Топ объявлений Бородянки

85 000 $
91 $/м²
єврейська, 35
ПРЕМИУМ
БЕЗ КОМИССИИ
многофункциональное помещение
931 м²
1 нед. назад
Продаж комерційної ділянки з ангарами (колишній автопарк)
Пропонується до продажу комерційний об’єкт з великим потенціалом для бізнесу.
-Загальна площа ділянки: 73 сотки в оренди на 49років( поряд є також ділянка цієї ж власниці 77 соток з можливістю взяти в оренду)
-Загальна площа будівель: 931 м²
-Кількість ангарів: 3 окремі приміщення
⸻
Характеристики об’єкта:
Територія колишнього автопарку
3 просторих ангари (під склад, СТО, виробництво)
Наявні оглядові ями для ремонту автомобілів
агробізнесу ч...

6 500 $
650 $/сот
ПРЕМИУМ
БЕЗ КОМИССИИ
под застройку
10 сот
4 дня назад
Продаж земельної ділянки площею 10 соток у місті Бородянка (Бучанський район). Чудовий варіант для тих, хто планує будівництво власного дому в сучасному районі, що розвивається.
Основні переваги:
Форма: Рівна, правильна прямокутна форма — ідеально для планування будинку та подвір’я.
Локація: Розташована на новому житловому масиві, який активно забудовується сучасними котеджами (гарне сусідство).
Електрика: Електромережі (стовпи) проходять вздовж ділянки, що спрощує процес підключення в майбутньому.
Інфраструктура (все в пішому доступі):Т
ранспорт: До залізничної станції — лише 1 км (зручне сполучення з Києвом).
Зручності: Поруч знаходяться ринок та магазини.
Стан ділянки:На даний момент кому...

6 500 $
650 $/сот
ПРЕМИУМ
БЕЗ КОМИССИИ
Відеотур
под застройку
10 сот
4 дня назад
Основні переваги:
Інфраструктура (все в пішому доступі):Т
Зручності: Поруч знаходяться ринок та магазини.
Стан ділянки:На даний момент кому...

63 000 $
741 $/м²
Центральная ул. (Леніна), 1
БЕЗ КОМИССИИ
єВідновлення
85 / 35 / 10 м²
1 этаж
12 сот
4 комнаты
6 дней назад
Продається просторий та затишний будинок, ідеальний варіант для сім’ї, яка цінує комфорт
Будинок з продуманим плануванням: світла вітальня, простора кухня, затишні спальні та санвузол.
Територія доглянута, є місце для відпочинку, саду або зони барбекю. Спокійний район із хорошим доїздом та розвиненою інфраструктурою поруч.
Чудовий варіант як для постійного проживання, так і для заміського відпочинку.
Телефонуйте для детальної інформації та перегляду!

35 000 $
486 $/м²
Центральная ул. (Леніна)
БЕЗ КОМИССИИ
єВідновлення
72 / 47 / 8 м²
1 этаж
25 сот
3 комнаты
4 дня назад
Продам будинок в центрі міста.
Площею 72м2
Ділянка 25 соток
Будинок з меблями.
На подвір'ї плодові дерева, криниця, погріб, туалет,
Опалення пічне.
Газ в літньому будинку.
Води в будинку немає.
До інфраструктури 7хв пішки.
Зупинка, амбулаторія, школа, садок, супермаркет, аптека.
За ділянкою красиве озеро.
Можна рибалити.
Телефонуйте!
60 000 $
822 $/м²
Хутірська
БЕЗ КОМИССИИ
73 / 40 / 12 м²
1 этаж
27 сот
3 комнаты
5 дней назад
Продається цегляний будинок в Бородняці, зі зручностями , в чудовому житловому стані!
Підʼїзд до будинку асфальтований, поруч магазин, зупинка автобуса, всього за 500 метрів знаходиться чудове озеро!
В будинок заведено газ, електрика, центральне водопостачання, своя каналізація!
На електрику, воду та газ- встановлені лічильники.
На ділянці 27 соток розташований основний будинок, літня кухня, сарай, господарські приміщення, колодязь, гараж та погріб!
Ділянка складається з двох частин - 15 соток для житлової забудови, і 12 соток для ведення сільського господарства!
Планування будинку: кухня, санвузол, 2 спальні та вітальня!
Це затишний куточок , на тихій заселеній вулиці!
Приїжджайт...

