Самые популярные коттеджные городки города
Коттеджные городки Чайков
Топ объявлений Чайков

63 000 $
851 $/м²
Малышко ул.
БЕЗ КОМИССИИ
Автодром "Чайка"
74 / 35 / 25 м²
2 этажа
1 сот
2 комнаты
2025 год постройки
6 дней назад
Продаж таунхауса в котеджному містечку в с. Чайки, вул. Малишка - зручна локація поруч із Києвом.
Загальна площа будинку - 74 м²
Земельна ділянка - 1 сотка
Функціональне планування:
Перший поверх - простора кухня-вітальня, місце під гардероб, санвузол.
Другий поверх - дві окремі кімнати та санвузол.
Будинок збудований із газоблоку (300 мм) та утеплений мінеральною ватою, що забезпечує хорошу тепло- та шумоізоляцію.
Дах — дерев’яні перекриття, утеплення мінеральною ватою, покрівля з м’якої бітумної черепиці.
Комунікації:
Підключені вода - свердловина на 5 будинків, електрика 7 кВт, газ та централізована каналізація.
Вартість - 63 000 у.о.
Продаж без комісії, від забудовника.
Додатков...
198 000 $
1 053 $/м²
Леси Украинки ул., 35
188 / 78 / 25 м²
2 этажа
8 сот
4 комнаты
2008 год постройки
сегодня
Продається будинок розташований у КМ "Чайка". Вулиця Лесі Українки. Ділянка 8. 7 соток, обгороджена парканом. Площа будинку 188/78/25.Сусідські будинки сучасні котеджі. Обжитий район. Асфальтований під'їзд до будинку. Будинок 2008 року побудований з цегли з утепленим фасадом і відштукатурений. Дах бітумна черепиця. 100% житловий. Дуже затишно та комфортабельно. Раціональне планування.На першому поверсі гараж, з якого відразу можна пройти в будинок, великий передпокій із вбудованою шафою-купе, с/в з вікном, котельня (двоконтурний котел та генератор аварійного живлення), затишна кухня-їдальня 25 метрів. Вітальня 20 метрів з діючим каміном. Велика засклена веранда 20 метрів. На першому поверсі...

349 000 $
997 $/м²
Заньковецкой ул.
350 / 170 / 12 м²
2 этажа
15 сот
6 комнат и более
2 нед. назад
Будинок знаходиться в кооперативному котеджному селищі в селі «Чайки» (17 км від Головпоштампу Житомирською трасою).
Опис будинку та ділянки:
Будинок – 320 м2
Додатковий будиночок для гостей або охорони – 56м2, складається з 2 кімнат, кухні, санвузла, комори для господарських цілей. Будинок готовий до проживання, всі комунікації підведені.
Погріб знаходиться біля будиночка для гостей.
Земельна ділянка – 15,5 соток; однією стороною ділянка «входить» у лісосмугу, другою – на вулицю, по обидва інші сторони – вже збудовані будинки з респектабельними сусідами.
Комунікації – вода, газ, каналізація – централізовані.
Будинок:
введено в експлуатацію,
2-х поверховий (без підвалу),
гараж на 2 машини (в...
300 000 $
993 $/м²
Малышко ул.
302 / 100 / 42.6 м²
2 этажа
8 сот
5 комнат
3 дня назад
Затишний будинок з гарним, якісним ремонтом. Укомплектований, з терасою. Велика зала з каміном, 5 спалень, 2 ванних кімнати та гостьовий сайнвузол. Додаткова будівля - лазня. На ділянці: ландшафтинй дизайн, плодові та декоративні дерева, є зона для барбекю. Безпосередня близкість до Києва.
Планування:
Цоколь-гараж, бойлерна, тех. приміщення
Перший поверх- ідальня, кухня-вітальня з каміном, спальна кімната, с./в
Другий поверх- master спальня,дві дитячі спальні, кабінет, с/в
Територія- ландшафтний дизайн, декоративні, плодові дерева, автоматичний полив
Бучанський, Чайки (Борщагівська гром.), вул. Малишка, Києво-святошинський район, площа: 302,0 кв.м, 5 кімн., ділянка 8,0 сот

