Самые популярные новостройки города
Новостройки Боярки
Топ объявлений Боярки
11 000 грн/мес
Киевская ул., 17
70 / 35 / 12 м²
1 этаж
3 сот
2 комнаты
вчера
Боярка, вул. Київська (рн старої Боярки).
Здам пів будинку S=70кв.м, одноповерховий.
Рішення планування: вітальня, спальня, кухня, передпокій, санвузол з ванною.
Всі комунікації в будинок заведені.
Опалення: газ.котел. Водонагрівач- бойлер. Пральна машинка «Малютка».
Будинок облаштований необхідними меблями.
Асфальт. під'їзд.
Вхід - один. Двір - суміжний з сусідами.
Поруч магазин, зупинка маршрутки; озеро.
Оплата при заїзді: перший місяць + залог + % АН
БЕЗ ТВАРИН!

67 000 $
1 250 $/м²
Гоголя ул., 53/25
БЕЗ КОМИССИИ
53.6 / 32.7 / 14.3 м²
3 этажа
2 комнаты
сегодня
Будинок-таунхаус | Боярка | Заїжджай та живи
Чудовий варіант для комфортного життя — готовий будинок із ремонтом у затишному передмісті Києва.
Характеристики:
• 53.6 м² | кухня 14.3 м² | житлова 32.7 м²
• 3 поверхи
• Таунхаус (2015)
• Ділянка: 0.27 сотки
• Стіни: газоблок
• Будинок газифікований, усі комунікації центральні, є прямі договори з постачальниками
Стан:
Охайний житловий стан — повністю готовий до проживання, формат «заїжджай та живи».
Переваги:
• Простора кухня-вітальня + 2 кімнати
• Заселений комплекс, хороші сусіди
• Центральні комунікації та газ
Локація:
Боярка — розвинена інфраструктура: навпроти продуктовий магазин, поруч Фора та АТБ, школа, садок, лікарня, 10 хв маршрутк...

25 000 $
706 $/м²
Сергея Шамрая ул. (Будьонного), 23-А
ПРЕМИУМ
БЕЗ КОМИССИИ
єВідновлення
1 комната
35.4 / 25.4 / 5 м²
этаж 1 из 2
сегодня
Без комісії. Найкраща пропозиція! Розглядаємо держпрограми, сертифікати. Продаж 1 кімн. квартири з власним двориком та терасою в м. Боярка, вул. Тарасівська, 23а.
Квартира розташована на 1 поверсі, з квартири вихід у власний дворик.
Загальна площа квартири 35,4 кв.м., житлова - 25,4 кв.м., вистота стелі - 2,75 м, є розводка води, каналізації, заведена електрика, на підлозі бетонна стяжка. Встановлені лічильники води, електроенергії.
Для початку ремонтих робіт повністю закуплена плитка для підлоги і стін з керамограніту (залишається новому власнику!).
На фото представлений дизайн проект можливого облаштування квартири.
На вході в квартиру терраса, за рахунок якої можна збільшити площу квартир...

1 400 000 $
700 $/м²
Богдана Хмельницкого ул., 1
ПРЕМИУМ
БЕЗ КОМИССИИ
многофункциональное помещение
2000 м²
сегодня
Площа 2000 м2, своя ділянка
Висота стелі 9 м до ферми
Електрична потужність 150 кВт, при необхідності можна збільшити
Вода, каналізація в приміщенні
Рампа
Деталі за телефоном

73 000 $
1 074 $/м²
Шевченко ул., 59-Д
ПРЕМИУМ
БЕЗ КОМИССИИ
68 / 20 / 25 м²
2 этажа
1 сот
2 комнаты
2020 год постройки
сегодня
Продається двоповерховий таунхаус у старій Боярці – 5 км до Одеської траси, 15 км до метро Теремки та 15 км до Великої Об'їзної дороги.
Загальна площа 68м2
Територія будинку закрита від сторонніх, у кожного є своє місце для паркування.
На першому поверсі:
Передпокій, с/в та велика кухня-вітальня з виходом на свій невеликий, але дуже затишний закритий дворик з садовими меблями.
На другому поверсі 2 окремі спальні.
У будинку автономне електроопалення, у кожного свій індивідуальний котел, вода зі свердловини та у кожного свій септик.
Поруч із будинком - супермаркет "Фора" приватні магазини, набережна, каскад озер, ліс з прогулянковими доріжками.
Школа# 1 у 3 хвилинах ходьби!
А за 5 хвилин на тр...