103 000 $
315 $/м²
Вокзальна вулиця, 13
БЕЗ КОМИССИИ
многофункциональное помещение
327 м²
сегодня
Продаж БЕЗ КОМІСІЇ ДЛЯ ПОКУПЦЯ будівля загальною площею 326,7м² за адресою: вул. Вокзальна, 13, смт Бородянка
Будівля складається з двох поверхів:
1 поверх - 154,8 м²
Цоколь - 171,9 м²
• Мінімум несучих стін — легко зонувати простір під будь-який бізнес-проєкт.
• Можливість облаштування вхідної групи з фасадної частини будівлі.
Вигідна локація — все поруч:
• ЖД вокзал — 500 м
• Нова Пошта та Укрпошта — 300 м
• Школа — 800 м
• Продуктовий магазин — 400 м
• Ринок “Вокзальний” — 300 м
Звони вже зараз для з'ясування деталей та призначення перегляду!
ID: 957
85 000 $
91 $/м²
пер., 1
БЕЗ КОМИССИИ
многофункциональное помещение
931 м²
2 нед. назад
Без комісії для покупця!
Продаж комерційної ділянки з ангарами та оглядовими ямами для авто.
Ділянка розміром 73 сотки, зручний заїзд для габаритного транспорту.
З комунікацій в наявності електроенергія, вода(свердловина).
Можна розглянути під СТО, автосервіс, склад або виробництво.
Телефонуйте для перегляду!

52 000 $
202 $/м²
Вокзальна вулиця, 2
БЕЗ КОМИССИИ
помещение свободного назначения
258 м²
сегодня
БЕЗ КОМІСІЇ ДЛЯ ПОКУПЦЯ!
Пропонується до продажу функціональний капітальний цех площею 258 м² з висотою стелі 9 метрів — для розміщення виробництва, складу або логістичного центру.
Бородянка, вул. Вокзальна, 2
• Функціонуюча залізнична колія — пряме завантаження/розвантаження з вагонів.
• Кран-балка — можна орендувати у сусіда, або встановити свою, рельси перед цехом встановлені.
• Великі ворота для вантажного транспорту:
Ширина — 5,56 м, висота — 4,17 м — зручний заїзд та маневрування фур.
• Потужність 50 кВт (із можливістю збільшення).
• Капітальна будівля —
Телефонуйте вже зараз — цех в робочому стані, готовий до використання!
ID: 797

122 000 $
200 $/м²
Вокзальна вулиця, 2
БЕЗ КОМИССИИ
помещение свободного назначения
611 м²
сегодня
Пропонується до продажу функціональний капітальний цех площею 610,8 м² — для розміщення виробництва, складу або логістичного центру. Бородянка, вул. Вокзальна, 2 • Функціонуюча залізнична колія — пряме завантаження/розвантаження з вагонів на рампу. • Великі ворота для вантажного транспорту: Ширина — 4,14м, висота — 4,5 м — зручний заїзд та маневрування фур. • Висота стелі: 5,9 м до балки, 7,2 м найвища точка. • Потужність 50 кВт (із можливістю збільшення). • Капітальна будівля Телефонуйте вже зараз — цех в робочому стані, готовий до використання! ID: 798

1 250 $/мес
2 $/м²
Вокзальна вулиця, 2
БЕЗ КОМИССИИ
многофункциональное помещение
611 м²
сегодня
БЕЗ КОМІСІЇ ДЛЯ ОРЕНДАРЯ!
Оренда капітального цеху площею 610,8 м² — для розміщення виробництва, складу або логістичного центру.
Бородянка, вул. Вокзальна, 2
• Функціонуюча залізнична колія — пряме завантаження/розвантаження з вагонів на рампу.
• Великі ворота для вантажного транспорту:
Ширина — 4,14м, висота — 4,5 м — зручний заїзд та маневрування фур.
• Висота стелі: 5,9 м до балки, 7,2 м найвища точка.
• Потужність 50 кВт (із можливістю збільшення).
• Капітальна будівля
ID: 960

13 000 $
722 $/сот
Семашко ул.
БЕЗ КОМИССИИ
сельхозназначение
18 сот
сегодня
Земельна ділянка по вулиці Семашко в Бородянці.
18 соток під ведення сільськогосподарської діяльності!
Можна перевести під індивідуальне будівницво.
Асфальтований підїзд, Газ та електрика по вулиці!
Перегляд у зручний час!

205 000 $
25 $/сот
БЕЗ КОМИССИИ
сельхозназначение
8200 сот
сегодня
Продається гарна озеленена ділянка землі «фактично сосновий ліс» 2 озера (поруч + 5 ділянок = 96 Га)
Київська область, Макарівський район, Королівська сільська рада. (по середині між: Бородянка, Макарів, Біла Криниця/Кодра/Городок/Пісківка, Радомишль).
Рівний ландшафт, сосновий ліс.
Траса: М-07 «Київ-Ковель»
Траса: М-06 «Київ-Житомир»
Відстань: 69 км - центр Київа (1 год. 25 хв. Їзди)
3222783500:04:001:0049 = 18 ГА = 1800 соток*25 дол. = 45 000 арів·USD
3222783500:04:001:0051 = 16 ГА = 1600 соток*25 дол. = 40 000 арів·USD
3222783500:04:001:0052 = 18 ГА = 1800 соток*25 дол. = 45 000 арів·USD
3222783500:04:001:0050 = 16 ГА = 1600 соток*25 дол. = 40 000 арів·USD
3222783500:04:017:0070 = 1...

