Коттеджные городки Княжичей, которые начинаются на "К"
Топ объявлений Княжичей

265 000 $
1 731 $/м²
ялинкова, 5
БЕЗ КОМИССИИ
153.1 / 91.9 / 37.9 м²
2 этажа
5 сот
4 комнаты
2017 год постройки
сегодня
Без комісії для покупця, за запитом надішлю детальний відеоогляд
📍 Локація: с. Княжичі, вулиця Ялинкова, 5
🏠 Характеристики будинку:
• Площа: загальна 153,1 м² + житлова 91,9 м²
• Кількість кімнат: 4 + 2 гардеробні кімнати + 2 санвузла
• Поверховість: 2 поверхи
• Тип будинку: газоблок
• Опалення: електричний котел (у будинок заведено 5 квт електроенергії, є прямий договір з ДТЕК)
• Встановлена система очистки води на будинок та окремо Осмос
• Каналізація: італійський переливний септик (два кільця)
• Дві скважини глибиною по 60 метрів
• біля паркану прокладена газова труба, є можливість газифікувати будинок
🌳 Усюди на території рулонний газон (+крапельний автополив, що автономно вмикається...
457 000 $
1 718 $/м²
Богдана Хмельницкого ул.
ПРЕМИУМ
БЕЗ КОМИССИИ
єОселя
єВідновлення
Відеотур
266 / 115 / 20 м²
2 этажа
20 сот
6 комнат и более
2020 год постройки
3 дня назад
Київська область, Броварський район.
Продам сучасний двоповерховий будинок із басейном у Княжичах — унікальна пропозиція для тих, хто цінує комфорт, стиль і простір!
Вам не потрібно шукати далі — цей будинок стане домом вашої мрії.
266 м2 вишуканого житла на просторій ділянці у 20 соток з продуманим ландшафтним дизайном та приватним басейном під навісом.
Будинок, у якому все продумано для вашого комфорту. Дизайнерський ремонт із використанням преміальних матеріалів, сучасних меблів та ексклюзивних антикварних акцентів. Високі стелі (3,1 м) — багато світла та простору. Функціональне планування для великої родини та гостей.
Планування:
1 поверх
• Простора вітальня з каміном та виходом на тер...
100 000 $
1 163 $/м²
Садова
ПРЕМИУМ
86 / 40 / 20 м²
1 этаж
6 сот
4 комнаты
сегодня
Продається новий будинок в стилі Хай-тек. Будинок розташований в Княжичах в СТ Ялинка. Площа будинку 86 м2,велика тераса мебльована, дуже вдале планування, 3 спальні, кухня студіо з виходом в сад, 2 санвузли, хол, топкова. Зроблена тераса з фундаментом 15 м2, Зроблена зона барбекю. Стіни газоблок D-400, утеплений пінопластом 110 мм. Дах плоский, поєднаний, вентильований, з верхнім, броньованим-шаром, утеплювач пінополістерол 300 мм, захищений, стяжкою 60-120 мм\формування ухилу\, парапет обшитий забарвленою, оцинкованою сталлю, гарантія виробника на всі матеріали даху 20 років. Своя свердловина, до будинку заведено газ та водогін. Очисні із 3-х колодязів. Підлога залита наливними полами,під...
170 000 $
170 $/м²
Чорновола
БЕЗ КОМИССИИ
1000 / 600 / 200 м²
3 этажа
10 сот
6 комнат и более
сегодня
Продаж будівлі 1000 м2 яка знаходиться с. Княжичі, по вулиця Чорновола, новий масив 'Сади' - інтенсивна забудова приватними будинками.
Дорога асфальтована прямо до будівлі, власна скважину, електрика та газ по вулиці.
До м. Бровари 4км, до м. Київ ( метро Лісова) 15км -
Проєкт під 5 дуплексів з індивідуальним заїздом та власним паркомісцем.
Можливо переформатувати під клініку, дитячий садок, школу, пансіонат для пристарілих людей тощо, клубний будинок.
3 поверхові дуплекси по 200 м2, в кожного є своя зона критої тераси, приміщення під сауну з зоною відпочинку.
В продажу є сусідня земельна ділянка - 12 соток під забудову, при бажанні можливо розширити проєкт вдвічі.
В 10 хв великі суперм...

