Топ объявлений Чукаловки

105 000 $
457 $/м²
Польова
БЕЗ КОМИССИИ
230 / 100 / 35 м²
2 этажа
6 сот
6 комнат и более
сегодня
Продаж будинку в с. Чукалівка.Івано-Франківськ!
Всього 457 $ за м2.
Ідеальне місце для тих, хто бажає жити у власному будинку, поруч міста.
Площа - 230 м2
Площа землі - 6 сот
Заведені комунікації: світло, газ, вода, каналізація.
Встановлені якісні металопластикові вікна та надійні вхідні двері, що забезпечують хорошу тепло - та шумоізоляцію.
Дизайнерське планування.
Будинок готовий до ремонту.
За деталями звертайтесь за телефоном.

43 500 $
677 $/м²
Олекси Довбуша
2 комнаты
64 / 33 / 16 м²
этаж 2 из 4
2026 год постройки
сегодня
Ціна 43 500$ ТОП!!! 2-км квартира 64,25м2 на другому поверсі, м.Івано-Франківськ
с.Чукалівка ЖК Акварель
Квартира світла гарна двостороння, окремі санвузли.

80 000 $
1 990 $/сот
ПРЕМИУМ
БЕЗ КОМИССИИ
сельхозназначение
40.2 сот
1 нед. назад
Ділянка знаходиться в першій лінії біля дороги. Вул. Олекси Довбуша.
Площа 40.2 сотки. Ділянка прявильної прямокутної форми.
Район досить активно розбудовується.
Можливість зміни цільового призначення.
Ідеально підійде для будівництва, комерційної, логістичної інфраструктури.

64 000 $
1 600 $/сот
БЕЗ КОМИССИИ
сельхозназначение
40 сот
сегодня
Продається земельна ділянка 40.2 сотки. Чукалівка
Площа 40.2 сотки. Ділянка прявильної прямокутної форми.
Район досить активно розбудовується.
Можливість зміни цільового призначення.

16 000 $
3 200 $/сот
БЕЗ КОМИССИИ
под застройку
5 сот
сегодня
Продам земельну ділянку під будову в Чукалівці
Земельна ділянка знаходиться в СТ Бистриця-Іф.
Площа земельної ділянки 5 сотих.
Поруч живуть люди на постійній основі,всі комунікації поруч.
Від центру міста 6 км до ділянки
За детальною інформацією телефонуйте!!!

105 000 $
683 $/м²
Гончара, 20
БЕЗ КОМИССИИ
153.7 / 57.8 / 16.7 м²
2 этажа
8 сот
4 комнаты
сегодня
Продаж цегляного будинку в Чукалівці, поруч з Івано-Франківськом
Пропонується просторий та затишний будинок загальною площею 154 м², розташований на доглянутій ділянці 8 сотих.
Локація:
Чукалівка — мальовниче приміське село, що розташоване всього за кілька хвилин їзди від Івано-Франківська. Тут панує тиша та спокій заміського життя, а водночас поруч — уся міська інфраструктура.
• до центру Івано-Франківська — близько 10 хвилин на авто
• зручне транспортне сполучення, неподалік зупинка громадського транспорту
• поруч магазини, аптека, школа та дитячий садок
• за 10 хвилин пішки — річка та мальовничі місця для прогулянок і відпочинку
Переваги будинку:
• індивідуальне газове опалення...

42 100 $
690 $/м²
Довбуша ул., (Будинок 2)
2 комнаты
61 / 32 / 16 м²
этаж 3 из 4
2022 год постройки
сегодня
Сучасна квартира в малоповерховому клубному комплексі закритого типу — оптимальний варіант для тих, хто шукає спокій, безпеку та комфорт поруч із містом.
Переваги ЖК:
-лише 50 квартир у всьому комплексі
-4-поверхові будинки — без висотної забудови
-штукатурка стін
-якісні 6-камерні вікна
Раціональне перепланування:
Зроблено гардероб за рахунок частини спальні та збільшено ванну за рахунок кухні — максимум функціональності без втрати комфорту.
Формат житла: малоповерховий...

130 000 $
510 $/м²
Хоткевича
БЕЗ КОМИССИИ
255 / 160 / 37 м²
2 этажа
6 сот
5 комнат
сегодня
Рідкісна пропозиція. Ціна суттєво нижче ринкової чи собівартості.
Продається будинок, який будували для власного проживання, але змінилася потреба. Щодо ділянки- є можливість докупити 2 сотих.
Будинок спроектований таким чином, що є
*гараж на 2 машини;
*велика кімната 36м2 - кухня чи басейн;
*житлові кімнати на 1 поверсі - зал з каміном та 2 робочі кабінети чи спальні;
*на другому поверсі прекрасні кімнати , є відкритий балкон.;
*мансарда утеплена, є відокремлений санвузол.
Електророзводка зроблена, сходи частково також.
Все не розкажу, а показати можу. Запрошую на огляд.

