Топ объявлений Бородянки

70 000 $
1 000 $/м²
Гагаріна
БЕЗ КОМИССИИ
єОселя
70 / 35 / 10 м²
1 этаж
17 сот
3 комнаты
4 дня назад
Продаж будинку в Бородянці, в хорошому місці. Площа будинку 68 м2, на ділянці 17 соток. На території є літня кухня, погріб та колодязь, город.
Будинок збудовано із цегли та утеплено пінопластом 100 мм.
Комунікації:
газ,
електрика,
централізована вода,
каналізація септик
Планування будинку: 1 поверх, 4 кімнати, кухня, санвузол.
В будинку зроблена чистова штукатурка, стяжка, розведене опалення. Дані роботи зараз проводяться, можна зробити правки під Вас.
Деталі за телефоном.

63 000 $
741 $/м²
Центральная ул. (Леніна), 1
БЕЗ КОМИССИИ
єВідновлення
85 / 35 / 10 м²
1 этаж
12 сот
4 комнаты
1 нед. назад
Продається просторий та затишний будинок, ідеальний варіант для сім’ї, яка цінує комфорт
Будинок з продуманим плануванням: світла вітальня, простора кухня, затишні спальні та санвузол.
Територія доглянута, є місце для відпочинку, саду або зони барбекю. Спокійний район із хорошим доїздом та розвиненою інфраструктурою поруч.
Чудовий варіант як для постійного проживання, так і для заміського відпочинку.
Телефонуйте для детальної інформації та перегляду!

35 000 $
486 $/м²
Центральная ул. (Леніна)
БЕЗ КОМИССИИ
єВідновлення
72 / 47 / 8 м²
1 этаж
25 сот
3 комнаты
1 нед. назад
Продам будинок в центрі міста.
Площею 72м2
Ділянка 25 соток
Будинок з меблями.
На подвір'ї плодові дерева, криниця, погріб, туалет,
Опалення пічне.
Газ в літньому будинку.
Води в будинку немає.
До інфраструктури 7хв пішки.
Зупинка, амбулаторія, школа, садок, супермаркет, аптека.
За ділянкою красиве озеро.
Можна рибалити.
Телефонуйте!
60 000 $
822 $/м²
Хутірська
БЕЗ КОМИССИИ
73 / 40 / 12 м²
1 этаж
27 сот
3 комнаты
1 нед. назад
Продається цегляний будинок в Бородняці, зі зручностями , в чудовому житловому стані!
Підʼїзд до будинку асфальтований, поруч магазин, зупинка автобуса, всього за 500 метрів знаходиться чудове озеро!
В будинок заведено газ, електрика, центральне водопостачання, своя каналізація!
На електрику, воду та газ- встановлені лічильники.
На ділянці 27 соток розташований основний будинок, літня кухня, сарай, господарські приміщення, колодязь, гараж та погріб!
Ділянка складається з двох частин - 15 соток для житлової забудови, і 12 соток для ведення сільського господарства!
Планування будинку: кухня, санвузол, 2 спальні та вітальня!
Це затишний куточок , на тихій заселеній вулиці!
Приїжджайт...

68 500 $
413 $/м²
Свободи
БЕЗ КОМИССИИ
єВідновлення
166 / 51.3 / 38.2 м²
2 этажа
3 сот
4 комнаты
2016 год постройки
2 дня назад
Бородянка
Продаж двоповерхового будинку
Площа ділянки — 3,7 сотки.
Стіни з цегли та газоблоку. Фасад з сайдингу.
Загальна площа будинку — 166 м².
У будинку:
простора кухня-вітальня площею 38 м²
4 житлові кімнати
В кожній кімнаті є свій окремий гардероб.
2 санвузли
Будинок має вихід до озера.
У дворі встановлена камера з відеонаглядом.
Під усім будинком розташований бетонний підвал.
Є гараж для автомобіля
В радіусі 500м : магазини,відділення нової пошти, ЖД вокзал, звідки курсують електрички до Києва
Оформлення: 2%, 11...

