Самые популярные коттеджные городки города
Коттеджные городки Осещины
Топ объявлений Осещины
264 000 $
1 970 $/м²
Зоряна
134 / 85 / 12 м²
1 этаж
7 сот
3 комнаты
2025 год постройки
2 нед. назад
Автономний будинок із сонячною станцією - 134 м2, у сучасному котеджному містечку, яке розташоване на березі річки Десна. Освітлення всього масиву та охорона теріторії, три дитячі майданчики, озеро з пляжем загального користування. Поруч ліс, вивіз сміття, прибирання та чищення доріг. Три продуктових магазини.
ПЛАНУВАННЯ: Одноповерховий будинок - 134 м2;
- Велика вітальня з кухнею - 46 м2;
- Вихід з вітальні на терасу - 15 м2;
- 3 спальні;
- 2 санвузли;
- Передпокій;
- Котельня.
Будинок дуже комфортний та ергономічний за плануванням. Просторі, світлі приміщення.
ГОТІВНІСТЬ: Готовність будинка - 100%;
- Фундамент монолітно-стрічковий + плити перекриття;
- Стіни (коробка будинка) з газоблоку...

145 000 $
1 172 $/м²
Трояндова
123.7 / 73.7 / 12.8 м²
1 этаж
7 сот
5 комнат
2019 год постройки
сегодня
Якщо ви з тих, хто готується до зими ще з літа — це будинок, де все вже продумано: альтернативні методи опалення, дизельний генератор, діючий дров’яний камін. І вам не потрібно їхати далеко від цивілізації: 15 хвилин від Оболоні — і ви вже вдома, вечеряєте на вулиці, граєтесь із дітьми у дворі або плаваєте на сапах у променях вечірнього сонця на річці Десна.
Будинок розташований у закритому котеджному містечку Міжріччя Family & Friends: охорона, локальні магазинчики, дитячі та спортивні майданчики, 7 озер, парк і прямий вихід на Десну — можна гуляти, купатись, кататись на сапах або рибалити буквально поруч із домом. По дорозі — Sobi Club та Яхта. Ви живете всього за 7 км від Вишгорода: садо...
264 999 $
1 577 $/м²
Медова, 28
БЕЗ КОМИССИИ
КГ Межречье
168 / 108 / 18 м²
1 этаж
7 сот
5 комнат
2019 год постройки
сегодня
БЕЗ КОМІСІЇ продаж Будиноку, будували для себе у 2019 році, не на продаж — з увагою до деталей, якості матеріалів та комфорту для щоденного життя. Продається повністю мебльованим, у форматі «заїжджай і живи».
Перший поверх:
Велика кухня-студія з обідньою та вітальною зонами
вихід на простору терасу 40 м²;
встановлено фільтр для води та диспоузер (подрібнювач харчових відходів)
посудомийка, мікрохвильовка, холодильник та газово-електрична плита.
Окрема кімната — кабінет, гостьова або спальня.
Санвузол.
Котельня / технічне приміщення.
Другий поверх:
Три окремі кімнати
Гардеробна кімната
Великий санвузол з теплою підлогою
Інженерія та комфорт:
2 потужні кондиціонера;
Телевізори
Пральна машин...

110 000 $
683 $/м²
КМ Міжріччя
161 / 120 / 35 м²
2 этажа
7 сот
3 комнаты
3 дня назад
Продаж сучасного будинку в котеджному містечку
КМ Міжріччя
Пропонується до продажу просторий сучасний будинок розміром 9,5 × 11 м у закритому котеджному містечку біля Київ, у мальовничому місці поблизу села Осещина.
До річки Десна — всього 600 метрів.
Будинок побудований із якісних матеріалів і продуманим плануванням, що дозволяє легко адаптувати простір під власні потреби.
Планування будинку:
Перший поверх:
-просторий передпокій;
-велика вітальня з каміном;
-окрема зона кухні (за бажанням можна відокремити скляною перегородкою);
-гостьовий санвузол;
-технічна кімната;
-спальня з власним санвузлом;
-вихід на терасу — ідеальне місце для зимового саду або затишної лаунж-зони;
Другий пов...
114 999 $
710 $/м²
Розмаринова, 86
БЕЗ КОМИССИИ
КГ Межречье
162 / 110 / 10 м²
2 этажа
7 сот
5 комнат
2024 год постройки
сегодня
БЕЗ КОМІСІЇ продаж Будиноку розміром 9,5х11.м. в КМ Міжріччя
На першому поверсі просторий передпокій, велика вітальня з каміном та окремою зоною для кухні, яку в разі потреби можна відгородити скляною перегородкою, гостьовий санвузол, технічна кімната для обладнання та спальня з окремим санвузлом.
З вітальні є вихід на невелику терасу де може бути зимовий сад або просто затишний куточок. На другому поверсі в кожній спальні передбачені окремі санвузли, в одній із спалень (35 кв.м.)на другому поверсі буде камін, загалом їх два. В будинку три спальні але за потреби можна зробити чотири, наразі на другому поверсі немає несучих стін тому планування приміщень може бути будь яким.
Фундамент монол...
1 900 000 $
3 455 $/м²
горіхова
БЕЗ КОМИССИИ
550 / 340 / 50 м²
2 этажа
25 сот
6 комнат и более
2020 год постройки
сегодня
Продаж сучасного будинку з басейном та озером, 10 км від Києва, Осещина
Пропонується унікальний приватний маєток у стилі хай-тек у котеджному містечку Міжріччя, всього за 10 км від Києва. Ідеальний вибір для тих, хто цінує простір, приватність, технології та преміальний рівень життя поруч із природою.
Будинок побудований у 2020 році з цегли, загальною площею 550 м² на ділянці 25 соток. Продумане планування, дизайнерський ремонт та італійські меблі створюють атмосферу сучасної розкоші та комфорту.
Основний будинок:
• простора кухня-їдальня
• вітальня з каміном і панорамними вікнами
• 3 спальні
• 3 санвузли
• 3 гардеробні
• кабінет
• пральня, комора
• гараж на 2 авт...

