Самые популярные новостройки города
Новостройки Городка
Топ объявлений Городка
36 500 $
98 $/м²
Кобринської
ПРЕМИУМ
БЕЗ КОМИССИИ
373 / 159.3 / 17.6 м²
3 этажа
10 сот
6 комнат и более
сегодня
Продаж незавершеного будинку у м. Городок
Загальна площа будинку — 373кв.м.
Будинок має:
цокольний поверх
1-й поверх
2-й поверх
Земельна ділянка — 10 соток
Переваги об’єкта:
велика площа будинку — чудовий варіант як для проживання, так і для комерційного проєкту
функціональне планування з цокольним поверхом
рівна земельна ділянка
тихе та комфортне місце для проживання
район активно забудовується — поруч уже зведені та заселені будинки
Будинок має хороший потенціал для реалізації власного проєкту:
просторий сімейний будинок,...

55 000 $
190 $/м²
Джерельная ул.
290 / 230 / 25 м²
2 этажа
100 сот
6 комнат и более
2019 год постройки
сегодня
Продаж просторого будинку (незавершене будівництво) – 290 м² на ділянці 100 соток!По вул Княгині Ольги
Шукаєте місце для втілення мрії про власний заміський маєток? Пропонуємо капітальний будинок у затишному та спокійному районі, де ви зможете реалізувати будь-яке планування та дизайн!
Основні характеристики:
• Площа будинку: 290 м² (вільне планування, передбачено 6 кімнат).
• Поверховість: 2 повноцінні поверхи.
• Матеріал стін: Керамзитобетон (чудова теплоізоляція та міцність).
• Ділянка: 100 соток (1000 м² чистий простір під сад, басейн чи додаткові споруди).
Комунікації та комфорт:
• Електрика: вже підведена на ділянку.
• Вентиляція: природна.
• Локація: Тихий, екологічно чистий...

60 000 $
7 500 $/сот
Гната Хоткевича ул., 27а
под застройку
8 сот
сегодня
Продаж сучасного котеджу 120 м² по вул. Хоткевича
Продається затишний котедж у розвиненому та обжитому районі міста. Ідеальний варіант для тих, хто цінує якісне будівництво та міські зручності.
Основні характеристики:
• Площа: 120 м²
• Локація: вул. Гната Хоткевича
• Матеріали: стіни — цегла, перекриття — надійний моноліт.
• Стан: чорнова стяжка (готова до ваших дизайнерських рішень), встановлені якісні вікна та вхідні двері.
Комунікації (все підключено та функціонує

70 000 $
347 $/м²
Шашкевича
202 / 170 / 25 м²
2 этажа
8 сот
6 комнат и более
2019 год постройки
сегодня
Просторий 2-поверховий будинок 202 м² з чистовою обробкою – вул. Шашкевича, 4
Продається капітальний двоповерховий будинок для великої родини, розташований у затишному
приватному секторі (м. Миколаїв / с. Дроговиж). Будинок будувався «для себе», що гарантує якість конструкції та матеріалів.
Основні характеристики:
• Загальна площа: 202 м².
• Ділянка: 8 соток (приватизована, правильної форми).
• Стан всередині: Стіни вже вишпаклювані під фарбування або шпалери — найбрудніша робота зроблена, можна одразу приступати до фінішного оздоблення.
• Поверховість: 2 повноцінних поверхи з продуманим плануванням.
Переваги та деталі:
• Територія: Встановлено дуже гарну та якісну ковану браму, я...

10 499 грн/мес
Тараса Шевченко ул., 17
2 комнаты
67 / 60 / 7 м²
этаж 1 из 2
2 дня назад
Оренда 2-кімнатної квартири в Городку
Адреса: вул. Шевченка 17, Городок
Поверховість: 2 поверхи Загальна площа: 67 м²
Опис: Здається в оренду 2-кімнатна квартира в австрійському люксі по вул. Шевченка 17. Поряд річка, навпроти будинку магазин, школа танців, футбольне поле. До центру 10 хвилин пішки. Квартира на двох поверхах, з розкладним диваном, двома окремими кімнатами. Діти розглядаються, бажано без тварин.
Оснащення:
Опалення котел, газовий
Гаряча вода від колонки
Окремий санвузол
Лічильники на газ, воду, електрику
Холодильник, пральна машина, телевізор Samsung
Переваги:
Будинок з ОСББ
Особисте паркувальне місце для велосипедів, видно з вікна
Парковка для авто по вулиці...