43 500 $
677 $/м²
Довбуша ул., (Будинок 4)
2 комнаты
64.25 / 30 / 18 м²
этаж 2 из 4
2026 год постройки
сегодня
Шукаєте спокійне місце для життя без міського гамору? Ця квартира саме для вас!
Основні характеристики:
Площа: 64.25м²
Поверх: 2-й — «золота середина» для будь-якого віку.
Планування: Двостороння квартира (багато світла!), дві окремі кімнати та роздільний санвузол.
Ціна-42 000дол.
Чому ЖК "Акварель" — це вибір для комфорту?
✅ Клубний формат: Лише 50 квартир на весь комплекс — ви будете знати всіх сусідів в обличчя.
✅ Малоповерховість: 4-поверхові будинки з ліфтом у кожному під’їзді — рідкісне та дуже зручне поєднання.
✅ Якість: Цегляне будівництво забезпечує чудову шумо- та теплоізоляцію.
✅ Закрита територія: Безпека вашої родини та приватність понад усе.
✅ Економія: Індивідуальне газове оп...

29 000 $
2 441 $/сот
БЕЗ КОМИССИИ
под застройку
11.88 сот
сегодня
Продаж земельної ділянки — с. Чукалівка, урочище «Біля зеленого господарства» (Тисменицький р-н)
Пропонується до продажу земельна ділянка площею 11.88 соток з усіма комунікаціями та цільовим призначенням — для будівництва та обслуговування житлового будинку.
Площа: 0.1188 га
Цільове призначення: 02.01 (для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд)
Комунікації: світло, газ, вода — поруч
Документи в порядку: технічна документація, витяг з ДЗК, кадастровий план
✅ Переваги:
Рівна ділянка правильної форми
Житлова забудова навколо
Зручний під’їзд
Тиха, зелена зона поблизу Івано-Франківська
Готова до будівництва
Телефонуйте: [телефон скрыт]/ [телефон скры...

39 700 $
640 $/м²
Довбуша ул., (Будинок 3)
2 комнаты
62 / 32 / 19 м²
этаж 4 из 4
сегодня
Продаж 2х кімнатної квартири у малоповерховому житловому комплексі
вул. Довбуша, с. Чукалівка, 10хв до м. Івано-Франківськ
Особливості житлового комплексу:
- житловий комплекс закритого типу
- всього 50 квартир на весь ЖК
- 4х поверхові будинки
- штукатурка стін
- якісні 6ти камерні вікна

48 200 $
750 $/м²
Довбуша ул., (Будинок 3)
2 комнаты
64 / 23 / 16 м²
этаж 4 из 4
сегодня
вул. Довбуша, с. Чукалівка, 10хв до м. Івано-Франківськ
Особливості житлового комплексу:
- житловий комплекс закритого типу
- всього 50 квартир на весь ЖК
- 4х поверхові будинки
- штукатурка стін
- якісні 6ти камерні вікна

145 000 $
967 $/м²
шухевича, 5
єОселя
150 / 110 / 35 м²
2 этажа
4 сот
4 комнаты
сегодня
🏡 Сучасні будинки у клубному містечку Qvartet
Завершене будівництво! Виготовляються документи на право власності.
Ми відкриті до продажу під державні програми 🏠
🌿 Це не просто житло — це простір для життя у гармонії з комфортом і природою.
Кожен із 4 будинків має окрему ділянку 3–4 сотих, а ще 3 сотих виділено під спільну зону — для дитячих ігор, барбекю чи вечірніх посиденьок із сусідами.
✨ Основні переваги:
• Продумане планування і три санвузли
• Цегляне будівництво + утеплення 10 см
• Підключені всі міські комунікації (вода, каналізація, світло, газ)
• Додаткова свердловина з насосом у кожному будинку
• Розведення електрики, води, каналізації
• Стіни поштукатурені, чистова стяжка підло...