165 000 $
1 375 $/м²
Волошкова, 32
120 / 73 / 27 м²
2 этажа
6 сот
4 комнаты
2024 год постройки
сегодня
НОВИЙ будинок у котеджному містечку «Міжріччя»
Вишгородський район, Київська область
Пропонується до продажу новозбудований двоповерховий будинок 2024 року, площею 116 м² + 2 балкони і тераса, на ділянці 6 соток.
Основні переваги:
• Сучасне планування, зручне розташування тераси та балконів
• Будинок утеплений, з вікнами та дверима Rehau
• Комунікації заведені в будинок (септик, свердловина)
• Встановлений металевий навіс для авто
• Автоматичні ворота, озеленення, автополив, облаштована територія
• Альтанка — ідеальне місце для відпочинку вже сьогодні!
Стан — під чистовий ремонт!
Є можливість реалізувати власний дизайнерський проєкт без обмежень.
Котеджне містечко з розвиненою інф...

477 000 $
1 310 $/м²
Садовая
БЕЗ КОМИССИИ
єОселя
364 / 200 / 30 м²
2 этажа
22 сот
4 комнаты
сегодня
Пропонується будинок із власним пляжем на березі обводного каналу Дніпра у неймовірно мальовничому місці в елітній частині селища Осещина у районі Вишгороду.
Прекрасне найчистіше місце для відпочинку та проживання. Будинок укомплектований всіма меблями та технікою, 4 санвузли, з вікон вид на річку Днепр.
Будинок у класичному стилі.
Ділянка-22 сотки
Перший поверх- Велика кухня-вітальня, гостьова кімната , гардеробна , баня, кімната відпочинку, санвузол, більярд.
Другий поверх- гостьова кімната з каміном, кабінет, гостьова кімната, хозяйська кімната з заскленою верандою, велика дитяча кімната.
Є вся необхідна Мебель та техніка для комфортного проживання.
Загальна площа будинку 364 метри....

190 000 $
1 532 $/м²
Волошкова, 13
Відеотур
124 / 45 / 30 м²
1 этаж
6 сот
5 комнат
4 дня назад
Продаю будинок в КМ "Міжріччя" за 15 хвилин від метро Героїв Дніпра.
Будинок розташований в котеджному містечку з доглянутою територією, відеоспостереженням, дитячим та спортивним майданчиком на території, у пішій доступності є пляж де можна відпочити і покупатися.
Будинок побудований у 2018 році з дотриманням всіх будівельних норм.
Фундамент стрічковий
Стіни газоблок
Утеплення зовнішнє - пінопласт 100 мм
Оздоблення - декоративне тинькування
Покрівля - бітумна черепиця
Утеплення - мін. вата
Ізоляція - гідро- та паро-бар'єр
Електрика 10 кВт
Септик переливний
Скважина 67 м, фільтри на воду
Опалення - електрокотел
Дизельний генератор
Земельна ділянка - 6 соток
Ремонт виконаний у...

315 000 $
1 731 $/м²
Ромашкова
БЕЗ КОМИССИИ
182 / 75 / 25 м²
1 этаж
10 сот
3 комнаты
сегодня
Пропонується у продаж новий сучасний будинок з бассейном, з власним виходом до озера в КМ «Міжріччя» 10 км від Києва.
Будинок одноповерховий загальною площею 182 м2, площа ділянки 10 соток
В будинку:
- Велика гостинна з кухнею та столовою
- 3 кімнати
- 3 санвузли
- 2 гардеробні кімнати
- Котельня
- Гараж
Будинок побудовано з якісних матеріалів.
- Перекриття будинку монолітний залізобетон
- Опалення будинку – ГЕОТЕРМАЛЬНИЙ тепловий насос на фреоні з горизонтальними грунтовими теплообмінниками
- Єлектро котел, бойлер 150 л, фільтрація води
- В будинок заведено 10 квт
- Є можливість підключення газу
- Окна двукамерні з аргоном, шестикамерний профіль, фурнітура МАСО
- Висота стелі 2,85
- Тепла...

