Самые популярные коттеджные городки города
Коттеджные городки Годовицы
Топ объявлений Годовицы
190 000 $
864 $/м²
гірка
БЕЗ КОМИССИИ
220 / 100 / 50 м²
2 этажа
14 сот
4 комнаты
2026 год постройки
сегодня
Продаж будинку у с. Годовиця. Без комісії!
Елітний сучасний будинок з продуманим плануванням та високоякісним будівництвом
Пропонується унікальна можливість придбати просторий та стильний будинок 220 м² на приватній ділянці 14 соток, розташований у зручному для міста районі з розвиненою інфраструктурою.
Планування:
- 1 поверх (113 м²): функціональна гардеробна при вході, світла та простора вітальня з кухнею open space, гостьовий санвузол з душовою кабіною, комірка та технічна кімната. Висота стель — 3 м, що створює відчуття простору та легкості.
- 2 поверх (107 м²): master-спальня з приватним санвузлом та двома гардеробними, 2 дитячі кімнати з власними гардеробними, додатковий санвузол, кабі...

127 900 $
1 421 $/м²
Назарія Яремчука
90 / 45 / 35 м²
2 этажа
3 сот
3 комнаты
2026 год постройки
сегодня
ПРОДАЖ БУДИНКУ ВІД ЗАБУДОВНИКА
БЕЗ КОМІСІЙ ДЛЯ ПОКУПЦЯ
Є РОЗТЕРМІНУВАННЯ
Адреса — село Годовиця, Львівська область
Кількість кімнат — три.
Поверховість — двоповерховий будинок.
Матеріал стін — газоблок - зовнішні стіни, цегла - внутрішні стіни. Утеплювач – пінопласт 100мм. Освітлення фасаду.
Вікна – панорамні, двокамерний склопакет та п’ятикамерний профіль VEKA.
Земельна ділянка — 3 соток, огороджена. Призначення — для будівництва і обслуговування житлового будинку.
Загальна площа будинку — 99 м², житлова площа – 45 м², кухня-вітальня –35 м².
Будинок в 0-циклі.
Опалення — електричний котел.
Санвузла — два.
Перший поверх будинку включає: тамбур, санвузол, кухні - вітальні, житлової кімнати,...

177 000 $
1 788 $/м²
Назарія Яремчука
99 / 45 / 35 м²
2 этажа
3 сот
3 комнаты
сегодня
ПРОДАЖ БУДИНКУ ВІД ЗАБУДОВНИКА
БЕЗ КОМІСІЙ ДЛЯ ПОКУПЦЯ
Є РОЗТЕРМІНУВАННЯ
Адреса — село Годовиця, Львівська область
Санвузла — два.
Перший поверх будинку включає: тамбур, санвузол, кухні - вітальні, техн...

151 000 $
1 258 $/м²
Назарія Яремчука
120 / 42 / 38 м²
2 этажа
3 сот
4 комнаты
2026 год постройки
2 дня назад
ПРОДАЖ БУДИНКУ ВІД ЗАБУДОВНИКА
БЕЗ КОМІСІЙ ДЛЯ ПОКУПЦЯ
Є РОЗТЕРМІНУВАННЯ
Адреса — село Годовиця, Львівська область
Кількість кімнат — чотири.
Поверховість — двоповерховий будинок.
Загальна площа будинку — 120 м², житлова площа – 42 м², кухня-вітальня –38 м².
Будинок в 0-циклі.
Опалення — електричний котел.
Санвузла — два / суміжний.
Перший поверх будинку включає: тамбур, санвузол, кухні - вітальні, жи...

127 900 $
1 292 $/м²
Назарія Яремчука
99 / 45 / 35 м²
2 этажа
3 сот
4 комнаты
2025 год постройки
вчера
Продаж будинку у містечку закритого типу Годовиця SPA (містечко з власним спа для мешканців)
Пропонуємо на продаж будинки площею 99м2,105м2,120м2
Площа 99 м2
Ціна 127 900 $ ( БЕЗ КОМІСІЇ )
Чудове планування: вхідна зона, кухня вітальня з виходом на терасу, насосна, санвузол, та три кімнати + санвузол на 2 поверсі.
У нас є варіанти як без ремонту, так і з ремонтом під ключ, а також гарні розтермінування
Наші локації Деревач, Підберізці, Годовиця.
Якісне будівництво,підключені всі комунікаї,електрика до 21 кВт,автономна каналізація на все містечко,свердловина, інтернет.
Буде закрита територія зі шлагбаумом,відеоспостереження,озеленення та автоматичний полив газону,тротуарна плитка по всій...