145 000 $
967 $/м²
Шухевича
БЕЗ КОМИССИИ
єВідновлення
150 / 72 / 30 м²
2 этажа
4 сот
4 комнаты
2025 год постройки
сегодня
Продам сучасний дизайнерський елегантний та комфортний особняк, обладнаний усім необхідним для комфортного проживання.
Площа будинку становить 150 кв.м.,
Площа земельної ділянки 4 сот.
Всі комунікації: Свердловина, каналізація міська, газ, електрика 5 кВт.
Будинок утеплений пінопластом товщиною 100 мм, що забезпечує енергоефективність та комфорт. Дах будинку накритий металочерепицею.
Будинок складається з двох поверхів з панельним перекриттям, а панорамні вікна забезпечують чудовий вид на місто.
Комбінований фасад , зовнішня підсвітка створюють стильний та елегантний вигляд будинку. Будинок має зручне розташування в екологічній зоні.
Всередині будинку ви знайдете продумане планування, г...

44 000 $
720 $/м²
Довбуша ул., (Будинок 2)
2 комнаты
61.07 / 32.54 / 16 м²
этаж 3 из 4
сегодня
Двокімнатна квартира в малоповерховому ЖК "Акварель". Ідеальний варіант для тих, хто шукає спокій та комфорт поруч з містом.
Продаж двокімнатної двосторонньої квартири. Велика кухня, дві окремі кімнати, простора ванна, окрема гардеробна. Зручне планування, власник зробив перепланування.
Також по квартирі розведена електрика та оплачений котел. Опалення індивідуальне газове. Перестінки на перемиканнях затягнуті сіткою. Весь піноблок затягнутий в клей, а потім поштукатурений (через якісну роботу штукатурка не буде обсипатися). Дуже якісна проводка, дорогий кабель.

200 000 $
1 000 $/м²
Чукалівка, 1
БЕЗ КОМИССИИ
200 / 100 / 30 м²
2 этажа
6 сот
6 комнат и более
сегодня
Продається особняк с.Чукалівка
Код будинку #37762473
Продається особняк в передмісті Івано-Франківська.
Шість кімнат.
Загальна площа 200м2.
Два поверхи.
Землі 6 сот.
Вода централізована, міська.
Опалення індивідуальне, газовий котел.
За всіма питаннями звертайтесь по телефону

125 000 $
893 $/м²
Горохолинського, 74
БЕЗ КОМИССИИ
єОселя
єВідновлення
140 / 45 / 20 м²
2 этажа
5 сот
3 комнаты
сегодня
🌲 Свій еко-будинок у Франківську — дешевше, ніж квартира!
Мрієте про життя на природі, але не хочете відмовлятися від міського комфорту? Цей будинок із чистого дерев'яного зрубу (кругляк) створений для вас! Тут панує неповторна атмосфера тепла та затишку, а вечори біля сучасної пічки-каміна стануть вашою улюбленою сімейною традицією. 🪵🔥
🏡 Продумане планування:
• 1-й поверх: простора кухня-вітальня для збору гостей та санвузол.
• 2-й поверх: 3 світлі кімнати та зручна прохідна зона (ідеально під гардероб або кабінет).
• 2 санвузли для комфорту великої родини.
✨ Все готово для життя:
Залишається вся необхідна техніка: пральна та посудомийна машини, холодильник, кондиціонер. Встановлено двоконт...

45 750 $
750 $/м²
Довбуша ул., (Будинок 2)
2 комнаты
61 / 38 / 15 м²
этаж 3 из 4
2025 год постройки
вчера
Продається двокімнатна квартира в новобудові. Будинок на етапі здачі. Знаходиться неподалік ТЦ ВелМарт. Квартира двостороння та внутрішня. Також по квартирі розведена електрика та оплачений котел. Опалення індивідуальне газове. Перестінки на перемиканнях затягнуті сіткою. Ввесь піноблок затягнутий в клей, а потім поштукатурений. Дуже якісна проводка,дорогий кабель. До зупинки транспортного сполучення 5хв пішки.
148 200 $
988 $/м²
без назви
єОселя
150 / 56.4 / 13.37 м²
1 этаж
4 сот
4 комнаты
вчера
Пропонується до продажу просторий будинок 150 м² з максимальною готовністю під чистовий ремонт.
Локація:
с. Чукалівка
Це ідеальний варіант для тих, хто хоче заощадити час, гроші та нерви — всі найскладніші та найдорожчі етапи вже виконані.
✔️ По всьому будинку змонтована тепла підлога
✔️ Повністю розведена електрика та виведені розетки
✔️ Встановлені радіатори, рушникосушка та сантехнічна інсталяція
✔️ Розведені всі труби та готова система опалення
✔️ Котел входить у вартість
Будинок підключений до всіх необхідних комунікацій:
— світло
— газ
— міська каналізація
Фасад утеплений (пінопласт 10 см + мінвата), що забезпечує комфорт та економію на опаленні.
Стан — після будівельників: можна...
Все районы