Топ объявлений Нового Корогода
9 500 $
792 $/сот
молодіжна
БЕЗ КОМИССИИ
под застройку
12 сот
вчера
Продається земельна ділянка площею 12 соток із цільовим призначенням під житлову забудову. Ділянка розташована в селі Новий Корогод, у спокійному та затишному місці, поруч уже є забудовані сусідні ділянки.
У селі наявна базова інфраструктура: школа, дитячий садок, магазини. Поруч розташовані ліс та озеро, що створює комфортні умови для проживання та відпочинку.
Ділянка знаходиться приблизно за 60 км від Києва. Зручне транспортне сполучення: курсують маршрутні таксі до Києва та Бородянки. У Бородянці є супермаркети, ринки, будівельні магазини, а також залізничний вокзал із регулярним курсуванням електропоїздів до міста Києва. Передбачено декілька зручних маршрутів виїзду до столиці — три ос...

55 000 $
789 $/м²
Заводська вул., 48
69.7 / 37.4 / 8.3 м²
1 этаж
13 сот
4 комнаты
вчера
Комфортний будинок у центрі села Новий Корогод!
Пропонується до продажу затишний та теплий цегляний будинок площею 69,7 м², розташований у самому центрі села Новий Корогод на центральній асфальтованій вулиці — Заводська, 48.
Будинок перебуває у відмінному житловому стані: має три окремі спальні та світлу гостьову кімнату. Головна перевага — повна автономність та комфорт: у будинку є газ, централізоване водопостачання, санвузол із септиком.
Опалення комбіноване — сучасний газовий котел доповнює справжня піч, яка створює неповторний затишок і надійно обігріває оселю взимку. Майже всі меблі та техніка (пральна машина, бойлер, плита) залишаються новим господарям за домовленістю.
Ділянка пло...

30 000 $
360 $/м²
Парковая ул. (Ленина), 11
БЕЗ КОМИССИИ
83.3 / 47.8 / 35 м²
1 этаж
11 сот
4 комнаты
2 мес. назад
Продаж одноповерхового будинку в селі Новий Корогод
Площа 83,3 м2
Будинок цегляний
Індивідуальне газове опалення
Ділянка 11 соток
Суміжний санвузол та кухня в будинку (потребує ремонту)
4 повноцінні кімнати
Сарай, погріб, дровник, гараж - все на території
Територія огороджена
Поруч є магазин, школа, зупинка автотранспорту
Перегляди 24/7
Телефонуйте прямо зараз! [телефон скрыт]
Все районы