264 000 $
1 970 $/м²
Широка вул., 117
БЕЗ КОМИССИИ
134 / 90 / 35 м²
1 этаж
7 сот
4 комнаты
сегодня
Пропонується сучасний одноповерховий будинок у котеджному містечку КМ Міжріччя — закрита територія з охороною та комфортною інфраструктурою для життя поруч із природою та річкою Десна 9 км від Києва.
Будинок повністю готовий до проживання: стильний ремонт, меблі та вся необхідна техніка.
Продумане планування включає простору кухню-вітальню, 3 окремі спальні, 2 санвузли та технічні приміщення.
Основні переваги:
7 соток земельна ділянка
134 кв.м.
одноповерховий формат — максимум комфорту для сім’ї;
газове опалення;
сонячні батареї потужністю 10 кВт;
доглянута ділянка з газоном;
автоматична система поливу;
автоматичні ворота;
закрита територія котеджного містечка;
поруч річка та зони для відпоч...

110 000 $
917 $/м²
Лавандова
БЕЗ КОМИССИИ
КГ Межречье
120 / 43 / 35 м²
2 этажа
8 сот
3 комнаты
сегодня
Будинок з ділянкою у котеджному містечку «Міжріччя»!
Продається 2-поверховий будинок площею 120 м2 з власною ділянкою 7.7 соток у котеджному містечку «Міжріччя» за адресою: Вишгородський район, село Осещина, вулиця Лавандова.
Планування включає 3 окремі кімнати загальною площею 45 м2, простору кухню-вітальню площею 32 м2 з виходом на терасу та два санвузли.
Будівля зведена з газоблоку товщиною 300 мм, дах вкритий металопрофілем.
Є каналізація закритого типу, власна свердловина глибиною 56 м, електроопалення та вивід димаря під твердопаливний котел.
Котеджне містечко має цілодобову охорону, відеоспостереження, освітлення та прибирання вулиць, вивіз сміття, заїзд через шлагбаум.
У пішій...

115 000 $
821 $/м²
Лавандова
БЕЗ КОМИССИИ
140 / 45 / 42 м²
1 этаж
8 сот
3 комнаты
сегодня
Будинок з ділянкою у котеджному містечку «Міжріччя»!
Продається 1-поверховий будинок площею 140 м2 з власною ділянкою 7.7 соток у котеджному містечку «Міжріччя» за адресою: Вишгородський район, село Осещина, вулиця Лавандова.
Планування включає 3 окремі кімнати загальною площею 43 м2, простору кухню-вітальню площею 42 м2 з виходом на терасу та два санвузли.
У пішій д...
200 000 $
733 $/м²
Лінія 6, 14
273 / 150 / 50 м²
2 этажа
10 сот
6 комнат и более
2008 год постройки
сегодня
Продаж максимально комфортного, грамотно спланованого та затишного будинку!
Будувався будинок для себе - тому не економили та ні в чому собі не відмовляли!)
При будівництві та ремонті використовувалися кращі - якісні та дорогі матеріали!
Його створювали з любов'ю – тому приємна енергетика та затишок – все є в цьому будинку.
Вишгородський район. від Києва 10км. - с. Осещіна .С/Т Троянда 2
Закрита територія (в'їзд через систему пропуску) 100 м до Дніпра - з пляжною зоною та можливістю порибалити!
Поруч: Порт NAVY Sobi Club. - заміський комплекс преміум відпочинку.
Десна та водойми з виходом в Дніпро, безліч озер, саме тому рибалка вам також гарантована; Також неймовірний ліс, в якому в...
174 999 $
1 326 $/м²
Квіткова, 1
БЕЗ КОМИССИИ
КГ BELLAGGO
132 / 85 / 30 м²
2 этажа
8 сот
5 комнат
сегодня
БЕЗ КОМІСІЇ продаж будинку BRILLIANTE у мальовничому котеджному містечку Bellaggo закритого типу з охороною та відеонаглядом, Осещина.
Загальна площа будинку - 132 м кВ.
Своя земельна ділянка 7.6 соток.
Гарне розташування та інфраструктура. На території: ресторан, поштомат, дитячий майданчик, фонтан, та багато зон для прогулянок.
Будинок готовий до входу на ремонт. Знаходиться в гарному місці КМ, з виходом до води та видом на річку (не перекривають інші будинки). Зовнішні роботи ще не завершені, все входить у вартість.
Додані опції: навіс під двох авто, тераса із барбекю зоною та каміном. Можливо добудувати котельне приміщення, басейн тощо.
При купівлі будинку отримаєте в подарунок д...
105 000 $
1 842 $/м²
Гаванська, 1
БЕЗ КОМИССИИ
КГ BELLAGGO
57 / 20 / 16 м²
1 этаж
6 сот
1 комната
сегодня
Продаж котеджу Fortezza в КТ Bellaggo, Осещина. На березі Десни. Без %
Чудова пропозиція для тих, хто мріє про затишний будинок біля води в мальовничому місці!
Продається котедж Fortezza в престижному котеджному містечку Bellaggo (Осещина, Гаванська, 1) , розташованому на березі обвідного каналу річки Десна. Це ідеальне місце для тих, хто цінує природу, спокій і комфорт.
Основні характеристики котеджу:
- Площа ділянки: 6 соток
- Площа будинку: 57 м² (1 поверх)
- Планування: 1 спальня + кухня-вітальня
- Матеріал будівлі: цегляний будинок, утеплений пінопластом
- Опалення та гаряча вода: 2-контурний газовий котел
- Комунікації: центральна каналізація та водопостачання
- Додатково: тераса, т...

