Топ объявлений Ходосовки
81 000 $
900 $/м²
Леоніда Каденюка ул., 18
3 комнаты
90 / 60 / 25 м²
этаж 9 из 10
сегодня
Нова пропозиція без комісії для покупця.
Продаж 3 кімнатної дворівневої квартири 90 м2 котра знаходиться на 9 поверсі десяти поверхового будинку.
Київська область, обухівський район, Новообухівська траса 4 км від Київа, село Ходосівка, Новий ЖК , Вулиця Леоніда Каденюка 18.
Будинок 2025 року, здан, введений в експлуатацію!!! У будинку є бомбосховище.
Всі питання по телефону
Побудований:
-червона цегла; стіна 60 см.
-утеплення — мінеральна вата.
Комунікації:
-властна свердловина 200 м, артезіанська вода;
-світло на квартиру 8 кВт. прямі договора ( не комерційні тарифи )
-газ, встановлено, газовий 2 контурний котел, індивідуальне опалення;
-централізована каналізація.
У квартирі зробл...
33 100 $
801 $/м²
Леоніда Каденюка ул., 18
1 комната
41.3 / 22.6 / 11 м²
этаж 1 из 10
сегодня
Нова пропозиція без комісії для покупця. Розглянемо державні програми: ВПО, Євідновлення, єОселя, всі постанови.
Продаж 1 кімнатних квартир залишились на 1, 6, 7, 8 поверхах, десяти поверхового будинку.
Квартира знаходиться на 1 поверху (э інші поверхи) десятиповерхового будинку.
Метраж квартири 42 м2.
Київська область, обухівський район, Новообухівська траса 4 км від Київа, село Ходосівка, ЖК VLASNA, Вулиця Леоніда Каденюка 18.
Будинок 2025року на етапі введення в експлуатацію. У будинку є бомбосховище.
Всі питання по телефону
Побудований:
-червона цегла; стіна 60 см.
-утеплення — мінеральна вата.
Комунікації:
-властна свердловина 200 м, артезіанська вода;
-світло на квартиру 8 к...
37 000 $
961 $/м²
Леоніда Каденюка ул., 11
1 комната
38.5 / 15.4 / 13 м²
этаж 1 из 9
сегодня
Від забудовника.
Нова пропозиція без комісії для покупця.
Продаж 1-2-3 кімнатних квартир котрі знаходяться на 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 та 9 поверхах, девʼяти поверхового будинку.
Київська область, обухівський район, село Ходосівка, ЖК Вилар, Мануфактура, МегаМаркет.
Будинок 2025 року.
Всі централізовані комунікації: газ, світло, вода, каналізація.
Дуже розвита інфраструктура: школи, садки, магазини, спортивні заклади, все поряд. Також ми знаходимось у чисто екологічній зоні: поряд сосновий ліс, озера (рибалка), заповідники.
До Київа 8 кілометрів без заторів. 15 хвилин до Печерська.
Всі питання по телефону
Ціна: 37.000 у.о США. без комісії
Також є квартири з ремонтом по дуже привабливи...
80 200 $
901 $/м²
Луговая ул., 1
89 / 40 / 40 м²
2 этажа
1 сот
3 комнаты
сегодня
Продаж двоповерхових Таунхаусів за дуже гарною ціною село Ходосівка, Обухівський район, Київська область, до Київа 4 км, до печерська 15 хвилин.
Тауни на завершені будівництва, поки що ціна 900 у.о. м2. Готові будуть коштувати по 1100 у.о. за m2.
Про Таунхаус:
-2 поверхи;
- Площа - 89-1[телефон скрыт]кв.м;
- Корисна - 50-60-75 кв.м.;
-Висота стелі:
1 поверх: 3.10 метра;
2 поверх: 4 метра.
Тауни: 89-100 м2. Перший поверх - кухня-вітальня, санвузол, хозблок, на другому поверсі розташовані дві кімнати, санвузол, балкон.
Тауни: 116-121 м2.
Перший поверх - кухня-вітальня, санвузол, хозблок, на другому поверсі розташовані три кімнати, санвузол, балкон.
Побудовані Таунхауси:
- красної цег...
