Топ объявлений Бобрки

55 000 $
142 $/м²
Василия Стуса ул.
386 / 120 / 20 м²
3 этажа
15 сот
6 комнат и более
5 дней назад
ПРОДАЖ БУДИНКУ
Адреса - с. Шпильчина, Перемишлянський район, Львівська область.
Кількість кімнат - сім.
Поверховість - триповерховий.
Матеріал стін - цегла.
Земельна ділянка - 15 соток. Призначення - для будівництва і обслуговування житлового будинку.
Загальна площа будинку - 386 м2, житлова - 120 м2, кухня - 20 м2.
Будинок в 0-циклі, тобто ще без ремонту.
Опалення - електричне.
Балкон - один. Тераса.
Перший поверх - гараж, кухня, вітальня, котельня, санвузол, гардероб, тераса.
Другий поверх - чотири кімнати, санвузол.
Третій поверх - три кімнати, санвузол.
Комунікації - світло, каналізація септик, вода свердловини.
Особливості даного будинку - це те, що будинок знаходиться 15 км від Ль...
48 000 $
375 $/м²
Львовская ул.
єОселя
єВідновлення
128 / 60 / 25 м²
2 этажа
22 сот
4 комнаты
сегодня
🏡 Продаж будинку в с. Стрілки (біля Біберки)
Пропонується до продажу просторий двоповерховий будинок з можливістю облаштування мансарди (3-й поверх) у затишному та мальовничому місці.
📍 Локація: с. Стрілки (поруч Біберка)
Основні характеристики:
▫️ Площа будинку — 128 м²
▫️ Ділянка — 22 сотки
▫️ 2 поверхи + можливість зробити мансарду
Додатково:
✔️ Літня кухня
✔️ Прибудова ~48 м²
✔️ Горище над прибудовою (можна зробити житловим)
Переваги:
✨ Велика земельна ділянка
✨ Можливість збільшення житлової площі
✨ Тиха, зелена місцевість
✨ Поруч відпочинковий комплекс Edem Resort Medical & SPA
🏡 Ідеально підійде як для проживання, так і під дачу чи інвестицію
Можливий продаж по безготівці
🎥 Є...

20 000 $
106 $/сот
сельхозназначение
188 сот
вчера
Продаж земельної ділянки, м. Бібрка, Львівська обл.
Локація: м. Бібрка
Площа: 1,9006 га
Кадастровий номер: 4623310300:02:000:0020
Цільове призначення: для ведення товарного сільськогосподарського виробництва
Статус: не перебуває в оренді
Переваги:
Зручний під’їзд
Мальовнича місцевість
Наявність світла та води
Ідеально підходить для сільськогосподарських потреб
199 000 $
498 $/м²
Франка, 1
БЕЗ КОМИССИИ
многофункциональное помещение
400 м²
вчера
! Продаж ексклюзивного комплексу
( приміщення 400 кв.м. , озеро, велика територія ) від власника на території 0.92 га, що знаходиться в с. Великі Глібовичі, що поряд з Бібркою
Можна використовувати під різний вид діяльності
Є біосептик
Парове опалення, яке не залежне від світла, котел на дрова
Проведена вода , є свердловина
Є відеоспостереження
Озеро 0.6 га яке збудовано в 2019р озеро зароблене
Все в приватній власності з повним пакетом документів
Територія огороджена.
По всіх питаннях телефонуйте!

5 000 $
313 $/сот
Галицкая ул.
сельхозназначение
16 сот
2 дня назад
ПРОДАЖ ЗЕМЕЛЬНОЇ ДІЛЯНКИ
Адреса – місто Бібрка, вулиця Галицька 33, Львівська область
Площа ділянки – 16 соток .
Призначення – для ведення особистого селянського господарства..
Комунікації - вода центральна, світло на ділянці, каналізація - вигрібна яма, газ поруч.
Особливість даної ділянки – ділянка не при дорозі, розмір 40 на 40 метрів. Поруч живуть сусіди. Ділянку можна перевести під будівництво та обслуговування житлового будинку.
Відстань до Львова – 34 км.
Код об’єкта: 2167

