Фильтры
Продажа коммерческой недвижимости в Киеве
14 объявлений
- наибольшая площадь
14 объявлений
- наибольшая площадь

1 451 200 $
1 600 $/м²
Машиностроительная ул., 41
многофункциональное помещение
907 м²
2017 год постройки
сегодня
Продається простора комерційна площа в ЖК "Smart House" — ідеальне рішення для вашого бізнесу!
Адреса: Солом'янський район.
Загальна площа: 907.1 м2.
Приміщення розташоване на першому фасадному поверсі сучасного житлового комплексу, що забезпечує відмінний трафік та видимість. Простір можна придбати як цілком, так і частинами, залежно від ваших потреб.
Основні переваги:
- відмінна локація: приміщення розташоване в новому ЖК у розвиненому районі з постійним потоком потенційних клієнтів;
- повна автономія: всі необхідні комунікації вже підключені, включаючи електрику, водопостачання та каналізацію;
- гнучкість у використанні: можливість адаптації приміщення під ваші потреби завдяки ремо...

1 632 600 $
1 800 $/м²
Машиностроительная ул., 41
многофункциональное помещение
907 м²
2017 год постройки
сегодня
Продається простора комерційна площа в ЖК Smart House — універсальний об’єкт для реалізації бізнес-проєктів будь-якого формату.
Характеристики:
— Локація: Солом’янський район, Київ
— Площа: 907,1 м²
— Поверх: 1-й фасадний
— Формат продажу: можливий продаж цілком або частинами
— Стан: під реалізацію власного проєкту (з можливістю адаптації)
✨ Переваги:
— Фасадне розташування з високою видимістю та стабільним трафіком
— ⚡ Повністю підключені комунікації: електрика, вода, каналізація
— Зручний заїзд для вантажного транспорту (логістика без обмежень)
— Ремонтні канікули для облаштування під формат бізнесу
— Розвинений район із активною житловою та комерційною забудовою
Інфраструктура:
Пору...
Приобрести коммерческую недвижимость в Киеве
920 000 $
1 600 $/м²
Машиностроительная ул., 41
многофункциональное помещение
575 м²
вчера
Пропонується в оренду та продаж просторе комерційне приміщення в сучасному ЖК 'Smart House' за адресою: м. Київ, Солом'янський район, вул. Машинобудівна, 41. Це ідеальний варіант для будь-якого бізнесу, що потребує великих площ, високої прохідності та зручної локації.
Основні характеристики приміщення:
• Загальна площа: 907,1 кв.м.
• Можливість поділу: Площу можна розділити на 324,2 кв.м. та 582,9 кв.м., що дозволяє адаптувати її під різні бізнес-моделі та потреби орендаря/покупця.
• Розташування: Перший поверх, що забезпечує максимальну доступність та видимість.
Входи:
• 2 фасадні входи для зручності клієнтів.
• 3 чорні входи з протилежного боку для завантаження/вивантаження.
• Наявність...
1 451 200 $
1 600 $/м²
Машиностроительная ул., 41
многофункциональное помещение
907 м²
вчера
Основні характеристики приміщення:
• Загальна площа: 907,1 кв.м.
Входи:
• 2 фасадні входи для зручності клієнтів.
• Наявність...

1 620 000 $
1 800 $/м²
Машиностроительная ул., 41
многофункциональное помещение
900 м²
5 дней назад
Киев Соломенский район предлагается 900 м2 общей площади, может быть два помещения, 575 и 325 м2 коммерческое помещение для фитнес студии продуктового магазина банка.
Возможна продажа вместе и отдельно.
Можно сдать в аренду.