18 000 $
1 000 $/сот
Семашко ул.
БЕЗ КОМИССИИ
сельхозназначение
18 сот
сегодня
Земельна ділянка по вулиці Семашко в Бородянці.
18 соток під ведення сільськогосподарської діяльності!
Можна перевести під індивідуальне будівницво.
Асфальтований підїзд, Газ та електрика по вулиці!
Перегляд у зручний час!

900 000 $
1 800 $/сот
БЕЗ КОМИССИИ
сельхозназначение
500 сот
сегодня
Продаж універсального виробничого-складського комплексу (раніше діюча теплиця).
м. Бородянка, Бучанського району.
Загальна площа - 5 га
На території знаходяться теплиці,
Власна ТП
Газорозподільна станція
Баки для зрошування теплиць
Поруч - штучно створений ставок (земля під яким знаходиться оренді), з якого йде забір води для подальшого зрошуваннятеплиць
Адміністративна будівля та склад для зберігання овочів.
Виробничо-складський комплекс ідеально підійде для виробничих підприємств, складів, сільгосптехніки та харчових напрямків, переробки, теплиці.

15 000 $
1 000 $/сот
Семашко ул.
БЕЗ КОМИССИИ
под застройку
15 сот
сегодня
Ділянка під житлову забудову 15 соток в Бородянці.
Фасад на вул. Сємашка.
Поруч світло, газ.
Запрошую на перегляд.
157 000 $
975 $/м²
Центральная ул. (Леніна), 230а
многофункциональное помещение
161 м²
2022 год постройки
сегодня
Окупність 10 років. Є потенціал.
Продаж ОСБ
с. Бородянка,
Окрема будівля з мережевим орендарем.
Загальна площа 161м.кв
Земля у власності.
Договори на комунікації

60 000 грн/мес
183 грн/м²
Вокзальна вулиця, 13
БЕЗ КОМИССИИ
многофункциональное помещение
327 м²
сегодня
Оренда фасадної будівлі БЕЗ КОМІСІЇ ДЛЯ ОРЕНДАРЯ!
Будівля загальною площею 326,7м² за адресою: вул. Вокзальна, 13, смт Бородянка.
Складається з двох поверхів:
1 поверх - 154,8 м²
Цоколь - 171,9 м²
ГОТОВІ НА ДОВГОСТРОКОВІ КАНІКУЛИ, ЩОБ ОБЛАШТУВАТИ ВХІДНУ ГРУПУ ТА ПРИМІЩЕННЯ.
Вигідна локація — все поруч:
• ЖД вокзал — 500 м
• Нова Пошта та Укрпошта — 300 м
• Школа — 800 м
• Продуктовий магазин — 400 м
• Ринок “Вокзальний” — 300 м
ID: 929

65 000 $
1 083 $/м²
Михайлівська
БЕЗ КОМИССИИ
єВідновлення
60 / 30 / 7 м²
1 этаж
14 сот
3 комнаты
сегодня
🏡 Частина будинку в центрі Бородянки | 18 соток землі | Газове опалення | Сертифікат
Продається доглянута частина будинку в самому центрі Бородянка по вул. Михайлівська. Локація надзвичайно зручна: центр селища, але водночас тиха та затишна вулиця з хорошим асфальтованим під’їздом.
💰 Ціна: 65 000 $ (торг)
📌 Можливий торг для реального покупця
📌 Продаж терміновий у зв’язку з переїздом власників
📌 Підходить під державні програми
⸻
📐 Основні характеристики
Загальна площа будинку: 60 м²
Житлова площа: 30 м²
Кухня: 7 м²
Коридор: 9,6 м²
Кількість кімнат: 3 спальні (частково прохідне планування)
Санвузол у будинку
Земельна ділянка: 14 соток під забудову
Додатково: 4 сотки ОСГ поруч
Загальна пл...

320 000 $
107 $/м²
Центральная ул. (Леніна), 224
БЕЗ КОМИССИИ
многофункциональное помещение
3000 м²
вчера
Продаж виробничого комплексу | Бородянка | 3 га | 3000 м²
Бородянка, Київська область
Пропонується до продажу готовий виробничий комплекс для переробки фруктів та ягід, розташований на власній земельній ділянці площею 3 га.
Об’єкт ідеально підійде для агропереробки, харчового виробництва, логістичного або складського бізнесу.
⸻
Основні характеристики:
• Загальна площа будівель: 3000 м²
• Площа земельної ділянки: 3 га
• Вартість: 320 000 $
• Гараж
• Ангар 15×30 м
• Сторожова будка
• Коктейльний цех
• Погріб 200 м²
Додатково:
• Три цегл...
Все ориентиры