Топ объявлений Боярки
45 000 $
500 $/м²
Белогородская ул.
ПРЕМИУМ
БЕЗ КОМИССИИ
90 / 55 / 20 м²
2 этажа
1 сот
3 комнаты
сегодня
Пропозиція на продаж квадробудинок у котеджному містечку, розташованому між Бояркою та Білогородкою.
Квадробудинок складається з чотирьох частин, кожна з яких має власний дворик і заїзд для автомобіля. Двоповерхова площа становить 70 м², плюс мансарда 20,28 м², яка може бути переобладнана під додаткову кімнату. Земельна ділянка – 1,33 сотки. Передбачено власну каналізацію септиком та автономне водопостачання зі свердловини.
Вартість складає 50 000 доларів США.
При повній оплаті пропонується знижка 10%!
Також можливе безвідсоткове розтермінування на 6 місяців за умови внесення 50% від суми.
Благодійний фонд "МІЛА" Олексія Юренка надає додаткову знижку для:
– військовослужбовців;...
28 000 $
848 $/м²
Белогородская ул.
ПРЕМИУМ
БЕЗ КОМИССИИ
33 / 17 / 5 м²
1 этаж
1 сот
1 комната
сегодня
Продаж ОСТАННІХ ДВОХ квадробудинків!
Можна об'єднати!
При 100% оплаті - діє знижка 10%
Просторі квартири площею 33 м² з можливістю збільшення простору завдяки висоті стелі до 4,6 м. Це дозволяє облаштувати ще один рівень, створивши 1,33-поверхову квартиру зі спальнею на другому рівні. У кожної квартири є власна земельна ділянка площею 1,5 сотки.
Котеджне містечко [ссылка скрыта]. Park надає вибір між ОДНО- та ДВОПОВЕРХОВИМИ квадробудинками (кожен будинок поділений на чотири частини із власним двором та паркувальним місцем). У домівках облаштовано автономні комунікації: септик, свердловина.
Можливі варіанти оплати:
– безвідсоткова розстрочка на 6 місяців при внесенні 50% від вартост...

67 000 $
1 250 $/м²
Гоголя ул., 53/25
БЕЗ КОМИССИИ
53.6 / 32.7 / 14.3 м²
3 этажа
2 комнаты
сегодня
Будинок-таунхаус | Боярка | Заїжджай та живи
Чудовий варіант для комфортного життя — готовий будинок із ремонтом у затишному передмісті Києва.
Характеристики:
• 53.6 м² | кухня 14.3 м² | житлова 32.7 м²
• 3 поверхи
• Таунхаус (2015)
• Ділянка: 0.27 сотки
• Стіни: газоблок
• Будинок газифікований, усі комунікації центральні, є прямі договори з постачальниками
Стан:
Охайний житловий стан — повністю готовий до проживання, формат «заїжджай та живи».
Переваги:
• Простора кухня-вітальня + 2 кімнати
• Заселений комплекс, хороші сусіди
• Центральні комунікації та газ
Локація:
Боярка — розвинена інфраструктура: навпроти продуктовий магазин, поруч Фора та АТБ, школа, садок, лікарня, 10 хв маршрутк...

37 000 $
617 $/м²
Магистральная ул., 29
БЕЗ КОМИССИИ
Відеотур
60 / 40 / 10 м²
1 этаж
6 сот
2 комнаты
5 дней назад
Продам будинок в Боярці 29 Садова вулиця .
Участок 6 соток.
Готівка тільки
Не ма заїзду
На участку два будинки, до обох проведено ГАЗ, садок, господарська будівля, дровник.
Опалення газовий котел і газові конвектори.
Є можливість прописки.
Гарне транспортне сполучення 720 маршрутка від будинку в центр Києва 30 хвилин до метро Університет.
Поруч Епіцентр через дорогу і шинний центр Vianore.
В пішому доступі електричка до Києва ЖД станція Тарасівка до Караваєві Дачі і Вокзальна 15 хвилин.
Немає заїзду на авто, участок посередині між іншими участками.
Можливий обмін на 1 кімнатну квартиру в Києві , або на двокімнатну квартиру в Боярці.
Приватний продаж без оплати комісії ріелтора для...
80 000 $
1 143 $/м²
Ивана Франко ул., 123
БЕЗ КОМИССИИ
єОселя
єВідновлення
70 / 25 / 30 м²
2 этажа
1 сот
3 комнаты
2021 год постройки
6 дней назад
Без комісії для покупця. Розглянемо усі державні програми.
Затишний будинок типу «дуплекс» у с.Боярка, вулиця Франка, 123.
Гарне місцерозташування, зручно для сімʼї з дітками: зупинка транспорту в 2 хвилинах, магазин Фора, державна школа/садок все поруч.
Будинок збудований у 2021 році, виконаний ремонт, продаж зі всіма меблями та технікою. Ніяких додаткових затрат. Можна підключити газ (він є по вулиці).
Загальна площа ділянки- 1 сотка (під забудову), авто навіс.
Власна вигрібна яма на 12 кубів, електрика 15 кВт, водопостачання централізоване.
Загальна площа будинку- 70м2. На першому поверсі простора кухня-вітальня, повністю укомплектована меблями та технікою, санвузол із ванною....