110 000 $
917 $/м²
Вишгородський
120 / 45 / 32 м²
2 этажа
8 сот
3 комнаты
вчера
Будинок з ділянкою у котеджному містечку «Міжріччя»!
У пішій...

150 000 $
517 $/м²
Осещина
БЕЗ КОМИССИИ
КГ Межречье
290 / 200 / 45 м²
3 этажа
11 сот
3 комнаты
вчера
Продаж будинок 290 м² у КМ “Міжріччя”, Осещина (Вишгородський район)
Ексклюзивна пропозиція від власника!
Будинок розташований на вулиці містечка, всього 300 метрів від основної дороги.
Ідеальний варіант для тих, хто цінує спокій, комфорт та престижне сусідство поруч із Києвом.
*Характеристики будинку:
* Площа будинку:** 290 м²
* Ділянка: 10,5 соток
*Готовність : ~80%
*Стіни:* кератерм 38 см + утеплення пінопластом, фасад під фінішну покраску
* Підведені комунікації:
-електрика заведена в будинок;
- скважина;
-газ — біля паркану;
-Басейн на території: бетонований, під завершення;
Стан виконаних робіт;
Будинок уже знаходиться на стадії, де найскладніша та найдорожча частина будівництв...
398 000 $
2 211 $/м²
Київська ул., 2г
БЕЗ КОМИССИИ
КГ Таунхаусы Mezhygirsky
180 / 53 / 14 м²
1 этаж
10 сот
3 комнаты
вчера
СУЧАСНИЙ ДІМ, У ЯКОМУ ХОЧЕТЬСЯ ЖИТИ
З площею 180м2
Продається стильний одноповерховий будинок з авторською архітектурою. Мінімалізм, дерево, бетон і скло — гармонія форм та емоцій.
Простір, де легко дихається, добре спиться і приємно жити.
Три житлових кімнати, 2 санвузла, душ/ванна, камін,чан у дворі, та власна ділянка де ви зможете з родиною проводити час та влаштовувати барбекю
• Переваги, що дійсно мають значення:
– Панорамні вікна з виглядом на зелень
– Світлі, спокійні відтінки бежевого й сірого — атмосфера гармонії
– Простора кухня-вітальня з каміном і виходом на терасу
– Окрема гардеробна, дві ванні кімнати
– Дизайн з душею: натуральні матеріали, продумане освітлення
– Озеленена ді...
264 000 $
1 975 $/м²
ул.
Відеотур
КГ NAVY Village
133.7 / 50.1 / 46 м²
1 этаж
7 сот
3 комнаты
2025 год постройки
вчера
Продаж одноповерхового будинку з ремонтом Хотянівка / КМ Міжріччя Friends town
вул. Абрикосова
Вашій увазі пропонується повністю автономний сучасний будинок з газом, сонячними панелями на 10 кВт, власною скважиною глибиною 65 м, септиком з переливом на 9 м3.
Площа
*загальна 133,7 м2;
*житлова 50,1 м2;
*кухня-вітальня 46 м2;
Ділянка 7 соток, повністю огороджена парканом та оснащена автоматичними воротами і відео спостереженням.
Будинок складається з трьох окремих кімнат, кухні-вітальні, двох сумісних санвузлів, гардеробної кімнати, підсобки (місце для газового котла, інвертора, фільтрів на воду).
Зкухні-вітальні є вихід на задню частину двору, де Ви зможете відпочивати з родиною. Тепла пі...
Все коттеджные городки