Самые популярные новостройки города
Новостройки Рудно
Топ объявлений Рудно
70 000 $
942 $/м²
Ивана Мазепы ул.
ПРЕМИУМ
БЕЗ КОМИССИИ
74.3 / 30 / 22 м²
2 этажа
1 сот
2 комнаты
сегодня
🏡 Продаж сучасних котеджів від забудовника у Рудно (Без комісії)🔥
📍 вул. Мазепи, Старе Рудно, поблизу Львова
Сучасні котеджі в новому районі забудови з розвиненою інфраструктурою та зручним заїздом.
🔹 Площа: від 74,3 м² + власна зем.ділянка
🏗 Технічні характеристики:
✔ Усі комунікації заведені
✔ Газ підключено (встановлено газовий котел)
✔ Будівництво з цегли
✔ Стіни поштукатурені
✔ Монолітні міжповерхові перекриття
✔ Бетонні сходи
✔ Дах- металопрофіль
✔ Утеплення фасаду — пінопласт 10 см
🌿 Сучасний район новобудов
🚗 Гарний заїзд
🏙 Поруч уся необхідна інфраструктура для комфортного життя
Можливе розтермінування з першим внеском від 30%🔥
📞 [телефон скрыт]Олена
Телефонуйте для деталь...
70 000 $
942 $/м²
Ивана Мазепы ул.
ПРЕМИУМ
БЕЗ КОМИССИИ
74.3 / 30 / 22 м²
2 этажа
1 сот
2 комнаты
2026 год постройки
сегодня
✅Сучасні котеджі - без комісії 🔥 в обжитому районі з розвиненою інфраструктурою та зручним заїздом. Залізничний район Львова.
🔹 Площа: від 74,3 м² + власна зем.ділянка
📍Локація - передмістя Львова - містечко Рудно, вул. Мазепи.
🏗 Технічні характеристики:
✔ Усі комунікації заведені
✔ Газ підключено (встановлено газовий котел)
✔️ Передбачено вихід під камін
✔ Будівництво з цегли
✔ Стіни поштукатурені
✔ Монолітні міжповерхові перекриття
✔ Бетонні сходи
✔ Дах- металопрофіль
✔ Утеплення фасаду — пінопласт 10 см
🌿 Сучасний район новобудов
🚗 Гарний заїзд
🏙 Поруч уся необхідна інфраструктура для комфортного життя
Можливе розтермінування 🔥
Продаж від забудовника, телефонуйте
📞 Марія [тел...

45 000 $
281 $/м²
Трояндова
ПРЕМИУМ
БЕЗ КОМИССИИ
160 / 102 / 20 м²
2 этажа
5 сот
3 комнаты
сегодня
Продаж незавершеного будівництва в смт Рудно.
Садовий кооператив в гарній локації.
Вулиця , практично, повністю заселена. Поруч нові будинки. Люди живуть на постійній основі.
Площа 160м2
Площа ділянки 5сот.
Ціна 45 000$

