Топ объявлений Блиставицы

125 000 $
831 $/м²
Ярослава Мудрого, 91
ГОРЯЧЕЕ
БЕЗ КОМИССИИ
150.5 / 79.8 / 28.2 м²
2 этажа
7 сот
4 комнаты
2019 год постройки
сегодня
БЕЗ КОМІСІЇ ЛЯ ПОКУПЦІВ
🔑 Продаж будинку в с. Блиставиця
📍 Центральна вулиця | до центру 5 хв пішки
🌲 Поруч ліс
🏡 Про будинок:
Рік будівництва: 2019
Ремонт не завершений — можливість реалізувати власний дизайн
4 кімнати
Зонована кухня та вітальня з каміном і виходом на терасу
Будинок утеплений пінопластом 10 см
Утеплення даху: 30 см мінеральна вата
Стіни підготовлені під фарбування або поклейку шпалер
Весь перший поверх — тепла підлога
Підлогове покриття:
плитка — 1 поверх
дерев’яне покриття — 2 поверх
Просторе тепле укриття
Підвал з виходом на вулицю
Окремий погріб у кухні
Наявне бомбосховище ✅
⚡ Комунікації:
Електрика: 20 кВт, 3 фази
Вода: свердловина 84 м (оновлена 2 роки тому)
Комб...

170 000 $
944 $/м²
Польова, 29
ПРЕМИУМ
БЕЗ КОМИССИИ
єОселя
єВідновлення
180 / 80 / 48 м²
2 этажа
11 сот
5 комнат
2020 год постройки
сегодня
Продаж просторого будинку 180 м² з гаражем та укриттям, ділянка 11 соток в Блиставиці!
Пропонується на продаж капітальний будинок у мальовничому та спокійному передмісті Києва — селі Блиставиця (Бучанський район). Ідеальний варіант для тих, хто хоче втілити власний дизайнерський проєкт та створити оселю мрії.
Основні характеристики:
Площа будинку 180 м2. Поверховість: 2 поверхи+ підвал.
Комфортне для проживання планування!
На першому поверсі: кухня-вітальня 48м2 з виходом на терасу. Продумана, простора кухня в якій є простір для приготування їжі, обідньої зони, та зони відпочинку; санвузол, кімната.
На другому поверсі: батьківська спальня, з власним санвузлом та виходом на балкон; санвуз...
40 000 $
702 $/м²
Соборна, 5
ГОРЯЧЕЕ
БЕЗ КОМИССИИ
єВідновлення
57 / 23.2 / 10 м²
1 этаж
25 сот
2 комнаты
3 нед. назад
Продається будинок в центрі села Блиставиця по вул. Соборна.
Площа 57м.кв.
В будинку зроблений частковий ремонт, вставлені нові вікна, нові двері.
Ділянка 25 соток правильної форми. Фасад на вулицю 25 метрів.
Светло на ділянці. Опалення груба.
Газ по вулиці.
Поруч зупинка маршрутки, школа, садочок, магазин, пошта.
Ідеальний варіант для родини або під інвестиції як подальша забудова нового будинка чи декілька будинків, таунхаусів, дуплексів.
Ціна 40000$
Можливий продаж по сертифікату Є Відновлення.
Звертайтесь! Зустрінемось на перегляд!
170 000 $
1 308 $/м²
Петровського, 47
БЕЗ КОМИССИИ
єОселя
єВідновлення
130 / 60 / 15 м²
1 этаж
7 сот
3 комнаты
2026 год постройки
сегодня
На продаж пропонується будинок 130 кв.м з земельною ділянкою 7 соток.
Будинок побудований:
- Фундамент –монолітно стрічковий 1м., монолітна подушка 30см.
- Коробка будинку – Керамічний блок 380 мм.
- Утеплення фасаду – Мінеральна вата 50мм
- Фасад – Травертин в поєднанні з керамогранітною плиткою .
- Дах - утеплення мінеральна вата 200мм , гідробар'єр , паробар'єр .
- Накриття даху - металочерепиця .
- Вікна - преміум якості ( 5 камер профіль , 2 камери склопакет )
- Паркан - металопрофіль
Комунікації :
- Вода індивідуальна скважина
- Каналізація індивідуальний септик переливний 8 кубічних метрів
- Електрика 6,5 кВта 3 фази з можливістю збільшення потужності.
- Індивідуальне газове опаленн...
165 000 $
878 $/м²
Соборна
БЕЗ КОМИССИИ
188 / 103 / 12 м²
2 этажа
5 сот
5 комнат
4 дня назад
Без комісії для покупця.
Продаж будинку з ремонтом.
Загальна площа-188 м².
Житлова площа- 103 м².
Земельна ділянка-5,8 сотки.
2 поверхи, 5 кімнат, велика кухня, обідня зона, гостьова.
2 санвузли, з ванною та душовою.
Власна котельня.
Будинок повністю укомплектовано меблями та технікою.
Резервне живлення- генератор на 5,5 кВт.
На території є бесідка з мангальною зоною.
Ландшафтний дизайн.
Оформлення мінімальне.
Телефонуйте для перегляду, швидкий показ.
69 000 $
726 $/м²
Соборна, 32
БЕЗ КОМИССИИ
95 / 57 / 9 м²
1 этаж
25 сот
4 комнаты
4 дня назад
Без комісії для покупця!
Розглянемо ваучер та сертифікат!
Продаж будинку з великою земельною ділянкою.
Блиставиця, 7 км від міста Буча, центральна вулиця.
Будинок в житловому стані.
Загальна площа-95,5 м².
Жила площа-57,1 м².
3 кімнати.
Земельна ділянка-25 соток.
Ділянка рівна, прямокутна.
Комунікації- газ, електроенергія 16кВт, вода.
На території господарські будівлі, погріб.
Є невеликий плодовий сад.
Будинок знаходиться в центрі Блиставиці, поруч магазин, аптека, школа, церква.
У пішому доступі озеро та ліс.
Оформлення мінімальне.
Телефонуйте для перегляду, швидкий показ.
320 000 $
1 368 $/м²
Ярослава Мудрого
БЕЗ КОМИССИИ
234 / 133 / 15 м²
2 этажа
33 сот
4 комнаты
4 дня назад
Без комісії для покупця.
Продаж будинку садибного типу. На земельній ділянці є ще забудова, планувалась під склад та ремонт габаритного транспорту. Можна розглядати під інший вид діяльності.
Загальна площа основного житлового будинку-234,6 м².
Жила площа-133,1 м².
2 поверхи з мансардою технічного призначення.
Комунікації- світло, газ, вода(скважина), каналізація(септик).
Друга будівля загальною площею 270 м², дві рампи.
Залишись будівельні матеріали для добудови.
Земельна ділянка 33 сотки, поруч є ще 17 соток, обговорюємо індивідуально.
Ділянка, рівна, є тимчасові господарські приміщення.
Оформлення мінімальне.
Телефонуйте для перегляду та отримання більш детальної інформації, швидкий по...

