Самые популярные коттеджные городки города
Коттеджные городки Софиевской Борщаговки
Топ объявлений Софиевской Борщаговки

440 000 $
978 $/м²
Кучанська
450 / 130 / 30 м²
2 этажа
12 сот
5 комнат
сегодня
Софіївська Борщагівка, Кучанська, 2 поверх., площа: 500,0 кв.м, 5 кімн., ділянка 10,0 сот;
Продаж будинку загальною площею 450 м2 на ділянці 12 соток, що знаходиться в селі Софіївська Борщагівка, вулиця Кучанська. Будинок побудований в 2009 році. Цегляна будівля з усіма зручностями: туалет, ванна, душ, сауна та кімнати, які можуть бути спальнями, що є цокольним поверхом. Перший поверх: гараж, кухня-їдальня, вітальня, санвузол. Зала з «другим світлом». Висота стелі 3.5 метра. Другий поверх: 3 кімнати, 2 санвузли. Є сауна, двомісна ванна, камін, оздоблений мармуром.

495 000 $
1 238 $/м²
Никольская ул. (Димитрова)
БЕЗ КОМИССИИ
400 / 120 / 80 м²
2 этажа
16 сот
6 комнат и более
сегодня
#21760 Будинок двоповерховий (400 м2) гостьовий буд. з гаражем (90м2), капітальне приміщення під басейн (85м2). Площа ділянки 16.5 сотів. 350м від кільцевої дороги та м. Києва.
Софіївська Борщагівка, Києво_Святошинський рн. Сучасний обладнаний двоквартирний житловий будинок 420м.2, окремою будівлею зимового басейну площею 85м.2 та гостєвим будинком з гаражем на два авто, цегляна бесідка з каміном. Ділянка площею 16,5 сотки украшена та озеленена. Електрика: два особисті рахунки на 50кв. та 5кв., додатково дизель генератор з автоматикою на 11 кв.ч . Водопостачання та каналізація: централізована власна свердловина та власний септик. Зручне розташування – 350м. від Кільцевої дороги, у районі пов...

259 000 $
1 356 $/м²
Радужная ул.
191 / 91 / 25 м²
2 этажа
6 сот
5 комнат
сегодня
Продаж будинку у Софіївській Борщагівці
Пропонується просторий двоповерховий будинок без ремонту на ділянці 6 соток у Софіївській Борщагівці. Будинок ідеально підійде для тих, хто хоче зробити ремонт та планування повністю під себе.
Загальна площа будинку - 191 м²
Кількість житлових кімнат - 5
Житлова площа - 91,2 м²
Планування:
1 поверх
хол - 19,8 м²
житлова кімната - 18,6 м²
простора кухня - 25,8 м²
вітальня - 20,5 м²
топкова (котельня) - 6,8 м²
ванна кімната - 6,1 м²
2 поверх
коридор - 21,3 м²
житлова кімната - 18,6 м²
житлова кімната - 15,9 м²
житлова кімната - 17,6 м²
ванна кімната - 6,8 м²
ванна кімната - 6,4 м²
ванна кімната - 6,9 м²
Комунікації:
електрика 19 кВт заведена в буди...

550 000 $
2 037 $/м²
Скіфська ул.
270 / 150 / 40 м²
2 этажа
10 сот
5 комнат
сегодня
Елітний будинок у закритому котеджному містечку, Софіївська Борщагівка
Пропонується до продажу вишуканий двоповерховий будинок площею 270 м² на просторій ділянці 10 соток. Це ідеальне місце для життя в комфорті та приватності, поєднання класики, функціональності та сучасних технологій.
Архітектура та дизайн
Будинок збудований з червоної керамічної цегли, утеплений мінеральною ватою, що забезпечує високу енергоефективність. Інтер’єр виконаний у класичному стилі з використанням дорогих матеріалів, що підкреслює статусність і витонченість простору.
Планування:
Перший поверх:
Просторий хол з вишуканим оформленням
Велика кухня-вітальня – ідеальне місце для сімейних вечорів
Окрема спальня
Санвуз...