225 000 $
1 875 $/м²
Годовиця
БЕЗ КОМИССИИ
єОселя
єВідновлення
Відеотур
120 / 50 / 37 м²
2 этажа
3 сот
4 комнаты
2026 год постройки
вчера
Без комісії для покупця
Продаж котеджу 120 м² з ремонтом та меблями у Годовиці (SPA-містечко)
Продається сучасний двоповерховий котедж площею 120 м² у новому закритому містечку (Годовиця). Будинок повністю готовий до проживання, реалізований за концепцією «під ключ» з ремонтом, меблями та технікою.
Локація та інфраструктура:
Розташування: с. Годовиця (поруч Малечковичі та Наварія).
Відстань: 10 км до ТЦ «Вікторія Гарденс» (10 хв авто), 17 км до центру Львова.
Зручний асфальтований доїзд, поруч лісопарк та озеро.
На території містечка: басейн відкритого типу з підігрівом, дитячий майданчик, відеоспостереження, шлагбаум.
Обслуговуванням займається власна управляюча компанія.
Плануван...

185 400 $
1 931 $/м²
Годовиця
96 / 36 / 37 м²
2 этажа
3 сот
3 комнаты
2026 год постройки
вчера
Продаж котеджу 96 м² з ремонтом, меблями та технікою у Годовиці (SPA-містечко)
Продається сучасний двоповерховий котедж у новому закритому містечку, розташованому в екологічній локації поруч із лісопарком та озером. Будинок повністю готовий до проживання, реалізований за концепцією «під ключ».
Локація та територія:
Розташування: с. Годовиця (поруч Малечковичі та Наварія).
Дистанція: 10 км до ТЦ «Вікторія Гарденс» (10 хв авто) та 17 км до центру Львова (30 хв).
Містечко: територія 2 гектари, 40 котеджів, закритий в'їзд через шлагбаум, відеоспостереження.
Інфраструктура: відкритий басейн з дитячою зоною, дитячий майданчик, власна управляюча компанія.
Планування будинку (96 м²):
1 повер...

115 000 $
1 198 $/м²
годовиця
96 / 36 / 37 м²
2 этажа
3 сот
3 комнаты
2026 год постройки
вчера
Продаж котеджу 96 м² у закритому SPA-містечку — Годовиця (10 хв до Львова)
Опис:
Продається сучасний двоповерховий котедж у новому котеджному містечку «Буде Дім Годовиця». Будинок пропонується у базовому наповненні, що дозволяє власнику реалізувати власний дизайн-проєкт інтер'єру. Містечко розташоване у мальовничій локації поруч із лісопарком та озером.
Локація та інфраструктура:
Розташування: с. Годовиця (поруч Малечковичі та Наварія).
Транспортна доступність: 10 км до ТЦ «Вікторія Гарденс» (10 хв авто), 17 км до центру Львова.
Сервіс: Власна управляюча компанія (прибирання території, вивіз сміття, робота шлагбаума).
Зони відпочинку: На території передбачено відкритий басейн з дитячою...

139 000 $
1 158 $/м²
годовиця
БЕЗ КОМИССИИ
єОселя
єВідновлення
Відеотур
120 / 50 / 37 м²
2 этажа
3 сот
4 комнаты
2026 год постройки
вчера
Продаж котеджу 120 м² у сучасному SPA-містечку — Годовиця (10 хв до Львова)
Опис:
Продається просторий двоповерховий котедж площею 120 м² у котеджному містечку «Буде Дім Годовиця». Будинок пропонується у базовій комплектації, що включає повне зовнішнє оздоблення та благоустрій території. Це ідеальний варіант для тих, хто хоче самостійно спланувати та реалізувати дизайн інтер'єру.
Локація та переваги:
Розташування: с. Годовиця (поруч Малечковичі та Наварія).
Транспорт: 10 км до ТЦ «Вікторія Гарденс» (10 хв на авто), 17 км до центру Львова.
Природа: мальовнича локація поруч із лісопарком та озером.
Інфраструктура КМ: відкритий басейн, дитячий майданчик, закрита територія зі шлагбаумом та...

