Топ объявлений Новоселок

3 000 $/мес
Лугова, 87
240 / 100 / 60 м²
2 этажа
100 сот
6 комнат и более
сегодня
БЕЗ КОМІСІЇ для орендаря Оренда маєтку на березі Десни: Повний релакс та сервіс (Новосілки, вул. Лугова 87 , Вишгородський р-н)
Пропоную в оренду розкішний будинок у Новосілках, де природа зустрічається з комфортом класу люкс.
Ваша особиста енергонезалежність: будинок повністю Автономний!
Завдяки встановленим сонячним батареям та сучасній системі накопичення енергії, ви залишаєтесь із світлом, теплом та інтернетом за будь-яких умов. Живіть у власному ритмі, не залежачи від зовнішніх обставин».
Маєток вражає своєю продуманістю та естетикою
Вітальня та кухня: Елегантна класика з розкішними кесонними стелями, мармуровими стільницями та італійським вайбом.
Спальні: Затишні кімнати з мансардн...

48 000 $
1 143 $/м²
Молодежная ул., 3-А
1 комната
42 / 17 / 10 м²
этаж 4 из 9
2021 год постройки
сегодня
Видова квартира.
Світла і тепла квартира на 5му поверсі 7 поверхового булинку, ремонт від забудовника
Будинок розташована у сучасному житловому комплексі з розвиненою інфраструктурою та зручним транспортним сполученням - 5 км. від м. Теремки, з зручним виїздом на трасу "Одеса-Київ", а також з іншої сторони виїзд на Велику Окружну/ВДНГ. Біля комплексу є яблуневий сад, приватний сектор.Паркінг який можливо використовувати, як укриття.

37 000 $
992 $/м²
Лесная ул., 3
1 комната
37.3 / 16 / 7 м²
этаж 17 из 25
2022 год постройки
сегодня
БЕЗ комісії БЕЗ додаткових витрат
ТЕПЛА СВІТЛА ЗАТИШНА Є ГЕНЕРАТОР
єОселя єВідновлення Сертифікат УБД Постанова ДМЖ Ваучер
Квартира 37.3м2 в новому ЖК ВудЛайн.
* Поверх 17/25.
В квартирі:
* Цементна лазерна стяжка підлоги.
* Сучасні віконні системи з енергозберігаючим склопакетом.
* Висота стель 2, 6 м.
* Лоджія засклена та утеплена.
* Протипожежні вхідні двері.
* Електрика розведена за основними точками.
* Сталеві радіатори опалення.
* Лічильники води, тепла та електрики.
* Інтернет - оптоволокно.
* Вид із вікон на Схід, у двір, на ліс та на Київ.
!! Є можливість ПЕРЕПЛАНУВАТИ
ВІДЕООГЛЯД надішлю на запит.
БУДИНОК 2022р:
* Фасад утеплений зовні.
* Протипожежна система.
* Інтернет (оптов...

38 000 $
1 022 $/м²
Лесная ул., 3
1 комната
37.2 / 15.8 / 6.8 м²
этаж 20 из 25
2022 год постройки
сегодня
БЕЗ комісії ! БЕЗ додаткових витрат!
ТЕПЛА! СВІТЛА! ЗАТИШНА!
єОселя єВідновлення Сертифікат УБД Постанова ДМЖ
Квартира 37м2 в новому ЖК ВудЛайн.
* Поверх 20.
В квартирі:
* Цементна лазерна стяжка підлоги.
* Сучасні віконні системи з енергозберігаючим склопакетом.
* Висота стель 2, 6 м.
* Лоджія засклена та утеплена.
* Протипожежні вхідні двері.
* Електрика розведена за основними точками.
* Сталеві радіатори опалення.
* Лічильники води, тепла та електрики.
* Інтернет - оптоволокно.
* Вид із вікон на Схід, у двір, на ліс та на Київ.
!! Є можливість ПЕРЕПЛАНУВАТИ
ВІДЕООГЛЯД надішлю на запит.
БУДИНОК 2022р:
* Фасад утеплений зовні.
* Протипожежна система.
* Інтернет (оптоволокно)
* Опалення...

