Топ объявлений Горы
560 000 $
2 435 $/м²
Соснова
230 / 124 / 18 м²
2 этажа
11 сот
5 комнат
сегодня
Пропоную Вашій увазі НОВИЙ будинок під Києвом з НОВИМ ремонтом, розташований у живописному районі, що поєднує затишок природи та зручність міського життя.
Основні характеристики:
• Площа: 230 м²
• Кількість кімнат: 5 (вітальня, кухня, 3 спальні та кабінет)
• Ділянка: 11 соток, добре озеленена
• Стан: з новим дизайнерським ремонтом в сучасному стилі мінімалізм
Особливості:
Будинок побудований з екологічних матеріалів, що забезпечує здоровий мікроклімат. простора вітальня з великими вікнами, що наповнюють кімнату світлом, сучасна кухня з мийкою під вікном , великий балкон з видом на ліс, ідеальне місце для вечірнього відпочинку, затишна тераса з мангалом д...
445 000 $
2 225 $/м²
вишнева, 44
ПРЕМИУМ
БЕЗ КОМИССИИ
єОселя
єВідновлення
200 / 165 / 17 м²
1 этаж
10 сот
3 комнаты
2025 год постройки
2 нед. назад
Продаж будинку в селі Гора, Бориспільський район
Основні характеристики
• Площа будинку: 200 м²
• Площа ділянки: 10 соток
• Паркування: парковка на 2 авто + велика відкрита стоянка біля будинку
• Статус: будинок введений в експлуатацію
⸻
Комунікації та інженерія
• Електрика 25 кВт від DTEK
• Газ підведений до будинку
• Скважина
• Каналізація з дренажними септиками
• Вентиляція по всьому будинку
• Тепла підлога + конвектори
• Система Smart Home — керування зі смартфона
• Відеонагляд по периметру
⸻
Будівництво та утеплення
• Технологія будівництва: Термодім
• Утеплення фасаду: 150 мм пінополістирол
• Енергоощадні вікна
• Декоративна підсвітка території та будинку
⸻
Плану...
260 000 $
1 250 $/м²
Мисливська
208 / 124 / 18 м²
2 этажа
11 сот
5 комнат
3 нед. назад
Двоповерховий цегляний будинок у котеджному містечку під Києвом у змішаному лісі липа, береза, дуб, клен, сосна. Містечко знаходиться у закритому котеджному селищі. Загальна площа котеджу 208 кв. та тераса 20 кв.м, земельна ділянка площею 11 соток. Котедж має 3 спальні на другому поверсі, на першому поверсі гостьова кімната (чи кабінет) та простора вітальня із дров'яним каміном, панорамними вікнами та виходом на терасу. Велика повністю обладнана кухня, 2 туалетні кімнати, гардеробні кімната, пральна та котельня. Критий паркінг на 4 авто. Супутникове телебачення, Інтернет (оптиковолокно), кондиціонери. На території власна свердловина, септик, індивідуальне газове опалення. У містечку всі доро...
360 000 $
1 622 $/м²
Мисливська
222 / 109 / 14 м²
2 этажа
10 сот
5 комнат
3 нед. назад
В с.Гора, закритому котеджному містечку продається цегляний будинок з монолітним перекриттям загальною площею 222 кв. та терасою 30 кв.м, земельна ділянка 10 соток. У котеджі 3 спальні по 23кв.м на другому поверсі, на першому поверсі гостьова кімната 15.5 кв.м та простора вітальня із дров'яним каміном 46 кв.м, панорамними вікнами та виходом на терасу. Велика кухня, 2 туалетні кімнати, гардеробна кімната, пральна-котельня. Граж на 2 авто, дизельний генератор, сонячні батареї, інвертор. Супутникове телебачення, Інтернет (оптиковолокно), кондиціонери. На території власна свердловина, септик, індивідуальне газове опалення. Двоповерховий цегляний будинок у змішаному лісі липа, береза, дуб, клен,...

1 400 $/мес
Центральна ул.
177 / 90 / 38 м²
3 этажа
1 сот
5 комнат
вчера
Перша здача! Довгострокова оренда таунхаусу в котеджному містечку "COUNTRY TOWNHOUSE", с.Гора, Бориспільський напрямок. Затишний, теплий 3-поверховий будинок з ділянкою.
Планування:
1-поверх: - Вхідна група, хол. - Простора кухня-вітальня в виходом на ділянку. - Гостьова кімната/Кабінет. - Санвузол з душевою кабіною.
2-поверх: майстер- спальня, 2 дитячі спальні, санвузол;
3-поверх: відкрита зона вільного планування - можна зробити зону відпочинку , облаштувати власний затишний садок і надихатися чудовим краєвидом та свіжим повітрям.
Будинок має все необхідне для комфортного проживання.
Дорогі матеріали, сучасний дизайн. Автономне ополення. Економні комунальні витрати.
Котеджне містечко має...