103 000 $
486 $/м²
Ивана Сирко ул.
ГОРЯЧЕЕ
212 / 88 / 22.8 м²
2 этажа
8 сот
4 комнаты
сегодня
ЕКСКЛЮЗИВНА ПРОПОЗИЦІЯ!
Продається унікальний збудований двоповерховий будинок в залізничному районі неподалік від епіцентру на Городоцькій, з хорошим доїздом до місту.
Перше фото представлене як візуалізація самого будинку.
ЦІНА: 105 000$
ПЛОЩА: 212.5 м²
Житлова: 88 м²
Локація: Рудно. Садове Товариство "Калина" Кадастровий номер: 4610165500:04:001:0614.
Неймовірна перевага! Поруч з ділянкою розташоване природне джерело, яке можна підвести та використовувати на ділянці.
Є можливість підключення газу та світла.
Сучасний двоповерховий проект з високими стелями та великими віконними отворами, що обіцяє багато світла та повітря в будинку. Над цим проєктом працював хороший архітектор. Всі...
85 000 $
1 771 $/м²
Романа Шухевича ул., 2а
ПРЕМИУМ
1 комната
48 / 17 / 19 м²
этаж 3 из 3
2 нед. назад
Продаж 1-кімнатної квартири у будинку клубного типу.
48 м.кв. продуманого простору:
- сучасний ремонт;
- повністю укомплектована меблями та технікою (Bosch);
- індивідуальне газове опалення + підігрів підлоги.
Світла, тепла квартира з приємним виглядом з вікна - формат “зайшов і живеш”.
Окремий плюс:
- ВЛАСНЕ ПАРКОМІСЦЕ;
- велике підвальне приміщення(входить у вартість)
Клубний будинок лише на 9 квартир, якісне будівництво, сучасні комунікації, озеленена територія.
Чудове місце локації,без міської метушні та безпосередня близькість до інфраструктури. інфраструктура: магазини, супермаркети, навчальні заклади, відділення пошти, оздоровчий комплекс "Три стихії", ТЦ " Три Слони", "Епіцентр". Ро...
1 600 $/мес
Соснівська
ПРЕМИУМ
90 / 70 / 20 м²
2 этажа
2 сот
3 комнаты
2023 год постройки
2 дня назад
Пропоную в довготривалу оренду котедж в с. Рудне(до Львова 5хв на авто). Будинок 2поверховий, площа ділянки 2сот, є місце для 2 автомобілів(виведена розетка під електрокар). Загальна площа 90кв, тераса, балкон, 3кім+кухня з столовою зоною, 2 санвузли, автономне газове опалення. Зроблено сучасний дизайнерський ремонт. Усі сучасні меблі та вся побутова техніка. Гарна локація(поруч повністю обжита забудова, школа, магазини, маршрутка), добрий доїзд по асфальту. Розглядають орендарів без домашніх тварин. Ціна 1600$+кп. Вільний 31.05. Пропозиція від ріелтора, детальніше за телефоном.
92 000 $
868 $/м²
Польова
БЕЗ КОМИССИИ
єОселя
106 / 38 / 26 м²
2 этажа
4 сот
3 комнаты
сегодня
Продаж сучасного таунхауса — комфортне життя поруч зі Львовом
Пропонується стильний та продуманий таунхаус у локації з розвиненою інфраструктурою та зручним доїздом до міста. Ідеальний варіант для тих, хто шукає власний простір, комфорт і спокій без відриву від міського ритму.
Площа будинку — 106 м²
Ділянка — 4 сотки
Два повноцінні поверхи
Висота стелі — 2,9 м
Планування:
• 3 окремі спальні
• Простора кухня-студія 26 м²
• 2 санвузли
• Власне подвір’я для тераси, зони відпочинку чи барбекю
Комунікації:
• Центральне водопостачання
• Газ
• Електрика 10 кВт
• Каналізація
Поруч є все необхідне для комфортного життя:
• зупинка громадського транспорту
• торгові центри та магазини
• школа та са...

65 000 $
827 $/м²
Тараса Шевченко ул., 66
78.6 / 27.9 / 27.7 м²
2 этажа
2 комнаты
2025 год постройки
сегодня
Продаж котеджу без ремонту в 0-циклі по вулиці Шевченка 66, Рудно.
Загальна площа 78.6 кв.м
Житлова 27.9 кв.м
Кухня 27.7 кв.м
Ділянка 0,75 сот
Перший поверх : кухня , санвузл
Другий поверх : 2 кімнати , балкон, санвузл
Комунікації: вола, газ, світло
Сусіди проживають , зданий об'єкт .
код об'єкту 15238
195 000 $
1 625 $/м²
Евгения Коновальца ул., 23
БЕЗ КОМИССИИ
120 / 105 / 15 м²
2 этажа
4 сот
5 комнат
2 дня назад
✨ Продаж сучасного будинку преміум-класу ✨
Просторий, стильний та повністю готовий до проживання будинок для великої сім’ї 🏡
Якісний ремонт, дорогі матеріали, продумане планування та атмосфера справжнього комфорту.
У будинку: — велика кухня з сучасними меблями та технікою
— простора вітальня з панорамними вікнами
— світлі спальні з дизайнерськими стелями
— стильна ванна кімната
— якісний ремонт у сучасному стилі
— багато простору та світла
— великі гардеробні та місця для зберігання
— власний підвал/цокольний поверх
— твердопаливний котел
— якісні сходи та міжкімнатні двері
Територія будинку огороджена, хороший доїзд, тихий та обжитий район 🌿
Ідеальний варіант для тих, хто шукає не просто бу...

89 000 $
820 $/м²
Шевченка, 128
БЕЗ КОМИССИИ
109 / 38 / 40 м²
2 этажа
2 сот
3 комнаты
3 дня назад
Пропонуємо на продаж сучасний двоповерховий котедж в Рудно.
Будинок на стадії завершення.
По плануванню: три спальні, кухня вітальня з виходом на терасу, два санвузли. Земельна ділянка 2,3 сот.
Будівництво з цегли, дах - металочерепиця. Зовнішні стіни утеплені пінопластом 10 мм. Бетонне перекриття. Бетонні сходи. Вікна енергозберігаючі з німецького профілю REHAU 5 камер, склопакет 3. Світло три фази, 10 Квт.
У використанні також 30 м кв горища.
Розведена електрика. Є вихід під камін.
Комунікації: газ, електрика, центральна вода, септик ( вигрібна яма).
Тиха затишна локація. Поруч транспорт, амбулаторія, магазини. Ідеальний варіант для сім'ї, що цінує комфорт та близькість до м...

