Топ объявлений Гнедина
1 750 000 $
4 268 $/м²
Центральная
ПРЕМИУМ
БЕЗ КОМИССИИ
410 / 130 / 50 м²
1 этаж
47 сот
6 комнат и более
2022 год постройки
сегодня
Без комиссии!
Продажа эксклюзивного дома с эксклюзивным участком КГ «Подкова» Гнедин.
На продажу предлагается эксклюзивный участок 47 соток на котором расположен основной дом 300 кв.м. (Без ремонта), + Uостевой дом 110 кв.м. (с Дизайнерским ремонтом),+ гараж 60 кв.м. (с ремонтом), шикарный дорогостоящий бассейн с искусственными волнами, джакузи, отдельное строение 30 кв.м., (с ремонтом) под разные виды и назначения (сарай), также есть отдельная зона под баскетбольную площадку (или игровую зону).
В основном доме функциональная планировка: четыре отдельные спальни, три санузла, просторная гостиная, кухня, прачечная, игровая комната-кинозал, подсобное помещение, гардеробная, большая кладов...
380 000 $
899 $/м²
Зарічна
ПРЕМИУМ
БЕЗ КОМИССИИ
єОселя
єВідновлення
422.5 / 208.9 / 35 м²
3 этажа
10 сот
6 комнат и более
2015 год постройки
сегодня
Продаж можливий по державним програмам !
Продаж затишного будинку в с.Гнідин.
Загальна площа 422,5 кв.м, житлова 208,9 кв.м
Три поверхи .
Будинок з незакінченим ремонтом.
Матеріал будинку – чегла. Будинок дуже теплий та затишний.
Ділянка 10 соток, є декоративні дерева+ альтанка + камін-барбекю.
Електрика – 15кВт, 3 фази.
Є газ.
Своя свердловина, система очистки води.
Септик з переливом.
Встановлено сигналізацію.
Оптоволоконний інтернет.
На першому поверсі - 2 кімнати, в яких можна проживати (є камін), Кухня 35м2, с/в( душ), господарська кімната. Є вихід на задній двір та у гараж.
На другому- 4 спальні, 2 с/в ( вся сантехніка куплена, необхідно встановити). Є виходи на балкони з кімнат з гар...
150 000 $
1 250 $/м²
Шкільна пер. (Шкільна)
120 / 80 / 40 м²
2 этажа
6 сот
5 комнат
2025 год постройки
3 нед. назад
Шукаєте комфортний та затишний будинок за містом, але з швидким доступом до столиці та всього необхідного?
Цей дворівневий таунхаус площею 115 м² — ідеальний баланс тиші, простору та міської інфраструктури. Чудовий варіант для родини з 4–5 осіб, яка хоче жити комфортно, дихати свіжим повітрям і водночас залишатися поруч із Києвом.
Будинок розташований в сучасному котеджному містечку SKY PARK на одному з найпопулярніших напрямків — Бориспільське шосе, Бортничі/ Гнідин, лише 10 хвилин до Києва.
Кожен таунхаус у комплексі оснащений найсучаснішим інженерним обладнанням, яке забезпечує максимальний комфорт проживання у будь-яку пору року та економію на комунальних витратах.
У будинку встанов...

250 000 $
2 033 $/м²
Бориспільський
Відеотур
123 / 80 / 20 м²
1 этаж
9 сот
4 комнаты
5 дней назад
Продаж будинку, Гнідин, Бориспільський р-н
Продажа дома, Гнедын, Бориспольский р-н
Продаж будинку с. Гнідин
Ділянка: 9 соток (огороджена, автоматичні ворота, газон з автополивом, туї по периметру)
Планування:
Вхідна група з місцем під шафу
Котельня
2 дитячі спальні + господарська спальня з гардеробом
2 санвузли
Простора кухня-вітальня з каміном та виходом на терасу
Технічні характеристики:
Стіни: газоблок 300 мм + утеплення базальтова вата 100 мм
Дах: утеплення 250 мм
Опалення: тепла підлога по всьому будинку + радіатори в спальнях
Два котли: електричний та газовий
Кондиціонери у вітальні та спальнях
Комунікації:
Світло — 17 кВт
Газ
Свердловина 72 м
Септик з переливом 12 м³
Інфраструк...