63 000 $
851 $/м²
Малышко ул.
74 / 25.4 / 25.4 м²
2 этажа
1 сот
2 комнаты
2025 год постройки
вчера
🔥ТАУНХАУС у Чайці - 63 000$🔥
Сучасний таунхаус у затишному передмісті Києва — ідеальний варіант для життя без міської метушні.
✨ Переваги:
• 2 поверхи, 74 м² продуманого простору
• 2 окремі кімнати + кухня-вітальня з виходом у двір
• балкон у спальнях
• власна ділянка 0,8–1 сотка
🏡 Якісне будівництво:
• газоблок 300 мм + утеплення 100 мм (мінвата)
• дах — м’яка бітумна черепиця з утепленням
⚡ Усі комунікації:
газ | світло | центральна каналізація | свердловина
📍 Локація:
с. Чайка, вул. Малишка — швидкий виїзд до Києва, зручна транспортна розв’язка
💰 Ціна: 63 000 $
📄 Оформлення мінімальне ~2000 $
📞 Телефонуйте зараз , такі варіанти довго не затримуються!
450 000 $
2 153 $/м²
Нечуя-Левицкого ул., 2А
209 / 111 / 45 м²
2 этажа
8 сот
5 комнат
3 дня назад
Продається новий, стильний двоповерховий будинок у престижному та затишному місці — котеджне містечко “Сонячний”, с. Чайки (Бучанський район), 10 хвилин до метро Житомирська.
Будинок зданий в експлуатацію у 2021 році, просторий, світлий, з великою терасою та продуманим плануванням.
Про будинок:
Площа будинку — 209 м², житлова — 111 м². Тераса 32м2 та гараж.
Ділянка — 8,5сот по факту 10сот.
Два поверхи, великі панорамні вікна.
В будинку 4 спальні з гардеробними, кабінет або спальня, кухня з вітальню з виходом на терасу, 3 санвузли.
Характеристики будинку:
- стрічковий заармований фундамент утеплений пінополістиролом і обліцований клінкерною плиткою;
- стіни будинку зведені із керамоблоку 25...

137 000 $
652 $/м²
Любимовская
210 / 116 / 45 м²
2 этажа
8 сот
5 комнат
6 дней назад
Продаж будинка, 4,5 км від станції метро Житомирська, пр. Перемоги, 15-й км. Складається із двох будинків: двоповерхового - 112 м. кв. та одноповерхового-98 м. кв. Гараж на 2 авто - 42 м. кв. Обідві будови мають всі зручності: еленергія 3 фази 380 вольт двохзонна без обмеження потужності використання-1,93 грн. за кВт + сонячна електростанція, опалення: газ природний +автономне-піч на дровах, пеллетах або вугіллі, вода 2 контури: центральне забезпечення від свердловини садового товариства глибиною 115 м ціною 5,03 грн за 1 м. куб. та своя свердловина глибиною 36 м., каналізація: вигріб з системою аерації, що не потребує викачки. Є приміщення 12 м. кв. з сталою температурою +8-11 градусів про...

499 000 $
1 208 $/м²
Печерская ул.
ПРЕМИУМ
Полицейский участок
413 / 200 / 18 м²
2 этажа
8 сот
6 комнат и более
2010 год постройки
6 дней назад
Продається будинок у с.Чайки, 5 км до Києва
(є відеоогляд зовні та всередині)
Топ-локація: асфальтований під’їзд, розвинена інфраструктура, солідні сусіди. До метро Академмістечко та Житомирська - всього 10 хв на авто.
Площа будинку - 413 м² | Ділянка - 8 соток
Будинок із цокольним поверхом, введений в експлуатацію у 2012 році, повністю готовий до проживання.
Гараж на 2 авто, просторий навіс на 1 авто, автоматичні ворота.
Інтер’єр
Класика з характером і якісними матеріалами:
• мармурові сходи з кованими елементами
• меблі з натурального дерева, антикваріат
• камін у вітальні
• кабінет / зброярська кімната + сейф
• паркет, підігрів підлоги
• сигналізація, відеоспостереження
• генератор 8–9...
640 000 $
1 684 $/м²
Белокур ул.
380 / 100 / 35 м²
2 этажа
12 сот
6 комнат и более
сегодня
Пропонується до продажу просторий та функціональний будинок, розташований за адресою: вул. Катерини Білокур, с. Чайки. Загальна площа будинку 380 м² (фактична близько 500 м²), земельна ділянка 12 соток.
Будинок збудований та оздоблений за авторським проєктом із використанням якісних матеріалів без економії. Продумане планування та високий рівень виконання забезпечують комфортне проживання для великої родини.
Основні переваги:
Облаштоване підвальне приміщення (укриття) з меблями та телевізором
Сауна та окремий блок із власною кухнею
Друга повноцінна кухня-столова
Газове опалення, теплі підлоги та радіатори
Система очищення води
Планування:
1-й поверх:
гараж, топочна, передпокій, технічна к...

