Топ объявлений Святопетровского

108 000 $
1 350 $/м²
Богдана Хмельницкого ул., 11
2 комнаты
80 / 30 / 30 м²
этаж 9 из 11
2015 год постройки
сегодня
✨ Стильна дворівнева квартира з дизайнерським ремонтом у ЖК «Петрівський Квартал»
📍 с. Святопетрівське, вул. Богдана Хмельницького, 11
Простора та сучасна квартира, створена для комфортного життя. Вдале дворівневе планування поєднує функціональність, затишок і стиль.
💰 Ціна — 108 000 $
✅ Без комісії для покупця
🏡 Планування та характеристики:
• Загальна площа — 80 м²
• Поверх — 9–10 / 11
• Простора кухня-вітальня
• Дві окремі спальні
• Гардеробна кімната
• Раціонально продуманий простір для всієї родини
✨ Квартира повністю мебльована та оснащена необхідною технікою.
🔥 Індивідуальне газове опалення — комфорт та економія у будь-яку пору року.
🔐 Закрита територія комплексу з охороною...

58 000 $
5 124 $/сот
Хліборобна, 4
ПРЕМИУМ
БЕЗ КОМИССИИ
под застройку
11.32 сот
сегодня
Без комісії!
Пропонується до продажу земельна ділянка в с. Святопетрівське 11.32 сот під забудову.
Місце чудово підходить для будівництва власного будинку. Тиха місцевість без зайвого шуму, зручний заїд до ділянки, поряд розташовані сучасні житлові комплекси, що забезпечує розвинену інфраструктуру.
ЖК Комфортне містечко (5 хв на манині); ЖК Петрівське містечко (8 хв на машині)ЖК Європейсткі Липки (11 хв на машині); ЖК Софіївські Липки (12 хв на машині);
- до ст. м. Теремки (16 км)
- до ст. м. Житомирська (16км)
- ТЦ Sofia Moll (6 км)
- ТЦ Республіка (15 км)
- Водойоми озеро «Крючок» пляж «Адріан» (13 км)
Місце дісно варте уваги! Телефонуйте для перегляду!

370 000 $
2 662 $/м²
Амосова ул., 74 А
ПРЕМИУМ
БЕЗ КОМИССИИ
єОселя
єВідновлення
Відеотур
139 / 53 / 38 м²
3 этажа
6 сот
4 комнаты
2019 год постройки
сегодня
🏡 Стильний дизайнерський будинок з хамамом.
📍 Святопетрівське
вулиця Амосова | 7 км до Києва
Поруч ЖК «Петрівський квартал»
Площа будинку: 119 м²( фактична 139 м²)
Ділянка: 6 соток
Ціна: 370 000 $ без комісії
Будинок виконаний з якісним дизайнерським ремонтом та повністю укомплектований меблями і технікою — готовий до проживання без додаткових вкладень.
✨ Планування та комфорт:
• Простора кухня-вітальня 38 м² з виходом на терасу
• 4 окремі кімнати
• 3 санвузли: душ, гідромасажна ванна та власний хамам
• 2 гардеробні, 2 балкони
🔥 Інженерія та технології:
• 3 види опалення: тепла підлога, інверторні кондиціонери, камін
• Електропостачання 15 кВт (3 фази)
• Генератор Matari M...
33 200 $
832 $/м²
Тепличная ул., 44
1 комната
39.9 / 19 / 12 м²
этаж 2 из 10
сегодня
Готова однокімнатна квартира 41м2,
Будинок Заселено!
Купуй та заходь на ремонт!
Всі комунікації підключені! В будинку є Газ!
Будинок з укриттям!
Можливе розтермінування на рік!
Можлива єОселя!
Біля будинку розвинена інфраструктура,
Школа, садочок, зони відпочинку, супермаркет, аптека, стоматологія, амбулаторія, кафе, кав’ярні,дитячі та спортивні майданчики!
Зупинка транспорту 2хвилини від будинку.
Продаж квартири від власника без додаткових відсотків та переплат!
Оформлення лише 10000грн.
Є інші варіант, як більші так і менші!
Звертайтесь!
265 000 $
1 656 $/м²
Святоюрьевская ул., 86а
ПРЕМИУМ
БЕЗ КОМИССИИ
єОселя
єВідновлення
160 / 100 / 50 м²
2 этажа
6 сот
4 комнаты
2022 год постройки
сегодня
Продаж будинку 160м² з меблями | КМ Баварське село | Готовий до заселення
Пропонується до продажу сучасний будинок у котеджному містечку Баварське село. Збудований у 2022 році, ремонт завершено у 2023-му. Будинок повністю готовий до заселення — продається з меблями та технікою. При будівництві використовувались якісні матеріали, зокрема плитка на першому поверсі з довічною гарантією.
Характеристики будинку
Загальна площа: 160 м² (1 поверх + мансарда)
Кількість кімнат: 4 окремі кімнати
Санвузли: 2
Гардеробні: 2
Рекуперація...