125 000 $
584 $/м²
Бориспільський
214 / 80 / 20 м²
2 этажа
12 сот
5 комнат
5 дней назад
Будинок у Гнідині, 12 соток із виходом до води
Пропонується до продажу будинок у мальовничому місці – Гнідин, всього за 15 хвилин від найближчого метро Бориспільська. Будинок побудований із високоякісних матеріалів "для себе", без економії. Розташований на обжитій вулиці, поруч із доброзичливими сусідами, а також камерами відеоспостереження.
Характеристики будинку та ділянки:
- Загальна площа ділянки – 12 соток із виходом до річки Приорка (зариблена, чудове місце для риболовлі).
- Будинок без зовнішнього оздоблення, всі внутрішні приміщення відштукатурені.
- В будинок заведені: електрика (15 кВт) та вода.
- Гараж на дві машини.
- Кімната для насосної станції (підземна) з італійською насос...

175 000 $
1 823 $/м²
Юності
ПРЕМИУМ
БЕЗ КОМИССИИ
єОселя
єВідновлення
96 / 40 / 15 м²
1 этаж
6 сот
3 комнаты
2023 год постройки
1 нед. назад
Продаж будинку в с. Гнідин, Бориспільський район, вул. Юності.
Загальна площа будинку — 96,2 м², житлова — 40,4 м².
Земельна ділянка — 6,2 сотки, для будівництва і обслуговування житлового будинку.
Будинок збудований з газоблоку, утеплений. Дах — бітумна черепиця, перекриття утеплене 250 мм (Knauf N&D тепло + Knauf Acoustic, шумоізоляція).
Планування:
• кухня-вітальня з панорамними вікнами та виходом на терасу;
• 3 спальні кімнати;
• гардеробна;
• технічне приміщення;
• суміжний санвузол.
В будинку індивідуальне електричне опалення (тепла підлога + радіатори) та чавунний камін Kratki.
Кондиціювання Mitsubishi; система примусової вентиляції Vilpe.
Комунікації:
– електрика 17 кВт
– бетонний се...

97 000 $
647 $/м²
Механізаторів
БЕЗ КОМИССИИ
Відеотур
150 / 50 / 36.5 м²
1 этаж
6 сот
3 комнаты
2023 год постройки
сегодня
Актуально Зараз !
Без комісії !
Величесна тераса ! на своїй ділянці 6 сот !
Власне паркомісце біля кожного будинку !
Підведено усі необхідні комунікації !
Якісні матеріали !
Навколо ліс та озеро !
Ландшафтний дизайн з освітленням !
Додаткова відокремлена зона площею 6 сот облаштована дитячим майданчиком !
Власний дім в Новому котеджному містечку на 4 будинки
вул. Механізаторів
с. Гнідин, Київська область
Кімнати: 3 + кухня-вітальня
Площа: 150 м²
(разом з терасою)
Поверховість: 1
Тип будинку: керамоблок
Рік будівництва: 2023-2024
Власне парко-місце
Ділянка: 6 соток
Переваги:
- Абсолютно новий будинок побудований на совість з якісних матеріалів (стіни - теплий керамоблок, фундамент - монол...