20 000 грн/мес
Пригородная ул., 22-Б
ПРЕМИУМ
ЖК Одесский бульвар
1 комната
35 / 16 / 12 м²
этаж 11 из 25
2024 год постройки
5 дней назад
#9786365
ПЕРША ЗДАЧА КВАРТИРИ!
До вашої уваги пропонується 1 кімнатна квартира на оренду за адресою: Новосілки, вул, Приміська, 22-б в ЖК Одеський бульвар розташована на 11 поверсі 25-поверхового будинку.
Будинок енергонезалежний, встановлені інверторні акумулятори.
Квартира з гарним ремонтом, обладнана всією необхідною технікою.
Дуже світла та простора, гарна шумоізоляція.
Чудова інфраструктура.
У пішій доступності велика кількість магазинів, ресторани, школи, дитячі садки, поліклініка, стоматологічний кабінет.
Тихий та затишний двір, зони для відпочинку та паркування. Зручна транспортна розв'язка, до метро Теремки 15 хвилин.
Агенство нерухомості "Квартали"
Працюючи з нами, ви отримуєте...

320 000 €
1 085 €/м²
Теремская ул.
БЕЗ КОМИССИИ
295 / 120 / 40 м²
2 этажа
10 сот
4 комнаты
2002 год постройки
вчера
Продаж добротного цегляного будинку з ремонтом в Новосілках.
Будинок для великої родини - заходь і живи!
Площа будинку 295м2. Поруч гостьовий будинок - 117м2.
Площа ділянки - 10 соток.
Основний будинок двоповерховий + цокольний поверх (технічна кімната, пральна кімната і вихід в гараж).
Будинок з ремонтом, меблями і побутовою технікою.
В будинку 3 спальні кімнати, кабінет, велика кухня, вітальня, 2 санвузли на 2 поверсі і 1 на першому.
Будинок побудований з цегли, утеплений пінопластом + короєд.
Цоколь - бетонні блоки.
Перекриття залізобетонні плити.
Дах - металочерепицця (внутрішнє утеплення подвійне).
Висота стелі - 3,30м.
Підлога - дерев'яний паркет.
Кондиціонери - Mitsubishi.
Гостьо...

62 000 $
1 490 $/м²
Лесная ул., 3
1 комната
41.6 / 15 / 9.7 м²
этаж 22 из 25
2021 год постройки
4 дня назад
єОселя ВПО єВідновлення УБД Постанова ДМЖ Сертифікат
Продаж квартира 42м2 в новому ЖК Вудлайн.
Київська обл, с. Новосілки, Лісова вул., будинок 3.
* Поверх 22
В квартирі виконаний ЄВРОРЕМОНТ із якісних матеріалів
* Лоджія 4м засклена та утеплена.
* Гардероб.
* Підлога - ламінат, плитка.
* Двері прихованого монтажу.
* Тепла підлога - електрична регульована.
* Встановлений кондиціонер - інверторний.
* Стеля натяжна.
Укомплектована меблями та технікою для комфортного проживання.
* Вбудована кухня, встановлені варильна поверхня, духова шафа, холодильник, витяжка.
* Двоспальне ліжко, розкладний диван, круглий обідній стіл, письмовий стіл.
* Санвузол суміщений - інсталяція, душ, бойлер.
* Проти...

900 000 $
2 571 $/м²
інститутська, 9
БЕЗ КОМИССИИ
350 / 220 / 30 м²
2 этажа
35 сот
5 комнат
2020 год постройки
4 дня назад
Продаю будинок 350 кв.м, Теремки, Феофанія, Новосілки.
Ділянка 35 соток з виходом у ліс. На ділянці розташований основний будинок, гараж, літня кухня з зоною відпочинку.
У будинку на 1-му поверсі розташовані простора вітальня, кухня-їдальня з зоною відпочинку, кабінет, санвузол, котельня.
На 2-му поверсі 4 спальні та ванна кімната.
Будинок побудований як термос, влітку не жарко, взимку не холодно. Електрика і газовий котел, камін.
Асфальтована дорога, хороші сусіди.
Поруч невеликі магазини, 5 хвилин їзди до Теремків.

