Самые популярные улицы города
Улицы Копылова
Топ объявлений Копылова
120 000 грн/мес
600 грн/м²
Київська, 1
ПРЕМИУМ
БЕЗ КОМИССИИ
многофункциональное помещение
200 м²
2021 год постройки
сегодня
Успішний бізнес! Дуже зручне і вдале місце для Вашого бізнесу. Працюючий ресторан, парковка, мийка - і все це біля житомирської траси. Є можливість взяти як окреме приміщення так і два поверху разом.
39 999 $
513 $/м²
Мигринівка, 108
БЕЗ КОМИССИИ
єВідновлення
78 / 50 / 15 м²
1 этаж
48 сот
4 комнаты
1950 год постройки
3 дня назад
Продам будинок в селі Копилів, під Києвом, по Житомирській трасі.
Добротний житловий, з комбінованим опаленням: газовий та твердопаливний котел, також є грубка.
Вода з криниці, заведена в хату, є працююча насосна станція.
Зручностіив хаті: туалет та душкабінка.
Гарне село з розвиненою інфраструктурою, є робота, школа, аптека, фельдшерський пункт.
Вулиця довга, бажано мати машину чи скутер.
Документи перевірено, все добре.
Без комісії.

629 000 $
1 489 $/сот
под застройку
422.54 сот
вчера
Фасадна ділянка 4.22 га на трасі Київ—Житомир (М-06)
Локація: с. Копилів, Макарівська селищна громада, Бучанський район, Київська область
Основна інформація:
Площа: 4.2254 га
Кадастровий номер: 3222783200:05:001:0027
Категорія: Землі житлової та громадської забудови
Цільове призначення: 02.01 Для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)
Відстань до Києва: 35 км
Фасад безпосередньо на трасу М-06 (Київ — Житомир)
Поруч:
Добропарк
КиївЕкспоПлаза
Котеджне містечко Северинівка
Екопарк «Ясногородка»
Переваги ділянки:
Фасад на міжнародну трасу М-06 — відмінна видимість
Асфальтований під'їзд
Зручна, правильної форми ділянка
Перспект...
12 354 863 $
976 $/м²
Заводская ул., 50
БЕЗ КОМИССИИ
многофункциональное помещение
12657 м²
2025 год постройки
сегодня
ЛОГІСТИЧНИЙ ХАБ МАЙБУТНЬОГО Клас «А»
Новий логістичний комплекс класу А в селі Копилів, на Житомирській трасі М-06. Це всього 15 хвилин від Києва. Дорога — міжнародний коридор E40, який з’єднує Київ з Європою, завжди завантажений транспортом і надзвичайно вигідний для бізнесу.
Чому акцент саме на клас А бо більшість складів у Київському регіоні зараз — це старі будівлі класу B або C. Вони нижчі, менш місткі й енергоефективні— це зовсім інший рівень.
Висота складу — 12 метрів. Це дозволяє розмістити шість рівнів палет, тоді як у старих складах максимум чотири–п’ять. Навантаження на підлогу — 7 тонн на квадратний метр, тому тут можна зберігати навіть важкі товари та обладнання. Передбачені суч...
2 185 000 $
950 $/м²
Заводская ул., 50
БЕЗ КОМИССИИ
многофункциональное помещение
2300 м²
2026 год постройки
вчера
ЛОГІСТИЧНИЙ ХАБ МАЙБУТНЬОГО Клас «А»
Продаж складського комплексу класу А у Бучанському районі Київської області (с. Копилів, вул. Заводська, 50) — 30 км від Києва.
Характеристики об'єкта:
Площа ділянки: 2 га
Загальна площа будівель: 10 043 м²
Робоча висота: 12 м
Навантаження на підлогу: 7 т/м²
Можливість регулювання температурного режиму
Стадія: монтаж зовнішніх інженерних мереж
Введення в експлуатацію: 2 кв. 2026 р.
Доступні юніти:
Юніт 101 — 4 117 м² — $3 869 980
Юніт 102 — 3 708 м² — $3 485 520
Юніт 103 — 2 217 м² — $2 083 980
Увесь комплекс — 10 043 м² — $9 439 480
Можливе часткове або повне об'єднання юнітів.
Умови оплати:
100% — $940/м²
Перший внесок 60% — $950/м²
Перший внесок...