12 500 $
250 $/м²
Василия Стуса ул.
50 / 20 / 6 м²
1 этаж
17 сот
2 комнаты
5 дней назад
ПРОДАЖ БУДИНКУ
Адреса - село Вибранівка, Стрийський район, Львівська область.
Кількість кімнат - дві.
Поверховість - одноповерховий.
Матеріал стін - цегла.
Земельна ділянка - 17 соток. Призначення - для будівництва і обслуговування житлового будинку.
Загальна площа будинку - 50м2, житлова - 20 м2, кухня - 6 м2.
В будинку зроблений частковий ремонт.
Опалення - газова пічка.
Санвузол - один, суміжний.
Перший поверх включає дві кімнати, кухню, санвузол.
Наявні комунікації - газ, світло, вода свердловина, каналізація - вигрібна яма.
Особливості будинку - будинок знаходиться в мальовничому селі, велика прибудинкова територія.
Поруч з будинком : магазин , база відпочинку , автобусна зупинка, з...

18 000 $
269 $/м²
Богдана Лепкого ул.
67 / 20 / 6 м²
1 этаж
8 сот
2 комнаты
5 дней назад
ПРОДАЖ БУДИНКУ
Адреса - село Глібовичі, вулиця Містечко, 25.
Кількість кімнат - дві.
Поверховість - одноповерховий.
Матеріал стін - цегла.
Земельна ділянка - 8 соток. Призначення - для будівництва і обслуговування житлового будинку.
Загальна площа будинку - 67 м2, житлова - 20 м2, кухня - 6 м2.
Будинок в житловому стані.
Опалення - газове, пічне.
Санвузол - один у дворі.
Будинок включає - дві кімнати, коридор, кухню.
Наявні комунікації - електрика, газ, вода свердловина.
Особливості даного будинку - будинок знаходиться в мальовничому місці біля Свірзького замку.
Поруч з будинком: магазин, зупинка громадського транспорту, ліс.
Код об'єкту: 2959.

20 000 $
333 $/м²
Лісна, 55
60 / 35 / 25 м²
1 этаж
40 сот
3 комнаты
5 дней назад
ПРОДАЖ БУДИНКУ
Адреса - село Дев'ятники, вулиця Лісна, 55
Кількість кімнат - три.
Поверховість - одноповерховий.
Матеріал стін - цегла.
Земельна ділянка - 40 соток. Призначення - 15 соток - для будівництва і обслуговування житлового будинку. 25 соток - ОСГ.
Загальна площа будинку - 60 м2, житлова - 35 м2, кухня - 25 м2.
В будинку зроблений косметичний ремонт.
Опалення - газове, пічне.
Санвузол - у дворі.
Будинок включає - три житлові кімнати, коридор, кухня, комірка. Є горище.
Наявні комунікації - електрика, колодязь, вигрібна яма.
Особливості даного будинку - це те, що знаходиться в тихому мальовничому місці недалеко від Львова. Велика земельна ділянка.
Поруч з будинком...

33 000 $
899 $/м²
Уляни Кравченко
1 комната
36.7 / 16.1 / 9.5 м²
этаж 4 из 4
5 дней назад
Продаж компактної 1-кім.квартири смт.Бібрка
36,7/16,1/9,5м.кв.4п./4ц.
Новобудова, сучасне планування, панорамні вікна.
Cтяжка, штукатурка, індивідуальне опалення (двохфункційний котел), відкрий балкон. Облагороджена прибудинкова територія,є можливість придбати паркомісце за додаткові кошти.
Поруч школа, садочок.
ціна 33000$.

5 000 $
313 $/сот
сельхозназначение
16 сот
1 нед. назад
ПРОДАЖ ЗЕМЕЛЬНОЇ ДІЛЯНКИ
Площа ділянки – 16 соток .
Відстань до Львова – 34 км.
Код об’єкта: 2167

5 000 $
500 $/сот
Піддовге
под застройку
10 сот
4 нед. назад
ПРОДАЖ ЗЕМЕЛЬНОЇ ДІЛЯНКИ
Адреса - місто Бібрка, урочище Піддовге.
Площа ділянки - 10 соток.
Призначення - для ведення особистого селянського господарства.
Комунікації - без комунікацій, проте є можливість проведення. Поруч є світло, газ, люди забудовуються.
Особливості даної земельної ділянки - дана земельна ділянка знаходиться у мальовничому місці Львівської області, а саме у місті Бібрка. Зупинка громадського транспорту, поруч магазин.
Доїзд до ділянки - ґрунтова дорога.
Відстань до Львова - 35 км.
Код об'єкту: 2438.
Все районы