Топ объявлений Любовичи

19 999 $
1 176 $/м²
ДЧ Вишеньки
17 / 6 / 4 м²
1 этаж
5 сот
1 комната
2 дня назад
Дача з будинком і ділянкою — Калинки, біля лісу та траси
Опис
Пропонуємо ексклюзив від Cherry Estate — дача/садовий будинок із земельною ділянкою у Калинках.
Будинок: 17 м², сухий, з залитою стяжкою
Ділянка: огороджена оцинкованою сіткою, розрівняна, посаджені молоді дерева
Комунікації: проведена електрика, вода в кооперативі
Господарське приміщення: 2×4 м
Безпека: кооператив зачиняється на ключ, два виходи — на центральну вулицю та до лісу
Локація: до траси та зупинки 100–150 м
Це ідеальне місце для відпочинку, садівництва чи заміського життя. Дзвоніть — покажемо сьогодні.
Все районы