92 000 $
716 $/м²
Механізаторів
БЕЗ КОМИССИИ
Відеотур
128.5 / 55 / 35.5 м²
1 этаж
6 сот
3 комнаты
2023 год постройки
сегодня
Актуально Зараз !
Без комісії !
Величесна тераса ! на своїй ділянці 6 сот !
Власне паркомісце біля кожного будинку !
Підведено усі необхідні комунікації !
Два санвузли, один з який величезний 8.65 метри
Якісні матеріали !
Навколо ліс та озеро !
Ландшафтний дизайн з освітленням !
Власний дім в Новому котеджному містечку на 4 будинки
вул. Механізаторів
с. Гнідин, Київська область
Кімнати: 2 + кухня-вітальня
Площа: 128.5 м²
(разом з терасою)
Поверховість: 1
Тип будинку: керамоблок
Рік будівництва: 2023-2024
Власне парко-місце
Ділянка: 6 соток
Переваги:
- Абсолютно новий будинок побудований на совість з якісних матері...

280 000 $
2 137 $/м²
Олександра Довженка, 12/2
БЕЗ КОМИССИИ
131 / 42.5 / 40.4 м²
2 этажа
6 сот
3 комнаты
2021 год постройки
сегодня
🤝 Без комісії для покупця, за запитом надішлю детальний відеоогляд
📍 Локація: Київ, метро - Славутич - 13 хв на авто, вул. Олександра Довженка
🏠 Характеристики будинку:
• Площа: 131 м²
• Ділянка: 6 соток
• Поверховість: 2
• Тип будинку: газоблок, індивідуальний проект
• Опалення: теплові насоси + камін на дровах
• Електрика: 10 кВт
• Септик на 3 кільця, гідроакумулятор, система очищення та пом`якшення води
• Автополив газону
• Паркування на кілька авто
🛋 Стан та ремонт:
• Новий сучасний ремонт (менше 1 року) із преміальних матеріалів
• Стиль Modern Luxury — натуральний камінь, керамограніт, шпон, якісна фурнітура
• Повністю мебльований та укомплектований технікою
• Кухня з каміном, стіл...
70 000 $
311 $/м²
Бортницька, 77
БЕЗ КОМИССИИ
єОселя
єВідновлення
225 / 80 / 41 м²
2 этажа
4 сот
4 комнаты
2021 год постройки
5 дней назад
Продаж 2 поверхового дуплексу загальною площею 225кв. м та ділянкою 3.5 соток. У дуплексі 4 спальні, 2 санвузли, тех. кімната, вбиральня, кухня-студія з виходом на терасу, панорамні вікна в підлогу, велика мансарда, на території є два місця під авто. Зручний асфальтований під'їзд, житлова вулиця. Поруч озеро, ліс, дитячий майданчик, магазин, зупинка громадського транспорту, 15 хвилин їзди до міста.
Основні характеристики та переваги даного об'єкта:
-10 кВт Електрики, 3 фази.
-септик переливний
-Свердловина 70м
-паркан, прибудинкова територія, тратуарна плитка.
-фасадна штукатурка теплоізоляційна та вікна з ламінацією 2х камерні з енергозбереженням.
-фундамент – монолітний залізобетонний, по...
175 000 $
1 182 $/м²
Щаслива, 7
ПРЕМИУМ
БЕЗ КОМИССИИ
єОселя
єВідновлення
148 / 60 / 43.5 м²
2 этажа
6 сот
4 комнаты
2023 год постройки
вчера
Сучасний будинок у центрі Гнідина | Архітектура, простір, світло
________________________________________
У передмісті Києва, де поєднуються тиша природи та швидкий доступ до міста, пропонується новий будинок із виразною архітектурою та продуманим внутрішнім простором.
Гнідин, вул. Щаслива
— 12 хвилин до метро Бориспільська
— пішохідна доступність до центру села
Архітектура і концепція
Будинок створений у стриманій західноєвропейській стилістиці — акцент на пропорції, світло та функціональність.
Великі панорамні вікна, відкрита тераса та камін формують атмосферу приватного простору, де кожна деталь працює на комфорт.
Це об’єкт для тих, хто:
• не шукає компромісів у якості
• цінує архітектур...