110 000 $
1 000 $/м²
Котляревского ул.
110 / 45 / 45 м²
2 этажа
1 сот
3 комнаты
2025 год постройки
2 дня назад
🏡 Продаж готових 2х поверхових будинків дуплексів у селі Чайки! Без коміссії!
~ Просторий будинок 110 м²
~ 3 кімнати і велика кухня-вітальня, при бажанні можно зробити 4 кімнату
~ 3 санвузола на 1 поверсі, на другому, в батьківській кімнаті
~ на 1 поверсі розведена тепла підлога
~ балкон на 2 поверсі і затишна лоджія на 1 поверсі
~ Ділянка – 1,6 сотки
~ Затишна барбекю-зона на подвірʼї
~ Сучасні ролетні ворота та власне паркомісце з накриттям
~ Підведено газ
~ Власний септик 12 кубів
~ Свердловина 50 м на кожен будинок
~ 13 кВт електроенергії
~ Будівництво з якісних матеріалів: керамоблок + утеплення, монолітне перектиття між поверхами
і вдале планування. Допоможено з ремот...

110 000 $
1 000 $/м²
Котляревского ул., 29в
БЕЗ КОМИССИИ
Коттеджный городок
110 / 45 / 46 м²
2 этажа
1 сот
3 комнаты
2025 год постройки
вчера
🏡 Продаються окремі будинки-дуплекси в с. Чайки, вул. Котляревського
✔ Площа будинку – 110 м²
✔ Ділянка – 1,6 сотки
✔ Поверховість – 2 поверхи
Характеристики:
• Газ – буде встановлений газовий котел 🔥
• Електрика – 13 кВт ⚡
• Свердловина – глибина 50 м 💧
• Септик – об’єм 12 м³
• Водяна тепла підлога на 1-му поверсі 🌡️
• Накриття для авто
• Зона барбекю / мангал 🍖
Без комісії 🔥
✨ Зручне розташування, тиха вулиця, поруч інфраструктура.
📍 Дуплекси в Чайках – ваш комфортний заміський дім!

153 000 $
1 000 $/м²
Малышко ул.
БЕЗ КОМИССИИ
Школа тенниса "ЧАЙКА"
153 / 41.8 / 20.6 м²
3 этажа
1 сот
3 комнаты
вчера

290 000 $
1 151 $/м²
бучанський
252 / 150 / 20 м²
2 этажа
5 сот
5 комнат
вчера
Продаються будинки 252 м2 в котеджному містечку преміум-класу в 5-ти хвилинах від Києва.
В наявності варіанти під чистову (опалення, електрика) та будинки з ремонтом (індивідуальний підхід до ремонту)
Котеджне містечко з 8-ми сучасних будинків у топ-локації - всього 5 хвилин до Києва, 10 хвилин до метро Житомирська та Академмістечко. Планування будинків в презентації.
Характеристики будинків:
— Загальна площа — 252 м² з терасами
— Житлова площа — 169 м²
— Ділянка — 5 соток
— Побудовані в ½ та 1½ цегли, утеплення мінеральна вата
— Монолітне перекриття
— Центральна каналізація і вода
— Фасад з елементами декоративного дерева
— Тераса на 1-му поверсі
— Тераса на 2-му поверсі
Планування 1 по...

350 000 $
2 500 $/м²
Елены Телиги ул., 7
єОселя
Детская амбулатория "Helsa"
140 / 80 / 20 м²
2 этажа
4 сот
4 комнаты
2020 год постройки
2 дня назад
Продаж сучасного будинку в Чайках — стиль, комфорт та ідеальна локація!
Пропонується будинок площею 140 м² на ділянці 4 сотки — чудовий варіант для тих, хто шукає якісний простір для життя поруч із Києвом.
Основні переваги:
• 4 повноцінних кімнат, кухня-вітальня — ідеально для сім’ї;
• 2 санвузли, велика гардеробна — зручно та функціонально;
• Сучасний ремонт, виконаний зі смаком;
• Повністю укомплектований новими меблями та технікою — заїжджай і живи;
• Асфальтований під’їзд, зручна та розвинена інфраструктура;
• Локація — максимально близько до Києва, швидкий заїзд до міста.
Цей будинок — це комфорт, стиль і практичність в одному флаконі.
За деталями та переглядом — телефонуйте, або пи...

320 000 $
1 074 $/м²
Марко Вовчок ул.
298 / 200 / 20 м²
2 этажа
8 сот
6 комнат и более
2 дня назад
Цегляний будинок для родини 297,8 м² у Чайках — поруч із Києвом
Якщо ви шукаєте просторий, теплий та надійний будинок для життя з дітьми — цей варіант вартий вашої уваги.
238 м² продуманого простору на ділянці 8 сотки, лише 5–10 хвилин до Києва.
Якісне будівництво:
• Будинок збудований із цегли
• Перекриття — залізобетонні плити
• Дах утеплений мінеральною ватою, покриття — Katepal
• Фасад утеплений пінопластом 100 мм
• Електрика — 3 фази, 5,5 кВт
• Підключений міський газ
• Є централізоване водопостачання
Будинок теплий узимку та комфортний у будь-яку пору року.
Зручне планування:
• Окрема кухня
• Простора вітальня
• Кілька спалень
• Санвузли на поверхах
• Господарські приміщення
Будинок...