135 000 $
773 $/м²
Індустріальна, 70
БЕЗ КОМИССИИ
єОселя
єВідновлення
175 / 93 / 14 м²
2 этажа
10 сот
5 комнат
2010 год постройки
2 дня назад
Затишний будинок з ремонтом в Бородянці.
Мінімальне оформлення.
Держпрограми - так!
Площа будинку 174.6м²|5 кімнат
Будинок утеплений, фасад 2025 року
Газове опалення!
Є гараж та підвал.
Велика ділянка 10 соток.
Під'їзд до будинку асфальтований.
Поруч - магазини, аптеки, ринок, громадський транспорт,
до електрички 15 хвилин пішки.
Продаж без комісії для покупця.
Телефонуйте.

65 000 $
1 083 $/м²
Михайлівська
БЕЗ КОМИССИИ
єВідновлення
60 / 30 / 7 м²
1 этаж
14 сот
3 комнаты
3 дня назад
🏡 Частина будинку в центрі Бородянки | 18 соток землі | Газове опалення | Сертифікат
Продається доглянута частина будинку в самому центрі Бородянка по вул. Михайлівська. Локація надзвичайно зручна: центр селища, але водночас тиха та затишна вулиця з хорошим асфальтованим під’їздом.
💰 Ціна: 65 000 $ (торг)
📌 Можливий торг для реального покупця
📌 Продаж терміновий у зв’язку з переїздом власників
📌 Підходить під державні програми
⸻
📐 Основні характеристики
Загальна площа будинку: 60 м²
Житлова площа: 30 м²
Кухня: 7 м²
Коридор: 9,6 м²
Кількість кімнат: 3 спальні (частково прохідне планування)
Санвузол у будинку
Земельна ділянка: 14 соток під забудову
Додатково: 4 сотки ОСГ поруч
Загальна пл...

80 000 $
690 $/м²
Джерельна
БЕЗ КОМИССИИ
єОселя
116 / 45 / 15 м²
2 этажа
19 сот
3 комнаты
4 дня назад
БЕЗ КОМІСІЇ!
Бородянка
Продам двоповерховий будинок з ремонтом
Площа 116м2
Ділянка 19 соток
4 кімнати
Індивідуальне газове опалення
Можливий продаж під державні програми: єОселя, Сертифікат єВідновлення, постанови КМУ.
Професійний рієлтор, дивіться всі мої пропозиції, маю доступ до всієї бази регіону, покажу будь-яку нерухомість ключі на руках. Юридичний супровід на всіх етапах угоди.
Телефонуйте, мені буде приємно провести перегляд в зручний для вас час.

135 000 $
773 $/м²
Індустріальна, 70
БЕЗ КОМИССИИ
єОселя
174.6 / 92.7 / 13.6 м²
2 этажа
10 сот
5 комнат
2010 год постройки
5 дней назад
Двоповерховий будинок 174,6 м² на ділянці 10 соток,
повністю готовий для комфортного життя.
Новий фасад 2025 року.
Газове опалення, електрика, центральна вода, септик 6 м³, оптоволоконний інтернет.
1 поверх - кухня, спальня, простора вітальня, санвузол, гараж, підвал.
2 поверх - три кімнати, санвузол, ремонт завершено на 80%.
Поруч - магазини, ринок, громадський транспорт, електричка 15 хвилин пішки
Ооформлення мінімальне 2%, без комісії для покупця!
Підходить під державні програми - єОселя, сертифікат, 719, 280 постанови.
Телефонуйте, з радістю проведу показ цього неймовірного будинку!
Василь, Сімейна агенція нерухомості Ліберті.

80 000 $
690 $/м²
Джерельна
БЕЗ КОМИССИИ
єВідновлення
116 / 45 / 15 м²
1 этаж
19 сот
4 комнаты
1 нед. назад
Продаж будинку в Бородянці 30 км від Києва
Пропонується будинок у селищі міського типу Бородянка Бучанського району. Зручна локація з пішою доступністю до центру та всієї необхідної інфраструктури.
Дров’ярня
Ділянка виходить до озера, що створює додаткову зону відпочинку та гарний вигляд.
До центру селища 10–15 хвилин пішки. Поруч школа, дитячий садок та магазини.
Відстань до Києва близько 30 км, зручне сполучення.
Хороший варіант для проживання за містом у тихому місці...