230 000 $
748 $/м²
Шевченко ул.
ПРЕМИУМ
БЕЗ КОМИССИИ
єОселя
Відеотур
307.6 / 73.2 / 17.4 м²
2 этажа
12 сот
6 комнат и более
сегодня
Без комісії. Продаж 2-х будинків на земельній ділянці 12 соток, село Софіївська Борщагівка, Києво-Святошинський район, Київської області по вул. Шевченка, 91
• Перший будинок, 121,7 м²
• 1 поверх: кухня, санвузол, 2 житлові кімнати.
• 2 поверх: 3 житлові кімнати
• Гостьовий будинок, 87 м²
• 1 поверх: гараж, кухня, санвузол, бойлерна.
• 2 поверх: 4 житлові кімнати
• Будинки зведені у 2009 році з червоної цегли, перекриття монолітні. Опалення газове, гаряча вода, підключений інтернет (WiFi по всій території).
• На ділянці: літня кухня 37 м², альтанка 8 м², теплиця 24,6 м². Сучасний септик, свердловина для чистої води. Є також окрема система водопостачання для поливу саду та городу. Гараж на...
255 000 $
1 328 $/м²
Соборная ул.
192 / 74 / 39 м²
2 этажа
12 сот
4 комнаты
сегодня
Це ідеальний варіант для Вас!
Заходь і живи!
Продається затишний будинок 192 кв.м. в 5 хв. від Києва з сучасним дизайнерським ремонтом та меблями.
с.Софіївська Борщагівка, вул.Соборна
Будинок знаходиться на центральній вулиці в 5 хв. від Кільцевої дороги з ділянкою 12 соток.
-192 кв.м. загальної площі,
- 74 кв.м. житлової,
- 39 кв.м. кухня-вітальня,
- 2 рівня + підвал.
- 4 окремі кімнати
- велика кухня-вітальня з каміном
- 2 санвузли
- ділянка 12 соток з озелененням та фруктовими деревами - ідеально підходит для сімейного відпочинку в невимушеній атмосфері в альтанці з барбекю.
- Будинок 2014р. будівництва:
- матеріал стін будинку керамоблоки 38см і 10см утеплювач.
- перекриття залізобе...

117 000 $
1 045 $/м²
Мальовнича
БЕЗ КОМИССИИ
Спорткомплекс "Софиевский"
112 / 68 / 26 м²
2 этажа
3 сот
4 комнаты
вчера
Продається будинок площею 112 кв.м с. Софіївська Борщагівка.
Про дуплекс:
✅ Будинок по ціні дуплекса.
✅Висока якість, приємна ціна, тиха локація, зручне планування.
4 кімнати, 2 санвузла, котельня, кухня-вітальня,
✅3.7 сотки ділянка,
✅Електрика 16 кВт,свердлвина 26м, закладна під газ, підключення газу 3тис дол,
Вивід під камін.
✅Стіни керамоблок, утеплення пінопласт 100мм, дах мінвата 200 мм, якісні вікна, броньовані вхідні двері.
✅По території укладено бруківку, зроблено паркан, водовідведення, робимо газон.
✅В будинку вже виконану піщану штукатурку, можна заходити на чистовий ремонт.
Є можливість швидко і якісно зробити ремонт за адекватні гроші.
Умови покупки:
Без комісії для покуп...