87 700 $
731 $/м²
Владимира Ивасюка ул.
120 / 42.76 / 12.59 м²
2 этажа
6 сот
4 комнаты
4 дня назад
ПРОДАЖ БУДИНКУ
Адреса — місто Городок, вулиця Івасюка, Львівська область
Кількість кімнат — чотири
Поверховість — двоповерховий будинок.
Матеріал стін — цегла
Земельна ділянка — 6.8 соток, неогороджена. Призначення — для будівництва і обслуговування житлового будинку
Загальна площа будинку — 120 м², житлова — 42.76 м², кухня — 12.59 м², гараж - 27 м²
Будинок в 0-циклі, тобто ще без ремонту. Проштукатурені стіни / товщина зовнішніх стін 1.5 цегли / встановлено двері та вікна / чорнова підлога / загільзовано під камін
Опалення — передбачений газовий котел
Балкони — два
Санвузли — два
Перший поверх будинку включає: кухня, вітальня, санвузол, гардеробна, коридор, гараж, вихід на терасу
Другий...

81 000 $
536 $/м²
Будзановського 15а
БЕЗ КОМИССИИ
151 / 100 / 15 м²
2 этажа
14 сот
5 комнат
сегодня
Продаж будинку в м. Городок, 25км від Львову БЕЗ КОМІСІЇ ДЛЯ ПОКУПЦЯ
Продаж 2-х поверхового будинку в м. Городок,
Львівської області, по вул. Будановського 15а.
Цегляний будинок, дах металочерепиця. В 1м від будинку підведене центральне водопостачання, каналізаційна труба в двох метрах від будинку.
До будинку підведено 3 фази.
На першому поверсі поштукатурені стіни,
розведена електрика, змонтовано металевий
каркас сходів. Встановлені пластикові вікна.
Наявний гараж. В будинку передбачено
опалення твердопаливним котлом але є можливість газифікації будинку (сусідні ділянки газифіковано).
Ділянка 14 сот., територія огороджена бетонним парканом.
За детальнішою інформацією звертайтесь за
телефоно...
132 000 $
1 100 $/м²
Львівська
120 / 52 / 12 м²
1 этаж
25 сот
4 комнаты
сегодня
Продається цегляний будинок
м. Городок (25 км від Львова).
Площа: 120 м².
Ділянка: 25 соток.
☑️Додатково: На території розташована літня кухня, гараж на дві машини .
❗Будинок готовий до заїзду з ремонтом та всіма комунікаціями.
Основні переваги:
*Водопостачання: центральний водопровід + власна криниця.
*Опалення: індивідуальне газова система, встановлено підігрів підлоги.
*Гаряча вода: газова колонка
* Фасад будинку утеплений
* Накритий м/ черепицею
Доглянута та огоджена прибудинкова територія, вистелений газон, висаджені рослини .
За більш детальною інформацією телефонуйте .
80 000 $
410 $/м²
огієнка
БЕЗ КОМИССИИ
195 / 130 / 15 м²
2 этажа
7 сот
5 комнат
сегодня
БЕЗ КОМІСІЇ ДЛЯ ПОКУПЦЯ!
Продається цегляний, 2-х поверховий, 5-ти кімнатний будинок з гаражем у місті Городок по вулиці Огієнка. Це 30км від Львова. Будинок будувався для себе тому використовували якісні будівельні матеріали!
Дуже гарна панорама на впроти будинку!
Загальна площа будинку 195м2.
Будинок має два поверхи:
1-й поверх: дві ізольовані кімнати+ кухня + котельня+ санвузол+коридор, та гараж! Зроблений вихід із вітальні у двір.
2-й поверх: Три ізольовані кімнати+ гардеробна +ванна кімната+ велика тераса та зашклений балкон!
Будинок утеплений. Залита стяжка.
Земельна ділянка 7 соток (по документах 5соток)
Проведене світло 7квт.
Заведена вода.
Каналізація септик.
Газ біля будинку! Поруч...
30 000 $
600 $/сот
коммерческого назначения, сельхозназначение
50 сот
сегодня
Пропонується до продажу земельна ділянка в Городоцькому районі (відразу біля траси).
Площа ділянки 50 сот. Земля має призначення 01. 03 – для ведення особистого селянського господарства, є можливість зміни призначення, що відкриває додаткові можливості для бізнесу.
Кадастровий номер 4620988000:11:000:0039.
Ціна 30 000у.о. Телефонуйте.

