Топ объявлений Яворова

16 000 $
681 $/м²
пл., 8
БЕЗ КОМИССИИ
Відеотур
1 комната
23.5 / 10 / 10.5 м²
этаж 1 из 2
сегодня
Продаж 1-кімнатної квартири в центрі Яворова, площа Ринок 8
Пропонується до продажу 1-кімнатна квартира площею 23.5 м² у самому центрі міста.
Розташована на 1-му поверсі 2-поверхового будинку.
Характеристики:
• підведені всі комунікації: вода, електрика, газ
• пластикові вікна
• броньовані вхідні двері
• стеля з вологостійкого гіпсокартону
• стіни: штукатурка, стартова шпаклівка
Ціна: 16 000 доларів США
Без комісії для покупця.

12 900 $
416 $/м²
Маковея ул., 22
2 комнаты
31 / 27 / 4 м²
этаж 1 из 1
3 дня назад
Продається квартира в центрі м. Яворів, вул. Маковея, 22
Пропонується до продажу квартира площею 30,6 м², розташована в будинку квартирного типу у самому серці Яворова. Зручне місце розташування: поряд магазини, аптеки, зупинки громадського транспорту, навчальні заклади.
Квартира знаходиться на першому поверсі, потребує ремонту, що дозволяє реалізувати власні дизайнерські рішення та облаштувати житло відповідно до власного смаку. Висота стелі та планування створюють комфортний простір для проживання.
Ідеально підходить як для проживання, так і для комерційного використання — під офіс, салон чи інший бізнес.
Документи в порядку, готові до швидкої угоди.
За детальною інформацією звертайте...

1 500 $/мес
11 $/м²
Леси Украинки ул., 39
многофункциональное помещение
132 м²
сегодня
ОРЕНДА КОМЕРЦІЙНОГО ПРИМІЩЕННЯ
Адреса – місто Яворів , вулиця Лесі Українки - Шептицького.
Загальна площа - 132 м2.
Поверховість - одноповерхове
Ремонт – частковий .
Комунікації - підведене світло 45 кВт (3 фази)
Комерційне приміщення чудово підійде під: супермаркет, обєкти громадського харчування, кафе, ресторани, бістро, продуктовий магазин, магазини з побутовою хімією, пекарню.
Особливість даного комерційного приміщення – це те що будівля розташована, центральній частині міста, на перехресті двох доріг, з великим трафіком.
Пору є земельна ділянка де можна облаштувати паркувальний майданчик.
Код об’єкта: 2015

1 500 $/мес
11 $/м²
Андрея Шептицкого ул., 11
многофункциональное помещение
131 м²
сегодня
ОРЕНДА КОМЕРЦІЙНОГО ПРИМІЩЕННЯ
Адреса – місто Яворів , вулиця Лесі Українки - Шептицького.
Загальна площа - 132 м2.
Поверховість - одноповерхове
Ремонт – частковий .
Комунікації - підведене світло 45 кВт (3 фази)
Код об’єкта: 2015

375 000 $
2 500 $/сот
Маковея ул.
промназначение
150 сот
вчера
Продаж земельна ділянка Яворів
розташована за адресою: Львівська обл., вул. Маковея, Яворівський р-н, в напрямку на прикордонний пропуск Краковець.
цільове призначення - будівництво комплексу дорожнього сервісу
1,5 Га
Інженерні комунікації
Всі об’єкти забезпечені електроенергією, газом, водою та водовідведенням.
• Електропостачання: через КТП потужністю 100 кВт.
• Альтернативна котельня: мобільна котельня на тверде паливо.
• Водопостачання: з міського водопроводу.
• Водовідведення: типу септик.
Для додаткової інформації та фото звертайтеся за телефоном
Також дану ділянку можна розглядати під торгові та складські площі: для АТБ, Рукавичка, СІМІ
195 000 $
2 758 $/м²
Павла Тычины ул., 3
многофункциональное помещение
70.7 м²
вчера
Термінови продаж діючого магазину у зданій новобудові. Місто Яворів вулиця Павла Тичини 3. Магазин знаходиться у торгівельному центрі "Mac Way". Площа комерційного приміщення складає 70, 7 м.кв. Фасадний вхід. Ремонт. Велика вітрина. Висота стелі - 2, 9 м. Вільне планування. Є довгостроковий орендар.

62 000 $
1 033 $/м²
Маковея ул., 22
3 комнаты
60 / 54 / 6 м²
этаж 1 из 1
3 дня назад
Продається квартира особнякового типу в м. Яворів, вул. Маковея, 22
Пропонується до продажу затишне помешкання особнякового типу площею близько 60 м², розташоване в спокійному районі міста Яворів.
Квартира має:
індивідуальне опалення (двоконтурний газовий котел);
теплу підлогу у спальні та ванній кімнаті;
міське водопостачання та каналізацію;
добудову в приміщенні.
До помешкання належать:
гараж (не приватизований) з підведеним світлом та розетками, над яким облаштовано кімнату;
дві комори;
власне подвір’я з садком та місцем під грядки;
викладена бруківкою прибудинкова територія (двір не приватизований).
Будинок одноповерховий.
Чудовий варіант для комфортного життя або інвестиці...

7 499 $
833 $/сот
под застройку
9 сот
3 дня назад
Земельна ділянка 0.09 га у м. Яворів для будівництва
Продається земельна ділянка площею 0.09 га у місті Яворів, Львівська область.
Кадастровий номер: 4625810100:04:004:0984.
Цільове призначення – для будівництва житлового будинку.
Зручне розташування, офіційні документи.
Ексклюзив від Cherry Estate. Дзвоніть – покажемо сьогодні.