250 000 $
962 $/м²
Лесі Українки
260 / 90.7 / 70 м²
1 этаж
10 сот
3 комнаты
2025 год постройки
вчера
Продаж будинку преміум-класу поруч зі Львовом, у с. Годовиця
В подарунок готовий преміум дизайн-проєкт ремонту
Площа 260 м2
Ділянка 10 сот.
Планування:
- 3 ізольовані кімнати
- Кухня-вітальня - 70 м2
- 2 гардеробні
- 2 санвузли
- Пральня,котельня, технічне приміщення
- Гараж на 2 автомобілі
Комунікації:
- Газ
- Електрика - 20 кВт
- Власна свердловина (85 м, з артезіанською водою)
- Септик
Стіни з якісного газоблоку (30 см)
Фасад зроблений на половину з керамогранітної плитки під травертин з утепленням та з натурального каменю (болгарський сланець)
Висота стелі 3,4 м.
Поруч озеро, ліс - чисте повітря
Школа та дитячий майданчик
Всього 15 хв до Victoria Gardens
Зручний доїзд, вже про...

127 900 $
1 292 $/м²
Чорновола
БЕЗ КОМИССИИ
КГ Будет Дом. Годовица SPA
99 / 45 / 35 м²
2 этажа
3 сот
3 комнаты
2 дня назад
ПРОДАЖ БУДИНКУ ВІД ЗАБУДОВНИКА
БЕЗ КОМІСІЙ ДЛЯ ПОКУПЦЯ
Є РОЗТЕРМІНУВАННЯ
Адреса — село Годовиця, Львівська область
Кількість кімнат — три.
Поверховість — двоповерховий будинок.
Будинок в 0-циклі.
Опалення — електричний котел.
Санвузла — два.

151 000 $
1 258 $/м²
Львівська
БЕЗ КОМИССИИ
КГ Будет Дом. Годовица SPA
120 / 42 / 38 м²
2 этажа
3 сот
4 комнаты
2 дня назад
ПРОДАЖ БУДИНКУ ВІД ЗАБУДОВНИКА
БЕЗ КОМІСІЙ ДЛЯ ПОКУПЦЯ
Є РОЗТЕРМІНУВАННЯ
Адреса — село Годовиця, Львівська область
Кількість кімнат — чотири.
Поверховість — двоповерховий будинок.
Будинок в 0-циклі.
Опалення — електричний котел.
Санвузла — два / суміжний.

177 000 $
1 788 $/м²
Яремчука
БЕЗ КОМИССИИ
99 / 45 / 38 м²
2 этажа
3 сот
3 комнаты
2 дня назад
ПРОДАЖ БУДИНКУ ВІД ЗАБУДОВНИКА
БЕЗ КОМІСІЙ ДЛЯ ПОКУПЦЯ
Є РОЗТЕРМІНУВАННЯ
Адреса — село Годовиця, Львівська область

23 500 $
470 $/м²
Зелена
50 / 40 / 10 м²
2 этажа
5 сот
2 комнаты
3 дня назад
Дача з будинком, 5 соток, с. Наварія
Продається дача у с. Наварія з будинком на території. Локація — тихе та спокійне місце, ідеальне для відпочинку.
Переваги:
Земельна ділянка: 5 соток
Будинок на території
Поруч ліс, поле та озеро
Ділянка в кінці кооперативу — приватність та тиша
До зупинки громадського транспорту лише 800 м
Ідеальний варіант для дачного відпочинку чи невеликого господарства.
Ексклюзив від Cherry Estate. Дзвоніть – покажемо сьогодні!