17 000 $
2 429 $/сот
БЕЗ КОМИССИИ
под застройку
7 сот
сегодня
Продаж земельної ділянки під забудову | Городок | 7 соток
Пропонується до продажу земельна ділянка під будівництво житлового будинку у м. Городок, у районі нової котеджної забудови.
Характеристики:
Площа: 7 соток
Цільове призначення: під будівництво та обслуговування житлового будинку
Ділянка приватизована, всі документи в наявності
Рівна, зручна для забудови
Локація:
Район нових котеджів
Поруч Регіональна митниця
Поблизу центральної дороги Львів–Шегині
Зручний доїзд до Львова
Ідеальний варіант для будівництва власного будинку або інвестиції.
Ціна: 17 000 $
Телефонуйте для детальної інформації та огляду ділянки.
470 000 $
588 $/м²
Независимости ул., 7
БЕЗ КОМИССИИ
многофункциональное помещение
800 м²
2 дня назад
Без комісії!!! Діючий бізнес!!!
Продаж торгового комплексу в м. Городок, який складається з двох будівель, розташований на приватизованій ділянці 8,29 сот.
Фасадна 3-поверхова, площею 583 кв.м. На першому поверсі три окремих входи, окремо під магазин, кафе,на другому поверсі з окремим входом розташований ресторан, на 50 посадочних місць, з обладнанням, кухнею, гардеробною, санвузлами, кладовими, та на третьому поверсі готель з 7-ма кімнатами на 9 місць, пральня, котельня.
Друга бідівля на 2 поверхи, площею 212 кв.м, має кабінетну систему, діючий бізнес.
Планування надішлю в приватні повідомлення.
22 500 $
643 $/сот
Гната Хоткевича ул.
БЕЗ КОМИССИИ
сельхозназначение
35 сот
2 дня назад
‼️БЕЗ КОМІСІЇ! Продаж земельної ділянки ОСГ м. Городок (25км до Львова) Городоцький р-н, Львів.обл.
Продається земельна ділянка площею 35соток .
Кадастровий номер: 4620983900:37:000:0042
Цільове призначення: для ведення особистого селянського господарства
Комунікації: всі комунікації поруч
Локація: знаходиться між житловими будинками, активна забудова
Ділянка приватизована, документи готові до угоди.
Ціна 22500$
13 000 $
867 $/сот
БЕЗ КОМИССИИ
под застройку
15 сот
2 дня назад
‼️БЕЗ КОМІСІЇ! Продаж земельної ділянки під забудову в с. Керниця (6км від м. Городок, 25км до Львова) Городоцький р-н, Львів.обл. Продається земельна ділянка площею 15соток .
Кадастровий номер: 4620983900:42:000:0090
Цільове призначення: для будівництва і обслуговувааня житлового будинку, господарських будівель і споруд
Комунікації поруч світло, газ.
Локація: знаходиться між житловими будинками, активна забудова, в розвиненому селі, де є школа, садок.
Ділянка приватизована, документи готові до угоди.
Ціна 13 000$

60 000 $
500 $/м²
Гната Хоткевича ул.
120 / 68.08 / 5.3 м²
2 этажа
3 сот
5 комнат
2025 год постройки
4 дня назад
ПРОДАЖ БУДИНКУ
Адреса — місто Городок, вулиця Хоткевича, Львівська область
Кількість кімнат — пʼять
Поверховість — двоповерховий будинок.
Матеріал стін — цегла
Земельна ділянка — 3 соток, огороджена. Призначення — для будівництва і обслуговування житлового будинку
Загальна площа будинку — 120 м², житлова — 68.08 м², кухня — 5.3 м².
Будинок в 0-циклі, тобто ще без ремонту, чорнові стяжки, перекриття моноліт, якісні вікна та двері.
Опалення — передбачено газовий котел
Санвузли — два / суміжні.
Перший поверх будинку включає: одна житлова кімната, санвузол, кухня, кладова, вітальня, коридор
Другий поверх: три житлові кімнати, санвузол, гардеробна,коридор
Наявні комунікації: електрика; газ / це...

