасад готовий, заведені електрика, вода, каналізація. Твердопаливний котел, дорогі вікна, проведена електрика та сантехніка, стіни готові під малювання. 3 кімнати, 2 санвузли, кухня‑вітальня, гардеробна, котельня.
Зручне сполучення з м. Львів.
Ексклюзив від Cherry Estate. Дзвоніть — покажемо сьогодні!

135 000 $
900 $/м²
Підлісна
БЕЗ КОМИССИИ
150 / 55 / 30 м²
2 этажа
5 сот
4 комнаты
2025 год постройки
2 дня назад
Продаж сучасного , окремостоячого будинку біля Львова у Бартататові
Площа будинку 150 м²
Площа ділянки 5 соток
Ціна: 129 000 $ БЕЗ КОМІСІЇ
Будинок цегляний, утелпений пінопластом 15 см,
Повністю розведена електрика по всьому будинку.
Заведені всі комунікації електрика 3 фази,центральна вода,септик. На весну планує...

199 000 $
2 010 $/м²
Затишна
99 / 40 / 17 м²
2 этажа
6 сот
3 комнаты
3 дня назад
ПРОДАЖ БУДИНКУ
Адреса - село Бартатів, вулиця Затишна, Львівська область.
Кількість кімнат - три.
Поверховість - двоповерховий будинок.
Матеріал стін - цегла.
Земельна ділянка - 6 соток, огороджена. Призначення - для будівництва і обслуговування житлового будинку.
Загальна площа будинку - 99.1 м2, житлова - 40.1 м2, кухня - 17 м2.
В будинку зроблений євроремонт, наявні меблі та побутова техніка: пральна машина, холодильник, варильна поверхня, духова піч, мікрохвильова піч.
Опалення - електричний котел та твердопаливний котел.
З підігрівом підлоги на кухні в коридорі та санвузлі.
Санвузли - два.
Перший поверх будинку включає: кухню, вітальню, коридор, котельня та санвузол.
Другий поверх (м...

135 000 $
900 $/м²
Шкільна
БЕЗ КОМИССИИ
150 / 50 / 38 м²
2 этажа
5 сот
4 комнаты
2025 год постройки
3 дня назад
Площа будинку 150 м²
Площа ділянки 5 соток
Ціна: 135 000 $ БЕЗ КОМІСІЇ
Будинок цегляний, утелпений пінопластом 15 см,
Повністю розведена електрика по всьому будинку.

85 000 $
260 $/м²
Центральна
327 / 110 / 30 м²
2 этажа
15 сот
6 комнат и более
3 дня назад
Продаж окремого будинку на ділянці 15 соток з призначенням під забудову!
Будинок має красиву природну локацію - поруч сосновий ліс, озеро!
Бартатів- ближнє передмістя Львова!
До кільця вул. Городоцька і Епіцентру -5 км по ідеальному асфальту!
До будинку підведено електрику, центральну воду, газ!
Хороший доїзд до будинку, асфальт майже до дому, сусіди поруч живуть давно.
Площа будинку 327 м2!
Будинок має право власності, а значить підійде під програму «євідновдення» і «перерахунок» в гривні!
Ідеально під реконструкцію, розділення на кілька менших квартир!
Цей обʼєкт дуже перспективний, головне знати фінальний задум!
Дзвоніть!
код - 385928

210 000 $
2 143 $/м²
Затишна
98 / 88 / 10 м²
2 этажа
6 сот
3 комнаты
6 дней назад
Будинок біля лісу з гаражем та терасами
Продається цегляний будинок у с. Бартатів, Городоцький район, вул. Затишна.
Головна перевага — розташування біля лісу та наявність двох терас і окремого гаража 40 м².
- Загальна площа: 98 м²
- Ділянка: 6 соток
- Поверховість: 1,5 поверхи
- Кімнати: 3
Будинок утеплений мінватою, встановлено комбіноване опалення (електричний котел Kospel 12 кВт + твердопаливний котел Kronos), підігрів підлоги на Т-поверхах.
Є центральне водопостачання, локальна каналізація, сигналізація, відеонагляд.
Дах утеплений 30 см мінвати.
Дві тераси, гардеробна, дві ванні кімнати.
Окремо стоячий гараж з автоматичними воротами, кладова та дровітня.
До центру Львова — лише 15 км. Г...

165 000 $
673 $/м²
Ягідна, 19
245 / 95 / 24 м²
2 этажа
20 сот
6 комнат и более
1 нед. назад
На другому поверсі 5 житлових кімнат .
Вода -свердловина , каналізація-септик.
Встановлять автоматичні ворота .
Заїзд у вулицю через ворота .
До межі Львова 5 км.
код 14767
135 000 $
563 $/м²
довга, 45
єОселя
240 / 90 / 60 м²
2 этажа
18 сот
3 комнаты
2021 год постройки
1 нед. назад
Продаж окремо стоячого будинку с. Бартатів (Конопниця/Зимна Вода) 13 км. до Оперного Театру. Загальна площа будинку 242 м.кв. Будинок складається з двох поверхів. На першому поверсі знаходиться кухня вітальня - 60 м.кв., гараж – 25,3 м.кв., хол - 23,7 м.кв., гостьовий санвузол . На другому поверсі знаходяться 4 кімнати ( 25,4 м.кв.,17,6 м.кв., 21,3 м.кв., (11,2 м.кв. гардеробна кімната), 19,8 м.кв.) ЖП в сумі 84,1 м.кв. Дах перекритий рубероїд, яка є стійкий до зовнішніх подряпин. На територіїї будинку є 2 з'єднаних гаражних приміщення з сендвіч панелів. Гаражне приміщення додатково має кабінет. Готовий бізнес на власні території. Центральне водопостачання. Світло заведенне до будинку і гар...