320 000 $
595 $/м²
Независимости ул. (50 років Жовтня), 77
538 / 250 / 45 м²
3 этажа
12 сот
5 комнат
2007 год постройки
2 мес. назад
Продаж цегляного будинку, з якісним ремонтом та повною комплектацією в середині. Гарне планування, на першому поверсі велика кухня-гостинна з камінною залою, гардеробна кімната. Вихід з кухні-гостинної на терассу. На другому поверсі, три окремі спальні кімнати та гардеробна. З усіх кімнат є всласний вихід на балкон. На третьому поверсі є дві великі кімнати, вільного призначення. В цоколі котельня та обладнане бомбосховище з пічкою. Будинок з цегли 510 мм, дах- бітумна черепиця, підлога з підігрівом в зоні плитки, паркетна дошка в спальних кімнатах. Центральний пилосос, центральна вода та свердловина 75 м, центральна каналізація, інтернет, дизель - генератор, газовий котел Висман. З будинку в...
379 000 $
1 579 $/м²
Соборности ул. (40 років Жовтня)
БЕЗ КОМИССИИ
єОселя
240 / 100 / 29 м²
2 этажа
15 сот
6 комнат и более
сегодня
Продається будинок — лише 25 хвилин їзди від Хрещатика. Це еко-дім, збудований зі зрубу з оцилиндрованого брусу діаметром 200 мм. Перекриття — кам’яновугільне, дах — з очерету, що додає будівлі особливого шарму та екологічності. Висота будинку в конику — 7 метрів. Об'єкт введено в експлуатацію у 2013 році. Будинок зведено з особливою увагою до якості та деталей. Просторе планування дозволяє зручно жити. Фундамент — стрічковий. Опалення комбіноване: газове та електричне. Підведено 15 кВт електроенергії. Внутрішнє оздоблення виконане виключно з натуральних матеріалів: дерев’яні склопакети, джутові шпалери, морений дуб, паркетна дошка, плитка з підігрівом. З великої тераси відкривається панорам...

58 700 $
652 $/м²
Щаслива вулиця
90 / 48 / 15 м²
1 этаж
3 сот
3 комнаты
сегодня
Продається сучасний одноповерховий будинок у Тарасівці.
Пропонується до продажу новий будинок загальною площею 90 кв.м, збудований із якісних матеріалів.
Основні характеристики:
Стіни: газоблок 300 мм + утеплення пінопластом 100 мм
Перестінки: газоблок
Висота стелі: 3 м
Вікна: металопластикові
Конструкція:
Фундамент: залізобетонний (стрічка + плита)
Дах: металочерепиця
Горище: висота 2 м
Комунікації:
Електрика: заведено 10 кВт, лічильник день/ніч,
Нова лінія електромереж, встановлено сучасний трансформатор,
Підключений септик - 6,5 куб
Газ підведено до вулиці.
Додатково:
Залита підлога
Земельна ділянка: 3 сотки (під забудову), правильної прямокутної форми, по фасаду - 19 м.
Будинок ідеал...
320 000 $
595 $/м²
Независимости ул. (50 років Жовтня), 50
БЕЗ КОМИССИИ
Відеотур
538 / 250 / 48 м²
3 этажа
12 сот
5 комнат
вчера
ВЫГОДНО! ПРОСТОРНЫЙ ДОМ С БАСЕЙНОМ! В цоколь котельная и оборудовано бомбоубежище с печкой. Дом из кирпича 510 мм, крыша - битумная черепица, полы с подогревом на плитке, паркетная доска в спальных этажах. Центральный пылесос, центральная вода и скважина 75 м, центральная канализация, интернет, дизель-генераторная, газовый котел Висман. Участок 12 соток. На участке газон, автополив, альанка-барбекю, альпийский холм, видеонаблюдение, автоматические ворота. Дом продается укомплектованный мебелью и бытовой техникой.
По вопросам звоните с уважением Иван.