1 400 $/мес
Центральна ул.
177 / 90 / 38 м²
3 этажа
1 сот
5 комнат
вчера
Довгострокова оренда таунхаусу в котеджному містечку "COUNTRY TOWNHOUSE", с.Гора, Бориспільський напрямок. Затишний, теплий 3-поверховий будинок з ділянкою.
Планування:
2-поверх: майстер- спальня, 2 дитячі спальні, санвузол;
Будинок має все необхідне для комфортного проживання.
Дорогі матеріали, сучасний дизайн. Автономне опалення. Економні комунальні витрати.
Котеджне містечко має зачинену теріт...

69 000 $
601 $/м²
Центральна ул., 51-В
114.8 / 34.7 / 32.4 м²
2 этажа
2 сот
3 комнаты
2020 год постройки
сегодня
Таунхаус з терасою | с. Гора | 15 хв до Києва
Це про тишу після міста, про свій простір і ранки з кавою на терасі.
Ідеальний варіант для тих, хто хоче більше, ніж квартира.
Площа: 111,7 м² + тераса 13,4 м²
Планування:
— простора кухня-вітальня 32 м² — серце дому
— санвузол на 1 поверсі
— вихід на власну терасу
— 2 поверх: велика кімната 34,6 м² (можна зробити 2 окремі спальні)
по факту: 3 кімнати + кухня-вітальня
с. Гора, Бориспільський район
— до Києва всього 15–20 хвилин
Закритий комплекс:
— охорона
— доглянута територія
— приємне сусідство
Поруч усе необхідне для життя.
Тут легко уявити себе вдома. І ще легше — залишитись.
Напишіть або зателефонуйте — покажу в зручний для вас час
Вл...

300 000 $
1 154 $/м²
Степова
БЕЗ КОМИССИИ
260 / 129.6 / 10.8 м²
3 этажа
8 сот
6 комнат и более
2018 год постройки
сегодня
🤝 Без комісії для покупця
📩 За запитом — надішлю відеоогляд
📍 Локація: Бориспільський район, с. Гора, вул. Степова, 61
Тиха вулиця приватної забудови, швидкий виїзд до Києва, розвинена інфраструктура та комфорт для життя за містом.
🏠 Характеристики:
• Загальна площа будинку: 260 м², житлова 129.6 м²
• Поверховість: 3 + мансарда та госпприміщення
• Площа ділянки: 8,34 сотки
• Матеріал стін: газобетон + утеплення 100 мм
• Опалення: газовий конденсаційний котел + резервний електрокотел
• Електрика: 10 кВт (3 фази) + генератор + інвертор та акумулятори
• Вода/каналізація: власна свердловина + септик з дренажем
• Рік введення в експлуатацію: 2018
🛋 Стан та ремонт:
• Будинок доглянутий, у відмі...

32 000 $
727 $/м²
Центральна ул., 1
ПРЕМИУМ
БЕЗ КОМИССИИ
2 комнаты
44 / 32 / 6 м²
этаж 2 из 2
сегодня
Продається 2-кімнатна квартира, Бориспільський район, с. Гора, вул. Центральна, 1.
Квартира розташована в цегляному будинку, на 2-му поверсі малоповерхового будинку.
Є газ, також є власна ділянка біля будинку та господарське приміщення.
Поруч із будинком школа, центр села та зупинка громадського транспорту.
До Києва — 15–20 хв на авто.
Зручний виїзд на Бориспільську трасу.

397 000 $
517 $/м²
Мисливська, 19
БЕЗ КОМИССИИ
КГ Парк Хаус
768 / 235 / 16 м²
2 этажа
25 сот
6 комнат и более
4 дня назад
Будинок, який створювали для себе.
Місце, яке обирали серцем і розумом.
Приватний маєток у с. Гора.
Дім, у який вкладали не для продажу - а для життя.
Нехай він знайде своїх людей - тих, хто зайде і скаже:
«Ось тут ми будемо жити».
Є будинки, які просто зводять.
А є ті, які довго шукають - ділянку, тишу, оточення, відчуття правильного місця.
Саме так з’явився цей дім у с. Гора.
Локацію обирали свідомо — одну з найкращих у передмісті Києва.
Обжитий, престижний район із хорошими сусідами, простором і зручним доїздом.
Тут не випадково. Тут - усвідомлений вибір.
768 кв.м. простору, спроєктованого для себе:
де кожна кімната має логіку і сенс,
де планування не “під ринок”, а під життя,
де стін...