3 300 $/мес
6 $/м²
Белогородская ул., 2
ПРЕМИУМ
БЕЗ КОМИССИИ
многофункциональное помещение
550 м²
2025 год постройки
2 дня назад
До вашої уваги пропонується оренда сучасного теплого складу з офісами у Боярці.
Новий логістичний центр 2025 року
Локація: м. Боярка, вул. Білогородська
Зручний заїзд із Одеської та Житомирської трас — ідеально для логістики
Новозбудований логістичний комплекс — з урахуванням сучасних вимог до складування, безпеки та енергоефективності
Площа та функціональність:
Загальна площа приміщення: 3000 м², здається 550м2
Повноцінна офісна частина з кабінетами, переговорними, ресепшном, роздягальнями, душовими та санвузлами.
Власна пожежна драбина, технічні входи та евакуаційні виходи.
Тераса, навіси, рампи, можливість організації окремих зон для клієнтів або персоналу.
Якість будівництва:
Каркасна...

600 000 грн/год
107 143 грн/сот
Белогородская ул.
ПРЕМИУМ
, , сельхозназначение
5.6 сот
2 дня назад
Паркувальний майданчик біля дороги, ідеально під автомайданчик, автосалон відкритого типу. Локацію дуже гарно видно, адже знаходиться поряд з дорогою по вулиці Білогородська, місто Боярка.
Вартість - 50000 грн на місяць.
Переваги:
1. Розташований уздовж дороги обласного значення, великий автомобільний потік, відмінний ефект для демонстрації
2. Цілодобове відеоспостереження та охорона 24/7
3. Можливість встановлення системи контролю доступу (шлагбаум/пропускна система)
4. Можливість встановлення високопотужних зарядних станцій до 100 кВт
5. За 10 метрів розташована автомийка
6. Позаду паркінгу знаходиться логістичний центр з можливістю організації офісу
7. Можливість оренди складу додатков...

95 100 $
991 $/м²
Белогородская ул., 51
3 комнаты
96 / 50.7 / 13.2 м²
этаж 15 из 16
сегодня
Простора квартира в центрі сучасної Боярки!
Пропонується до продажу простора 3-кімнатна квартира площею 96,1 м², яка розташована на видовому 15-му поверсі 16-поверхового будинку в місті Боярка за адресою: вулиця Білогородська, 51.
У квартирі виконано сучасний якісний ремонт «для себе»: замість шпалер використано дороге декоративне тинькування по склохолсту, встановлено якісні вікна REHAU з трикамерними склопакетами та повністю замінено електропроводку на посилену мідну (2,5 квадрата) з окремим пакетником на кожну розетку.
Помешкання повністю укомплектоване преміальною технікою та меблями, включаючи вбудований холодильник LIEBHERR, бойлер, духову шафу, три великі шафи-купе, окрему гардер...

27 500 $
1 132 $/м²
Тарасовская ул., 23-А
1 комната
24.3 / 17.8 / 2 м²
этаж 2 из 2
2021 год постройки
сегодня
Дворівнева смарт-квартира в клубному будинку!
Пропонується до продажу затишна та функціональна смарт-квартира площею 24,3 м², розташована на 2-му поверсі сучасного клубного будинку у місті Боярка за адресою: вулиця Тарасівська, 23а.
Головна особливість квартири — продумане дворівневе планування, що дозволило ефективно розділити простір на зону відпочинку та житлову частину.
Виконано базовий сучасний ремонт: на підлозі встановлено якісне покриття з теплою підлогою, стіни пофарбовані в нейтральні світлі тони, що дає вам можливість легко завершити інтер'єр під свій смак. Квартира автономна: має власну свердловину та проведений інтернет.
Помешкання повністю укомплектоване всім необхідним...

799 000 $
533 $/м²
Белогородская ул., 68-Б
помещение свободного назначения
1500 м²
сегодня
Готовий бізнес у Боярці!
Шукаєте унікальну інвестиційну можливість у сфері готельного бізнесу чи медицини? Продається готельний комплекс, що функціонує, розташований за адресою: Боярка, Білогородська, 68б. Об'єкт ідеально підходить для готельного, медичного, навчального, туристичного або корпоративного обслуговування.
Загальна площа — 2500 м2 та розташований на приватній земельній ділянці 0,18 га з власним ландшафтним дизайном. Будівля складається з 3 поверхів та підвалу.
Тут реалізовано раціональне планування, що включає 30 повністю обладнаних готельних номерів різного класу та зони для персоналу. Кожен номер готовий до прийому гостей.
Приміщення перебуває у гарному житловому стані та...

