Топ объявлений Годовицы
190 000 $
864 $/м²
гірка
БЕЗ КОМИССИИ
220 / 100 / 50 м²
2 этажа
14 сот
4 комнаты
2026 год постройки
сегодня
Продаж будинку у с. Годовиця. Без комісії!
Елітний сучасний будинок з продуманим плануванням та високоякісним будівництвом
Пропонується унікальна можливість придбати просторий та стильний будинок 220 м² на приватній ділянці 14 соток, розташований у зручному для міста районі з розвиненою інфраструктурою.
Планування:
- 1 поверх (113 м²): функціональна гардеробна при вході, світла та простора вітальня з кухнею open space, гостьовий санвузол з душовою кабіною, комірка та технічна кімната. Висота стель — 3 м, що створює відчуття простору та легкості.
- 2 поверх (107 м²): master-спальня з приватним санвузлом та двома гардеробними, 2 дитячі кімнати з власними гардеробними, додатковий санвузол, кабі...

127 900 $
1 421 $/м²
Назарія Яремчука
90 / 45 / 35 м²
2 этажа
3 сот
3 комнаты
2026 год постройки
вчера
ПРОДАЖ БУДИНКУ ВІД ЗАБУДОВНИКА
БЕЗ КОМІСІЙ ДЛЯ ПОКУПЦЯ
Є РОЗТЕРМІНУВАННЯ
Адреса — село Годовиця, Львівська область
Кількість кімнат — три.
Поверховість — двоповерховий будинок.
Матеріал стін — газоблок - зовнішні стіни, цегла - внутрішні стіни. Утеплювач – пінопласт 100мм. Освітлення фасаду.
Вікна – панорамні, двокамерний склопакет та п’ятикамерний профіль VEKA.
Земельна ділянка — 3 соток, огороджена. Призначення — для будівництва і обслуговування житлового будинку.
Загальна площа будинку — 99 м², житлова площа – 45 м², кухня-вітальня –35 м².
Будинок в 0-циклі.
Опалення — електричний котел.
Санвузла — два.
Перший поверх будинку включає: тамбур, санвузол, кухні - вітальні, житлової кімнати,...

177 000 $
1 788 $/м²
Назарія Яремчука
99 / 45 / 35 м²
2 этажа
3 сот
3 комнаты
вчера
ПРОДАЖ БУДИНКУ ВІД ЗАБУДОВНИКА
БЕЗ КОМІСІЙ ДЛЯ ПОКУПЦЯ
Є РОЗТЕРМІНУВАННЯ
Адреса — село Годовиця, Львівська область
Санвузла — два.
Перший поверх будинку включає: тамбур, санвузол, кухні - вітальні, техн...

151 000 $
1 258 $/м²
Назарія Яремчука
120 / 42 / 38 м²
2 этажа
3 сот
4 комнаты
2026 год постройки
3 дня назад
ПРОДАЖ БУДИНКУ ВІД ЗАБУДОВНИКА
БЕЗ КОМІСІЙ ДЛЯ ПОКУПЦЯ
Є РОЗТЕРМІНУВАННЯ
Адреса — село Годовиця, Львівська область
Кількість кімнат — чотири.
Поверховість — двоповерховий будинок.
Загальна площа будинку — 120 м², житлова площа – 42 м², кухня-вітальня –38 м².
Будинок в 0-циклі.
Опалення — електричний котел.
Санвузла — два / суміжний.
Перший поверх будинку включає: тамбур, санвузол, кухні - вітальні, жи...

32 200 $
2 300 $/сот
сельхозназначение
14 сот
сегодня
Продається земельна ділянка площею 0,14 га (14 соток) у перспективному районі — с. Годовиця.
Переваги:
Цільове призначення: ОСГ, можливе переоформлення під будівництво
Хороша локація, зручний доїзд
Перспективний район для житла чи інвестицій
Ціна вказана за сотку
Ексклюзив від Cherry Estate. Дзвоніть – покажемо сьогодні!

35 000 $
1 842 $/сот
сельхозназначение
19 сот
сегодня
Продається земельна ділянка у с. Годовиця.
Площа: 0,1941 га (19,4 сотки)
Призначення: для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд
Зручне розташування, перспективне місце для забудови
Велика площа — ідеально для простого будинку чи поділу на менші ділянки
Ексклюзив від Cherry Estate. Дзвоніть — покажемо сьогодні!
39 767 $
1 900 $/сот
Івана Франка
сельхозназначение
20.93 сот
сегодня
Продаж земельної ділянки в мальовничому селі Годовиця Пустомитівського району Львівської області.
Площа: 0.2093 га.
Власність: приватна власність.
Призначення: 01.03 - для ведення особистого селянського господарства.
Категорія: землі сільськогосподарського призначення.
Поруч усі комунікації: світло, газ.
Земельна ділянка розташована біля стадіону. Є сусідня житлова забудова.
Рельєф рівнинний.
Ґрунт змішаний.
Земельна ділянка підходить для будівництва котеджів, після зміни цільового призначення та поділу.
Вдала інвестиція!
32 835 $
1 500 $/сот
сельхозназначение
21.89 сот
сегодня
Продаж земельної ділянки в мальовничому с. Годовиця Пустомитівського району Львівської області.
Площа: 0.2189 га.
Власність: приватна власність.
Категорія: землі сільськогосподарського призначення.
Розміри ділянки: ширина 20,27 м, довжина 109,27 м.
Рельєф рівнинний.
Ґрунт змішаний.
Неподалік комунікації - газопостачання, електропостачання.
Гарний краєвид.
Близько до Львова.
Ділянка підійде для будівництва котеджів, після зміни цільового призначення та поділу. Поруч є ще одна ділянка на продаж, що дає змогу будувати котеджне містечко. Вдала інвестиція!