61 000 $
1 419 $/м²
Тараса Шевченко бульв., 8
1 комната
43 / 16 / 18 м²
этаж 3 из 5
2014 год постройки
2 дня назад
Без комісії! Продаж просторої 1к квартири з ремонтом ЖК Петрівський квартал, б-р Т. Шевченка 8, с. Святопетрівське
Площа: 43м2
Поверх: 3/5
Ціна: 61000$
Квартира світла та затишна, середній поверх. Укомплектована меблями та технікою, тепла підлога, кондиціонер, індивідуальне газове опалення! Гарне планування, кухня-вітальня та окремо спальня, є робоча зона на балконі. Розвинена інфраструктура житлового комплексу, все необхідне поруч: магазини, кав'ярні, аптеки, школи, садочки, ТЦ, кінотеатр, лікарні, відділення пошти та інше.
Чудовий варіант як для власного проживання так і для батьків — спокійний район, зручний поверх.
Чекаємо на Ваші дзвінки!
📞[телефон скрыт]Ірина
АН GLOREAL

75 000 $
1 032 $/м²
Тепличная ул., 38
2 комнаты
72.7 / 34.2 / 12 м²
этаж 4 из 10
2007 год постройки
сегодня
🏡 Продаж 2-кімнатної квартири (комісія включена у вартість)
📍 с. Святопетрівське, ЖК «Петрівський оновлений»
✔️ дві засклені лоджії
🛋 Якісний ремонт, квартира повністю укомплектована меблями та технікою
✨ Готова до проживання без вкладень
🔥 Індивідуальне газове опалення
♨️ Тепла підлога (5 контурів: кухня, лоджія, передпокій, санвузли)
⚡ Є газ і вода під час відключень
🏬 Поруч: магазини, школа, дитсадок, аптеки, кафе, банки
🚍 Зупинки транспорту поруч
🚗 До Києва ~20 хв
💰 Мінімальні витрати на оформлення
🏦 Можливий продаж по держпрограмах

58 500 $
1 523 $/м²
ул., 8/1
1 комната
38.4 / 12 / 20 м²
этаж 4 из 4
2024 год постройки
сегодня
🏡 Продаж сучасної 1-кімнатної квартири з новим ремонтом
📍 с. Святопетрівське, вул. Гідності, 8/1
🏢 ЖК SANVILLE PARK
📐 Площа: 38 м² | 🏢 Поверх: 4/4
💰 Ціна: 58 500 $ без комісії
Стильна квартира з якісним ремонтом на фінальній стадії. Після завершення буде повністю укомплектована меблями та технікою, що дозволить одразу заїхати та жити.
✔️ індивідуальне газове опалення
✔️ кварцвініл та плитка
✔️ натяжні стелі
✔️ оздоблений санвузол з душовою кабіною
✔️ тепла підлога у коридорі та санвузлі
✔️ декоративна матова штукатурка
🛋 У комплектацію входить:
кухня, духова шафа, варильна поверхня, витяжка, диван, стіл та стільці, ліжко, штори, шафи у спальні та коридорі, облаштований санвузол.
✔️ підх...