18 000 грн/мес
Пригородная ул., 24
1 комната
50 / 15 / 20 м²
этаж 21 из 24
2020 год постройки
вчера
Оренда сучасної квартири в ЖК “Одеський бульвар”
Пропонується в оренду світла та простора квартира площею 50 м² на 21 поверсі з гарним видом на місто
Функціональне планування:
— простора кухня-вітальня з обідньою зоною
Будинок та локація:
— новий житловий комплекс, в будинку встановлений генератор
— зручна транспортна розв’язка
— поряд магазини, кафе, все необхідне для життя
#3192

16 000 грн/мес
Пригородная ул., 26
1 комната
40 / 16 / 12 м²
этаж 16 из 25
2018 год постройки
4 дня назад
Оренда Здам Квартиру 40м в новому сучасному ЖК Одеський бульвар
Поверх 16
* Вбудована кухня, варильна поверхня, холодильник, витяжка, стіл, стільці.
* Санвузол суміщений - ванна , бойлер, пральна машина.
* двоспальне ліжко шафа.
* Лоджія засклена та утеплена.
* Протипожежні, броньовані вхідні двері.
* Лічильники на воду, тепло та електрику.
ВІДЕООГЛЯД надішлю на запит.
БУДИНОК:
* Фасад утеплений зовні.
* Протипожежна система.
* Інтернет (оптоволокно)
* Опалення централізоване.
* Ліфти, домофон, консьєрж-сервіс.
* У пішій доступності НОВИЙ ЕПІЦЕНТР, Нова пошта, Спорт Лайф школа, аптеки, магазини, супермаркети, кафе, банк, Лі...

36 600 $
915 $/м²
Садовая ул., 3
1 комната
40 / 14 / 15 м²
этаж 12 из 18
2026 год постройки
сегодня
Без %
Продається 1 кімнатна квартира в ЖК "Нові Теремки", вул. Садова 3, Новосілки.
Будинок 13, здача 4 квартал 2026 року
Квартира розташована на 12 поверсі 18 поверхового будинку
Площа квартири- 40,63 м2
Площа кухні-15,07 м2
Висота стелі-2,7 м
До складу житлового комплексу входить 25 будинків і різні об’єкти інфраструктури.
Будинки з червоної цегли утепленні пінопластом
Технологія будівництва - монолітно-каркасна
Автономне опалення, швидкісні ліфти.
Свій ЖЕК
Відеонагляд
Це квартири комфорт-класу
Житловий комплекс має оптимальне транспортне сполучення.
Комплекс знаходиться в 2,5 кілометрах від Кільцевої дороги і траси Київ — Одеса.
«Нові Теремки» мають зручну транспортну розв’язку, н...

18 000 грн/мес
Озёрная ул., 27-А
1 комната
41 / 12 / 16 м²
этаж 12 из 20
2025 год постройки
сегодня
Оренда квартири в ЖК «На Озерній», с. Новосілки
Сучасна квартира для комфортного життя поруч із Києвом. Підійде для однієї людини або пари, які цінують новий будинок, функціональне планування та хорошу комплектацію квартири.
Основне:
• Загальна площа — 41 м²
• Кухня — 16 м²
• Житлова площа — 12 м²
• Поверх — 12 із 20
• Будинок — монолітно-каркасний
• Рік будівництва — 2025
Про квартиру:
• Перша здача
• Роздільне планування
• Квартира повністю готова до заселення
• Можливе проживання з тваринами
• Тепла підлога в санвузлі, коридорі та робочій зоні кухні
• Велика кількість місць для зберігання речей
• Облаштована робоча зона
• Встановлена вся необхідна техніка: інверторний кондиціонер, прал...

