Топ объявлений Клавдиево-Тарасово
340 000 $
1 172 $/м²
Центральна
БЕЗ КОМИССИИ
290 / 145 / 68 м²
2 этажа
37 сот
4 комнаты
1 нед. назад
Пропонується до продажу просторий двоповерховий будинок з бруса площею 290м2, який розташований на ділянці 37 соток в смт Клавдієво-Тарасово Бучанського району
Будинок побудований з профільованого бруса з внутрішнім утепленням, даний вид побудови каркасу поєднує в собі екологічність, комфорт та енергоефективність в процесі експлуатації
Характеристики будинку:
Загальна площа будинку: 290м2, ділянки 37 соток
Кухня вітальня 68м2 з виходом на терасу 28м2 та окремою зоною для приготування їжі та побуту та підвальним приміщенням 20м2
4 спальні, кожна спальня має свій вихід на терасу або балкон
Три санвузли та три гардеробні кімнати, спальня власників має окремий санвузол та гардеробну
Критий б...

92 000 $
368 $/м²
Профінтерна
єОселя
250 / 100 / 18 м²
2 этажа
15 сот
4 комнаты
вчера
Продаж будинку в с. Клавдієво вул. Профінтерна (Чкалова).
Загальна площа 250 м2, житлова – 4 кімнати 100 м2, кухня 18 м2.,
15 соток землі огороджена забором.
Матеріал стін – ракушняк оздоблений облицювальною цеглою, перекриття бетонні плити, дах утеплений ватою, крівля метело черепиця.
Комунікації – світло 5 кВт., вода централізована, вигрібна яма 6 кубів, газ по вулиці, (комунікаційні закладні є).
Планування – 1 поверх : передпокій, кухня з виходом на терасу, велика гостьова зала з виводом під камін, санвузол, гардеробна, є вихід в гараж.
2-й поверх: передпокій, 3 кімнати, санвузол, гардеробна, вихід на балкон з коридору. Гараж 30 м2, додатково в гаражі є котельня і хоз кімната
Поруч...

37 000 $
411 $/м²
Ілони Куровської ул., 25
БЕЗ КОМИССИИ
єОселя
єВідновлення
90 / 53 / 10 м²
1 этаж
10 сот
6 комнат и более
1989 год постройки
4 дня назад
Продається гарний та теплий будинок ,площею 82,8 кв.м в смт. Клавдієво-Тарасове
Будинок цегляний 1980-1989 років побудови,поділений на 2 частини, з окремими входами, в кожну частину підведені вода, газ.
В 1-й частині будинку-вхід,кухня-6.4 кв.м,кімната -6.7-можна під санвузол,кімната-9.7 кв.м,кімната-21 кв.м.
В 2-й частині:кухня-10.2 кв.м,кімната:12.4 кв.м,кімната:9.7 кв.м.
Туалет-у дворі.Каналізація-септик.
Для опалення будинку встановлені 2 котли: твердопаливний та газовий.
Підведені всі комунікації, вода централізована та у дворі є колодязь.
Площа земельної ділянки 0, 1026 га.На ділянці є сарай,дровник, літній душ та господарськи споруди.
Під'їзд до будинку асфальтований!Для реального поп...

38 000 $
494 $/м²
Петлюри, 53
БЕЗ КОМИССИИ
єОселя
єВідновлення
77 / 45 / 12 м²
1 этаж
8 сот
3 комнаты
1985 год постройки
сегодня
Продаж будинку в Клавдієво-Тарасовому
Затишний будинок у тихому та зеленому місці — ідеальний варіант для життя або дачі
Основні характеристики:
* Площа будинку — 77 м²
* Земельна ділянка — 8 соток
* Будинок дерев’яний (екологічний та теплий)
* Можливість придбання по сертифікату
Ціна: 38 000 $

180 000 $
1 078 $/м²
Шевченко
БЕЗ КОМИССИИ
єОселя
єВідновлення
167 / 99 / 43 м²
2 этажа
10 сот
4 комнаты
2020 год постройки
сегодня
Пропонується до продажу світлий, теплий і продуманий до деталей будинок, який будувався та облаштовувався для власного проживання — без компромісів у якості. Усі будівельні роботи та етапи підтверджені фотозйомкою. Будинок розташований у зручній локації неподалік від центру, поруч із усією необхідною інфраструктурою: магазини та супермаркети, кафе, аптеки, відділення банків і пошти.
У пішій доступності — зупинка громадського транспорту з маршрутами до Києва, а також залізнична станція, що забезпечує швидке та зручне сполучення зі столицею.
Зручний виїзд на Варшавську трасу дозволяє комфортно дістатися до Києва автомобілем.
Поруч із будинком — лісова зона, де можна насолоджуватися природою, з...