260 000 $
1 000 $/м²
Лесі Українки
260 / 90.7 / 75.9 м²
1 этаж
11 сот
3 комнаты
2025 год постройки
3 дня назад
Продається одноповерховий будинок у мальовничій Годовиця, на ділянці 11 соток. Він розташований на пагорбі з панорамою на ліс, у новому, дружньому кварталі. Поруч школа, а до Львова рукою подати, вже прокладається асфальт.
Будинок площею 260 м², із просторою кухнею-студією на 70 м².
Стіни з високоякісного газоблоку AEROC, товщина 30 см.
Стелі – 3,4 м від стяжки. Гараж на два авто, котельня, техприміщення.
Усі комунікації підведені: газ, світло 20 кВт, свердловина 85 м з артезіанською водою.
Панорамні вікна, огорожа та автоматика воріт.
Плюс дизайн-проєкт у подарунок! Ціна: 260 000 доларів.
115 000 $
1 198 $/м²
Щаслива
БЕЗ КОМИССИИ
96 / 71 / 25 м²
2 этажа
3 сот
3 комнаты
2025 год постройки
1 нед. назад
Приватне Котеджне містечко в Годовиці!
ІНФРАСТРУКТУРА
В 10 ХВИЛИНАХ ВІД МІСТЕЧКА
З власним SPA для мешканців!
Басейн 15х5м з підігрівом та лаунж-зоною
Фінська сауна
Джакузі на 6 осіб
Тротуарна плитка по всій території
Власна управлінська компанія, що піклуєть...
124 000 $
1 181 $/м²
Щаслива
БЕЗ КОМИССИИ
КГ Будет Дом. Годовица SPA
105 / 75 / 30 м²
2 этажа
4 сот
3 комнаты
2026 год постройки
1 нед. назад
Неймовірний комплекс зі своїм СПА, закрита приватна територія. В 10хв вся інфраструктура. Є різні площі 96кв.м, 105кв.м, 120кв.м. Пропозиція від забудовника, та без комісії. Телефонуйте за всіма деталями, я вам скину презентацію!

177 000 $
1 788 $/м²
Львівська
99 / 45 / 35 м²
2 этажа
3 сот
3 комнаты
2026 год постройки
1 нед. назад
ПРОДАЖ БУДИНКУ ВІД ЗАБУДОВНИКА
БЕЗ КОМІСІЙ ДЛЯ ПОКУПЦЯ
Є РОЗТЕРМІНУВАННЯ
Адреса — село Годовиця, Львівська область

115 000 $
1 198 $/м²
с. Годовиця
БЕЗ КОМИССИИ
Відеотур
96 / 36 / 37 м²
2 этажа
3 сот
4 комнаты
2025 год постройки
3 нед. назад
Годовиця – ідеальне місце для тих, хто цінує спокійний ритм життя, мальовничу красу природи, чисте повітря та хоче жити поблизу Львова.
Від Victoria Gardens найбільшого торгово-розважального комплексу Львова до котеджного містечка у Годовиці лише 9 хв їзди на авто☝️.
SPA-ЗОНА ДЛЯ ДОРОСЛИХ ТА ДІТЕЙ НА ТЕРИТОРІЇ
✔ Басейн 15х5м з підігрівом та лаунж-зоною
✔ Фінська сауна
✔ Джакузі на 6 осіб
- Стіни - газоблок Стоун Лайт;
- Утеплювач - пінопласт 100 мм;
- Покрівля - фіброцементна Fibrodah;
- Вікна - дво...

112 999 $
1 177 $/м²
Центральна
96 / 45 / 35 м²
2 этажа
3 сот
3 комнаты
4 нед. назад
ПРОДАЖ БУДИНКУ ВІД ЗАБУДОВНИКА
БЕЗ КОМІСІЙ ДЛЯ ПОКУПЦЯ
Є РОЗТЕРМІНУВАННЯ
Адреса — село Годовиця, Львівська область
Кількість кімнат — три.
Поверховість — двоповерховий будинок.
Матеріал стін — Матеріал стін — газоблок - зовнішні стіни, цегла - внутрішні стіни. Утеплювач – пінопласт 100мм. Освітлення фасаду.
Загальна площа будинку — 96 м², житлова площа – 45 м², кухня-вітальня –35 м².
Будинок в 0-циклі.
Опалення — електричний котел.
Санвузла — два.
Перший поверх будинку включає: тамбур, санвузол, кухні - вітальні, т...
Все коттеджные городки