51 000 $
1 094 $/м²
Пригородная ул., 22-Б
1 комната
46.6 / 15.4 / 10.1 м²
этаж 25 из 25
2024 год постройки
сегодня
🤝Без комісії для покупця, за запитом надішлю детальний відеоогляд
Локація: с. Новосілки, вул. Приміська 22-Б, ЖК Одеський Бульвар
Характеристики квартири:
• Площа: 46,6 м²
• Кількість кімнат: 1
• Поверх: 25 / 25
• Тип будинку: монолітно-каркасний
• Опалення: автономне (котельня в будинку)
🛋 Стан та ремонт: без ремонту
🏢 Інфраструктура та локація:
• Транспорт: метро Теремки в 23 хвилинах пішки, або до 10 хв громадським транспортом;
• Магазини, супермаркети: Фора та багато інших магазинчиків, в 7 хвилинах пішки Епіцентр, ЕпіЛЕНД, Львівські круасани, Intersport Outlet, Sinsay та багато інших;
• Парковка/паркінг: відкрите паркування + будується наземний багаторівневий паркінг.
💰 Ціна: 51 00...

112 000 $
1 573 $/м²
Пригородная ул., 22-Б
2 комнаты
71.2 / 28.5 / 16.85 м²
этаж 20 из 25
2024 год постройки
сегодня
Без комісії для покупця, за запитом надішлю детальний відеоогляд
Локація: с. Новосілки, вулиця Приміська 22-Б , ЖК «Одеський бульвар».
У будинку завершується встановлення резервного генератора.
Під час відключень електроенергії буде забезпечена робота ліфтів, водопостачання та опалення.
Комфорт 20 поверху — навіть у складних умовах.
Характеристики квартири:
• Площа: загальна 71.2 м² + житлова 28, м² )
• Кількість кімнат: 2
• 20 поверх із 25;
• Тип будинку: монолітно-каркасний;
• Опалення: централізоване
Стан та ремонт:
• Ремонт виконано на початку 2025 року;
• Мебльована;
• Окрема гардеробна;
• Підігрів підлоги в коридорі та на кухні ;
• Роздільний санвузел ;
• Стіни та стеля шумоізольо...
17 000 грн/мес
Пригородная ул., 26
ПРЕМИУМ
ЖК Одесский бульвар
2 комнаты
46 / 18 / 15 м²
этаж 7 из 25
сегодня
ЖК Одесский бульвар улица Пригородняя26.
2 минуты на маршрутке до м. Теремки или 15 минут пешком
Отличная светлая 2комн.квартира 46 м2 с евроремонтом. Отдельная спальня (дубовая), гостинная и кухня.
Вся необходимая мебель и техника в наличии ( бойлер, стиралка, холодильник, плита, вытяжка, посудомойка, кондиционер, посуда ). Интернет.
Рядом Фора, Новая почта и другие магазины.
2 мин остановка транспорта, маршрутки к метро Дружбы Народов, Васильковская, Олимпийская, Палац Спорта, Вокзальная.
Для одного или пары, без детей и животных.
Коммунальные услуги по квитанциям.
Залог.Комиссия 50%

45 537 $
1 231 $/м²
Садовая ул., (Будинок 1)
1 комната
37 / 15 / 12 м²
этаж 6 из 7
вчера
1 к квартира ЖК Smart City Газ метро Теремки Новосілки
ЖК Smart City від Sensar – чесна ціна реальної якості.
Найближче передмістя Києва, с Новосілки, вул. Садова 32.
У пішій доступності метро Теремки, маршруткою - до 15 хвилин.
1к квартира
поверх 6\7
загальна площа 36.43м2(кв 61)
Без комісії для покупця!
Ціна базова 45 537 у.о
Можливий продаж за сертифікатами, Єоселя .
Можливе розтермінування.
Індивідуальне газове опалення (ВЛАСНИЙ ГАЗОВИЙ КОТЕЛ).
Заплановані терміни – 3 квартал 2026 року (кінець літа).
Квартири здаються з штукатуркою, енергозберігаючими
якісними вікнами , або можна відразу замовити ремонт
та комплектацію під ключ.
Комплекс знаходиться у зеленому районі, заповненому зд...