95 000 $
633 $/м²
Ярослава Мудрого ул.
150 / 45.9 / 21.1 м²
2 этажа
5 сот
4 комнаты
2025 год постройки
4 дня назад
ПРОДАЖ БУДИНКУ
Адреса — місто Городок, Львівська область
Кількість кімнат — чотири
Поверховість — двоповерховий будинок.
Матеріал стін — цегла
Земельна ділянка — 5 соток, неогороджена. Призначення — для будівництва і обслуговування житлового будинку
Загальна площа будинку — 150 м², житлова — 45.9 м², кухня — 21.1 м².
Будинок в 0-циклі, тобто ще без ремонту
Опалення — газове
Балкони — два
Санвузли — два, суміжний.
Перший поверх будинку включає: кухня, вітальня, санвузол, котельня, вихід на терасу
Другий поверх: три житлові кімнати, санвузол, гардеробна, два виходи на балкони
Наявні комунікації: електрика / газ / центральне водопостачання / каналізація центральна
Особливості даного будинку...

76 000 $
524 $/м²
Ярослава Мудрого ул.
145 / 48.6 / 60 м²
2 этажа
5 сот
4 комнаты
4 дня назад
ПРОДАЖ БУДИНКУ
Адреса — місто Городок, Львівська область
Кількість кімнат — чотири
Поверховість — двоповерховий будинок.
Матеріал стін — цегла
Загальна площа будинку — 145 м², житлова — 48.6 м², кухня — 60 м².
Будинок в 0-циклі, тобто ще без ремонту
Опалення — газове
Балкон — два
Санвузли — три, суміжні
Перший поверх будинку включає: три житлові кімнати, санвузли, кухня - котельня, котельня
Другий поверх: житлові кімнати, санвузол, вихід на балкон
Особливості даного будинку — це спокійний район,...

35 200 $
903 $/м²
Артищивская ул., (Будинок 3)
1 комната
39 / 12 / 12 м²
этаж 6 из 6
4 дня назад
Продається 1-кімнатна квартира по вул. Артищівська, м. Городок.
Площа – 38,64 м², житлова – 12,5 м².
Поверх – 6/6, квартира не кутова.
Входить: стяжка, штукатурка, вікна, двері, газовий котел, лічильники.
Ексклюзив від Cherry Estate. Дзвоніть – покажемо сьогодні.

15 000 $
833 $/сот
сельхозназначение
18 сот
4 дня назад
Продаються дві земельні ділянки сільськогосподарського призначення загальною площею 18 сотих у м. Городок.
Кадастровий номер: 4620910100:10:000:0178 та інша поряд.
Локація — навпроти заправки ОККО, у районі колишньої вапнярки.
Зручне розташування з перспективою розвитку.
Ексклюзив від Cherry Estate. Дзвоніть — покажемо сьогодні!

130 000 $
813 $/м²
Парковая ул.
БЕЗ КОМИССИИ
160 / 75 / 50 м²
1 этаж
8 сот
2 комнаты
5 дней назад
Сучасний одноповерховий будинок для комфортного життя всієї сім’ї!
Продаж від забудовника ️
0 % комісії для покупця️
Просторий, стильний та продуманий до деталей будинок площею 160 м² — ідеальний варіант для тих, хто шукає якісне житло з великим подвір’ям та сучасним плануванням.
Основні переваги:
2 великі спальні
Простора кухня-вітальня 50 м² — місце для сімейних вечорів та зустрічей з друзями
Великий коридор з можливістю облаштування місткої гардеробної
Гараж з встановленими воротами
Ділянка 8 соток — багато простору для відпочинку, тераси чи зони барбекю
Будинок з якісним наповненням:
Чорнова стяжка
Розведена електрика, проплачений газ
Септик та власна свердловина
Стіни — 1...
Все новостройки