80 000 $
684 $/м²
Польова
БЕЗ КОМИССИИ
єОселя
єВідновлення
116.9 / 45 / 15 м²
1 этаж
19 сот
4 комнаты
2000 год постройки
1 нед. назад
Продається будинок 116, 9 кв.м. у смт Бородянка, Бучанського району, Київської області.
Просторий та доглянутий будинок, який чудово підійде для комфортного проживання великої родини.
У будинку 4 кімнати, велика кухня, ванна кімната та коридор. Вода заведена в будинок (власна свердловина), каналізація вигрібна яма.
На території розташовано:
гараж;
погріб;
літня кухня з піччю;
сарай;
дров'ярня.
Ділянка простора, рівна. У кінці городу знаходиться мальовниче озеро, що додає місцю особливого затишку та створює чудові умови для відпочинку.
Інфраструктура та розташування:
до центру селища 1015 хвилин пішки;
до Києва всього 30 км, зручне транспортне сполучення.
Будинок готовий до прожив...

80 000 $
690 $/м²
Джерельна, 7
БЕЗ КОМИССИИ
116 / 45 / 15 м²
2 этажа
19 сот
4 комнаты
4 нед. назад
В продажі будинок у Бородянка, Бучанського району Київської області.
Будинок має 4 кімнати, кухню, ванну кімнату та коридор.
Вода заведена в будинок (свердловина), каналізація — вигрібна яма.
На території: гараж, погріб, літня кухня з піччю, сарай, дров’ярня.
В кінці городу — озеро.
До центру 10–15 хвилин пішки. Поруч школа, дитячий садок, магазини.
До Київ — 30 км.

97 000 $
808 $/м²
Ігнатова
БЕЗ КОМИССИИ
120 / 58 / 42 м²
1 этаж
15 сот
3 комнаты
2025 год постройки
4 нед. назад
Сучасний будинок 120 кв.м. у Бородянці - готовий для комфортного життя!
Продається одноповерховий будинок у затишній локації Бородянки з асфальтованим під’їздом.
Загальна площа будинку - 120 кв.м.
Ділянка - 15 соток
Зручне планування: 3 окремі кімнати + простора кухня-студія
Комунікації та комфорт:
Електрика - 15 кВт, 3 фази
Власна свердловина
Септик з переливом
Газове опалення - двоконтурний котел
Тепла підлога по будинку
Встановлюються радіатори
Простора ділянка - ідеально для саду, зони відпочинку або басейну
Прибудинкова територія активно облаштовується
Зручний заїзд та тиха місцевість - чудове поєднання природи і комфорту.
Ідеальний варіант для сім’ї, яка шукає готовий будинок поруч...

80 000 $
690 $/м²
Джерельна, 7
БЕЗ КОМИССИИ
єВідновлення
116 / 45 / 15 м²
2 этажа
19 сот
4 комнаты
2000 год постройки
1 мес. назад
В продажі будинок в селищі міського типу Бородянка Бучанського району Київської області.
Будинок має 4 кімнати, кухню, ванна кімната, коридор.
Вода заведена в будинок ( зі скважини), каналізація - вигрібна яма.
Біля будинку є гараж, погріб, літня кухня (з піччю), сарай, дров'ярня.
В кінці городу чудове озеро. До центру 10-15 хвилин пішки.
Школа, садочок, магазини поряд.
До Києва 30 км.

80 000 $
690 $/м²
Джерельна
БЕЗ КОМИССИИ
єОселя
єВідновлення
116 / 45 / 16 м²
2 этажа
17 сот
4 комнаты
1 мес. назад
КОД 2880
В продажі будинок в селищі міського типу Бородянка Бучанського району Київської області. Будинок має 4 кімнати, кухню, ванна кімната, коридор. Вода заведена в будинок ( зі скважини) ,