Топ объявлений Бартатова
150 000 $
530 $/м²
Зелена, 4
ПРЕМИУМ
єВідновлення
283 / 128 / 15 м²
3 этажа
13 сот
6 комнат и более
сегодня
✨ Продаж будинку
📍 Бартатів (7 км від Львова)
🏡 283 м² | ділянка 13,5 соток
🏠 Планування:
• 3 поверхи
• 6 кімнат
• 3 санвузли
• Власна сауна
• Гараж на 2 авто
🏗 Характеристики:
• Цегляний будинок, монолітне перекриття
• Індивідуальне опалення
• Світло — 10 кВт, газ, центральна вода
• Житловий стан
🌿 Територія:
• Альтанка
• Озеленення, бруківка
💰 Ціна: 150 000 $
📞 Володимир | АН ROKS |

18 000 $
1 108 $/сот
ПРЕМИУМ
сельхозназначение
16.25 сот
сегодня
Продаж земельної ділянки в с. Бартатів
Пропонується земельна ділянка сільськогосподарського призначення з можливістю зміни під будівництво.
Локація: с. Бартатів
Площа 16,25 сот
Розмір ділянки: 37 × 45 м
✅ Житловий район, поруч проживають сусіди
✅ Є можливість зміни цільового призначення під будівництво
✅ Комунікації поруч – світло та газ
✅ Зручний заїзд до ділянки з двох сторін
✅ Тихий, спокійний район – ідеально для життя
Ціна: 18 000 $
Телефон: [телефон скрыт]Таня)

95 000 $
864 $/м²
Лісна
ПРЕМИУМ
110 / 90 / 15 м²
2 этажа
5 сот
3 комнаты
2022 год постройки
1 нед. назад
Продаж будинку у с. Бартатів-с.Суховоля Декілька хвилин до вул. Городоцька, зручне сполучення з м. Львів.
Ділянка:
• Площа – 5,4 сотки, рівної форми
• Підведено: електрику, воду, каналізацію (септик)
• Можливість підключення газу
Будинок:
• Загальна площа – 110 м², 2 поверхи
• Утеплений, виконаний фасад (потрібно лише додати структуру)
• Планування: 3 кімнати, кухня-вітальня, 2 санвузли, гардеробна, котельня
• Опалення – твердопаливний котел
Стан всередині:
• Проведена вся електрика та сантехніка
• Стіни готові під фарбування
• Ремонт не завершений — можливість зробити на власний смак

210 000 $
1 019 $/м²
Вигінська
206 / 88 / 20 м²
2 этажа
12 сот
5 комнат
сегодня
Код об'єкту #30081855
Пропонується до продажу просторий 2-поверховий будинок у затишній локації — вул. Вигінська, с. Бартатів, друга лінія від дороги. Ідеальне поєднання тиші, приватності та зручного доїзду до Львова.
- Загальна площа будинку: 206 м²
- Ділянка: 12 соток (правильної форми)
- Кількість кімнат: 5
- Гараж: на 2 автомобілі
Будинок новий, з уже виконаною більшою частиною внутрішніх робіт — ви можете завершити ремонт під власний смак.
Планування та особливості:
— простора кухня-студія
— панорамні вікна
— 2 санвузли
— тераси (можливість облаштувати зону відпочинку або спортзал)
— камін з обігрівом на два поверхи
— тепла підлога по всьому першому поверху
Комунікації та осна...

55 850 $
980 $/м²
Лісна, 1а
1 комната
57 / 40 / 13 м²
этаж 2 из 3
сегодня
Продається двокімнатна квартира в новобудові Квартира розміщена на 2 поверсі 3 двух кімната поверхового 6 квартирного житлового будинку клубного типу в с. Воля-Бартатівська, вул. Лісна, буд. 1А.
ПЕРЕВАГИ:
- Будинок зданий в експлуатацію.
- Проведені усі комунікації.
- Встановлені лічильники на воду, газ, електрику.
- Встановлений двоконтурний газовий котел.
- Розведена електрика.
- Огороджена територія.
- Автоматичні ворота.
- Благоустрій.
- Паркінг.
- Можливість швидкісної електрозаправки автомобіля.
- В будинку є мешканці.
Тихий, комфортний район для проживання. Поряд автотраса Львів-Городок з зупинкою транспорту (200 метрів).