6 000 $
750 $/сот
сельхозназначение
8 сот
вчера
Земельна ділянка 8 соток — Годовиця, 9 км до Victoria Gardens
Продається земельна ділянка площею 8 соток у с. Годовиця, Пустомитівський район, неподалік Львова (до ТРЦ Victoria Gardens лише 9 км).
Кадастровий номер: 4623682000:07:000:0452
Цільове призначення: для індивідуального садівництва
Ділянка рівна, правильної форми
Поруч ліс та сад
Перспективна інвестиція у передмісті Львова
Вигідна пропозиція для тих, хто шукає ділянку у зеленій зоні з хорошим доступом до міста.
Ексклюзив від Cherry Estate. Дзвоніть — покажемо сьогодні.

34 000 $
1 744 $/сот
сельхозназначение
19.5 сот
вчера
Земельна ділянка 19,5 соток у Годовиця — вигідна ціна
Продається земельна ділянка площею 19,5 соток у Пустомитівському районі, с. Годовиця.
Ціна всього 34 000 $ (приблизно 1 700 $ за сотку) — можливий торг.
Підійде для будівництва приватного будинку чи інвестиційного проекту.
Ексклюзив від Cherry Estate. Дзвоніть — покажемо сьогодні.

37 500 €
2 500 €/сот
под застройку
15 сот
2 дня назад
Ділянка у житловому районі «Гірка» — Годовиця, 15 соток
Продам земельну ділянку площею 15 соток у с. Годовиця, житловий район «Гірка».
- Гарний район новобудов, активна забудова.
- Цільове призначення — для будівництва та обслуговування житлового будинку.
- Простора площа дозволяє реалізувати будь-який проєкт.
- Зручне розташування для комфортного життя поруч із містом.
Ексклюзив від Cherry Estate. Дзвоніть — покажемо сьогодні!

127 900 $
1 292 $/м²
Назарія Яремчука
99 / 45 / 35 м²
2 этажа
3 сот
4 комнаты
2025 год постройки
2 дня назад
Продаж будинку у містечку закритого типу Годовиця SPA (містечко з власним спа для мешканців)
Пропонуємо на продаж будинки площею 99м2,105м2,120м2
Площа 99 м2
Ціна 127 900 $ ( БЕЗ КОМІСІЇ )
Чудове планування: вхідна зона, кухня вітальня з виходом на терасу, насосна, санвузол, та три кімнати + санвузол на 2 поверсі.
У нас є варіанти як без ремонту, так і з ремонтом під ключ, а також гарні розтермінування
Наші локації Деревач, Підберізці, Годовиця.
Якісне будівництво,підключені всі комунікаї,електрика до 21 кВт,автономна каналізація на все містечко,свердловина, інтернет.
Буде закрита територія зі шлагбаумом,відеоспостереження,озеленення та автоматичний полив газону,тротуарна плитка по всій...

225 000 $
1 875 $/м²
Годовиця
БЕЗ КОМИССИИ
єОселя
єВідновлення
Відеотур
120 / 50 / 37 м²
2 этажа
3 сот
4 комнаты
2026 год постройки
2 дня назад
Без комісії для покупця
Продаж котеджу 120 м² з ремонтом та меблями у Годовиці (SPA-містечко)
Продається сучасний двоповерховий котедж площею 120 м² у новому закритому містечку (Годовиця). Будинок повністю готовий до проживання, реалізований за концепцією «під ключ» з ремонтом, меблями та технікою.
Локація та інфраструктура:
Розташування: с. Годовиця (поруч Малечковичі та Наварія).
Відстань: 10 км до ТЦ «Вікторія Гарденс» (10 хв авто), 17 км до центру Львова.
Зручний асфальтований доїзд, поруч лісопарк та озеро.
На території містечка: басейн відкритого типу з підігрівом, дитячий майданчик, відеоспостереження, шлагбаум.
Обслуговуванням займається власна управляюча компанія.
Плануван...

