Самые популярные коттеджные городки города
Коттеджные городки Горы
Топ объявлений Горы
360 000 $
1 622 $/м²
Мисливська
222 / 109 / 14 м²
2 этажа
10 сот
5 комнат
сегодня
В с.Гора, закритому котеджному містечку продається цегляний будинок з монолітним перекриттям загальною площею 222 кв. та терасою 30 кв.м, земельна ділянка 10 соток. У котеджі 3 спальні по 23кв.м на другому поверсі, на першому поверсі гостьова кімната 15.5 кв.м та простора вітальня із дров'яним каміном 46 кв.м, панорамними вікнами та виходом на терасу. Велика кухня, 2 туалетні кімнати, гардеробна кімната, пральна-котельня. Граж на 2 авто, дизельний генератор, сонячні батареї, інвертор. Супутникове телебачення, Інтернет (оптиковолокно), кондиціонери. На території власна свердловина, септик, індивідуальне газове опалення. Двоповерховий цегляний будинок у змішаному лісі липа, береза, дуб, клен,...
445 000 $
2 225 $/м²
вишнева, 44
ПРЕМИУМ
БЕЗ КОМИССИИ
єОселя
єВідновлення
200 / 165 / 17 м²
1 этаж
10 сот
3 комнаты
2025 год постройки
3 нед. назад
Продаж будинку в селі Гора, Бориспільський район
Основні характеристики
• Площа будинку: 200 м²
• Площа ділянки: 10 соток
• Паркування: парковка на 2 авто + велика відкрита стоянка біля будинку
• Статус: будинок введений в експлуатацію
⸻
Комунікації та інженерія
• Електрика 25 кВт від DTEK
• Газ підведений до будинку
• Скважина
• Каналізація з дренажними септиками
• Вентиляція по всьому будинку
• Тепла підлога + конвектори
• Система Smart Home — керування зі смартфона
• Відеонагляд по периметру
⸻
Будівництво та утеплення
• Технологія будівництва: Термодім
• Утеплення фасаду: 150 мм пінополістирол
• Енергоощадні вікна
• Декоративна підсвітка території та будинку
⸻
Плану...

69 000 $
601 $/м²
Центральна ул., 51-В
114.8 / 34.7 / 32.4 м²
2 этажа
2 сот
3 комнаты
2020 год постройки
сегодня
Таунхаус з терасою | с. Гора | 15 хв до Києва
Це про тишу після міста, про свій простір і ранки з кавою на терасі.
Ідеальний варіант для тих, хто хоче більше, ніж квартира.
Площа: 111,7 м² + тераса 13,4 м²
Планування:
— простора кухня-вітальня 32 м² — серце дому
— санвузол на 1 поверсі
— вихід на власну терасу
— 2 поверх: велика кімната 34,6 м² (можна зробити 2 окремі спальні)
по факту: 3 кімнати + кухня-вітальня
с. Гора, Бориспільський район
— до Києва всього 15–20 хвилин
Закритий комплекс:
— охорона
— доглянута територія
— приємне сусідство
Поруч усе необхідне для життя.
Тут легко уявити себе вдома. І ще легше — залишитись.
Напишіть або зателефонуйте — покажу в зручний для вас час
Вл...