124 900 $
553 $/м²
Леоніда Каденюка ул.
ПРЕМИУМ
єОселя
єВідновлення
226 / 80 / 30 м²
2 этажа
5 сот
5 комнат
1 нед. назад
До продажу пропонується добротний будинок на Осокорках в районі першого шлюзу в закритому садовому товаристві "Зелені Луки". Неподалік знаходиться озеро з пляжем , а також річка Дніпро.
Прямокутна ділянка 5.5 соток огороджена камʼяним парканом , на якій розташований будинок 226м2 , альтанка з зоною барбекю , та ігрова кімната .
По будинку : 1-й поверх - Велика та зонована кухня - вітальня з кладовою кімнатою , санвузол , бойлерна.
2-й поверх - 3 спальні, головна спальня зі своїм санвузлом, тераса та санвузол . Також є кабінет на мансарді.
Будинок будувався для себе і з якісних матеріалів. Зроблена частина чорнових робіт по монтажу електрики , закладні кондиціонерів , газ , вода , еле...

260 000 $
1 625 $/м²
Святкова
160 / 100 / 42 м²
2 этажа
10 сот
2 комнаты
2023 год постройки
сегодня
УНІКАЛЬНА ПРОПОЗИЦІЯ! Готовий будинок біля Osocor Residence | 10 соток | Окупність 7–8 років | Оренда $2800–3000/міс
Будинок, який одночасно ідеально підходить для комфортного життя та є сильною інвестицією з високим доходом. Таких варіантів у цій локації майже не залишилось.
Чому це вигідно вже зараз:
✅ Останній готовий будинок у продажу в закритому котеджному містечку
✅ Найбільша ділянка — 10 соток серед аналогів
✅ Оренда такого будинку $2800–3000/міс
✅ Потенційна окупність близько 7–8 років
✅ Ідеально під пасивний дохід / орендний бізнес
✅ Повністю готовий — можна заїжджати або запускати оренду одразу
✅ Максимальна автономність — актуально сьогодні та в майбутньому
✅ Преміальна локація...

110 000 грн/мес
599 грн/м²
Олександрівська, 32
БЕЗ КОМИССИИ
торговое помещение
183.6 м²
2020 год постройки
2 дня назад
Фасадне приміщення під бізнес з паркінгом у передмісті Києва ,а саме:
• Київська обл., Бориспільський р., Золоче , вул. Олександрівська, будинок 32
https://[ссылка скрыта].[ссылка скрыта]/ruvMv8FTK285LAae8
Об’єкт розташований у проїзному місці з постійним автомобільним трафіком. Поруч працюючі орендарі , що створює стабільний потік клієнтів.
ЗАГАЛЬНА ПЛОЩА 183.6
ПЕРЕВАГИ:
великі панорамні вітрини
окремий вхід
місце під вивіску
зручна парковка перед приміщенням
сучасна будівля
• діючий орендний бізнес
• ВИСОТА СТЕЛІ: 3М
• 50КВТ
• СВОЯ ВЛАСНА СКВАЖИНА
• ПРОПОНУЄТЬСЯ 53М² АБО 130.6М²
• Земля у власності
87 000 $
544 $/м²
Приозерна
БЕЗ КОМИССИИ
160 / 70 / 35 м²
3 этажа
3 сот
3 комнаты
2 нед. назад
ЖК Verona House - комплекс таунхаусів що розташовані на закритій території.
Загальна площа 160м, функціональне планування.
Під чистову.
На території вихід до води, дитячі майданчики, зона барбеккю, гостьова парковка.
Ідеально підійде для життя або для проживання на літній період.
За додтаковою інформацією звертайтесь за телефоном.
96 000 $
565 $/м²
Мостова, 26
ПРЕМИУМ
БЕЗ КОМИССИИ
170 / 90 / 14 м²
2 этажа
17 сот
4 комнаты
вчера
Двоповерховий цегляний будинок, 170 м2, 4 кімнати, 2 санузла, високі потолки. Є господарчі споруди ( сарай, літня кухня, гараж, погреб).Є скважина. Комунікації підведені.Опалення комбіноване.В літній кухні встановлено дров"яний котел, в будинку можна встановити електрокотел або газовий.Гарний садок, огород.Будинок будувався для себе, добротний, проведено опалення та електрика, пощикотурено, під чистову обробку. До метро Бориспільська 10 км, поряд ліс, річка Дніпро. ВИГІДНА ЦІНА ( ГОСПОДАРЧІ СПОРУДИ ЯК БОНУС).к.т.[телефон скрыт]