200 000 $
1 149 $/сот
сельхозназначение
174 сот
сегодня
Земельна ділянка 1,74 га — продаж, Львівська обл.
Продається земельна ділянка площею 1,74 га у Львівській області.
Над ділянкою немає ліній електропередач
Кадастровий номер: 4620980800:14:000:0023
Приватна власність, документи в порядку
Деталі та умови обговорюються по телефону
Вигідна пропозиція для інвестицій чи будівництва у перспективному місці.
Ексклюзив від Cherry Estate. Дзвоніть — покажемо сьогодні.
95 000 $
1 397 $/сот
Зелена
под застройку
68 сот
сегодня
Продається
земельна ділянка з будинком та озером,
с. Бартатів (Городоцький район), поруч район вул.Зелена,
Цільове призначення — під будівництво.
Загальна площа ділянки становить 68 сот
Це місце для тих, хто хоче жити поруч із природою, але залишатися біля міста.
Ділянка знаходиться в спокійному місці.
Близько до центральної дороги.
Є всі комунікації:
Газ, світло, вода
Доїзд асфальтований.
Поруч є зупинка транспорту та магазин.
До Львова на машині 10 хв.
Приватна власність!
Гарна локація
ЦІНА 95 тис $
Ексклюзив!
Телефонуйте! Покази по домовленості!
[телефон скрыт]
[телефон скрыт]
КАТЕРИНА
120 000 $
3 785 $/сот
БЕЗ КОМИССИИ
сельхозназначение
31.7 сот
сегодня
Продаються дві земельні ділянки загальною площею 31,7сотки у селі Бартатів.
Перша ділянка – 15,85соток, друга – також 15.85 сот.
Розташовані на 1-й лінії, що забезпечує зручний доступ та приватність.
Переваги ділянки:
• Суха, рівна територія, готова до забудови;
• Поруч проходять всі комунікації: світло, газ;
• Офіційний заїзд з центральної дороги;
• Цільове призначення – ОСГ, підходить для ведення сільського господарства або будівництва.
(По генплану є можливість змінити цільове призначення, залежно від потреб.)
Всі документи в порядку та на руках.
Для детальної інформації телефонуйте
145 000 $
678 $/м²
Довга
214 / 91 / 26 м²
2 этажа
3 сот
4 комнаты
2015 год постройки
сегодня
Залишаються меблі та техніка! До Львова 7 км.
Агентство нерухомості "Престиж" пропонує на продаж будинок (спарка), окремий вхід та своя земельна ділянка огороджена, постелена бруківка.
Площа 214 м.кв., 2 поверхи, стіни з цегли. Земля 3 сотих. Гараж та балкон.
Своє опалення, двохконтурний котел (газ), підігрів підлоги всюди де плитка.
Чотири кімнати, два санвузли з підігрівом підлоги. Посудомийна машинка.
Інтернет, септик.
Поруч є вся інфраструктура. Зупинка транспорту, прод. магазин, школа та дит садок.
Ціна 145 000 дол. США + комісія агентства нерухомості

164 995 $
673 $/м²
Ягідна
245 / 95 / 24 м²
2 этажа
20 сот
6 комнат и более
вчера
Продаж будинку біля Львова у с.Бартатів (на межі із Суховолею) Городоцького району .
Будинок житловий , загальна площа 245 м.кв. Земельна ділянка 20 сот.
На першому поверсі коридор , кухня , спальня , санвузол , котельня та вихід у гараж.
На другому поверсі 5 житлових кімнат .
Опалення газове , двофункційний котел, підігрів підлоги у ванні.
Вода -свердловина , каналізація-септик.
Заїзд у вулицю через ворота .
До межі ЛЬвова 5 км.
У пішій доступності продуктовий магазин, зупинка громадського транспорту.
код 14767

135 000 $
844 $/м²
Підлісна
БЕЗ КОМИССИИ
160 / 90 / 50 м²
2 этажа
5 сот
4 комнаты
2026 год постройки
вчера
Продаж сучасного , окремостоячого будинку біля Львова у Бартатові
Продається окремостоячий двоповерховий будинок у с. Бартатів — всього 6 км від Львова, 10–15 хвилин їзди до міста.
Будинок розташований у тихому, обжитому районі. Поруч дубовий ліс, додає затишку та комфорту.
Площа будинку 160 м²
Площа ділянки 5 соток
Ціна: 135 000 $ БЕЗ КОМІСІЇ
Будинок цегляний, утелпений пінопластом 15 см,
стіни якісно пошпакльовані — готові під фарбування або декоративну штукатурку. Чистова стяжка з підігрівом підлоги на першому поверсі, стеля утеплена мінеральною ватою.
Повністю розведена електрика по всьому будинку.
Заведені всі комунікації електрика 3 фази,центральна вода,септик. На весну плануєтьс...

26 000 $
2 000 $/сот
сельхозназначение
13 сот
вчера
Земельна ділянка 12.5 соток — Бартатів, поруч ліс та озеро
Пропонується ексклюзив від Cherry Estate — земельна ділянка площею 0.1255 га (12.5 соток) у затишному та перспективному селі Бартатів.
Кадастровий номер: 4620980800:18:001:0080
Локація: поруч ліс та озеро — чисте повітря, тиша та гармонія з природою
Ділянка не на самій водоймі та не в лісі — зручність користування без обмежень
На відстані до 1 км: спортивно-тренувальний центр ФК «Карпати», школа
Ідеально для будівництва приватного будинку, дачі чи інвестиції
Переваги:
рівна форма, зручна для забудови
екологічно чиста місцевість
розвинена інфраструктура поруч
гарне сусідство та приємне оточення
Це місце, де хочеться жити —...