120 000 $
909 $/м²
Яворницького 43
132 / 60 / 19 м²
2 этажа
2 сот
4 комнаты
4 дня назад
Котедж у Рудному, 132 м², індивідуальне опалення
Продається котедж у місті Рудне, Львів, залізничний район.
Загальна площа — 132 м², 2 поверхи, 4 кімнати.
Переваги:
індивідуальне опалення;
вода — власна свердловина;
електрика проведена;
простора площа та зручне планування.
Локація: тихий район, поруч місто, зручний доїзд.
Ексклюзив від Cherry Estate. Дзвоніть – покажемо сьогодні.

110 000 $
595 $/м²
підрясне, 2
ПРЕМИУМ
185 / 70 / 50 м²
2 этажа
5 сот
4 комнаты
сегодня
Продаж котеджу-спарки в смт. Підрясне, Львівська обл.
Пропонується до продажу дві частини котеджу, що знаходиться в сосновому лісі, всього 500 м від траси, поруч магазин та зупинка транспорту.
Локація: Підрясне, Львівська обл.
Площа кожної частини: загальна – 185 м², житлова – 70 м², кухня-вітальня – 45 м² + ще 50 м² з високою стелею 3,3 м
Земля: по 4,5 сотки до кожної частини
Стіни: 1,5 цегли + утеплення пінопласт 20 см
Формат: двоповерховий котедж
3 заїзди, вулиця закрита шлагбаумом, територія огороджена
Планування зручне:
• 1 поверх – простора кухня-вітальня, гардеробна, санвузол, гараж
• 2 поверх – три окремі кімнати, гардеробна, санвузол, велика тераса
Комунікації підключені: світло...

290 000 $
1 473 $/м²
Песочная ул., 5
ПРЕМИУМ
БЕЗ КОМИССИИ
196.9 / 91.6 / 22.7 м²
2 этажа
8 сот
4 комнаты
3 дня назад
Продається просторий та затишний будинок у с. Рудне, поруч зі Львовом — ідеальне поєднання комфорту, якості та приватності для сімейного життя.
БЕЗ КОМІСІЇ для покупця!
Будинок 2014 року побудови, розташований на доглянутій ділянці площею 8 соток. Виконаний якісний ремонт. Продумане планування та облаштована територія дозволяють одразу заїхати та насолоджуватись життям без додаткових вкладень.
На першому поверсі розташовані:
• простора кухня-їдальня
• світла вітальня
• гостьова кімната
• гостьовий санвузол
Для максимального комфорту — підігрів підлоги на першому поверсі, індивідуальне газове опалення та встановлений гігієнічний душ.
Другий поверх складається з трьох затишних спалень...