270 000 $
1 038 $/м²
Степова
БЕЗ КОМИССИИ
260 / 129.6 / 10.8 м²
3 этажа
8 сот
6 комнат и более
2018 год постройки
сегодня
🤝 Без комісії для покупця
📩 За запитом — надішлю відеоогляд
📍 Локація: Бориспільський район, с. Гора, вул. Степова, 61
Тиха вулиця приватної забудови, швидкий виїзд до Києва, розвинена інфраструктура та комфорт для життя за містом.
🏠 Характеристики:
• Загальна площа будинку: 260 м², житлова 129.6 м²
• Поверховість: 3 + мансарда та госпприміщення
• Площа ділянки: 8,34 сотки
• Матеріал стін: газобетон + утеплення 100 мм
• Опалення: газовий конденсаційний котел + резервний електрокотел
• Електрика: 10 кВт (3 фази) + генератор + інвертор та акумулятори
• Вода/каналізація: власна свердловина + септик з дренажем
• Рік введення в експлуатацію: 2018
🛋 Стан та ремонт:
• Будинок доглянутий, у відмі...
260 000 $
1 250 $/м²
Мисливська
208 / 124 / 18 м²
2 этажа
11 сот
5 комнат
2 дня назад
Двоповерховий цегляний будинок у котеджному містечку під Києвом у змішаному лісі липа, береза, дуб, клен, сосна. Містечко знаходиться у закритому котеджному селищі. Загальна площа котеджу 208 кв. та тераса 20 кв.м, земельна ділянка площею 11 соток. Котедж має 3 спальні на другому поверсі, на першому поверсі гостьова кімната (чи кабінет) та простора вітальня із дров'яним каміном, панорамними вікнами та виходом на терасу. Велика повністю обладнана кухня, 2 туалетні кімнати, гардеробні кімната, пральна та котельня. Критий паркінг на 4 авто. Супутникове телебачення, Інтернет (оптиковолокно), кондиціонери. На території власна свердловина, септик, індивідуальне газове опалення. У містечку всі доро...

145 000 $
602 $/м²
Апрельская ул., 1
БЕЗ КОМИССИИ
єОселя
241 / 61 / 16 м²
1 этаж
10 сот
5 комнат
6 дней назад
Продається будинок у селі Гора. Бориспільський район. 240 кв.м. 10 соток землі.
Просторий, дворівневий будинок має велику вітальню з діючим каміном, та виходом на терасу, у внутрішній дворик.
Кухня з меблями та технікою (холодильник, плита, газовий котел).
Роздільний саузол з великою кутовою ванною.
Вихід у гараж (80 кв. М).
На другому рівні 4 окремі кімнати та спільний санвузол з душовою кабінкою.
Двір перед будинком вимощений декоративною плиткою, квітник, плодові дерева, свердловина, септик.
Земля приватизована. Є всі комунікації: електрика, газ.
Асфальтована дорога, добротний бутовий паркан.
Розташований будинок неподалік траси Київ-Бориспіль.
Автобусна зупинка за 5 хвилин ходьби.
Поруч...

397 000 $
517 $/м²
Мисливська, 19
БЕЗ КОМИССИИ
КГ Парк Хаус
768 / 235 / 16 м²
2 этажа
25 сот
6 комнат и более
вчера
Будинок, який створювали для себе.
Місце, яке обирали серцем і розумом.
Приватний маєток у с. Гора.
Дім, у який вкладали не для продажу - а для життя.
Нехай він знайде своїх людей - тих, хто зайде і скаже:
«Ось тут ми будемо жити».
Є будинки, які просто зводять.
А є ті, які довго шукають - ділянку, тишу, оточення, відчуття правильного місця.
Саме так з’явився цей дім у с. Гора.
Локацію обирали свідомо — одну з найкращих у передмісті Києва.
Обжитий, престижний район із хорошими сусідами, простором і зручним доїздом.
Тут не випадково. Тут - усвідомлений вибір.
768 кв.м. простору, спроєктованого для себе:
де кожна кімната має логіку і сенс,
де планування не “під ринок”, а під життя,
де стін...

71 000 $
520 $/м²
Лісова, 25а
136.6 / 95.7 / 35 м²
2 этажа
1 сот
4 комнаты
вчера
Чудовий таунхаус з власною терасою та подвір’ям! 20 км від Києва!
Продається 2-поверховий таунхаус в селі Гора, на вулиці Лісовій, 25а. Для зведення фундаменту використовували сваї та залізобетон, оздоблення — цегла бельгійського виробництва «Vandersanden», стіни — керамічні блоки, фальцева покрівля «Dongbu». Стоять енергозберігаючі склопакети, надійні металічні двері в сучасному дизайні.
Водяне опалення, електрокотел. У будинок підведено електрику та інтернет на щиток. Проведено воду до точок використання. Будинок розділений на 3 рівні. На першому поверсі розташована кухня-студія / вітальня з виходом на власну терасу в сторону змішаного лісу. Тут же знаходиться санвузол, пральня та вхідн...