115 000 $
542 $/м²
Незалежності
ПРЕМИУМ
БЕЗ КОМИССИИ
212 / 87 / 47 м²
2 этажа
21 сот
5 комнат
4 дня назад
Пропонується до продажу просторий двоповерховий будинок загальною площею 212 м² у затишному передмісті Києва — с. Княжичі. Ідеальний варіант для тих, хто хоче реалізувати власний дизайн та створити дім своєї мрії.
🏡 Будинок продуманий до дрібниць:
• 2 поверхи з комфортним плануванням
• 4 окремі спальні
• кабінет (ідеально під роботу або гостьову кімнату)
• простора кухня-вітальня
🛠️ Стан — без ремонту, що дає можливість зробити інтер’єр повністю під себе без зайвих витрат на демонтаж.
📍Ділянка — 21 сотка
Велика територія відкриває безліч можливостей: зона відпочинку, сад, басейн, барбекю або ландшафтний дизайн — усе на ваш смак.
⚡️Комунікації:
• власна свердловина...

139 900 $
700 $/м²
Садова, 1
200 / 150 / 12 м²
3 этажа
6 сот
6 комнат и более
вчера
Продається будинок в Княжичах, Броварський район у 15 хв їзди від м.Київа. Своя ділянка 6 соток, 3 поверхи, 6 кімнат, 3 санвузли. Просторий двір на 2 паркоміста. Поруч жд вокзал та зручна локація розташування. Торг можливий. Всі питання додатково по телефону.

670 000 $
1 675 $/м²
Київська
400 / 200 / 50 м²
2 этажа
18 сот
5 комнат
6 дней назад
Ласкаво просимо до вишуканого будинку, розташованого в мальовничому передмісті Києва, Броварського району – с. Княжичі. Будинок площею 450 м2 та гостьовий 180м2, що знаходиться на ділянці, яка охоплює 18,5 соток.
Планування:
• 1-й поверх: кухня-вітальня , кабінет, санвузол, пральня, кладова, технічна кімната, вихід на терасу.
• 2-й поверх: чотири спальні, одна з яких майстер-спальня (дві гарадеробні кімнати, санвузол, балкон), санвузол на поверсі.
Усередині будинку вас зустріне розкішний дизайнерський ремонт, що підкреслює смак і стиль. Меблі та техніка з Італії надають простору шарм і вишуканість, а використання натуральних матеріалів, таких як дерево, мармур і натуральний камінь, створю...

98 000 $
811 $/м²
Якова Залозного
120.8 / 84.4 / 11.5 м²
1 этаж
27 сот
4 комнаты
2 нед. назад
Продаж чудового будинку в передмісті Києва. с. Княжичі
Площа 121м² з ділянкою 27 соток.
Будинок цегляний, дуже теплий, світлий та затишний.
На першому поверсі 4 кімнати, кухня, санвузол. На другому великий чердак.
Встановлено новий котел, 2 бойлери.
Проведено газ, воду та електроенергію, є свердловина. Лічильники на все встановлено.
На території ділянки розташовано: будинок (площею 120 м2), гараж, літня-кухня, туалет, альтанка, літній душ, колонка.
Зручне транспортне сполучення.
Запрошуємо на огляд. Документи на будинок і землю оформлено.
160 000 $
1 250 $/м²
Бориспільська
БЕЗ КОМИССИИ
єОселя
єВідновлення
128 / 50 / 40 м²
2 этажа
3 сот
3 комнаты
2025 год постройки
1 мес. назад
Сучасний дуплекс у затишному районі – ваш ідеальний дім!
Пропонується до продажу стильний та просторий дуплекс у селі Княжичі, Броварський район, вул. Бориспільська.
128 м² з якісним ремонтом, продуманим плануванням і затишною атмосферою
2 сотки власної землі – ідеально для затишного відпочинку або облаштування саду
Газ, світло, тепла підлога – комфорт у будь-яку пору року
Закрита територія – безпека та приватність
Зручна транспортна розв’язка:
- Швидкий доступ до Броварів
- Два варіанти зручного доїзду до Києва: зі сторони Борисполя або метро Лісова
- Новий район – тихий, спокійний, без метушні великого міста
Інфраструктура поруч:
- Магазин Фора для щоденних покупок
- Спортив...
140 000 $
1 186 $/м²
Бориспільська
БЕЗ КОМИССИИ
єОселя
єВідновлення
118 / 40 / 40 м²
2 этажа
2 сот
3 комнаты
2025 год постройки
1 мес. назад
ПО ПРОГРАМІ Є-ОСЕЛЯ 150000$!
Продам сучасний двоповерховий дуплекс з новим ремонтом на 118 м2 у затишному районі,в новій тихій локаціі.
Будинки введені в експлуатацію!
118 м² з ремонтом і продуманим плануванням і затишною атмосферою
Газ, світло, тепла підлога – комфорт у будь-яку пору року
Закрита територія – безпека та приватність
Зручна транспортна розв’язка:
- Швидкий доступ до Броварів
- Новий район – тихий, спокійний...
165 000 $
592 $/м²
Богдана Хмельницкого ул.
єОселя
єВідновлення
278.7 / 94.4 / 21.4 м²
2 этажа
20 сот
5 комнат
2022 год постройки
2 мес. назад
Продажа будинку в Княжичах. .
Продажа великого житлового будинку. Не далеко від княжого двору. В 20 хвилинах громадським транспортом від Києва .
Код об'єкта: SH-217-344
Загальна площа -300кв.м., Площа ділянки 20 соток.
Будинок під чистову обробку. Комунікації: - свердловина 25 м - септик з переливом -водовідвід дощової води в спеціальну яму - електрика 15 Кв.т. з можливістю збільшення -встановлено автополив
Вартість -$165 тис + послуги АН.