110 000 $
1 146 $/м²
Софиевская ул. (Пушкіна), 1
БЕЗ КОМИССИИ
єВідновлення
3 комнаты
96 / 40 / 17 м²
этаж 6 из 6
вчера
Пропонується трикімнатна квартира з ремонтом в м. Боярка
Адреса:
— Фастівський район
— м.Боярка
— вулиця Софіївська, 1
Параметри квартири:
— загальна площа 98m2
— 6 поверх 6 поверхового будинку
— висота стелі 2.7m
Планування:
— простора кухня
— спальня
— дитяча
— вітальня
— роздільний санвузол
— просторий коридор
Дана квартира це ідеальне поєднання комфорту та сучасності:
— чисте парадне
Розвинута інфраструктура всі зручності поряд:
— школа
— садочок
— спортивні та дит...

37 000 $
617 $/м²
Магистральная ул., 29
БЕЗ КОМИССИИ
Відеотур
60 / 40 / 10 м²
1 этаж
6 сот
2 комнаты
4 дня назад
Продам будинок в Боярці 29 Садова вулиця .
Участок 6 соток.
Готівка тільки
Не ма заїзду
На участку два будинки, до обох проведено ГАЗ, садок, господарська будівля, дровник.
Опалення газовий котел і газові конвектори.
Є можливість прописки.
Гарне транспортне сполучення 720 маршрутка від будинку в центр Києва 30 хвилин до метро Університет.
Поруч Епіцентр через дорогу і шинний центр Vianore.
В пішому доступі електричка до Києва ЖД станція Тарасівка до Караваєві Дачі і Вокзальна 15 хвилин.
Немає заїзду на авто, участок посередині між іншими участками.
Можливий обмін на 1 кімнатну квартиру в Києві , або на двокімнатну квартиру в Боярці.
Приватний продаж без оплати комісії ріелтора для...

20 000 $
909 $/м²
Васильковая ул. (Волгоградська), 20
БЕЗ КОМИССИИ
єВідновлення
1 комната
22 / 13.6 / 4.2 м²
этаж 5 из 9
сегодня
Якщо ви шукаєте доступне та комфортне житло — зверніть увагу на цю пропозицію! Продам 1-кімнатну квартиру в місті Боярка по вул. Волшкова, 20. Квартира розташована на 5 поверсі 9-поверхового будинку, загальна площа — 22 м². Світла та тепла квартира з великим балконом, який можна облаштувати як зону відпочинку або додатковий простір, також є тамбур на 2 квартири, що додає комфорту та безпеки. Будинок знаходиться у тихому та зручному районі: поруч лікарня, ліс, зупинка громадського транспорту, магазини та вся необхідна інфраструктура. Квартира чудово підійде як для власного проживання, так і для здачі в оренду або як перше житло. Зручне транспортне сполучення з Києвом. Телефонуйте та домовляйт...
13 500 грн/мес
Модеста Левицького, 23/3
БЕЗ КОМИССИИ
1 комната
48 / 17 / 15 м²
этаж 2 из 10
2011 год постройки
2 дня назад
Здається простора 48м.кв. однокімната квартира в довгострокову оренду по вул . М.Левицького.
Будинок монолітно-каркасний , є сховище , своя котельня на даху, низький поверх.До маршруток , та електрички 10хвилин . Поруч магазини, ринок. В квартирі є вся необхідна побутова техніка та меблі. Здається працючим , порядним людям. Вартість 13500грн + комунальні, + гарантійний платіж.телефонувати 09******15
80 000 $
1 143 $/м²
Ивана Франко ул., 123
БЕЗ КОМИССИИ
єОселя
єВідновлення
70 / 25 / 30 м²
2 этажа
1 сот
3 комнаты
2021 год постройки
1 нед. назад
Без комісії для покупця. Розглянемо усі державні програми.
Затишний будинок типу «дуплекс» у с.Боярка, вулиця Франка, 123.
Гарне місцерозташування, зручно для сімʼї з дітками: зупинка транспорту в 2 хвилинах, магазин Фора, державна школа/садок все поруч.
Будинок збудований у 2021 році, виконаний ремонт, продаж зі всіма меблями та технікою. Ніяких додаткових затрат. Можна підключити газ (він є по вулиці).
Загальна площа ділянки- 1 сотка (під забудову), авто навіс.
Власна вигрібна яма на 12 кубів, електрика 15 кВт, водопостачання централізоване.
Загальна площа будинку- 70м2. На першому поверсі простора кухня-вітальня, повністю укомплектована меблями та технікою, санвузол із ванною....