360 000 $
1 440 $/м²
Польова
250 / 100 / 70 м²
2 этажа
37 сот
3 комнаты
1 нед. назад
с.Гора Бориспільскій р-н Чудовий будинок біля ліса і річки
Ділянка 37 соток доглянутої території.
Площа будинку 250 М2 з діючим каміном , в якому расташовані 3 спальні(мастр кімната та 2 окремі ),простора кухня і вітальня, гараж для авто.
На ділянці також розташован басейн та сауна.
#31.59.17.35.09.20.
60 000 $
300 $/м²
провулок Лісовий
200 / 53 / 17 м²
2 этажа
8 сот
3 комнаты
сегодня
Продається будинок для вашої родини!
Опис майна:
Місцезнаходження: с. Гора, Бориспільський район .
Площа будинку: 200 м².
Площа ділянки: 8 соток.
1 поверх: Велике приміщення під майстерню/гараж або будь які інші потреби.
2 поверх: Три кімнати , Кухня, Майданчик
Ремонт: Ремонт косметичний
Комунікації: Власна свердловина, септик, газове опалення, електрика
Особливості: гараж, сад, підвал.
Ідеальне розташування:
Поруч школа, дитячий садок, магазини.
Спокійний район із мальовничою природою.
Відстань до Києва по Бориспільській трасі орієнтовно 18 км .
47 000 $
1 061 $/м²
Покровська
БЕЗ КОМИССИИ
44.3 / 16 / 13 м²
1 этаж
14 сот
1 комната
вчера
Продаж земельної ділянки, з будинком. Хутор Гора, вул.Покровська. Призначення 02.01. для будівництва житлового будинку. Сусіди забудовані. Асфальтований підїзд. В'їзд з вул.Центральної. До Бориспільського шосе 5 хвилин. Поруч ліс. Школа, дитячий садок, магазини, пошта. Зручне транспортне сполучення. Зупинки маршрутних таксі до Ст.М.Бориспільська, Харківська, Дарниця. На авто 30 хвилин до Києва.

330 000 $
587 $/м²
Квітнева, 14
562 / 200 / 30 м²
2 этажа
12 сот
6 комнат и более
3 дня назад
Продаж сучасного просторого будинку в стилі hi-tech, с. Гора, Бориспільський р-н.
Будинок знаходиться посеред зелених краєвидів, в оточенні котеджів преміум класу!
Ремонт будинку зроблений з якісних дорогих матеріалів світових виробників!
Власник приділив увагу кожній деталі та контролював усі етапи будівництва
На території 2 БУДИНКИ!
Основний будинок - 439 м2
Гостьовий будинок - 123 м2
12 соток
Ландшафтний дизайн
Декоративні дерева
Газон з автополивом
Басейн 8.5*1.60м. з підігрівом та протитечією
Зона релаксу з осередком
Гостьовий будинок з усіма зручностями і сауною
Планування основного будинку:
1-й поверх включає:
- простора кухня-вітальня зі столовою зоною
- великий санвузол
- спортза...
67 000 $
770 $/м²
Івана Мазепи, 3
БЕЗ КОМИССИИ
87 / 70 / 6 м²
1 этаж
3 сот
4 комнаты
1970 год постройки
1 нед. назад
Продається частина будинку (півбудинку) в затишному та зручному для проживання селі Гора, всього 10 хвилин пішки до зупинки транспорту на Київ.
Загальна площа — 87 м²
Планування:
4 житлові кімнати
кухня
веранда
коридор
суміжна ванна кімната з туалетом
є чердак
На території:
2 сараї
погреб
окремий туалет на вулиці
3 сотки землі під город
паркомісце для 1 автомобіля
Комунікації та опалення:
автономне газове опалення (газовий котел)
насос для нагріву води
газова плита
вода, газ та опалення є постійно
У нинішніх умовах автономність — велика перевага: у будинку завжди є тепло і гаряча вода.
Усі документи готові до продажу.
Друга половина будинку належить родичам на праві влас...
70 000 $
500 $/м²
Лісова
єОселя
140 / 70 / 60 м²
2 этажа
3 сот
4 комнаты
1 нед. назад
Водяне опалення, електрокотел. У будинок підведено електрику та інтернет на щиток. Проведено воду до точок використання. Будинок розділений на 3 рівні. На першому поверсі розташована кухня-студія / вітальня з виходом на власну терасу в сторону змішаного лісу. Тут же знаходиться санвузол, пральня та вхідна...