670 000 $
1 489 $/м²
Щорса, 116
450 / 156 / 45 м²
2 этажа
18 сот
5 комнат
2015 год постройки
1 нед. назад
Планування:

200 000 $
1 149 $/м²
яблунева
174 / 80 / 45 м²
2 этажа
7 сот
5 комнат
сегодня
код оголошення SH-102-220. Продам новый дом в с. Княжичи, Броварского рн
Всего 14 км от Киева
Общая площадь 174 м кв,
Расположена на 7 сотках
Дом введен в эксплуатацию и узаконен,
участок тоже, целевое назначение - под строительство.
Весь дом с чистовой облицовкой,
Фундамент монолитно- ленточный;
Стены из газобетона,
Утепленные 100мм пенопластом;
Перекрытия деревянные;
Крыша из металлочерепицы.
Просторная кухня-студия, 4 спальни, 2 санузла, гардеробная комната, котельня, чердак и подвал.
С установленной мебелью, сантехникой и бытовой техникой
Отопление - электрокотел «Proterm», - теплый пол и радиаторы.
Нагрев води бойлер.
Предусмотрена установка твердотопливного котла, газового и печи-кам...

98 559 $
699 $/м²
Лагунової, 95
141 / 80 / 30 м²
2 этажа
2 сот
4 комнаты
2026 год постройки
вчера
Представник забудовника, без комісії для покупця!
Можливе розтермінування до ведення в експлуатацію.
Читайте опис, ви отримуєте готовий простір під свій смак, залишається зробите внутрішні роботи з якими «під ключ» ми також можемо допомогти!
Порядок придбання дуплекса
KNYAZHYCHI VILLAGE
1. Структура угоди
Процес придбання складається з двох юридичних етапів.
Етап 1. Придбання земельної ділянки
Покупець оформлює нотаріальний договір купівлі-продажу земельної ділянки
площею 2,5 сотки .
Після підписання договору:
●
покупець стає повноправним власником земельної ділянки
●
право власності реєструється у Державному реєстрі речових прав
●
земельна ділянка повністю переходить у власність покупця...