59 000 $
407 $/м²
Центральна ул., 38-Б
5 комнат
145 / 84 / 12 м²
этаж 4 из 5
сегодня
Велика сімейна квартира біля лісу — тиша, чисте повітря і лише 15 хвилин до Києва
ЖК Country House, с. Гора
Якщо ви втомились від шуму міста і хочете більше простору, спокою та природи — ця квартира створена саме для вас.
Тут починається інше життя:
ранкова кава на балконі з видом на зелень, прогулянки сосновим лісом поруч із домом, свіже повітря та тиша, в якій по-справжньому відпочиваєш.
Це ідеальне місце для родини, де діти можуть рости серед природи, а дорослі — жити у комфорті без міської метушні.
Про квартиру
Простора двохрівнева квартира для великої родини.
5 окремих кімнат — достатньо простору для кожного
2 санвузли
2 засклені балкони
індивідуальне газове опалення (двоконтурний...

71 000 $
4 277 $/сот
Західна вул.
БЕЗ КОМИССИИ
под застройку
17 сот
сегодня
Життя поруч із лісом: простір для реалізації власних ідей!
Це ідеальне місце для тих, хто цінує тишу, чисте повітря та приватність, не відмовляючись від зручностей сучасного життя!
Пропонуються до продажу дві суміжні земельні ділянки площею по 8 соток кожна, розташовані в селі Гора, на вулиці Західній. Загальна площа становить 16,6 соток, що відкриває широкі можливості для індивідуального будівництва.
Ключовою перевагою локації є безпосереднє сусідство з лісовою зоною, яке забезпечує відчуття простору та природного спокою. Ділянки знаходяться в масиві нової котеджної забудови, де вже активно ведеться будівництво, що формує приємне житлове оточення та перспективу подальшого розвитку терито...

76 000 $
531 $/м²
Центральна ул., 34-Б
5 комнат
143.1 / 76.4 / 12 м²
этаж 4 из 5
2 нед. назад
Продається велика 5-ти кімнатна квартира. З. Гора, Київська обл. Бориспільський р-н. ЖК "Кантрі Хаус" вул. Центральна 34Б.
Квартира має 2 яруси, 5 окремих кімнат, 2 санвузли і також 2 засклені балкони.
Має 2-х контурний газовий котел.
На другому поверсі є 2 великі комори, які чудово підійдуть під вбиральню.
Розташована у чудовому місці. Поруч ліс та вся інфраструктура. У Горі є д.садок, школа, супермаркети, салони, вет. клініка, спортзал. Поруч із комплексом чудовий ресторанний комплекс та басейн.
У будинку ОСББ.
Хороше, доглянуте подвір'я зі своїм особистим паркомісцем.
На території дитячі майданчики та обладнані спортивні місця.
Поруч знаходиться зупинка транспорту.
До Києва 15 хв. гарною...

65 000 $
1 048 $/м²
Центральна ул., 38-В
2 комнаты
62 / 40 / 12 м²
этаж 1 из 5
2015 год постройки
2 нед. назад
Продається затишна двокімнатна квартира у с. Гора. Київська обл. Бориспільський р-н. Вул. Центральна
38 В ЖК "Кантрі Хаус". Розташована на першому поверсі, з прямим виходом у власний упорядкований дворик.
У квартирі виконаний сучасний, якісний ремонт. продуманий розподіл простору, кімнати правильної форми, багато природного світла.
Індивідуальне газове опалення. (2х контурний котел).
На подвір'ї є своє паркомісце.
ЖК "Кантрі Хаус" _ комплекс комфорт класу у с. Гора (12 км від Києва), що поєднує заміський спокій з близькістю до столиці. Це 5-ти поверхові будинки із закритою територією в оточенні соснового лісу.
Поруч із комплексом є відкритий басейн, школа, д.садок, спортивні майданчики, суп...

71 000 $
520 $/м²
Лісова, 25а
136.6 / 95.7 / 35 м²
2 этажа
1 сот
4 комнаты
сегодня
Чудовий таунхаус з власною терасою та подвір’ям! 20 км від Києва!
Продається 2-поверховий таунхаус в селі Гора, на вулиці Лісовій, 25а. Для зведення фундаменту використовували сваї та залізобетон, оздоблення — цегла бельгійського виробництва «Vandersanden», стіни — керамічні блоки, фальцева покрівля «Dongbu». Стоять енергозберігаючі склопакети, надійні металічні двері в сучасному дизайні.
Водяне опалення, електрокотел. У будинок підведено електрику та інтернет на щиток. Проведено воду до точок використання. Будинок розділений на 3 рівні. На першому поверсі розташована кухня-студія / вітальня з виходом на власну терасу в сторону змішаного лісу. Тут же знаходиться санвузол, пральня та вхідн...