2 100 000 $
947 $/м²
Заводская ул., 2К
БЕЗ КОМИССИИ
склад
2217 м²
2 нед. назад
#33317
Продається логістичний хаб мауйбутнього. Загальна площа территріі 2.6га. Технічні характеристики: загальна висота приміщення 16 м. рабоча -12 м.мезонін 4 м.
двері метлопластикові.
сходи -збірні металеві.
зовні стіни -сендвіч панелі 150 м з мінеральноі вати.
вікно-глухі фасадні вітражні.
вода-скважина.
опалення-тепловентилятори.
система противопожежного захисту -салінклерна.
електропостачання -заведено кабель в приміщення без розведення.
шнтернет-підведенний до приміщення оптоволокно.

10 848 540 $
940 $/м²
Заводская ул., 50
БЕЗ КОМИССИИ
многофункциональное помещение
11541 м²
3 мес. назад
Пропонується до продажу сучасний логістичний комплекс класу A, розташований у с. Копилів, всього 25 км від метро Нивки по Житомирській трасі.
Загальні характеристики комплексу:
- Площа території — 2,6 га
- Власна КТП — 1 МВт
- Клас A, нове будівництво
- Введення в експлуатацію — 2 квартал 2026 року
Складські приміщення:
- Загальна висота складу — 15,83 м
- Робоча висота — 12 м
- Навантаження на підлогу — 7 т/м²
- Підлога — топінг
- Крок колон: 12×24 м / 12×12 м (змішана схема)
- Зовнішні стіни — сендвіч-панелі 150 мм з мінеральною ватою
Докова інфраструктура:
1) 11 докових воріт:
- 8 — з вбудованими доклевелерами
- 3 — висувні, коридорного типу
Інженерія та безпека:
- Цілодобова охорона...

9 500 000 $
950 $/м²
Заводская ул., 2К
БЕЗ КОМИССИИ
склад
10000 м²
2 нед. назад
#33318
двері метлопластикові.
сходи -збірні металеві.
зовні стіни -сендвіч панелі 150 м з мінеральноі вати.
вікно-глухі фасадні вітражні.
вода-скважина.
опалення-тепловентилятори.
система противопожежного захисту -салінклерна.
шнтернет-підведенний до приміщення оптоволокно.
А також є можливість продати окремо юніти 2217 кв. м 3708 кв. м. та 4117 кв. м