73 000 $
1 074 $/м²
Шевченко ул., 59-Д
БЕЗ КОМИССИИ
68 / 20 / 25 м²
2 этажа
1 сот
2 комнаты
2020 год постройки
3 дня назад
Продається двоповерховий таунхаус у старій Боярці – 5 км до Одеської траси, 15 км до метро Теремки та 15 км до Великої Об'їзної дороги.
Загальна площа 68м2
Територія будинку закрита від сторонніх, у кожного є своє місце для паркування.
На першому поверсі:
Передпокій, с/в та велика кухня-вітальня з виходом на свій невеликий, але дуже затишний закритий дворик з садовими меблями.
На другому поверсі 2 окремі спальні.
У будинку автономне електроопалення, у кожного свій індивідуальний котел, вода зі свердловини та у кожного свій септик.
Поруч із будинком - супермаркет "Фора" приватні магазини, набережна, каскад озер, ліс з прогулянковими доріжками.
Школа# 1 у 3 хвилинах ходьби!
А за 5 хвилин на тр...

195 000 $
1 144 $/м²
Андріяшева, 25
БЕЗ КОМИССИИ
171 / 54 / 75 м²
1 этаж
10 сот
3 комнаты
5 дней назад
Затишний будинок зі зрубу біля лісу — твоя мрія за містом!
Якщо ви шукаєте ідеальне місце для життя, де поєднуються комфорт, природа та якість — цей будинок саме для вас.
Локація:
Котеджне містечко «Сосновий Маєток», навпроти чарівного лісу, лише 11 км від Києва по Одеській трасі.
Чисте повітря, тиша, охайне оточення та швидкий доступ до міста.
Площа будинку: 170 м²
Будинок одноповерховий, зведений із натурального зрубу — дихає, зберігає тепло взимку та прохолоду влітку.
Планування:
Висота стелі 3.2 кв.м!
• Простора кухня-вітальня для сімейних вечорів;
• Дві затишні дитячі кімнати;
• Спальня з власною гардеробною та санвузлом;
• Гостьовий санвузол;
• Окрема котельня.
Стан:...

210 000 $
1 050 $/м²
5-я Линия ул.
БЕЗ КОМИССИИ
200 / 95 / 16 м²
2 этажа
6 сот
6 комнат и более
сегодня
Без комісії!!! Продається двоповерховий, цегляний будинок з Газом !!! Житловий, приватний будинок введено в експлуатацію, документам більше трьох років. Будинок капітальний, на два окремих входа, з зручним плануванням. Кожен поверх, як окрема з-х кімнатна квартира з власною кухнею та великим санвузлом. Загальна площа будинку - 202 кв.м., з верандою - на першому поверсі, та балконом - мансардою - на другому. Будинок з гарним, новим ремонтом. Всі меблі та техніка, що на фото - залишаються Покупцю!. Технічні характеристики: Заведено ел.енергії - 16 кВт (ПРЯМИЙ ДОГОВІР з ДЕТЕКом) Висота фундаменту - 1,2м, Матеріал стін - цегла, Висота стелі - 3,2 м., Перекриття - монолітне, Опалення на першому п...

168 000 $
730 $/м²
Шевченко ул.
БЕЗ КОМИССИИ
230 / 129 / 24 м²
3 этажа
12 сот
6 комнат и более
сегодня
Без комісії!!! Продається якісний, капітальний Екобудинок з ремонтом під чистове оздоблення в м. Боярка. Будинок 2019 року забудови . Характеристики будинку: - висота фундаменту - 1,3 м. - цоколь - 1 м. - материал стін: ракушняк , обліцований червоною цеглою. - утепление - мин. вата (100мм) - висота стін - 2,8 м., - перестінки - півтори цеглини, - сходи на другий поверх - металева конструкція, - вікна металорластикові, трьохкамерні. - потолки - рівні ( гіпсокартон), - проводка - змонтована чорнова мідна проводка, встановлено підрозетники, розведені кабелі. - стіни - машина штукатурка, - підлога на першому поверсі - тепла, водяна, - перекриття між поверхами - зб. плити. - дах - металочерепиця...

95 000 $
1 357 $/м²
Лысенко ул.
БЕЗ КОМИССИИ
єВідновлення
70 / 35 / 30 м²
2 этажа
1 сот
2 комнаты
сегодня

125 000 €
357 €/м²
Лысенко ул.
350 / 240 / 14 м²
3 этажа
6 сот
6 комнат и более
сегодня
код оголошення SH-160-543. Загальна площа більше 350 м2 +(80 м2 під дахом).
Підвал більше 100 м2.
Житлова площа 240м2 не враховуючи горище (можливе вільне планування площа дуже велика).
Перший поверх 2 кімнати 10 і 17 м2, зал 24м2 та кухня і їдальня 14 та 15 м2 ванна кімната 7 м2 та санвузол на 2 м2 коридор 10 м2.
Все в процесі ремонту, є світло, газ, котел, насосна станція, бойлер, фільтр грубої очистки та система фільтрів для питної води, кухня, залишається, ванна кімната функціональна, другий поверх та зал чистова обробка, кухня та їдальня керамограніт, коридор плитка, кімнати ламінат.
Камін в процесі, хороша пасивна витяжка по всьому будинку, підвал на 2 авто, ділянка 6 соток. Недалеко л...