23 000 $
657 $/сот
Передмістя, 155
БЕЗ КОМИССИИ
под застройку
35 сот
3 дня назад
Продається три земельні ділянки разом 35 сотих, м. Яворів.
Код об'єкту #27041293
Характеристики:
Площа та призначення: 10 соток - під забудову та обслуговування житлового будинку
дві ділянки 12 та 13 сотих під ОСГ
Комунікації: на самій ділянці немає
Форма ділянки: прямокутна, всі ділянки розташовані разом
Кадастровий номер: 4625810100:04:003:0022
Ціна за три ділянки 23 000 дол. Без комісії для покупця.

40 000 $
333 $/м²
Мисливська
120 / 100 / 20 м²
2 этажа
10 сот
4 комнаты
4 дня назад
Будинок у Яворові з ділянкою 10 соток – під бізнес чи сім’ю
Продається будинок у м. Яворів, вул. Гребля (Мисливська).
- 120 м², 1,5 поверхи, 4 кімнати
- Ділянка 10 соток
- Є гараж та літня кухня
- Підключені світло, вода та газ
- Можна реалізувати під бізнес: магазин чи інший проєкт
Будинок потребує ремонту, але має чудовий потенціал завдяки великій території та зручному розташуванню.
Ексклюзив від Cherry Estate. Дзвоніть – покажемо сьогодні.

77 000 $
856 $/м²
Маковея ул., 22
90 / 80 / 10 м²
1 этаж
12 сот
4 комнаты
4 дня назад
Продається будинок з земельною ділянкою в м. Яворів, вул. Маковея, 22
Пропонується до продажу житло квартирного типу з усіма ознаками індивідуального будинку, загальною площею близько 90 м², розташоване в самому центрі міста Яворів. Об’єкт по документах зареєстрований як квартира, проте фактично є окремим одноповерховим будинком з власним подвір’ям та додатковими приміщеннями.
До вашої уваги:
індивідуальне газове опалення (двоконтурний котел);
тепла підлога у спальні та ванній кімнаті;
міське водопостачання та каналізація;
простора добудова;
частина приміщення потребує ремонту, що дозволяє створити інтер'єр на свій смак.
На території:
власне подвір’я з садком, місцем для грядок;
бр...

180 000 $
1 565 $/сот
БЕЗ КОМИССИИ
промназначение
115 сот
1 нед. назад
Продається земельна ділянка Львівська область, Яворівський район, під забудову виробничо-складських приміщень, промисловість.
Розташування земельної ділянки дуже хороше, промислова зона міста, віддаленість від житлової забудови близько 3 км, дана локація активно розбудовується. Прокладено новий асфальт від траси до промислової зони.
Ділянка рівна і суха, близько до Львова і близько до кордону з Європою. По документах землі офіційно є 1,1528Га, а по факту територія є більшою близько 1,5Га . Сусідня ділянка зараз огороджена і на ній починають будувати великі склади. Локація кожного року щораз більше стає цікавішою.
На ділянці офіційно є зареєстровано приміщення 1460 метрів, по факту прим...

65 000 $
305 $/м²
Центральна
213 / 200 / 13 м²
2 этажа
53 сот
6 комнат и более
1 нед. назад
Якісно збудований будинок 213 м² з документами
Продається якісно збудований будинок площею 213 м². Будинок введений в експлуатацію, всі документи готові до продажу.
Проведені всі комунікації: світло, газ, вода, інтернет, відеоспостереження
2 поверхи підвальне приміщення та мансарда
Перший поверх: коридор, котельня, душова, кімната відпочинку, кухня з виходом у простору вітальню
Тепла підлога, чистові стяжки, встановлений котел Vaillant
Другий поверх: 4 спальні, ванна кімната з даховим вікном, простора вітальня з виходом на балкон
Будинок готовий для комфортного проживання.
Ексклюзив від Cherry Estate.
Дзвоніть — покажемо сьогодні!

65 000 €
1 011 €/м²
Львовская ул.
64.3 / 50 / 10 м²
1 этаж
30 сот
3 комнаты
1 нед. назад
Будинок у Яворові з великою ділянкою та новобудовою
Продається будинок у місті Яворів (до кордону Польщі близько 20 км).
Площа: 64,3 м²
3 кімнати, кухня, санвузол
Нещодавно зроблений ремонт, пластикові вікна
Меблі та техніка залишаються (ліжка, шафи, телевізор, пральна машинка, холодильник, колонка)
Опалення пічне газом
Зручне розташування: 10 хв до центру, поруч школа, поліклініка, дитсадок, магазин
Велика ділянка (30 соток), молоді дерева та город
На подвір’ї: літня кухня з гаражем, двоповерхова новобудова без оздоблення (великий гараж на два авто господарські приміщення, другий поверх — житлові кімнати)
Ексклюзив від Cherry Estate.
Дзвоніть — покажемо сьогодні!

62 000 $
1 192 $/сот
сельхозназначение
52 сот
1 нед. назад
ПРОДАЖ ЗЕМЕЛЬНОЇ ДІЛЯНКИ
Адреса - місто Новояворівськ (село Цетуля , Яворівський кар'єр ), Львівської області
Площа ділянки - 52 сотки
Призначення - для ведення особистого селянського господарства.
Комунікації - світло і газ поруч з ділянкою.
Особливості даної ділянки - це розташування неподалік від відомого відпочинкового комплексу «Sirka», 400 метрів від ділянки знаходиться озеро, поруч живуть сусіди, дуже популярне місце відпочинку (влітку є труднощі з парковкою у вихідні дні). На берегах водойми планується створення 5 зон відпочинку, назви яких відповідають найближчим селам: Залужжя (затока Якша, завдовжки 800 м та завширшки 100 м; затока має добрі умови, аби бути гаванню для яхт та ка...
Все районы