875 000 $
2 083 $/м²
Котляревского ул.
420 / 150 / 50 м²
2 этажа
16 сот
6 комнат и более
4 дня назад
Пропонуємо унікальну приватну резиденцію з двох капітальних будинків (420 кв.м та 180 кв.м) на розкішній ділянці 16 соток з ландшафтним дизайном:
Італійський стиль та преміальна якість: ексклюзивні меблі на замовлення, оздоблення натуральним деревом, мармуром та елітною плиткою Versace й Bisazza.
Техніка найкращих брендів: кухонна та побутова техніка від Miele, сантехніка Villeroy&Boch, Lineatre та Dornbracht.
Максимальний рівень автономності: дві незалежні лінії електропередачі (автоматичне перемикання — світло є завжди), дві власні свердловини (глибиною до 132 м) з професійною системою пом'якшення та очищення питної води.
Преміальний SPA-комплекс та дозвілля: у гостьовому будинку розташова...

1 800 000 $
2 406 $/м²
Марко Вовчок ул.
748 / 550 / 40 м²
1 этаж
18 сот
6 комнат и более
2012 год постройки
6 дней назад
Вашій увазі пропонується унікальний об'єкт в найближчому предмісті Києва.
Індивідуальний житловий будинок в стилі contemporary.
Розташований в предмісті Києва в в с.Чайки.
Повністю автономний цегляний будинок має три взаємозаміняємі джерела теплопостачання: електричний, твердопаливний та газовий котел. Свердловина глибиною 98м з багаторівневою фільтраційною системою.
Власна електропідстанція. Септик з переливом, кондиціонування Daikin, є генератор.
Усі меблі з Davis Casa, техніка Miele.
Сам будинок спроектований з розумом та душею. Дуже теплий та енергоефективний. Побудований в 2012 році з червоної цегли, з утепленням Rockwool. Міцні бетонні перекриття.
По першому поверху додатково тепла під...

499 000 $
1 208 $/м²
Нечуя-Левицкого ул.
413 / 350 / 40 м²
2 этажа
8 сот
6 комнат и более
1 нед. назад
Продається будинок у с.Чайки, КМ “Сонячний”, 5 км до Києва (є відеогляд зовні та всередені будинку)
Топ-локація: асфальтований під’їзд, розвинена інфраструктура, поруч якісні сусіди. До метро Академмістечко та Житомирська — всього 10 хв авто.
Площа будинку — 413 м2 та ділянка — 8 соток
Будинок із цокольним поверхом, зданий в експлуатацію (2012 р.), повністю готовий до проживання.
Гараж на 2 авто, просторий навіс на 1 авто, автоматичні ворота
Інтер’єр — класика з характером:
- мармурові сходи з кованими елементами
- меблі з натурального дерева, антикваріат
- камін у вітальні
- зброярська кімната + сейф
- підігрів підлоги, паркет, сигналізація, відеоспостереження
- генератор 8–9 кВт
Планува...
185 000 $
642 $/м²
Украинского Возродження ул. (Бударіна)
БЕЗ КОМИССИИ
Лицей "Михаил"
288 / 60 / 45 м²
2 этажа
7 сот
4 комнаты
1 нед. назад
Продається затишний 2-поверховий будинок з підвалом, сауною та гаражем, в садовому товаристві «Київський садівник»
Будинок знаходиться в чудовій локації, з розвиненою інфраструктурою - супермаркети, магазини, кавʼярні, пошта, банкомат, автобусна зупинка, школа та садочок- все знаходиться в пішій доступності!
А дорога до Києва займе всього 10 хв на авто!
Будинок має загальну площу 288 м2, включаючи цокольний поверх та знаходиться на ділянці 7.4 соток.
Планування:
Цокольний поверх ( гараж, топкова, кімната та підсобні приміщення)
1-й поверх: коридор, кухня-їдальня, вітальня, санвузол та тераса з мангалом.
2-й поверх: хол, 3 спальні та санвузол.
Окрім основного будинку на ділянці є ще б...

300 000 $
1 261 $/м²
Бучанський район
238 / 223 / 15 м²
2 этажа
4 сот
6 комнат и более
1 нед. назад
Цегляний будинок для родини 238 м² у Чайках — поруч із Києвом
238 м² продуманого простору на ділянці 4 сотки, лише 5–10 хвилин до Києва.
Якісне будівництво:
• Будинок збудований із цегли
• Перекриття — залізобетонні плити
• Дах утеплений мінеральною ватою, покриття — Katepal
• Фасад утеплений пінопластом 100 мм
• Електрика — 3 фази, 5,5 кВт
• Підключений міський газ
• Є централізоване водопостачання
Будинок теплий узимку та комфортний у будь-яку пору року.