53 000 $
680 $/м²
Єдності
БЕЗ КОМИССИИ
єОселя
єВідновлення
77.9 / 51.4 / 7.3 м²
1 этаж
3270 сот
4 комнаты
1970 год постройки
вчера
Шукаєте затишне місце для життя з великою ділянкою або базу для власного господарства? Продається цегляний будинок у самому центрі села Блиставиця.
Основні характеристики: Ділянка: 33 сотки (25 сот. під забудову + 7.7 сот. ОСГ)
Будинок: повністю цегляний (1970 р. побудови).
Планування: 4 світлі кімнати (одна прохідна), є місце для облаштування санвузла всередині.
Комунікації та опалення:Електрика: 15 кВт, 3 фази (витримає будь-яке обладнання).
Газ: підключений, встановлено газовий котел.
Додаткове опалення: дві робочі груби (альтернативне джерело тепла).
Вода: заведена в будинок з власного колодязя.
Територія та господарські будівлі:Сад: дорослі плодові дерева (груші, яблуні, шовковиця), вин...

126 000 $
840 $/м²
Ярослава мудрого, 91
БЕЗ КОМИССИИ
150 / 79 / 8 м²
2 этажа
7 сот
4 комнаты
2021 год постройки
2 дня назад
Продається будинок в с. Блиставиця (по центральній вулиці)
Двоповерховий будинок площею 150 м² на ділянці 7 соток
Це ідеальний варіант для тих, хто цінує комфорт, простір і свіже повітря. Будинок розташований у тихому місці, поруч із лісом — ранкові прогулянки, чисте повітря та спокій гарантовані
Переваги будинку:
2 повноцінні поверхи — зручно для сім’ї
Власний сад — місце для відпочинку, барбекю або дитячої зони
Простора ділянка 7 соток
Підвальне приміщення - облаштоване під бомбосховище
Тиха, зелена локація
Окреме технічне приміщення :
Встановлено два котли (газовий та електро) зручно як резерв або для різних типів опалення.
Сучасна система розводки труб
Гідроакумулятор — стабільний ти...
430 000 $
1 720 $/м²
центральна
БЕЗ КОМИССИИ
єОселя
єВідновлення
250 / 70 / 35 м²
1 этаж
14 сот
5 комнат
4 дня назад
По факту продаж 2х будинків, читайте оголошень уважно!
Ексклюзивна пропозиція для тих, хто обирає бездоганну якість та приватність.
Перший :
На продаж — одноповерховий дизайнерський будинок площею 100 м² на 14 сотках приватної території, розташований у мальовничому місці поруч із лісом та озером,недалеко від Києва.
Будинок преміум-класу, повністю з дизайнерським ремонтом та дорогою технікою.
Кожна деталь продумана для комфорту: сучасне планування, високі стелі, панорамні вікна, натуральні матеріали та бездоганна естетика.
Переваги:
• 2 санвузли
• система очищення води
• тепловий насос з підігрівом у басейні
• паркомісце на 2 авто
• сигналізація та відеоспостереження
• закрита територія
•...