38 000 $
494 $/м²
Петлюри, 53
БЕЗ КОМИССИИ
єОселя
єВідновлення
77 / 35 / 14 м²
1 этаж
8 сот
3 комнаты
вчера
Продаж будинку
Клавдієво-Тарасове
Загальна Площа 77м2
8 соток землі правильної форми
Опалення: газове, пічне.
Колодязь, електрика, вивіз сміття.
Санвузол на вулиці
Погріб, сарай.
Фруктовий сад на території.
Будинок з дерева.
Оформлення мінімальне. Можливий продаж під державну програму чи сертифікат

180 000 $
1 078 $/м²
Шевченка
БЕЗ КОМИССИИ
єОселя
єВідновлення
166.9 / 98.9 / 43 м²
2 этажа
10 сот
4 комнаты
вчера
БЕЗ КОМІСІЇ!
Клавдієво-Тарасове
вул. Шевченка
Продам ГАРНИЙ двоповерховий будинок з ремонтом, меблями, технікою
Площа 166.9м2
Ділянка 10 соток
4 кімнати
Індивідуальне газове опалення
Професійний рієлтор, дивіться всі мої пропозиції, маю доступ до всієї бази регіону, покажу будь-яку нерухомість ключі на руках. Юридичний супровід на всіх етапах угоди.
Телефонуйте, мені буде приємно провести перегляд в зручний для вас час.

180 000 $
1 078 $/м²
шевченка, 43
БЕЗ КОМИССИИ
єОселя
єВідновлення
166.9 / 98.9 / 43 м²
2 этажа
10 сот
4 комнаты
2018 год постройки
вчера
Пропонується до продажу світлий, теплий і продуманий до деталей будинок— без компромісів у якості.
Будинок розташований у зручній локації неподалік від центру, поруч із усією необхідною інфраструктурою: магазини та супермаркети, кафе, аптеки, відділення банків і пошти.
У пішій доступності зупинка громадського транспорту з маршрутами до Києва, а також залізнична станція, що забезпечує швидке та зручне сполучення зі столицею.
Поруч із будинком лісова зона, де можна насолоджуватися природою, збирати ягоди та гриби, гуляти або відпочивати з родиною.
Чудове місце для життя, яке поєднує тишу, природу та доступ...

38 000 $
494 $/м²
Петлюри, 53А
БЕЗ КОМИССИИ
єОселя
єВідновлення
77 / 30 / 10 м²
1 этаж
8 сот
3 комнаты
вчера
Продаж будинку в Клавдієво-Тарасовому
Затишний будинок у тихому місці з великою ділянкою — чудовий варіант для життя або дачі 🌿
* Площа будинку: 77 м²
* Земельна ділянка: 8 соток
* Будинок дерев’яний, теплий та екологічний
* Санвузол на вулиці
Тихе, зелене місце, ідеально для відпочинку або постійного проживання.
📄 Мінімальне оформлення
📞 Телефонуйте для деталей та перегляду!

38 000 $
494 $/м²
Петлюри
БЕЗ КОМИССИИ
єВідновлення
77 / 65.5 / 10.4 м²
1 этаж
8 сот
3 комнаты
вчера
Продаж будинку з ділянкою 8 соток | Клавдієво-Тарасове
Просторий будинок у тихому та затишному місці — ідеально для життя або дачі
Локація: Клавдієво-Тарасове
Площа будинку: 77 м²
Ділянка: 8 соток
Сертифікат — ТАК
Дзвони або пиши — підберемо зручний час для перегляду!

108 000 $
1 049 $/м²
Амосова, 15б
БЕЗ КОМИССИИ
єОселя
єВідновлення
103 / 34.4 / 47.4 м²
1 этаж
6 сот
2 комнаты
2021 год постройки
вчера
Продам будинок з ремонтом у центрі селища Клавдієво-Тарасове.
Площа будинку- 103 м2
Площа земельної ділянки 6 соток.
Планування:
В будинку 2 окремі спальні, кухня-вітальня з виходом на терасу. Простора ванна кімната з душем та ванною.
Комунікації:
-Центральний водопровід та технічна скважина.
- септик,
- електрика 3 фази 15 кВ, тариф- день -ніч;
- опалення електричне і камін з розводкою тепла по всьому будинку.
-тепла підлога
-Інтернет , сигналізація.
Територія
-Висаджений молодий плодоносний сад.
-Гараж
Інфраструктура
- Зупинка транспорту поруч.
- 3 хвилини пішки до супермаркету, ринку, аптек та залізничного вокзалу.
- до лісу 5 хв пішки
Мінімальне оформлення. Розглядаємо Сертифікат т...

180 000 $
1 078 $/м²
Шевченко, 43
БЕЗ КОМИССИИ
єВідновлення
167 / 98 / 43 м²
2 этажа
10 сот
3 комнаты
2 дня назад

120 000 $
1 333 $/м²
СТ Здвиж
БЕЗ КОМИССИИ
єОселя
єВідновлення
90 / 50 / 20 м²
2 этажа
6 сот
3 комнаты
4 дня назад
Будинок біля озера в Клавдієво, 6 соток, перша лінія
Клавдієво, СТ “Здвиж” — унікальна локація прямо біля озера Глорія, тиша, свіже повітря та природа поруч. Хочете будинок для душі й відпочинку, куди приємно приїжджати та жити? Тоді цей варіант саме для вас.
Площа 90 м² • ділянка 6 соток • будинок зі зруба • 3 кімнати + кухня-вітальня • перша лінія до води • на ділянці баня • поруч магазин та зупинка транспорту
Чудове місце для сімейного відпочинку, заміського життя або інвестиції. Телефонуйте — домовимось про перегляд!