163 000 $
1 019 $/м²
Озёрная ул., 7
ПРЕМИУМ
160 / 111 / 25 м²
2 этажа
3 сот
4 комнаты
2019 год постройки
4 дня назад
🔥 ТЕРМІНОВИЙ ПРОДАЖ! Розкішний новий будинок «заходь та живи»
Ціна: [163000] $ (Торг доречний при зустрічі)
Локація: [Вкажіть район / населений пункт]
Кількість кімнат: 4
Пропонується до продажу сучасний, просторий та повністю готовий для комфортного проживання новий будинок. Робився для себе, продаж у зв'язку з терміновими обставинами! Будинок продається повністю з меблями та технікою — вам залишається лише завезти особисті речі.
✨ Головні переваги та планування:
• Простір для всієї родини: 4 окремі світлі кімнати.
• Серце будинку: Велика затишна кухня площею 15 м² для сімейних вечорів.
• Комфорт та тепло: Встановлено сучасний підігрів підлоги (тепла підлога), а в кімнатах постелена...
64 000 $
889 $/м²
Вербицкого ул.
ПРЕМИУМ
БЕЗ КОМИССИИ
72 / 45 / 18 м²
2 этажа
1 сот
2 комнаты
1 нед. назад
Написання текстів
Продається сучасний котедж від надійного забудовника у хорошій та зручній локації. Будинок розташований у затишному районі з розвиненою інфраструктурою, що ідеально підходить для комфортного проживання сім’ї. Поруч знаходяться магазини, зупинка громадського транспорту, усе необхідне для щоденного життя – у пішій доступності.
Котедж збудований із використанням якісних будівельних матеріалів із дотриманням усіх сучасних технологій. Стіни утеплені пінопластом товщиною 10 см, що забезпечує енергоефективність, тепло взимку та прохолоду влітку. Перекриття – монолітне, що гарантує міцність, довговічність та хорошу шумоізоляцію.
Продумане планування дозволяє максимально ефективно в...
170 000 $
1 214 $/м²
Галицкая ул.
ПРЕМИУМ
БЕЗ КОМИССИИ
140 / 100 / 25 м²
2 этажа
7 сот
4 комнаты
1 нед. назад
🔥 Продаж окремостоячого будинку з ділянкою 7 соток
Шукаєте комфортний будинок для проживання? Зверніть увагу на цей варіант!
🏡 Просторий окремостоячий будинок у хорошій локації
🌿 Земельна ділянка – 7 соток
Якісне будівництво: ✔ монолітне перекриття
✔ хороші вікна та надійні двері
Усі комунікації заведені в будинок: ✔ газ
✔ електрика
✔ центральна вода
✔ каналізація + септик
📍 Зручне розташування, поруч усе необхідне для комфортного життя
📞 Телефонуйте для деталей та огляду!

73 900 $
1 146 $/м²
Юнатская ул., 18
2 комнаты
64.5 / 22 / 18 м²
этаж 2 из 3
сегодня
Продаж 2-кімнатної квартири в новобудові Рудно
Площа: 64,5 м²
Поверх: 2 із 3
Ціна: 73 900 $ (торг)
Квартира з вдалим плануванням:
дві окремі (не прохідні) кімнати
простора кухня-студія (18,5 м²)
ванна кімната
коридор
кладова
2 балкони (один засклений)
Стан — 0 цикл (під ремонт), що дає можливість облаштувати житло повністю під себе.
-Індивідуальне опалення (котел вже встановлений)
-Цегляний будинок
-Новий, акуратний під’їзд
Квартира дуже світла, з гарним плануванням, ідеально підійде як для проживання, так і для інвестиції.
Тихий та комфортний район із зручним доїздом до Львова, поруч вся необхідна інфраструктура.
За деталями — пишіть у дірект або телефонуйте
Ціна: 73900$
43 000 $
5 733 $/сот
Лесная Боковая ул.
под застройку
7.5 сот
сегодня
Продаж ділянки на бічній від центральної вулиці
вулиця Бічна Піскова, 19
Граний асфальтований доїзд
Поряд нові будинки
Комунікації поряд
Ділянка цікавої форми для нестандартних рішень !
Кадастровий: 4610165500:02:001:0245
Загальна площа: 7.45 сот
Вартість: $ 43000
За деталями телефонуйте!
70 000 $
942 $/м²
Ивана Мазепы ул.
БЕЗ КОМИССИИ
74.3 / 30 / 22 м²
2 этажа
1 сот
2 комнаты
сегодня
🏡 Продаж від забудовника сучасних котеджів у Рудно (Без комісії)🔥
📍 вул. Мазепи, Старе Рудно, поблизу Львова
🔹 Площа: 74,3 м² + власна зем.ділянка
🔹 Ціна:70 000 $
🏗 Технічні характеристики:
✔ Усі комунікації заведені
✔ Газ підключено (встановлено газовий котел)
✔ Будівництво з цегли
✔ Стіни поштукатурені
✔ Монолітні міжповерхові перекриття
✔ Бетонні сходи
✔ Дах- металопрофіль
✔ Утеплення фасаду — пінопласт 10 см
🌿 Сучасний район новобудов
🚗 Гарний заїзд
🏙 Поруч уся необхідна інфраструктура для комфортного життя
Можливе розтермінування з першим внеском від 50%🔥
📞 Телефонуйте для детальної інформа...
92 000 $
780 $/м²
Княжа
БЕЗ КОМИССИИ
118 / 85 / 16 м²
2 этажа
2 сот
4 комнаты
сегодня
🔥 Старт продажу сучасних котеджів / таунхаусів 🔥
Пропонується до продажу стильне та продумане житло у сучасному будинку з гарною архітектурою та зручним плануванням.
🏡 Площа ~118 м² (2 поверхи)
1 поверх:
– простора кухня-студія з виходом на подвір’я
– санвузол
– коридор + технічні приміщення
2 поверх:
– 3 ізольовані спальні