81 000 $
996 $/м²
Юності, 37
ПРЕМИУМ
БЕЗ КОМИССИИ
81.3 / 53 / 6.1 м²
2 этажа
16 сот
4 комнаты
1986 год постройки
2 дня назад
Продаж будинку в самому центрі с. Гнідин, вулиця Юності.
Площа будинку 81.3 кв.м що налічує собою:
прихожу 15.1кв.м, коридор 4.6кв.м, санвузол 2.5кв.м, кухня 6.1кв.м, та чотири житлових кімнати 20.2кв.м, 11.9кв.м, 12кв.м, 8.9кв.м.
Будинок побудований з селікатної цегли, встановлені пластикові вікна, хороший фундамент.
Ділянка 16 соток, рівна, правильної форми.
На ділянці є окремий гараж, погреб, літня кухня на 60кв.м, та ще один гараж на задньому дворі.
Простора ділянка підійде як для ведення особистого господартсва та і для банні, саду, басейну чи інших потреб.
Комунікації: світло, свердловина та газ( встановлений котел, що працює без світла)
Великою перевагою є локація даного будинку,...
120 000 $
1 043 $/м²
Весняна, 22
115 / 52 / 28 м²
2 этажа
1 сот
3 комнаты
2023 год постройки
сегодня
Таунхаус 115 м2, двоповерховий, 1,5 сотки знаходиться в Бориспільському районі Київської області навпроти вул. Весняна 22.
Зроблен черновий ремонт, чистовий перший поверх: плитка, поли з підігрівом. Бойлер, котел електричний, 1 с/в плитка, душ, інсталяція, умивальник з тумбою, 2 с/в плитка і виводи.
У 10-15 хвилинах їзди на машині знаходяться станції метро Славутич, Осокорки і Позняки. До зупинки громадського транспорту всього 5 хвилин пішки.
Розвинена інфраструктура, магазин Фора, дитячий садок, школи.
Вартість 120 000 $

22 900 $
2 863 $/сот
Франка
БЕЗ КОМИССИИ
под застройку
8 сот
сегодня
Пропонується до продажу кутова земельна ділянка площею 8 соток, розташована на перехресті двох тихих вулиць. Ділянка має вигідне фасадне розташування з двох сторін, що відкриває широкі можливості для забудови та зручного заїзду.
Виконана піщана підготовка під будівництво, що значно спрощує старт робіт.
Ідеальний варіантяк для приватного будинку, так і для і інвестиційного проєкту.
Від власника!!!
61 000 $
753 $/м²
7 вишнева
БЕЗ КОМИССИИ
єОселя
Відеотур
81 / 50 / 8 м²
3 этажа
5 сот
2 комнаты
1987 год постройки
вчера
Продам без комісії % брокера дачний будинок Осокорки, за 1 шлюзом СТ «Нива», масив «Вишеньки», вул. 7 Вишнева, кінцева 425 маршрутки від метро Славутич, вхід – заїзд на вулицю від магазину «Траш». Будинок в тихому місті, до річки Дніпро та пляжу 300 метрів. Ділянка 5 соток (рівної, правильної форми) кадастровий номер 3220882600:04:001:0474, на ділянці молодий сад, ділянка доглянута, додатково завезений чорнозем. Будинок на 3 поверхи загальна площа 82 м2.: 1 поверх цокольний на ньому столова, кухня, гараж, сауна, кладова. 2й поверх прихожа, 2 кімнати, піч для опалення, туалет. 3х поверх не жилий, але високий можна ще зробити кімнату. В будинку є вода своя скважина на 80 метрів + водо насос, б...