12 024 150 $
950 $/м²
Победы ул., 2
склад
12657 м²
сегодня
Готовий складський комплекс Class A під Києвом | 12 657 м² | Інвест-дохід 12%
Продається сучасний логістичний комплекс HUB Logistics у стратегічній локації біля Києва.
Локація: Київська область, Бучанський район, с. Копилів
Зручний виїзд на основні транспортні артерії ідеально для логістики та бізнесу.
Основні характеристики:
Загальна площа: 12 657 м²
Склади Class A: 11 541 м²
Офісний блок: 1 115 м²
Професійний формат під орендарів та власний бізнес
Інвестиційна вигода:
Дохідність: ≈12% річних у $
Стабільний cash flow
Високий попит на склади класу A
Потенціал зростання вартості об’єкта
Унікальний формат покупки (SEP):
Вхід: 30% аванс
Розтермінування: 18 місяців
Викуп частинами (~3,9%/...
45 000 $
726 $/сот
Лесная ул., 12
БЕЗ КОМИССИИ
Відеотур
сельхозназначение, под застройку
62 сот
сегодня
Продаж земельних ділянок у с. Копилів, Макарівський район
Без комісії. 62 сотки разом
Чудовий варіант для будівництва приватного будинку, великої заміської садиби або інвестиції в землю поруч із Києвом
25 соток під житлову забудову
Орієнтовні розміри ділянки: фасад близько 40 метрів, довжина близько 64 метрів.
На ділянці:
✔ заведені світло та газ
✔ власна криниця
✔ чудовий сад
✔ добротний сарай, який за бажанням можна залишити та використовувати надалі
15 соток під ведення селянського господарства
Орієнтовні розміри: 40 на 40 метрів.
та
22 сотки через дорогу також під ведення селянського господарства
Орієнтовні розміри: 25 на 85 метрів.
Ділянки рівної прямокутної форми, що зручно для б...
35 000 $
1 400 $/сот
Лесная ул., 12
БЕЗ КОМИССИИ
Відеотур
под застройку
25 сот
сегодня
Продаж земельних ділянок у с. Копилів, Макарівський район
Без комісії
25 соток під житлову забудову
На ділянці:
✔ заведені світло та газ
✔ власна криниця
✔ чудовий сад
Також можна купити ділянки поряд:
15 соток під ведення селянського господарства
Орієнтовні розміри: 40 на 40 метрів.
та
Орієнтовні розміри: 25 на 85 метрів.
Ділянки рівної прямокутної форми...
4 000 $
267 $/сот
Лесная ул.
БЕЗ КОМИССИИ
Відеотур
сельхозназначение
15 сот
сегодня
Продаж земельної ділянки у с. Копилів, Макарівський район
✔️ 15 соток під ведення особистого селянського господарства — чудовий варіант для тих, хто давно шукає землю для саду, теплиць, городу, невеликого господарства або просто хоче мати власний великий простір поруч із будинком.
Ділянка пуста, без будов
Орієнтовні розміри ділянки — 40 на 40 метрів.
Рівна прямокутна форма — дуже зручна для планування та використання землі без втрати площі.
✔️ Родючий чорнозем
✔️ Тиха зелена місцевість
✔️ Спокійна вулиця та хороші сусіди
✔️ Ідеально для саду, теплиць, господарства або зони відпочинку
Локація дуже комфортна для життя:
✔️ лише 50 км до Києва
✔️ 12 хвилин автомобілем до Добропарку
✔️ зручн...
5 000 $
227 $/сот
Лесная ул.
БЕЗ КОМИССИИ
Відеотур
сельхозназначение
22 сот
сегодня
Продаж земельної ділянки у с. Копилів, Макарівський район
✔️ 22 сотки під ведення особистого селянського господарства — чудовий варіант для тих, хто давно шукає землю для саду, теплиць, городу, невеликого господарства або просто хоче мати власний великий простір поруч із будинком.
Орієнтовні розміри ділянки — 25×85 метрів.
✔️ Родючий чорнозем
✔️ Тиха зелена місцевість
✔️ Спокійна вулиця та хороші сусіди
Локація дуже комфортна для життя:
✔️ лише 50 км до Києва
✔️ 12 хвилин автомобілем до Добропарку
✔️ зручний виїзд на Житомирську трасу...
10 810 000 $
940 $/м²
Заводская ул., 50
БЕЗ КОМИССИИ
многофункциональное помещение
11500 м²
2026 год постройки
сегодня
Київська обл., с. Копилів, вул. Заводська, 50
Житомирська траса
Продаж нового логістичного комплексу класу A.
Площа складу - 11500 кв м
Площа території - 2,6 га, власність
Власна КТП - 1 МВт
Введення в експлуатацію - 2 квартал 2026 року
Загальна висота складу - 15,83 м
Робоча висота - 12 м
Навантаження на підлогу - 7 т/кв м
Підлога - топінг
Крок колон - змішано - 12×24 м та 12×12 м
Зовнішні стіни - сендвіч-панелі 150 мм з мінеральною ватою
Докові воріта - 11 шт.:
- з вбудованими доклевелерами - 8 шт.
- висувні коридорного типу - 3 шт.
Цілодобова охорона, надійне укриття, незалежне енергопостачання, обслуговування інженерних мереж, прибирання та благоустрій території, п...
9 439 480 $
818 $/м²
Заводская ул., 50
БЕЗ КОМИССИИ
многофункциональное помещение
11541 м²
сегодня
Пропонується на продаж логістичний хаб класу А в с.Копилов, 25 кв від метро Нивки по Житомирській трасі.
Територія комплексу 2,6 ГА.
Робоча висота складів 12м, навантаження на підлогу 7тм2
Загальна висота складу 15,83мп
Робоча висота складу 12 м
Підлога-топінг
Стіни колони 12*24м, 12*12( змішані)
Зовні стіни-сендвіч панелі 150 мм з мінеральної вати
Докові ворота 11 шт: 8 будовані доклевери та 3 висувні коридорного типу.
Цілодобова охорона, надійне укриття,Прибирання та благоустрій територїї, обслуговування мереж,незалежне енергопостачання, інтернет,паркінг,
Безкоштовний сервіс для персоналу та водіїв вантажівок ( два побутові блоки,які обладнані) душовими кабінами,туалетами, переодягальнями,...