62 900 $
1 573 $/м²
Феодосия Печерского ул. (Піонерська), 20
1 комната
40 / 22 / 18 м²
этаж 6 из 9
2026 год постройки
сегодня
ЄОселя, БУДИНОК ЗДАН ВВЕДЕНИЙ В ЕКСПЛУАТАЦІЮ.
Продаж нової 1 кімнатноі квартири 40 м2 котра знаходиться на 6 поверсі десяти поверхового будинку, вид у двір.
Київська область, обухівський район, Новообухівська траса 4 км від Київа, село Ходосівка, Новий сучасний ЖК Вілар Вулиця Леоніда Каденюка.
Будинок побудований у 2025 році, та зданий у експлуатацію. У будинку є бомбосховище, ліфт.
Побудований:
-червона цегла; стіна 60 см;
-утеплення — мінеральна вата.
Комунікації:
-властна свердловина 200 м, артезіанська вода;
-централізована каналізація.
У кварти...
740 000 $
2 096 $/м²
Зеленогірська
ПРЕМИУМ
БЕЗ КОМИССИИ
353.1 / 100 / 20 м²
2 этажа
8 сот
4 комнаты
2025 год постройки
сегодня
Пропонуємо повністю мебльований будинок з дизайнерським ремонтом у закритому котеджному містечку «Нова Ходосівка».
Будинок знаходиться на етапі завершення меблювання та озеленення ділянки.
Ідеальне місце для комфортного життя за містом — тиха зелена локація поруч із Києвом
Характеристики будинку:
• Загальна площа — 353,1 м²
• Корисна площа — 193 м²
• Ділянка — 8 соток
• Паркінг на 3 авто
• 4 просторі кімнати + мансарда 40 м²
• 2 тераси загальною площею 60,1 м²
• Укриття + SPA-зона (30 м² + 30 м²)
• Власний басейн
Комунікації:
- ГАЗ
- Власна свердловина
- Індивідуальний септик 12 м³
- Електрика
Переваги будинку:
• SPA-зона з сауною та басейном
• Система охорони Ajax + відеонагляд
• Закр...

330 000 $
653 $/м²
Николая Островского ул.
ВЫГОДНО
БЕЗ КОМИССИИ
єВідновлення
505 / 300 / 20 м²
3 этажа
7 сот
6 комнат и более
сегодня
Велика сімейна садиба 505 м² або готова база під бізнес | 15 соток | Ходосівка
Пропонується просторий будинок у передмісті Києва — село Ходосівка, який можна використовувати як велику сімейну садибу або як базу для власного бізнес-проєкту.
Площа будинку — 505 м²
Площа земельної ділянки — 15 соток
Завдяки великій площі та функціональному плануванню будинок має багато можливостей для використання.
• санвузол
Перший поверх готовий до проживання, другий можна облаштувати під власні потре...
240 000 $
1 200 $/м²
Набережная ул.
ПРЕМИУМ
БЕЗ КОМИССИИ
200 / 99 / 20.5 м²
2 этажа
6 сот
5 комнат
5 дней назад
Продаж готового будинку в найкращій локації, в Обухівському напрямку, Ходосівка.
Всього 20 хвилин їзди до центру без пробок широкою трасою, в 5 хвилинах їзди від будинку садок, школа, Сільпо, аптеки, Мануфактура, ресторани.
Будинок збудований з високоякісних матеріалів, дах Ruukki, вікна Rehau, утеплювач 100 вата, стеля 200 Knauf.
Будинок 200 квадратів без ремонту, дозволить вам втілити всі ваші найсміливіші дизайнерські рішення
1 200 000 $
3 390 $/м²
Степная ул.
ПРЕМИУМ
БЕЗ КОМИССИИ
354 / 82 / 25 м²
2 этажа
14 сот
4 комнаты
2025 год постройки
сегодня
Просторий та сучасний будинок у мальовничій локації серед лісу — ідеальне місце для тих, хто цінує комфорт, тишу та природу.