165 000 $
1 086 $/м²
Хмельницького
БЕЗ КОМИССИИ
єВідновлення
152 / 63 / 40 м²
2 этажа
10 сот
4 комнаты
4 дня назад
Супер-пропозиція!
Двоповерховий просторий будинок з власним виходом до озера в мальовничому місці.
Новий стильний будинок має площу 151 м2 + дві великі тераси загальною площею 22.4 м2. Прибудинкова ділянка складає 10 соток + 4 сотки біля озера. На ділянці виконане озеленення. Є багато місця для встановленні чи побуди хозблоку, альтанки, зони барбекю, тощо.
В будинку виконана штукатурка, лазерна стяжка підлоги. Опалення робиться індивідуально під покупця. Планування будинку дуже зручне та продумане - 3 санвузла, 4 великі кімнати, гардероб на першому та другому поверхах, кухня-вітальня 40.6 м2. До будинку заведена вода (власна свердловина) і центральна каналізація. Також зведена електрик...

2 300 $/мес
Виноградна, 21
480 / 150 / 80 м²
2 этажа
12 сот
4 комнаты
2018 год постройки
1 нед. назад
По-справжньому рідкісна пропозиція: будинок, який поєднує комфорт, простір та продумані рішення.
Територія:
Будинок на ділянці 10 соток з продуманим компонуванням - основна частина землі знаходиться позаду.
З тераси відкривається вид на зелений газон, зону відпочинку і два паркувальні місця, приховані за деревами, так щоб не було видно автомобілі - акуратно, стильно і без візуального шуму.
Є окреме приміщення для зберігання техніки (будівельної та садової), а також вольєр для собаки.
Планування та атмосфера:
1-й поверх:
- Світла кухня та окрема їдальня, що переходить у затишну вітальню кімнату;
- У вітальні - камін, що створює тепло та атмосферу сімейних вечорів, а також вихід на тера...

49 920 $
1 161 $/м²
Ярослава Мудрого
БЕЗ КОМИССИИ
43 / 16 / 7 м²
1 этаж
7 сот
2 комнаты
1 мес. назад
Продається новий дачний будинок площею 42 м² у мальовничому місці без міської метушні, Бучанський район, поблизу Блиставиці.
Зручне розташування — 19 км від межі Києва (Стара Варшавська траса).
Характеристики будинку:
Будинок новий, з газоблоку, ще ніхто не проживав
санвузол та душ
У будинку залишаються меблі, ортопедичні матраси — можна заїжджати та жити одразу.
Ділянка:
7 соток, огороджена
заїзд у двір
плодові дерева та ягоди
є вагончик (госпприміщення)
Локація:
СТ «Медик», навп...

126 000 $
837 $/м²
Ярослава Мудрого
БЕЗ КОМИССИИ
єВідновлення
Відеотур
150.5 / 79.8 / 7 м²
2 этажа
7 сот
4 комнаты
2019 год постройки
вчера
Будинок з укриттям (бомбосховищем) та з газом, з незакінченим ремонтом. Продаж будинку в Блиставиця по центральній вулиці. До центру 5 хв пішки. Ділянка рівна, прямокутна, має 7 соток. Поряд ліс. Будинок побудований в 2019 році. Ремонт в будинку не завершений. Заведено Електрики 20 кВт 3 фази Скважина 84 м, свіжа 2 роки Опалення індивідуальне газове та електричне. Підігрів води є болер на 160 літрів та косвений Утеплення криші 30 - мінвата Будинок утеплений 10 см пінопласт В будинку є робочий камін Є підвал з виходом на вулицю. Також є окремий погріб в кухні. Є бомбосховище ! Є вихід на терасу На ділянці висаджені фруктові дерева. Весь перший поверх в теплій підлозі. Стіни готові до фарбуван...