34 999 $
538 $/м²
Игоря Бачинского пер. (Вокзальний), 10
БЕЗ КОМИССИИ
65 / 35 / 9 м²
1 этаж
4 сот
3 комнаты
сегодня
51196
Продається частина будинку в Боярці на провулку Вокзальному 10 (Провулок Ігоря Бачинського 10) по новому
4 сотки землі
будинок має окремий вихід
В будинку 3 окремих кімнати і кухня.
В кухні душова зроблена и санвузол. Вигребна яма.
Газ и світло заведені в будинок.
На території сарай.
Сусіди спокійні. Буде оформлюватися через договір-дарування.
До станції залізнічної 300 м. Недалеко маршрутки на Київ.
АН Dorogogo - весь спектр рієлторських послуг.
Квадратні метри - щасливі моменти.

130 000 $
909 $/м²
Крещатик ул.
БЕЗ КОМИССИИ
єОселя
єВідновлення
143 / 53 / 16 м²
2 этажа
3 сот
3 комнаты
2012 год постройки
сегодня
м.Боярка. Продається затишний будинок (дуплекс), у центральній частині міста, з меблями та технікою. Три кімнати, гардеробна, два санвузли, є підвал. Всі столярні роботи у будинку виконані з дерева - дуб. Збудовано з якісних матеріалів, дах та стіни утеплені, зроблено гарний ремонт. Є договір на газ, та можливість завести у будинок. У дворі два паркомісця. Поряд розвинена інфраструктура, є супермаркети, дит.садок, школа, поліклініка, парк, зупинка громадського транспорту, жд станція.

125 000 $
357 $/м²
Лысенко ул.
350 / 118 / 35 м²
3 этажа
6 сот
6 комнат и более
сегодня
код оголошення SH-115-046. Пропоную до продажу частково збудований будинок площею 350 кв. м у мальовничому містечку Боярка. Дім знаходиться на асфальтованому під'їзді, загороджений парканом і має всі необхідні комунікації для комфортного проживання.
В будинку вже проведено газ, каналізацію, а також є септик і колодязь. Електромережа обладнана трьохфазним лічильником. Опалення та водопостачання забезпечує надійний котел. Стіни вже готові до поклейки обоїв, а також встановлені міжкімнатні двері. В кухні та коридорі викладена якісна плитка, а в спальнях встановлений привабливий ламінат. Сходи зроблені з міцного бетону.
Будинок зведений з надійного ракушняка товщиною 40 см і додатково утеплени...

145 000 $
392 $/м²
Деснянская ул.
БЕЗ КОМИССИИ
єОселя
370 / 150 / 15 м²
2 этажа
6 сот
6 комнат и более
сегодня
Продам будинок на вул. Деснянська в м.Боярка
Загальна площа 370 кв.м., 2 житлових поверхи плюс цокольний поверх.
Ділянка 6 соток.
Побудований 2007 році.
У будинку всі комунікації: світло, газ, вода, каналізація - септик.
Цоколь і 1-й поверх з оздобленням, 2й поверх - під ремонт.
У будинку жили, загальний стан - під косметику, другій поверх під ремонт.
Чудово під проживання великої сім'ї, кімнат, великий спільний хол, містка кухня, тераса з виходом у двір! У цоколі можливо організувати притулок - є санвузол!
Хороша локація, чудова доступність із Києва, за 100 м маршрутка 825.
Можливо також під бізнес!
Планування адаптується під дитячий садок!
Ціна 139000 у.о. Без комісії!
Інфраструкту...

209 500 $
2 095 $/м²
Хутірська
БЕЗ КОМИССИИ
єОселя
єВідновлення
100 / 40 / 24 м²
1 этаж
6 сот
4 комнаты
2020 год постройки
сегодня
ПРОДАЖ
Будинок у Тарасівці, новий ремонт, ніхто не жив.
Просторий будинок із зручним плануванням, розташований у тихому приватному секторі с. Тарасівка, всього за 20 хв від Києва.
Планування:
• 3 спальні
• 2 санвузли
• кухня-вітальня
• пральна кімната
Ділянка:
• 6 соток — доглянута територія з озелененням, лаунж зоною та парковкою для 6 автомобілів
Локація:
Поруч велике озеро, дитячий майданчик, мінімум сусідів, зручний доїзд до Києва.
Основні характеристики:
- Площа будинку: 100м²
- Кількість спальних кімнат: 3
- Кількість санвузлів: 2
- Велика парковка на 6 авто
- Площа ділянки: 6 соток
- Рік будівництва: 2020
- Фундамент: «перевернута чаша»
- Матеріал стін: газоблок
- Дах: залізобетонний...
Все коттеджные городки