22 000 $
733 $/м²
СТ Зелений бір
БЕЗ КОМИССИИ
30 / 17 / 5 м²
2 этажа
8 сот
2 комнаты
1 нед. назад
Продаж дачного будинку в селищі Клавдієво-Тарасове, СТ Зелений бір.
Об’єкт розташований у мальовничому місці на першій лінії від великого озера з можливістю облаштування власного виходу до води.
Рівна земельна ділянка площею 8 соток має цільове призначення для садівництва, кадастровий номер 3221055501:01:001:1241. На території ростуть плодові дерева, а також розташований садовий будинок на 2 кімнати та кухню з пічним опаленням.
Також на другому поверсі можна облаштувати додаткову житлову кімнату.
На ділянці знаходиться літня кухня та окремий цегляний будиночок, який ідеально підходить для переобладнання під сауну.
Світло заведене в будинок, по вулиці проходить газ із можливістю підключе...

38 000 $
494 $/м²
Петлюри, 53
БЕЗ КОМИССИИ
єОселя
єВідновлення
77 / 30 / 10 м²
1 этаж
8 сот
3 комнаты
1 нед. назад
Продаж будинку
Клавдієво-Тарасове
Площа 77м2
8 соток землі
Опалення: газове, пічне.
Колодязь, електрика, вивіз сміття.
Санвузол на вулиці
Погріб, сарай.
Фруктовий сад на території.
Будинок з дерева.
Оформлення мінімальне
За додатковою інформацією телефонуйте або пишіть у вайбер/телеграм.
Перегляд у зручний для вас час за попередньою домовленістю)

38 000 $
494 $/м²
Петлюри, 53
БЕЗ КОМИССИИ
єВідновлення
77 / 42.2 / 10.4 м²
1 этаж
8 сот
3 комнаты
1975 год постройки
1 нед. назад
Продаж будинку
Клавдієво-Тарасове
Площа 77м2
8 соток землі
Опалення: газове, пічне.
Колодязь, електрика, вивіз сміття.
Санвузол на вулиці
Погріб, сарай.
Фруктовий сад на території.
Будинок з дерева.
Оформлення мінімальне

115 000 $
824 $/м²
Цветочная ул. (Коминтерна)
БЕЗ КОМИССИИ
єОселя
єВідновлення
139.6 / 51.5 / 13.9 м²
3 этажа
9 сот
4 комнаты
1 нед. назад
Продається чудовий заміський будинок біля Києва - с.Пороскотень, смт. Клавдієво-Тарасове, Бородянський район.
Затишний, доглянутий будинок для комфортного життя за містом!
Розташування — лише 35 км від Києва, мальовниче місце серед соснового лісу, чисте повітря, поруч озеро.
Основна інформація:
• Площа будинку — 139,6 м²
• Площа ділянки — 9 соток (цільове призначення: садівництво, господарство)
• Рік побудови — 2010, з якісних матеріалів
• Комунікації: електрика, свердловина (чиста питна вода), септик.
• Опалення — електричні конвектори (газ поруч, не підведений).
Будинок складається з трьох рівнів:
1 поверх:
• Простора вітальня-кухня (студія) з каміном на дровах
• Коридор із вели...

38 000 $
492 $/м²
Петлюри
БЕЗ КОМИССИИ
єВідновлення
77.2 / 46 / 18 м²
1 этаж
8 сот
3 комнаты
1 нед. назад
Пропонується до продажу затишний будинок у тихому та зручному місці.
📍 Локація: Клавдієво-Тарасове
📐 Площа будинку: 77 м²
🌿 Земельна ділянка: 8 соток
🚗 Зручний виїзд на трасу
🛒 Поруч магазини, заправка та вся необхідна інфраструктура
💰 Оформлення — 2%
🏦 Можливий продаж під державні програми
Можливий продаж по сертифікату єВідновлення

38 000 $
494 $/м²
Петлюри, 53
БЕЗ КОМИССИИ
єВідновлення
77 / 42.2 / 19 м²
1 этаж
8 сот
3 комнаты
2 нед. назад
Пропонується затишний будинок у тихому місці, ідеальний для життя або дачі
Смт. Клавдієво-Тарасове
Площа будинку: 77 м²
Ділянка: 8 соток
* Фруктовий сад на території
Ціна: 38 000 $
Оформлення: мінімальне
Сертифікат: так
Телефонуйте

38 000 $
494 $/м²
петлюри
БЕЗ КОМИССИИ
єВідновлення
77 / 42 / 11 м²
1 этаж
8 сот
3 комнаты
4 нед. назад
Продаж будинку
Клавдієво-Тарасове
Площа 77м2
8 соток землі