1 632 600 $
1 800 $/м²
Машиностроительная ул., 41
многофункциональное помещение
907 м²
2017 год постройки
6 дней назад
Характеристики приміщення:
Адреса: Солом'янський район
Загальна площа: 907,1 м²
Основні переваги:
- Відмінна локація: приміщення розташоване в новому ЖК у розвиненому районі з постійним потоком потенційних клієнтів.
- Повна автономія: всі необхідні комунікації вже підключені, включаючи електрику, водопостачання та каналізацію.
- Гнучкість у використанні: можливість адаптації приміщення під...

1 620 000 $
1 800 $/м²
Машиностроительная ул., 41
многофункциональное помещение
900 м²
1 нед. назад
Возможна продажа вместе и отдельно.
Можно сдать в аренду.

630 000 $
1 291 $/м²
Машиностроительная ул., 41
офисное помещение
488 м²
1 нед. назад
Пропонується ОФІС для продажу, частково із Орендарями. Приміщення площею 488,0 кв.м., розміщене на 2 поверсі ЖК "Smart House", окремий вхід з 1 поверху фасаду.
В інфраструктурі житлового комплексу є паркінг. Вартість оренди одного паркомісця за місяць – 1200 грн/ за місяць (якщо орендується на рік), якщо по місячно - 1500 грн.
Декілька слів про ЖК «Smart House».
ЖК «Smart House», знаходиться у Cолом'янському районі міста Києва. Найближча станція метро – «Берестейська», знаходиться у 5 хвилинах ходьби.
У безпосередній близькості знаходяться зупинки громадського транспорту (трамвай, маршрутні таксі), також поруч знаходиться туристичне агенство, приватний нотаріус, ікорний супермаркет, декіль...
Ищите коммерческую недвижимость в Киеве по фильтрам

1 632 600 $
1 800 $/м²
Машиностроительная ул., 41
торговое помещение
907 м²
2017 год постройки
1 нед. назад
#RR14178
Характеристики приміщення:
Адреса: Солом'янський район
Загальна площа: 907,1 м²
Основні переваги:
- Гнучкість у використанні: можливість адаптації приміщення пі...

1 632 600 $
1 800 $/м²
Машиностроительная ул., 41
помещение свободного назначения
907 м²
2017 год постройки
2 нед. назад
Характеристики приміщення:
Адреса: Солом'янський район
Загальна площа: 907,1 м²
Основні переваги:

932 800 $
1 600 $/м²
Машиностроительная ул., 41
многофункциональное помещение
583 м²
2017 год постройки
2 нед. назад
Продається комерційна площа в ЖК Smart House — універсальне рішення для різноманітних бізнес-проектів!
Характеристики приміщення:
Розташування: Святошинський район
Площа: 582.9 м²
Приміщення знаходиться на першому поверсі з фасадом на вулицю, що забезпечує високий рівень видимості. Ідеальне розташування в новому житловому комплексі робить цю нерухомість привабливим вибором для різних видів бізнесу. Простір можна придбати як повністю, так і частинами.
Основні переваги:
- Весь необхідний комплекс комунікацій: електрика, водопостачання, каналізація та опалення.
- Унікальний заїзд для габаритного транспорту полегшує логістику і розвантаження товарів.
- Гнучкі умови: власники надають ремо...

1 632 600 $
1 800 $/м²
Машиностроительная ул., 41
торговое помещение
907 м²
2017 год постройки
3 нед. назад
#RR14178
Характеристики приміщення:
Адреса: Солом'янський район
Загальна площа: 907,1 м²
Основні переваги:
1 632 600 $
1 800 $/м²
Машиностроительная ул., 41
многофункциональное помещение
907 м²
2017 год постройки
1 мес. назад
Характеристики приміщення:
Адреса: Солом'янський район
Загальна площа: 907,1 м²
Основні переваги:

932 000 $
1 599 $/м²
Машиностроительная ул., 41
многофункциональное помещение
583 м²
2017 год постройки
2 мес. назад
Характеристики приміщення:
Розташування: Святошинський район
Площа: 582.9 м²
- Киев
- Продажа коммерческой недвижимости Соломенский р-н
- ЖК Smart House