185 400 $
1 931 $/м²
Годовиця
96 / 36 / 37 м²
2 этажа
3 сот
3 комнаты
2026 год постройки
2 дня назад
Продаж котеджу 96 м² з ремонтом, меблями та технікою у Годовиці (SPA-містечко)
Продається сучасний двоповерховий котедж у новому закритому містечку, розташованому в екологічній локації поруч із лісопарком та озером. Будинок повністю готовий до проживання, реалізований за концепцією «під ключ».
Локація та територія:
Розташування: с. Годовиця (поруч Малечковичі та Наварія).
Дистанція: 10 км до ТЦ «Вікторія Гарденс» (10 хв авто) та 17 км до центру Львова (30 хв).
Містечко: територія 2 гектари, 40 котеджів, закритий в'їзд через шлагбаум, відеоспостереження.
Інфраструктура: відкритий басейн з дитячою зоною, дитячий майданчик, власна управляюча компанія.
Планування будинку (96 м²):
1 повер...

115 000 $
1 198 $/м²
годовиця
96 / 36 / 37 м²
2 этажа
3 сот
3 комнаты
2026 год постройки
2 дня назад
Продаж котеджу 96 м² у закритому SPA-містечку — Годовиця (10 хв до Львова)
Опис:
Продається сучасний двоповерховий котедж у новому котеджному містечку «Буде Дім Годовиця». Будинок пропонується у базовому наповненні, що дозволяє власнику реалізувати власний дизайн-проєкт інтер'єру. Містечко розташоване у мальовничій локації поруч із лісопарком та озером.
Локація та інфраструктура:
Розташування: с. Годовиця (поруч Малечковичі та Наварія).
Транспортна доступність: 10 км до ТЦ «Вікторія Гарденс» (10 хв авто), 17 км до центру Львова.
Сервіс: Власна управляюча компанія (прибирання території, вивіз сміття, робота шлагбаума).
Зони відпочинку: На території передбачено відкритий басейн з дитячою...

139 000 $
1 158 $/м²
годовиця
БЕЗ КОМИССИИ
єОселя
єВідновлення
Відеотур
120 / 50 / 37 м²
2 этажа
3 сот
4 комнаты
2026 год постройки
2 дня назад
Продаж котеджу 120 м² у сучасному SPA-містечку — Годовиця (10 хв до Львова)
Опис:
Продається просторий двоповерховий котедж площею 120 м² у котеджному містечку «Буде Дім Годовиця». Будинок пропонується у базовій комплектації, що включає повне зовнішнє оздоблення та благоустрій території. Це ідеальний варіант для тих, хто хоче самостійно спланувати та реалізувати дизайн інтер'єру.
Локація та переваги:
Розташування: с. Годовиця (поруч Малечковичі та Наварія).
Транспорт: 10 км до ТЦ «Вікторія Гарденс» (10 хв на авто), 17 км до центру Львова.
Природа: мальовнича локація поруч із лісопарком та озером.
Інфраструктура КМ: відкритий басейн, дитячий майданчик, закрита територія зі шлагбаумом та...

250 000 $
962 $/м²
Лесі Українки
260 / 91 / 70 м²
1 этаж
10 сот
3 комнаты
2025 год постройки
2 дня назад
Продаж будинку преміум-класу поруч зі Львовом, у с. Годовиця
В подарунок готовий преміум дизайн-проєкт ремонту
Площа 260 м2
Ділянка 10 сот.
Планування:
- 3 ізольовані кімнати
- Кухня-вітальня - 70 м2
- 2 гардеробні
- 2 санвузли
- Пральня,котельня, технічне приміщення
- Гараж на 2 автомобілі
Комунікації:
- Газ
- Електрика - 20 кВт
- Власна свердловина (85 м, з артезіанською водою)
- Септик
Стіни з якісного газоблоку (30 см)
Фасад зроблений на половину з керамогранітної плитки під травертин з утепленням та з натурального каменю (болгарський сланець)
Висота стелі 3,4 м.
Поруч озеро, ліс - чисте повітря
Школа та дитячий майданчик
Всього 15 хв до Victoria Gardens
Зручний доїзд, вже про...

45 000 $
2 500 $/сот
сельхозназначение
18 сот
вчера
Земельна ділянка 18 соток — квартал “Під лісом”
Продається земельна ділянка площею 18 соток (ОСГ) у кварталі забудови “Під лісом”.
Згідно генплану є можливість переведення під індивідуальне житлове будівництво
Вже виконана топографічна зйомка та погоджена з усіма інженерними мережами
Локація перспективна для забудови, поруч нові будинки
Ексклюзив від Cherry Estate. Дзвоніть — покажемо сьогодні.

15 000 $
1 500 $/сот
сельхозназначение
10 сот
2 дня назад
Пустомитівський район, с. Годовиця
Ділянка правильної форми прямокутна.
Продається земельна ділянка для індивідуального садівництва у мальовничому та перспективному місці.
Ділянка правильної форми, зручна для планування та облаштування.
✅ Поруч проходять усі необхідні комунікації
✅ Спокійний район, активна забудова
✅ Зручний доїзд
Чудовий варіант як для власного користування, так і для інвестиції.
Все новостройки