115 000 $
626 $/м²
Садова, 1
БЕЗ КОМИССИИ
183.6 / 113.8 / 8.9 м²
3 этажа
6 сот
5 комнат
сегодня
На продаж пропонується затишний триповерховий будинок у садовому товаристві «Факел» у селі Княжичі — місце, де хочеться прокидатися під спів птахів і зустрічати вечори у теплі домашнього затишку.
Оселя продумана для комфортного життя великої родини. Простора вітальня уже чекає на затишні вечори за теплими розмовами чи переглядом кінофільмів, кухня створена для приготування смачних страв, а чотири окремі спальні дозволяють кожному мати власний простір для відпочинку та натхнення. Також на кожному поверсі є санвузол, а на другому та мансардному — по балкону.
Будинок повністю обладнаний меблями та технікою, тому готовий до заселення без зайвих турбот. Для комфортного проживання передбачені вс...
130 000 $
765 $/м²
Райдужна
БЕЗ КОМИССИИ
170 / 80 / 40 м²
2 этажа
7 сот
4 комнаты
вчера
Броварський р-н. Княжичі. Продаж від власника!!! Новий будинок 170кв.м + 35кв.м облаштована тераса, + ще є повноціний підвал (можна використовувати під укриття) будувався з якісних матеріалів, сучасний ремонт, повністю облаштований меблями та технікою, велика кухня вітальня 40кв.м, 4 спальні (одна VIP - спальня з гардеробною), бойлерна, гостьовий санвузол, в кожній кімнаті є кондиціонер , 16кВт 3 фази, скажина, опалення електричний котел, бойлер, підігрів підлоги (водяний), автоматика алютех, ділянка 7сот, серед нових забудов та в другій лінії від лісу, м. Бровари - 7км, м. Київ - 11км. Будинок повністю готовий для проживання. Заїжджай та живи! Знижена ціна 130 000 доларів США. Без комісі...
59 500 $
708 $/м²
Київська
84 / 57 / 15 м²
1 этаж
38 сот
3 комнаты
вчера
Княжичі. Продам цегляний будинок 84кв.м, 3 кімнати + кухня, житловий стан, газ, електрика, опалення, заведена вода, бойлер, паркан з металопрофілю. Будинок знаходиться по центральній асфальтованій вулиці, ділянка 38,7сот, всі сусіди забудовані, поряд центр, магазини, супермаркет Фора, зупинка маршруток. Бровари-3км, Київ-10км. Ціна 59 500 доларів США. Розглядається обмін на однокімнатну квартиру в Броварах.
200 000 $
504 $/м²
11 садова, 13
єОселя
397 / 200 / 15 м²
3 этажа
12 сот
6 комнат и более
вчера
Будинок розташований в одному з найкращих передмість Києва.
Відстань від с.Княжичі до центру Києва - 20 км.
Триповерховий будинок 201року - з ремонтом, меблями та технікою.
Загальна площа будинку- 380м2.
Площа ділянки - 12 соток
Побудований з екологічно чистих матеріалів (будували для себе!).
Стіни: гіпсоблоки+базальтова плита+штукатурка. 2 поверхи + цокольний поверх з сауною, басейном і технічними приміщеннями + гараж.
Будинок розділений на 2 частини з яких - 1 це повноцінна 2-х кімнатна квартира, 2 - 1 поверх: велика вітальня з великим диваном і шикарним каміном, кухня - їдальня, на 2 поверсі - 2 просторі спальні, кабінет/гостьова і зона відпочинку!
- автоматичний полив з краплинним пол...

111 108 $
788 $/м²
Лагунової, 95
141 / 99 / 30 м²
2 этажа
2 сот
2 комнаты
2 дня назад
Knyazhychi Village — комфортне життя за містом! Мрієте про власний простір, тишу та заміський комфорт, але залишатись поруч із Києвом? Knyazhychi Village — це новий рівень життя, де затишок, безпека та сучасні зручності об’єднані в одному місці. Основні переваги комплексу: Дуплекс №3 5 дуплексів (10 окремих помешкань) з двома поверхами і продуманим плануванням. Площа дуплексу ~140–141m2, ділянка під кожен будинок 2,5 сотки. Власне подвірʼя та парковка на 2 авто. Підвальне укриття у кожному будинку для безпеки. Світло підведене: 10 кВт на один дуплекс, 20 кВт на два, септик та централізована вода, закрита територія для приватності та безпеки. Планування та зручності: 2 поверхи, продумане план...

111 111 $
788 $/м²
Лагунової, 95
141 / 99 / 30 м²
2 этажа
2 сот
2 комнаты
3 дня назад
Knyazhychi Village — комфортне життя за містом! Мрієте про власний простір, тишу та заміський комфорт, але залишатись поруч із Києвом? Knyazhychi Village — це новий рівень життя, де затишок, безпека та сучасні зручності об’єднані в одному місці. Основні переваги комплексу: Дуплекс №2 5 дуплексів (10 окремих помешкань) з двома поверхами і продуманим плануванням. Площа дуплексу ~140–141m2, ділянка під кожен будинок 2,5 сотки. Власне подвірʼя та парковка на 2 авто. Підвальне укриття у кожному будинку для безпеки. Світло підведене: 10 кВт на один дуплекс, 20 кВт на два, септик та централізована вода, закрита територія для приватності та безпеки. Планування та зручності: 2 поверхи, продумане план...
Все коттеджные городки