215 000 $
602 $/м²
Центральна ул.
БЕЗ КОМИССИИ
Відеотур
356.9 / 152.9 / 80 м²
2 этажа
7 сот
4 комнаты
2021 год постройки
2 нед. назад
Бориспільське шоссе селище Гора
Будинок розташований по вулиці Сонячна. Сусіди всі забудовані, заїзд асфальт.
Кухня столова, велика вітальня, спальня, санвузол, гардеробна
Три спальні, санвузол, гардеробна, тераса.
Площа 350м2
Ділянка 7 соток
Ціна 215.000$ Без комісії
199 200 $
1 125 $/м²
Дружня, 6
БЕЗ КОМИССИИ
177 / 60 / 50 м²
1 этаж
8 сот
4 комнаты
1 мес. назад
Продаж одноповерхового будинку у закритому котеджному містечку с. Гора, Бориспільський район
Ціна вказана на будинок під забудову
Площа будинку 177 м², прилегла ділянка - 8 соток разом із забудовою
Перед будинком передбачено 2 паркомісця для вашого комфорту
Можливе розтермінування та ремонт під ключ від забудовника з урахуванням ваших побажань
Планування (при будівництві можна змінювати планування та площу):
- кухня-вітальня
- 1 майстер-спальня з гардеробом та санвузол
- 2 спальні
- 1 санвузол
Будинок збудований з керамоблоку та утеплений базальною ватою. Заведені необхідні комунікації: вода (свердловина), каналізація (септик) та електроенергія
Котеджне містечко розташоване на 30 гекта...
165 000 $
1 100 $/м²
Лазурна
150 / 70 / 52 м²
2 этажа
4 сот
4 комнаты
1 мес. назад
Продаж двоповерхового дуплексу у закритому котеджному містечку с. Гора, Бориспільський район
Площа будинку 150 м², прилегла ділянка - 4.5 сотки разом із забудовою
Перед будинком передбачено 2 паркомісця для вашого комфорту
Планування:
1 поверх: кухня-вітальня, гардероба, с/в та тераса
2 поверх: майстер-спальня з гардеробом та с/в, 2 спальні та с/в
Котеджне містечко розташоване на 30 гектарах, де передбачено: одноповерхові будинки, таунхауси, комерці...
151 800 $
1 100 $/м²
Лазурна, 1
138 / 80 / 42 м²
2 этажа
4 сот
4 комнаты
1 мес. назад
Площа будинку 138 м², прилегла ділянка - 4.5 сотки разом із забудовою
Перед будинком передбачено 2 паркомісця для вашого комфорту
Планування:
1 поверх: кухня-вітальня, с/в та тераса
Котеджне містечко розташоване на 30 гектарах, де передбачено: одноповерхові будинки, таунхауси, комерційні приміще...
226 500 $
1 138 $/м²
Лазурна, 7
БЕЗ КОМИССИИ
єВідновлення
199 / 70 / 56 м²
1 этаж
9 сот
4 комнаты
1 мес. назад
Ціна вказана на будинок під забудову, готовий будинок 268 900$
Площа будинку 199 м², прилегла ділянка - 9 сотки разом із забудовою
Перед будинком передбачено 2 паркомісця для вашого комфорту
- кухня-вітальня
- 1 майстер-спальня з гардеробом та санвузол
- 2 спальні
- 1 санвузол
Котеджне містеч...
144 600 $
1 095 $/м²
Лазурна, 2
БЕЗ КОМИССИИ
єВідновлення
132 / 60 / 40 м²
1 этаж
6 сот
4 комнаты
1 мес. назад
Ціна вказана на будинок під забудову
Площа будинку 132 м², прилегла ділянка - 6 соток разом із забудовою
Перед будинком передбачено 2 паркомісця для вашого комфорту
- кухня-вітальня
- 1 майстер-спальня з гардеробом та санвузол
- 2 спальні
- 1 санвузол
Котеджне містечко розташоване на 30 гекта...
Все коттеджные городки