250 000 $
250 $/сот
сельхозназначение
1000 сот
сегодня
Продаж земельної ділянки 10 га — с. Копилів, Макарівський район, Київська область.
Поруч Добропарк! КиївЕкспоПлаза! Сімейний екопарк Ясногородка!
КМ Северинівка.
Кадастровий номер: 3222783200:05:014:0064
Площа: 10 га
Цільове призначення: ОСГ (особисте селянське господарство)
Відстань до Києва: 35 км
До Житомирської траси (М-06): 2 км.
Переваги:
Рівна, правильної форми ділянка!
Зручний заїзд!
Поруч розвинена інфраструктура та туристичні локації!
Чисте повітря, мальовничі краєвиди!
Можливості:
Зміна цільового призначення!
Будівництво котеджів, резиденцій або еко-комплексу!
Ідеально під агротуризм, фермерство, інвестиційні проєкти!
Вартість пропозиції 350 000$
Дмитро [телефон скрыт]

650 000 $
1 540 $/сот
под застройку
422 сот
сегодня
Фасадна ділянка 4.22 га на трасі Київ—Житомир (М-06)
Копилів, Макарівський р-н, Київська обл.
Поруч: Добропарк, КиївЕкспоПлаза, КМ Северинівка, Екопарк Ясногородка!
Площа: 4.2254 га
Кадастровий номер: 3222783200:05:001:0027
Цільове призначення: для будівництва та обслуговування житлового будинку.
Переваги:
Фасад на трасу М-06
Асфальтований заїзд, зручна форма
35 км від Києва
Перспективна комерційна локація!!!
Можливе втілення будь яких бізнес планів,будівництво:
АЗС / електрозарядної станції
Готельно-ресторанного комплексу
Котеджного містечка
Готельно- ресторанного комплексу.
Вартість пропозиції 650 000$
Дмитро [телефон скрыт]

12 700 000 $
1 000 $/м²
Заводская ул., 50
многофункциональное помещение
12700 м²
вчера
З урахуванням поточної динаміки ринку логістичної нерухомості пропонуємо розглянути новий логістичний хаб під Києвом у форматі Strategic Equity Program (SEP) — моделі, яка поєднує оренду з поступовим викупом стратегічного активу.
Це дозволяє клієнту трансформувати частину операційних витрат (OpEx) у власний актив (Equity), зберігаючи контроль над cash flow та поступово капіталізуючи об’єкт.
Параметри об’єкта
Складські приміщення класу A — 11 541,61 м²
Офісний блок — 1 115,37 м²
Загальна площа — 12 657 м²
Київська обл., Бучанський р-н, с. Копилів, вул. Заводська,50
Формат Strategic Equity Program (SEP)
Вхід: 30% авансовий платіж, що фіксує вартість об’єкта та забезпечує ексклюзивне право кор...

21 000 $
108 $/сот
БЕЗ КОМИССИИ
сельхозназначение
195 сот
вчера
Продається чудовий участок для ведення садівництва але можна перевести під за будівлю у Копилівській сільраді Київської області Макарівського району . Ділянка складає 1,951 га. Всі комунікації поряд.
На фото локація
Інформація про земельну ділянку
Кадастровий номер:
3222783200:03:002:0029
Форма власності: Приватна власність
Категорія земель: Землі сільськогосподарського
призначення
Код цільового призначення: 01.05
Вид цільового призначення: 01.05
Для індивідуального садівництва
Вид використання земельної ділянки : ведення садівництва
Площа: 1.951 га
Адреса: Київська область,
Макарівський район, Копилівська сільська рада
Все улицы