Локація: КМ «Нова Ходосівка»
Характеристики:
Площа будинку — 265 м²
Земельна ділянка — 14 соток
Гараж — 44 м²
Паркінг на 3–4 авто
Функціональне планування:
* Простора кухня-вітальня з виходом на криту терасу
* 4 окремі кімнати
* 3 санвузли
* 2 гардеробні
* Котельня
Комунікації:
* Електрика — 16 кВт, 3 фази
* Власна свердловина
* Септик з переливом
* Тепловий насос
Будинок готовий до переглядів.
Ремонт знаходиться в процесі виконання.
Котеджне містечко розташоване у тихій та зеленій локації поруч із лісом, з швидким та зручним виїздом до Києва.
Телефонуйте — до...
735 000 $
2 644 $/м²
Владимирская ул.
ПРЕМИУМ
БЕЗ КОМИССИИ
Відеотур
278 / 105 / 25 м²
2 этажа
15 сот
5 комнат
2025 год постройки
сегодня
‼️ БЕЗ КОМІСІЇ ‼️
Продаж автономного будинку з дизайнерським ремонтом у Ходосівці
Сучасний будинок преміум-класу, створений для комфортного життя за містом. Повністю готовий до проживання — з ремонтом, меблями та технікою.
Локація: с. Ходосівка
Характеристики:
Загальна площа — 278 м²
Житлова площа — 205 м²
Ділянка — 15 соток
Планування та переваги:
* Простора кухня-вітальня з виходом на терасу
* Дизайнерський ремонт із якісних матеріалів
* Повна комплектація меблями та побутовою технікою
* Інвертор
* Зона BBQ для комфортного відпочинку
* Навіс на 2 авто
* Велика доглянута територія
* Автономний будинок для комфортного проживання у будь-який період
Комунікації:
* Газ
* Електрика
* Влас...
440 000 $
2 750 $/м²
Урядова, 24А
160 / 60 / 13.5 м²
2 этажа
7 сот
5 комнат
2021 год постройки
вчера
Будинок, який не потребує компромісів. Він їх скасовує.
Коли хочеться жити красиво, спокійно та без «дороблю згодом» — цей будинок заходить одразу в серце.
КМ Нова Ходосівка, с. Ходосівка. До Києва 15–20 хвилин. Навколо — ліс, сосни, свіже повітря та статусні сусіди. Поруч Мануфактура, Мегамаркет, ресторани, спортклуби, школи, садочки. Локація, яка давно стала синонімом заміського комфорту преміум-рівня. Тут не демонструють розкіш. Тут нею користуються.
→Двоповерховий будинок S заг -158,3 м² (по факту ~170 м²), S житл – 59,8 м2.
Керамічна цегла, металочерепиця, перекриття дерево/залізобетон.
Свіжий дизайнерський ремонт з якісних матеріалів. Ніяких «економ-версій». Все добротно, продумано...

1 200 000 $
2 069 $/м²
Луговая ул.
ПРЕМИУМ
БЕЗ КОМИССИИ
580 / 300 / 25 м²
2 этажа
70 сот
6 комнат и более
сегодня
Адрес: Ходосеевка, Киево-Святошинский р-н
Площадь участка: 0,70 га
Статус участка: В собственности
Целевое назначение: Строительство и обслуживание жилого дома
Площадь дома: 580 м²
Этажность: 1 уровень + мансарда
Описание: Гостиная с зоной столовой, каминный зал, кухня с обеденной зоной, комната отдыха, мастер-спальня с гардеробной и с/у, 3 спальни с с/у, терраса с зоной барбекю и зоной отдыха
Состояние дома: Укомплектован мебелью и техникой
На территории: Ландшафтный дизайн, бассейн, освещение, фруктовые деревья
Коммуникации: 2 ГЕНЕРАТОРА
Твердотопливный котел
Электричество – есть
Вода - скважина
Канализация - есть
Зона коттеджной застройки
Удобная транспортная доступность по комф...

820 000 $
4 100 $/м²
Соборная ул.