320 000 $
595 $/м²
Независимости ул. (50 років Жовтня), 77
538 / 250 / 45 м²
3 этажа
12 сот
5 комнат
2007 год постройки
2 мес. назад
Продаж цегляного будинку, з якісним ремонтом та повною комплектацією в середині. Гарне планування, на першому поверсі велика кухня-гостинна з камінною залою, гардеробна кімната. Вихід з кухні-гостинної на терассу. На другому поверсі, три окремі спальні кімнати та гардеробна. З усіх кімнат є всласний вихід на балкон. На третьому поверсі є дві великі кімнати, вільного призначення. В цоколі котельня та обладнане бомбосховище з пічкою. Будинок з цегли 510 мм, дах- бітумна черепиця, підлога з підігрівом в зоні плитки, паркетна дошка в спальних кімнатах. Центральний пилосос, центральна вода та свердловина 75 м, центральна каналізація, інтернет, дизель - генератор, газовий котел Висман. З будинку в...

38 000 $
363 $/м²
Лінія, 74
105 / 45 / 12 м²
2 этажа
4 сот
3 комнаты
1986 год постройки
вчера
КОД 52425
Продаж затишної дачної ділянки з садовим будинком, що знаходиться в садовому товаристві Тарасівський, Боярське ОТГ.
Будинок загальною площею 104,6 м.кв має зручне планування.
На першому поверсі розташовані кухня, столова - тераса, дві окремі кімнати.
На мансардному поверсі розташовані велика кімната з виходом на балкон , дві комори та галерея .
В підвалі розташована велика кімната та 3 комори.
Опалення будинка індивідуальне газове. Встановлено газовий котел. Сезонна вода на ділянці,
Сан вузол знаходиться окремо на ділянці.
На ділянці площею 4,7 сотки ростуть фруктові дерева, кущі.
Територія огороджена парканом, спокійне та доглянуте товариство, привітні сусіди.
До товарист...
379 000 $
1 579 $/м²
Соборности ул. (40 років Жовтня)
БЕЗ КОМИССИИ
єОселя
240 / 100 / 29 м²
2 этажа
15 сот
6 комнат и более
вчера
Продається будинок — лише 25 хвилин їзди від Хрещатика. Це еко-дім, збудований зі зрубу з оцилиндрованого брусу діаметром 200 мм. Перекриття — кам’яновугільне, дах — з очерету, що додає будівлі особливого шарму та екологічності. Висота будинку в конику — 7 метрів. Об'єкт введено в експлуатацію у 2013 році. Будинок зведено з особливою увагою до якості та деталей. Просторе планування дозволяє зручно жити. Фундамент — стрічковий. Опалення комбіноване: газове та електричне. Підведено 15 кВт електроенергії. Внутрішнє оздоблення виконане виключно з натуральних матеріалів: дерев’яні склопакети, джутові шпалери, морений дуб, паркетна дошка, плитка з підігрівом. З великої тераси відкривається панорам...

58 700 $
652 $/м²
Щаслива вулиця
90 / 48 / 15 м²
1 этаж
3 сот
3 комнаты
вчера
Продається сучасний одноповерховий будинок у Тарасівці.
Пропонується до продажу новий будинок загальною площею 90 кв.м, збудований із якісних матеріалів.
Основні характеристики:
Стіни: газоблок 300 мм + утеплення пінопластом 100 мм
Перестінки: газоблок
Висота стелі: 3 м
Вікна: металопластикові
Конструкція:
Фундамент: залізобетонний (стрічка + плита)
Дах: металочерепиця
Горище: висота 2 м
Комунікації:
Електрика: заведено 10 кВт, лічильник день/ніч,
Нова лінія електромереж, встановлено сучасний трансформатор,
Підключений септик - 6,5 куб
Газ підведено до вулиці.
Додатково:
Залита підлога
Земельна ділянка: 3 сотки (під забудову), правильної прямокутної форми, по фасаду - 19 м.
Будинок ідеал...

950 $/мес
Ивана Богуна ул. (Богунського)
140 / 80 / 25 м²
2 этажа
4 сот
4 комнаты
вчера
с. Нове (Боярка) , КМ Family House
Оренда просторого дуплексу 140 м.кв. для життя
Чудовий варіант для родини, яка хоче жити в комфорті, безпеці і тиші.
Дуплекс 140 м² на ділянці 3,5 сотки
- світлий ремонт
- повністю укомплектований меблями та технікою
- готовий до заселення — без зайвих витрат і часу
Раціональне планування:
— 3 спальні кімнати
— простора кухня-вітальня
— 2 санвузли
- побутова кімната
Облаштована територія, зона відпочинку, навіс під 2 авто, технічне приміщення на вулиці
Котеджне містечко закритого типу: охорона, відеонагляд, облаштована територія, дитячі та спортивні майданчики, зони відпочинку
Тут дійсно спокійно жити — без зайвого шуму і з нормальним середовищем дл...
Все новостройки