170 000 $
1 308 $/м²
Нова, 6
БЕЗ КОМИССИИ
єОселя
єВідновлення
130 / 44 / 35 м²
1 этаж
7 сот
4 комнаты
2026 год постройки
5 дней назад
Продаж якісного будинку в чарівній локації біля м.Буча
Площа будинку 130 м²
Ділянка: 6.5 сотки
Ціна: 170 000 $
Планування:
– кухня-вітальня
– 3 спальні
– 2 санвузли
– технічна кімната + комора
– тераса 14–15 м²
Будівництво:
– фундамент монолітно-стрічковий 1 м
– керамоблок 280 мм
– утеплення мінвата
– фасад травертин + керамограніт
– дах металочерепиця
Комунікації:
– газ + газовий котел
– електрика 6 кВт (3 фази)
– свердловина 80 м
– септик 8 м³ (2 камери)
Територія:
– закритий заїзд (шлагбаум)
– асфальт
– озеленення
– дитячий майданчик
– бруківка, огорожа, автоматичні ворота
Локація:
сосновий ліс, поруч школа, садочок, магазин, озеро
7 хв до Бучі
Продаж по держпрограмах!
Індивідуальн...

130 000 $
861 $/м²
Ярослава Мудрого
БЕЗ КОМИССИИ
єВідновлення
151 / 80 / 7 м²
2 этажа
7 сот
6 комнат и более
сегодня
Будинок з частковим ремонтом у с.Блиставиця, вул. Ярослава Мудрого
Ділянка 7 соток
Площа – 150,5/79,8/7 кв.м.
Будинок 2019 року побудови.
Планування будинку:
1 поверх - передпокій, гостьова з виходом на терасу, кухня з погребом, санвузол та дві кімнати;
2 поверх - три окремі кімнати з виходом на балкони, гардероб, санвузол;
підвал - котельня, господарські приміщення.
Санвузол першого поверху укомплектовано сантехнікою, душ, пральна машинка.
Тимчасова вбудована кухня (газова плита з духовою шафою, холодильник Side-by-Side).
В гостинній діючий камін.
На першому поверсі всюди тепла підлога, керамічна плитка.
Стіни готові до поклейки шпалер або фарбування.
Фундамент - з/б блоки.
Перекриття -...

130 000 $
864 $/м²
Ярослава Мудрого
БЕЗ КОМИССИИ
150.5 / 79.9 / 7 м²
2 этажа
7 сот
6 комнат и более
2019 год постройки
сегодня
Продаж будинку 2019 року з ділянкою 7 соток.
Ремонт незавершено.
Планування будинку:
1 поверх - передпокій, дві кімнати, гостьова кімната з виходом на терасу, кухня з погребом, санвузол .
в підвалі - котельня, господарські приміщення.
Санвузол першого поверху укомплектовано сантехнікою, душовою кабіною, пральною машиною.
У вітальні - діючий камін.
На першому поверсі всюди тепла підлога, керамічна плитка.
Стіни готові до поклейки шпалер або фарбування.
Фундамент - з/б блоки.
Перекриття - з/б плити та деревяне.
Стіни будинку 40см газо...

650 000 $
410 $/м²
Петровського, 114
БЕЗ КОМИССИИ
многофункциональное помещение
1586 м²
2004 год постройки
сегодня
Продам виробничо - складський комплекс в селі Блиставиця Бучанського району, вулиця Петровського, 114
Загальна площа будівель 1586 м.кв.:
- будівля цеху 660 м.кв.
- будівля цеху 356 м.кв.
- офіс два поверхи + приміщення магазину 150,7 м.кв.
- металевий ангар 360 м.кв.
Закрита територія з освітленням та відеоспостереженням, своя ТП, два ввода по 250 КВА (підходить 10-ка 60 м.кв), своя котельня, своя свкажина та водяна башта, централізоване водовідведення
Зручне розташування, асфальтований під'їзд, відстань до Києва 14 км. Земля під промисловість-0,78Га з можливістю збільшення площі ділянки за рахунок викупу прилеглих ділянок. Виробничі цехи використовувалися для переробки та виготовлення м...

350 000 $
833 $/м²
Михайлівська
БЕЗ КОМИССИИ
єОселя
420 / 175 / 38 м²
2 этажа
24 сот
6 комнат и более
сегодня
Пропонується до продажу унікальний еко-будинок з натурального зрубу. Будинок посеред соснового лісу на березі мальовничого озера — ідеальне місце для життя або бізнесу, де природа гармонійно поєднується з комфортом. Знаходиться в закритому котеджному містечку з цілодобовою охороною.
Будинок площею 300 м² має 2 поверхи. Продуманий простір для максимального затишку та функціональності. На першому поверсі тепла підлога, другий та третій вже з чистовою підлогою та стелею, розведені спліт-системи, закуплені кондиціонери. Є готовий дизайн проект з візуалізацією.
Ділянка 24 сотки з ідеальним наповненням:
• окрема 2-поверхова лазня площею 120 м²
• відкритий басейн на подвір’ї