БЕЗ КОМИССИИ
КГ Новая Ходосовка
200 / 130 / 45 м²
2 этажа
7 сот
4 комнаты
2023 год постройки
сегодня
❗️❗️БЕЗ %❗️❗️КМ "Нова Ходосівка"❗️❗️
📍 с.Ходосівка
БУДИНОК СЕРЕД ЛІСУ
✔️ Площа будинку: 200 м²;
✔️ Ділянка: 7 соток;
✔️ Планування: кухня-вітальня, 3 спальні кімнати, 2 санвузли, кабінет, гардеробна кімната, тераса;
✔️ Ландшафтний дизайн з автополивом, тераса з проектором та акустичною системою,
✔️ На ділянці розташована літня кухня з повним комплектом техніки та меблів, зона кострища-грилю з підігрівом та водовідведенням, окрема барбекю-зона із мангалом, тандиром, критий паркінг на 3-4 авто та зарядкою для електромобіля
✔️ Будинок укомплектований меблями та побутовою технікою;
✔️ Вулиця повністю заселена!!!
ЦІЛКОВИТА АВТОНОМНІСТЬ БУДИНКУ:
✔️ Заведено 16 кВт електрики
✔️ Встановлено диз...
1 755 000 $
6 500 $/сот
Грушевая ул.
БЕЗ КОМИССИИ
под застройку
270 сот
1 мес. назад
Продаж земельних ділянок у Ходосівці — всього 7 км від Києва!
Ціна: $6500 за сотку
Локація: с. Ходосівка, вул. Грушева
Площа: від 12 до 25 соток
Переваги:
Асфальтований підʼїзд, дорога поруч
Електроенергія - 2 трансформаторні підстанції по 160кВт
На кожну ділянку буде виділено по 15кВт
Газ проходить поруч
Житловий район - навколо забудова та комунікації
Всі документи на право власності готові
Можлива покупка як для забудовника так і для особистого будівництва
Інфраструктура поруч:
Престижне передмістя — 20 хв до центру Києва
Поруч сосновий ліс — свіже повітря, гриби, затінок, прямо поруч (пішки 5 хв)
Унікальна природна печера — 1 км
Зручний асфальтований заїзд з траси
Магазин “...

995 000 $
3 827 $/м²
Берегова
260 / 65 / 53 м²
2 этажа
18 сот
4 комнаты
2021 год постройки
сегодня
Якість, функціональність, автономність!!!
Будинок на берегу озера, поруч ліс. Закрите охороняєме КМ Вітаград.
Земельна ділянка: 0,18 га для індивідуального садівництва з власним виходом до води
Будинок: 260,4 м, Київська обл., с. Ходосівка, ОК "СТ "АРГЕНТУМ-ПЛЮС", вул. Берегова.
Фундамент: свайний з монолітним ростверком
Стіни/перегородки: червона цегла
Покрівля: бітумна черепиця ТМ Katepal (Фінляндія) та утеплення мінеральною ватою Белтеп товщиною 300 мм, мембранна та пароізоляція Corotop (Польща), водосток Regenau (Болгарія)
Перекриття: бетонні панелі
Фасад: мінеральна вата Белтеп Фасад товщиною 150 мм та клінкерна плитка ручного формування («Екатеринославский кирпичъ», Україна)
Вікна: д...

58 500 $
972 $/м²
Феодосия Печерского ул. (Піонерська), 11
2 комнаты
60.2 / 31.1 / 10.8 м²
этаж 8 из 10
2024 год постройки
сегодня
🤝 Без комісії для покупця, за запитом надішлю детальний відеоогляд
📍 Локація: с. Ходосівка,
ЖК Вілар, вул. Феодосія Печерського 11
🏠 Характеристики квартири:
• Площа: загальна 60.2 м², житлова 31.1 м²
• Кількість кімнат: 2
• Поверх: 8/10
• Тип будинку: цегляний
• Опалення: індивідуальне газове (газовий котел)
🛋 Стан та ремонт:
• Стан від будівельників
🏢 Інфраструктура та локація:
• Транспорт: до метро Видубичі - 15 хвилин на авто, у 7 хвилинах пішки є зупинка громадського транспорту, що їде у бік Києва
• Магазини, супермаркети: 5 хвилин до МегаМаркету та «Мануфактури»
• Школи, садки: 10-15 хвилин їзди на авто до шкіл, садочки у пішій доступності
• Парковка/паркінг: у дворі
💰 Ціна: 58 5...