125 000 $
1 042 $/м²
Леоніда Каденюка ул., 2
ПРЕМИУМ
БЕЗ КОМИССИИ
120 / 34 / 35 м²
1 этаж
4 сот
3 комнаты
2 дня назад
Продаж одноповерхового будинку біля озера 110 м2 в с.Софіївська Борщагівка. Ділянка 4 сотки. Будинок збудований з газоблоку 300 мм, утеплений пінопластом 100 мм. Комунікації: світло 16 кВт, свердловина та септик з переливом 12 м3. Газ поряд. Будинок має простору кухню-вітальню, 3 кімнати, санвузол та котельню. Ділянка огороджена забором. Встановлені відкатні ворота. Затишне та мальовниче розташування, біля озера. Асфальтована та забудована вулиця. До Києва 2 км. Зручний виїзд.
SH-215-238
470 000 $
518 $/м²
Київська, 1/8
908 / 749 / 111 м²
3 этажа
5 сот
6 комнат и более
сегодня
БЕЗ КОМІСІЇ - для покупця.
Ексклюзивна пропозиція. Пропонується до продажу 3-х поверховий житловий будинок, загальною площею 908 квадратних метрів в якому знаходиться 23 окремі житлові квартири. Будинок розділений на три секції. Житлова площа становить 742 кв.метри. Будинок знаходиться в Софіївській Борщагівці по вул. Київській 1/8. Будинок закінчений будівництвом і отримано право власності на квартири. На даний час проводяться завершальні роботи по коммунікаціях. Будинок та земельна ділянка знаходяться в приватній власності. Стан квартир у цьому будинку різний:
45% квартир, залита стяжка на підлозі, розведена електрика, поштукатурекні стіни.
40% стан квартир, після будівельників, без о...

140 000 $
1 167 $/м²
Прорізна
120 / 70 / 25 м²
2 этажа
3 сот
4 комнаты
4 дня назад
Дуплекс 120 м² із власною ділянкою 3 сотки за 140 000 $.
Продаж напряму від забудовника, без комісій та переплат.
Софіївська Борщагівка всього 3км від Києва
Будинок 120м2 на трьох сотках землі з окремим заїздом та праковкою під два авто
Комплектація
-розведена інженерія по воді та електриці
-система опалення з теплою підлогою на двох поверхах
- чистова стяжка підлоги та штукатурка стін.
Можна виходити на чистові роботи по оздобленню.
Характеристики
- стіни — керамоблок 250 мм
- утеплення — пінопласт 150 мм
- криша металочерепиця, утеплена мінеральною ватою
- електрика — 16 кВт
- газ вже заведений в будинок
- свердловина — у кожного своя
- септик — 9 м³
20 хв до метро Академмістечко / Житом...

300 000 $
1 091 $/м²
Скифская
275 / 200 / 25 м²
3 этажа
11 сот
5 комнат
6 дней назад
Отдельная охраняемая территория. Общая площадь: мансарда Земельный участок: 0,101 га Коммуникации: свет 3 фазы, газ, скважина, центральная канализация, центральное водоснабжение, оптоволоконный интернет. Цокольный этаж: гараж, котельная, холодная кладовка, тренажерка. 1 этаж: гардеробная, холл с дубовой лестницей на 2 этаж и в гараж, кухня, каминный зал, ванная комната, туалет, кухня. 2 этаж: холл, три спальни, санузел с душевой кабиной, лоджия. Мансарда: комната обшита деревянной вагонкой, кладовки. Ворота автооткатные, автоматические в гараж. Во дворе: сауна с минибассейном, застекленная беседка-барбекю 7м х 8м. Плодоносящий сад.

265 000 $
796 $/м²
Фермерская ул.
ПРЕМИУМ
БЕЗ КОМИССИИ
333 / 102 / 42.2 м²
3 этажа
10 сот
5 комнат
2 дня назад
Без комісії. Продаж будинка 333 м2 в с. Софіївська борщагівка, Київська область. Сучасний цегляний житловий будинок з повноцінним підвальним приміщенням з товстими стінами з бетонних блоків, що в даних умовах буде слугувати надійним бомбосховищем, в якому розміщується зона відпочинку (більярдна, винна комора, спортивний зал чи бібліотека) з величезною терасою і шикарною ділянкою, де ви можете втілити всі свої мрії щодо заміського життя. Будинок побудований з цегли 380 мм, утеплення – пінопласт 150 мм. Дах – черепиця. Своя скважина і септик, газ в будинку і три фази електрики потужністю 32 кВт. Вбудована електростанція для зарядки електромобілів на 7 кВ
. Будинок розташований на затишній асфа...