18 000 $
2 000 $/сот
под застройку
9 сот
вчера
Земельна ділянка 9 соток — Бартатів, поруч ліс та озеро
Пропонується ексклюзив від Cherry Estate — земельна ділянка площею 0.092 га (9 соток) у затишному та перспективному селі Бартатів.
Кадастровий номер: 4620980800:18:001:0079
Водночас ділянка не на самій водоймі та не в лісі — зручність користування без обмежень
Це місце, де хочеться жити...

171 600 $
1 100 $/м²
лісна
БЕЗ КОМИССИИ
КГ Smaragd town
156 / 42 / 41 м²
3 этажа
2 сот
3 комнаты
вчера
Продаж котеджу (таунхаусу) в Бартатові!
Пропонуємо сучасний триповерховий котедж площею 156 м2 у мальовничому та спокійному передмісті Львова — с. Бартатів.
Планування та переваги:
• 3 окремі спальні кімнати
• Простора кухня-вітальня
• 2 санвузли
• Котельня
• Гараж з автоматичними воротами
• 2 тераси для відпочинку
• Експлуатований дах з можливістю облаштування зони релаксу
Комунікації:
• Індивідуальне газове опалення
• Централізоване водопостачання
• Каналізація — септик з очисними спорудами
Будинки знаходяться на завершальному етапі будівництва — ідеальний момент, щоб обрати найкращий варіант для себе.
У комплексі передбачено все для комфортного та безпечного життя:
- торговий центр (магаз...

95 000 $
864 $/м²
Городоцька
Відеотур
110 / 100 / 10 м²
2 этажа
5 сот
3 комнаты
2 дня назад
Будинок 110 м² у Бартатові, ділянка 5,4 сотки
Продається двоповерховий будинок площею 110 м² із земельною ділянкою 5,4 сотки у с. Бартатів, Городоцький район. Утеплений, фасад готовий, заведені електрика, вода, каналізація. Твердопаливний котел, дорогі вікна, проведена електрика та сантехніка, стіни готові під малювання. 3 кімнати, 2 санвузли, кухня‑вітальня, гардеробна, котельня.
Зручне сполучення з м. Львів.
Ексклюзив від Cherry Estate. Дзвоніть — покажемо сьогодні!

81 000 $
3 000 $/сот
под застройку
27 сот
2 дня назад
Земельна ділянка 27 соток у Бартатові — під забудову, поруч траса Львів–Шегині!
Продається земельна ділянка площею 0,27 га у селі Бартатів, поруч міста Львова. Ідеальний варіант під будівництво житлового будинку.
Переваги:
Всього 100 м до траси Львів–Шегині
Поруч житлові будинки та комунікації
Рядом гарний ліс для відпочинку
Поблизу шиномонтаж, автомийка та будівельні магазини
Приватна власність, документи на руках.
Ексклюзив від Cherry Estate! Дзвоніть — покажемо сьогодні.

135 000 $
900 $/м²
Підлісна
БЕЗ КОМИССИИ
150 / 55 / 30 м²
2 этажа
5 сот
4 комнаты
2025 год постройки
2 дня назад
Продаж сучасного , окремостоячого будинку біля Львова у Бартататові
Площа будинку 150 м²
Площа ділянки 5 соток
Ціна: 129 000 $ БЕЗ КОМІСІЇ
Будинок цегляний, утелпений пінопластом 15 см,
Повністю розведена електрика по всьому будинку.
Заведені всі комунікації електрика 3 фази,центральна вода,септик. На весну планує...

20 000 $
1 111 $/сот
сельхозназначение
18 сот
2 дня назад
Продаж двох земельних ділянок у Бартатові (Львівський р-н)
Пропонуємо дві земельні ділянки сільськогосподарського призначення у перспективному місці.
Локація: с. Бартатів
Загальна площа: 18 соток (дві ділянки)
Неподалік вже збудовані будинки — район обжитий
Комунікації поруч: газ, вода, електрика — до 100 м
Траса Львів–Шегині — всього 500 м
Є можливість зміни цільового призначення під будівництво
Чудовий варіант як для інвестиції, так і для майбутньої забудови.

18 000 $/год
600 $/сот
коммерческого назначения
30 сот
2 дня назад
Оренда земельної ділянки під комерцію
Бартатів, Львівський район
Загальна площа: 30 соток
Перша лінія — відмінна видимість і заїзд
Цільове призначення: під комерційну діяльність
Газ на ділянці
Електроенергія поруч (можливе підключення від сусідньої ділянки).
Зручне розташування, перспективне місце для бізнесу
Підійде під склад, СТО, торговий майданчик, виробництво, логістику тощо.
Все районы