82 000 $
2 278 $/м²
Феодосия Печерского ул. (Піонерська), 35
1 комната
36 / 19.6 / 12 м²
этаж 4 из 6
2016 год постройки
сегодня
Продаю 1-квартира в Ходосівці | ЖК Нова Конча заспа
Ідеальний варіант для інвестиції або проживання для чотирьох осіб.Компактна, функціональна та повністю готова до проживання квартира, яка чудово підійде для здачі в оренду
Площа — 46м²
Кухня -12м2
Дві кімнати по 10м2
4 поверх із 6
Квартира укомплектована всім необхідним:
• індивідуальне газове опалення
•стіл та крісла на кухні
• газова варильна поверхня
• кухонний гарнітур,якісні фасади з натуральної деревини
• шафа з натуральної деревини
• два дивани
• душова кабіна
-пральна машина
-холодильник
Все нове ,ніхто не проживав
Готовий варіант без додаткових вкладень — можна одразу проживати або здавати в оренду.
Чудовий варіант:
• поруч Ма...
30 000 $
5 000 $/сот
Ивана Франко ул.
ПРЕМИУМ
БЕЗ КОМИССИИ
под застройку
6 сот
сегодня
Продаж земельної ділянки в Ходосівці — перспективна інвестиція біля Києва
Пропонується земельна ділянка у селі Ходосівка — одна з найпривабливіших локацій передмістя Києва для життя та інвестицій.
Формат:
Ділянка загальною площею 6 соток
Призначення:
земля під житлову та громадську забудову
Переваги:
можливість підключення електроенергії до 30 кВт
газова магістраль проходить вздовж вулиці
рівна ділянка правильної форми
зручний заїзд з Новообухівської траси
активно забудований район
Локація:
поруч два озера та ліс
магазини, пошта, бутіки, басейн
школи та вся необхідна інфраструктура поруч
Це місце, де поєднується тиша, природа і швидкий доступ до Києва — ідеальний варіант як для власн...

115 000 $
1 667 $/м²
Феодосия Печерского ул. (Піонерська), 11
2 комнаты
69 / 40 / 17 м²
этаж 1 из 10
2025 год постройки
сегодня
Ідеальний варіант під єОселю! Без комісії для покупця. Без додаткових податків та витрат.
У будинку підключений газ, газовий котел.
Розглядаємо безготівковий розрахунок, всі державні програми: єВідновлення, єОселя, постанови та сертифікати.
Продаж двокімнатної квартири з ремонтом в ЖК "Вілар" у Ходосівці. 25 хвилин до центру Києва
Цегляний будинок 2025 року
Квартира з новим свіжим ремонтом, повністю мебльована та укомплектована технікою.
Тепла підлога у ванній та балконі.
Дві окремі кімнати, простора кухня з виходом на балкон, суміжний санвузол, гардероб/кладовка, великий коридор.
Характеристики квартири:
• Загальна площа - 68.6 м2
• Кількість кімнат: 2
• Поверх: 1/10
• Тип будинку: цегл...

2 184 000 грн
39 000 грн/м²
Кузьми Скрябіна ул., (Будинок 2)
2 комнаты
56 / 26 / 12 м²
этаж 3 из 7
сегодня
Продаж двокімнатної квартири, без ремонту у ЖК One Family, у с.Ходосівка
Параметри квартири:
-Металеві вхідні двері(з МДФ накладкою)
-Зовнішні стіни з червоної цегли
-Загальна площа 56м2
-Двокамерні вікна
-Фінішна стяжка
-Газовий котел
Для Вашої зручності та задоволення у пішій доступності(до 15хв) є:
Ліс, озеро для активного відпочинку
Зупинка громадського транспорту
Медична клініка Мануфактура
Кав'ярні, ресторани
ТЦ МегаМаркет
Нова пошта
ЖК комфорт класу:
Огороджена територія ЖК, цілодобова охорона
Супермаркети, магазини першої необхідності
Озеленення території та зони відпочинку
Стадіони, спортивні та дитячі площадки
Вартість: 38 000 грн/м2
Без комісії
Є вибір двокімнатних квартир 55...
Все районы