47 999 $
1 043 $/м²
Пригородная ул., 26
1 комната
46 / 16 / 11 м²
этаж 14 из 25
2018 год постройки
сегодня
Продаж чудової 1-кімнатної квартири в новому ЖК "Одеський бульвар", розташований на кордоні з Києвом! Адреси вулиця Приміська 26. Будинок з газоблоку, утеплений, консьєрж. Площа: 46/16/11. Поверховість: 14/25. Дуже хороше планування, можна самостійно приймати рішення якого розміру буде кухня та кімната. Встановлено радіатори. Вікна виходять надвір. Відмінна інфраструктура: у будинку Фора, пошта, кафе, салони, магазини. У дворі дитячий садок (добудовується), заправка, Епіцентр, АТБ, Спортлайф, Мегамаркет і т.д. Біля будинку Голосіївський ліс. У 500 метрах зупинка громадського транспорту, та головне до метро Теремки 17 хвилин пішки! Встановлено генератор.
ID: 93874
15 000 грн/мес
Пригородная ул., (2 черга (будинок 3))
1 комната
42 / 32 / 10 м²
этаж 13 из 25
2021 год постройки
сегодня
Здається стильна та простора 1-кімнатна квартира в ЖК «Одеський Бульвар 2»
Голосіївський район, Одеське шосе, 18
Квартира площею 42 м² з сучасним євроремонтом, світла та дуже тепла. Ідеальний варіант для комфортного проживання.
— шафа у коридорі
— вся необхідна побутова техніка та меблі
ЖК теплий та комфортний для проживання.
Локація:
— метро «Теремки» — близько 20 хвилин пішки
— поруч магазини, супермаркети, кафе та громадський транспорт
Квартира готова до заселення

45 000 $
1 154 $/м²
Пригородная ул., 24
1 комната
39 / 15 / 15 м²
этаж 16 из 25
2020 год постройки
сегодня
Продається чудова 1-кімнатна квартира в новому ЖК «Одеський бульвар», розташованому на межі з Києвом! Адреса: вулиця Приміська, 24. Будинок із газобетону, утеплений, консьєрж. Площа: 39/17/12. Поверховість: 16/25. Дуже гарне планування, можна самостійно вирішувати, якого розміру буде кухня та кімната. Встановлені радіатори. Вікна на схід, у двір. Відмінна інфраструктура: у будинку Фора, пошта, кафе, салони, магазини. У дворі дитячий садок (добудовується), заправка, Епіцентр, АТБ, Спортлайф, МЕГАМАРКЕТ тощо. Біля будинку Голосіївський ліс. За 500 метрів зупинка громадського транспорту, і головне — до метро «Теремки» 17 хвилин пішки!
ID: 93970
44 000 $
911 $/м²
Александровская ул., (Будинок 10)
1 комната
48.31 / 26.77 / 13.53 м²
этаж 7 из 16
сегодня
Продається простора 1-кімнатна квартира в новому житловому комплексі "Нові Теремки", вул. Олександрівська, с. Новосілки.
Забудовник завершує будівельні роботи та готується до подачі документів на отримання сертифіката про прийняття об’єкта в експлуатацію.
Переваги локації:
Розвинена інфраструктура, зручна транспортна розв’язка.
У пішій доступності: ліс, озеро, супермаркети Novus, Фора. Поруч дитячі майданчики, садочки, школи. До найближчої станції Метро Теремки - 2,5 км.
Про будинок:
Цегляний, утеплений, власна газова котельня.
Тепла й енергоефективна квартира.
Поверх: 7/16 поверхового будинку.
Площа: 48,30 кв. м.
Планування: передпокій – 3,86 кв.м., кухня – 13,53 кв.м., кімната – 26,77 к...
Все районы