49 500 $
1 597 $/м²
Тепличная ул., 64
1 комната
31 / 18 / 10 м²
этаж 3 из 6
2023 год постройки
3 дня назад
Продаж квартири без комісії для покупця!
📍 ЖК «Комфортне містечко», с.Святопетрівське,
вул. Теплична, 64
📐 Площа: 31 м²
🏢 Поверх: 3/5
💰 Вартість: 49 500 $
Розглядаємо продаж по державним програмам.
Пропонується світла квартира з новим ремонтом у сучасному житловому комплексі.
— паркування біля будин...

45 000 $
1 800 $/м²
Прорезная ул., 13
1 комната
25 / 10 / 10 м²
этаж 2 из 5
2021 год постройки
3 дня назад
Квартира з ремонтом у новобудові | формат “заїжджай і живи”
📍 Святопетрівське
Пропонується затишна квартира в новому будинку, повністю готова до проживання без додаткових витрат.
Переваги квартири:
• виконаний ремонт
• укомплектована меблями та технікою
• комфортна та функціональна
• приємна атмосфера та затишок
👉 ідеальний варіант як для життя, так і під орендний бізнес
Телефонуйте для деталей та перегляду
38 300 $
798 $/м²
Тепличная ул., 44
1 комната
48 / 23 / 15 м²
этаж 7 из 10
2024 год постройки
2 нед. назад
Продаж квартири в готовому будинку від Забудовника!
Будинок Заселено! Газ підʼєднано!
Світло, вода та газ по тарифам для населення!
Будинок введенно в експлуатацію в Листопаді 2023 року!
Оформлення 10000грн
Підходять всі програми!
Можлива еОселя!
Централізовані комунікації, Індивідуальне опалення!
Двоконтурний котел в компектацію квартири включено!
Площа квартири 47,9м2
Квартира з великою житловою площею 23м2, за бажанням можна перепланувати в 2кімнатну квартиру!
Площа кухні -16м2.
Є комора!
Біля дому розвинена інфраструктура:
- школа та садочок -5 хвилин пішки;
- Зони відпочинку, сквер - одразу біля дому;
- супермаркет, аптека, амбулаторія, стоматологія, торгівельне містечко -2 хвилни пішк...
30 300 $
842 $/м²
Тепличная ул., 44
1 комната
36 / 15 / 11 м²
этаж 8 из 10
2023 год постройки
2 нед. назад
Продаж квартири від забудовника!
Заходь на ремонт
Будинок збудовано!
ВВедено в експлуатацію в Листопаді 2023 року! ЖК Святопетрівський,
Можливе придбання по програмі єОселя!
Можливе розтермінування на рік!
Планування квартири:
Загальна площа: 35,5м2
Спальня: 15,3м2
Кухня: 11 м2
Передпокій: 5,9м2
Сан. вузол: 3,8м2
Технологія будівництва: Монолітно-каркасна;
Матеріал зовнішніх стін: Газоблок(300мм);
Фасад: Мінеральна вата та Пінополістирол (100мм);
Система опалення: Індивідуальна газова ( двоконтурний газовий котел, радіатори, та розведення опалення включно в комплектації квартири);
Вікна: Двокамерний склопакет, підвіконня, відлив віконний:
Вхідні двері: металеві, протиударні, протипожежні...
12 000 грн/мес
Леси Украинки бульв., 20
ПРЕМИУМ
ЖК Петровский квартал
1 комната
40 / 20 / 14 м²
этаж 1 из 5
сегодня
Петровський квартал. Бул. Лесі Українки 20. Квартира повністю мебльована, металопластикові вікна, застелений балкон. Квартира дуже тепла. Опалення від електрики. Підлоги з підігрівом в дитячій кімнаті. Пральна машина, бойлер на 80 літрів, варильна поверхня електрична, духова шафа, двокамерний холодильник, шафи купе в коридорі, комод, розкладний двоспальний диван, односпальне ліжко.