124 900 $
861 $/м²
Академіка Шалімова ул., 46-А
ПРЕМИУМ
БЕЗ КОМИССИИ
єОселя
єВідновлення
145 / 75 / 25 м²
2 этажа
2 сот
5 комнат
2025 год постройки
1 нед. назад
Розглядаємо продаж по є-Відновленню, постановам та є-оселі.
Продаж дуплексу в Софіївській Борщагівці, вул. Шалімова, 16А — ідеальний старт для нового життя.
Якщо ви шукаєте сучасний, продуманий для комфортного проживання будинок поруч із Києвом — цей варіант точно вартий вашої уваги. Дуплекс, який поєднує в собі простір, якість будівництва та автономність — саме те, що потрібно для сім’ї, яка цінує комфорт і незалежність.
У будинку передбачено електропостачання потужністю 16 кВт на кожен дуплекс, три фази, окремий лічильник та прямий договір із вигідним побутовим тарифом. Водопостачання забезпечується індивідуальною свердловиною глибиною 48–50 метрів, що гарантує незалежність і стабільну...

75 000 $
531 $/м²
Шевченко ул., (Будинок 1 (вул. Шевенка,55в))
141.22 / 52 / 28.5 м²
2 этажа
3 комнаты
2025 год постройки
сегодня
Продаються таунхауси в Софіївській Борщагівці, 1.5 км від Києва.
Є вся необхідна інфраструктура для проживання та відпочинку.
Розташовані таунхауси недалеко від головної вулиці Соборної, де є все: магазини, аптеки, кафе, ресторани, зоомагазини, зупинки громадського транспорту. Все, що потрібно для комфортного життя.
Котеджне містечко: Шевченко парк
Кількість будинків: 21
💡Комунікації:
- Газ
- світло 10 кВт
- центральна каналізація
- водопостачання автономне(скважина)
🏡Будинок:
Загальна площа: 141,22
Підвал (бомбосховище)- 48.80 m²
1 поверх 48,7 m²
2 поверх 43,72 m²
1+2 поверхи 92,42 m²
Задній дворик: 0,3 сотки
Будиноки побудований із газоблоку і утеплені мінеральною ватою.
Пе...

140 000 $
1 167 $/м²
Прорізна
БЕЗ КОМИССИИ
Храм Казанской иконы Божией Матери
120 / 70 / 30 м²
2 этажа
2 сот
4 комнаты
вчера
Продаж дуплекса під чистовий ремонт біля лісу с. Софіївська Борщагівка.
🏠 Про будинок:
Загальна площа 120 кв.м.
Виконану штукатурку, розведення електрики, опалення (тепла підлога, радіатори), вода, стяжка підлоги.
Ділянка 2.5 сотки.
Кімнат 4.
Санвузли 2.
Паркомісць 2.
Комунікації: 10 кВт, Газ, септик, свердловина.
Стіни керамоблок 50см!, утеплення стін пінопласт 100 мм, дах мінвата 200мм.
Наразі йде будівництво.
Сусіди побудовані, поруч вся інфраструктура.
Умови покупки:
Без комісії для покупця
Ціна: 140 000 у.о.
📲 Тел. [телефон скрыт]

225 000 $
1 875 $/м²
Козацька ул.
БЕЗ КОМИССИИ
120 / 55 / 30 м²
2 этажа
2 сот
4 комнаты
вчера
Софіївська Борщагівка на межі з Петропавлівкою
Поруч ЖК Львівський Маєток, Софіївський квартал.
Продаж дуплекса 120 кв.м.. Ділянка розміром 2.8 сотки землі, ворота, парковка для двох машин, задній двір для відпочинку всією родиною.
Комунікації: Центральна каналізація, ГАЗ, світло 10 кВт, свердловина.
Планування: 4 окремі кімнати, гардеробна, комора, 2 сан.вузла, велика кухня-вітальня.
Повністю готовий ремонт. Завершується меблювання.
Встановлений двоконтурний газовий котел. На першому поверсі та в сан.вузлах зроблена тепла, водяна підлога.
Є виходи під електрозарядку та генератор.
Продаж БЕЗ комісії.
Розтермінування.