360 000 $
1 440 $/м²
Польова
250 / 100 / 70 м²
2 этажа
37 сот
3 комнаты
2 дня назад
с.Гора Бориспільскій р-н Чудовий будинок біля ліса і річки
Ділянка 37 соток доглянутої території.
Площа будинку 250 М2 з діючим каміном , в якому расташовані 3 спальні(мастр кімната та 2 окремі ),простора кухня і вітальня, гараж для авто.
На ділянці також розташован басейн та сауна.
#31.59.17.35.09.20.

330 000 $
587 $/м²
Квітнева, 14
562 / 200 / 30 м²
2 этажа
12 сот
6 комнат и более
3 нед. назад
Продаж сучасного просторого будинку в стилі hi-tech, с. Гора, Бориспільський р-н.
Будинок знаходиться посеред зелених краєвидів, в оточенні котеджів преміум класу!
Ремонт будинку зроблений з якісних дорогих матеріалів світових виробників!
Власник приділив увагу кожній деталі та контролював усі етапи будівництва
На території 2 БУДИНКИ!
Основний будинок - 439 м2
Гостьовий будинок - 123 м2
12 соток
Ландшафтний дизайн
Декоративні дерева
Газон з автополивом
Басейн 8.5*1.60м. з підігрівом та протитечією
Зона релаксу з осередком
Гостьовий будинок з усіма зручностями і сауною
Планування основного будинку:
1-й поверх включає:
- простора кухня-вітальня зі столовою зоною
- великий санвузол
- спортза...
2 000 $/мес
Липова
180 / 78 / 50 м²
2 этажа
8 сот
3 комнаты
сегодня
Будинок просторий та затишний у с. Гора Бориспільського району, вул. Липова. площа -180 кв.м. земля – 8.5 сот, 2 поверхи. Закрите котеджне містечко Парк хаус, під цілодобовою охороною. Поруч ліс. Тихе та комфортне місце для життя неподалік від Києва. Ідеально підійде для сім’ї, яка цінує простір, затишок і спокій заміського життя.
1 поверх – 2 кімнати, кухня з просторою гостинною, котельня з газовим і твердопаливним котлами, сан/вузол з великою ванною. 2 поверх – спальня, велика гардеробна, сан/вузол з душ.кабіною. Будинок мебльований: три 2-х спальні ліжка, шафи-купе. Вся битова техніка. Тераса з столом і стільцями. Гостьовий будинок із зоною барбекю і господарське приміщення. Накри...

180 000 $
1 286 $/м²
Шкільна
БЕЗ КОМИССИИ
Відеотур
140 / 90 / 30 м²
2 этажа
5 сот
3 комнаты
сегодня
Київська область , Бориспільський район , село Гора .
Продається новий сучасний будинок , загальною площею 140 кв. м. З спальних кімнати, 2 санвузли, вітальня з каміном .
Простора зала з каміном та шикарними алюмінієвими розсувними вікнами (від стелі до підлоги) яки виходять на простору терасу яка оздобленна натуральним гранітом і придають будинку бездоганний вигляд. .
Є можливість використовувати дах, як зону відпочинку, висадити газон або облаштвати зону для гучних вечірок). На ділянці висаджені вічнозелені насадження, великий газон, є можливість втілити свої уявлення про гармонійний квітник. На відстані від будинку, облаштована зона барбекю, що декорована натуральною, обробленою по...

250 000 $
1 344 $/м²
Молодіжна, 62
БЕЗ КОМИССИИ
186 / 98 / 45 м²
2 этажа
8 сот
3 комнаты
сегодня
Продам Дом 186м2, земельный участок 8.3соток,
Село Гора, 10кмКиев
3 спальни , 2 сан.узла, гардеробная , котельня .
В дом заведено электричества 15 кВт .
Скважина , Биосептик
Тёплые полы , выход под камин электрокотел .
В доме кухня новая ждёт свою хозяйку )
На территории автополив , газон и туи .
Автоматические ворота .
Асфальтированный заезд , улица Молодежная, 7минут к магазину в пешей доступности .
Шикарная терраса .
100 метров от дома ХВОЙНЫЙ ЛЕС
что обеспечивает отличное качество воздуха и гарантирует каждое утро великолепное пение птиц.
В населенном пункте отличная инфраструктура:
магазин ФОРА, Амбулатория семейной медицины, строительные магазины, современная ветКлини...
Все районы