104 000 $
1 392 $/м²
Кошова ул., 51
БЕЗ КОМИССИИ
єОселя
єВідновлення
74.7 / 40 / 20 м²
2 этажа
2 сот
3 комнаты
2021 год постройки
сегодня
БЕЗ КОМІСІЇ. Є-ОСЕЛЯ ВПО
Продаж просторого таунхауса біля Києва, Софіївська Борщагівка (вул. Кошова, 51)
Пропонується до продажу сучасний, теплий і комфортний таунхаус площею на ділянці 2 сотки.
Будинок розташований у зручному місці — 3–4 км від Києва, з асфальтованим під’їздом та заселеною вулицею.
Основні характеристики:
- 3 окремі спальні
- 3 санвузли
- Простора кухня-вітальня з виходом під камін або піч
- Повністю розведена якісна електрика, встановлений електрощит
- Сучасна система опалення: тепловий насос + тепла підлога по всьому будинку (комунальні взимку до $100)
- Біо-септик (не потребує очищення), свердловина
- Газ перед ділянкою — за бажанням можна підключити
- Будинок утепл...

225 000 $
1 552 $/м²
Никольская ул. (Димитрова)
БЕЗ КОМИССИИ
145 / 75 / 35 м²
2 этажа
2 сот
4 комнаты
вчера
Продаж гарного сучасного будинка, Софіївська борщагівка ЖК Софія.
4 кімнати, 2 санвузла.
2.5 сотки ділянка.
стіни керамоблок.
утеплення пінопластом, дах утеплено мінватою.
класне зручне планування.
Комунікації: газ, електрика 380 7кВт, скважина, септик.

258 000 $
1 843 $/м²
Радужная ул., 23
140 / 100 / 40 м²
2 этажа
2 сот
5 комнат
2025 год постройки
2 дня назад
«Продається розкішний дуплекс у престижному передмісті Києва — Софіївська Борщагівка, всього в 2 км від столиці. Площа будинку — 140 м² на ділянці 2 сотки.
Абсолютно новий дизайнерський ремонт, повністю мебльований та оснащений сучасною технікою. Кухня-гостина з декоративним каміном створює затишну атмосферу.
Будинок збудований з енергоефективної керамоблокової технології, всі комунікації: газ, електрика, свердловина з питною водою, великий септик.
Територія повністю озеленена: газон, туї, а перед будинком зручна парковка на дві машини з уже встановленими автоматичними воротами.
Простора планування: окрема спальня на першому поверсі, а на другому — три спальні, включно з майстер-гардероб...

159 500 $
1 329 $/м²
Радужная ул., 34
120 / 54 / 27.5 м²
3 этажа
1 сот
4 комнаты
сегодня
Продаж стильного кутового таунхаусу Софіївська Борщагівка вул. Райдужна біля ЖК Львівський Маєток ЖК У-Квартал
Пропонується сучасний кутовий таунхаус з дизайнерським ремонтом у затишному приватному секторі. Будинок будувався та облаштовувався для власного проживання, в оренду не здавався.
Основні характеристики:
* Площа будинку — 118 м²
* Земельна ділянка — 1,5 сотки
* 3 поверхи
* 4 окремі кімнати
* Простора кухня-вітальня
* Кутовий таунхаус
У будинку виконаний новий стильний дизайнерський ремонт у сучасному стилі. Повністю укомплектований меблями та необхідною технікою. Залишається все, окрім телевізорів.
Комунікації:
* Газ
* Світло
* Септик
* Біосептик з системою переливу, який не по...
Все коттеджные городки