Самые популярные улицы города
Улицы Плахтянки
Топ объявлений Плахтянки

430 000 $
860 $/м²
Бучанський
500 / 250 / 50 м²
2 этажа
60 сот
5 комнат
4 дня назад
Представляємо вашій увазі унікальну можливість придбати просторий житловий будинок з якісним частковим ремонтом, розташований у Макаровському районі Київської області, село Плахтянка на ділянці чудовою площею 60 соток.
Цей затишний будинок загальною площею 500 м2 пропонує комфорт і затишок для життя вашої родини. Чудово продумане планування забезпечує простір, світло та прекрасні види на навколишню природу. Стильний інтер'єр з частковим ремонтом додасть вашому майбутньому будинку неповторного шарму.
Особливістю цієї ділянки є наявність власного пляжу та виходу до води. Ви зможете насолоджуватися теплими літніми днями, проводячи час у повній приватності та розслаблюючій атмосфері.
Крім тог...

251 999 $
1 050 $/м²
Плахтянка
240 / 80 / 30 м²
2 этажа
14 сот
4 комнаты
5 дней назад
Представлений до продажу затишний будинок 240м2
Макарівський район
14 соток ділянка, ландшафтний дизайн, система поливу
Невеликий басейн, лазня, мангальна альтанка
У будинку виконано якісний і функціональний ремонт
Перший поверх:
Кухня з переходом у вітальню з каміном і виходом у внутрішній дворик
Кабінет
Санвузол
Комора
Другий поверх :
майстер спальня зі своїм гардеробом
Дві гостьові спальні
Санвузол із ванною і душем
У будинку все грамотно і функціонально розплановано і організовано
Будинок теплий і економічний в обслуговуванні
Перегляди у зручний для Вас час
#315917340882

2 500 $
192 $/сот
БЕЗ КОМИССИИ
сельхозназначение
13 сот
сегодня
Ваша тиха гавань серед природи!
Пропонуємо земельну ділянку 13 соток у мальовничому селі Плахтянка, Бучанський район, вул. Жовтнева. Це чудова можливість для тих, хто шукає місце для ведення господарства чи відпочинку на природі!
Основні переваги:
Призначення – для ведення особистого селянського господарства (ОСГ).
Зручний під’їзд – асфальтована дорога поряд.
Прекрасне природне оточення – поруч ліс та озеро, що створюють атмосферу спокою та гармонії.
Зручне розташування:
До Макарова – 8 км, до Києва – всього 45 км!
Зручне транспортне сполучення – легко дістатися до міста, не втрачаючи зв’язку з природою.
Ця ділянка – ідеальний вибір для тих, хто мріє про затишне місце серед природи, дал...

2 500 $
192 $/сот
БЕЗ КОМИССИИ
сельхозназначение
13 сот
сегодня
Ваш ідеальний куточок у гармонії з природою!
Пропонуємо земельну ділянку 13 соток у мальовничому селі Плахтянка, Бучанського району, по вул. Жовтневій. Це унікальна можливість для тих, хто мріє про затишне місце для відпочинку, садівництва чи будівництва!
Переваги ділянки:
Призначення: для ведення особистого селянського господарства (ОСГ).
Зручний під’їзд – поруч асфальтована дорога.
Оточення природи: неподалік ліс і озеро, що створюють атмосферу спокою та гармонії.
Локація:
До Макарова – всього 8 км, до Києва – лише 45 км.
Зручне сполучення, яке дозволить вам легко дістатися до міста, зберігаючи близькість до природи.
Ця ділянка – ідеальний вибір для тих, хто хоче втекти від міської мет...

13 500 $
1 350 $/сот
Октябрьская ул., 2В
БЕЗ КОМИССИИ
под застройку
10 сот
2 дня назад
ЕКСКЛЮЗИВНА ПРОПОЗИЦІЯ | Земельна ділянка біля лісу
Продається земельна ділянка 10 соток у с. Плахтянка,
Бучанський район, вул. Жовтнева, 2В
48 км від Києва
Характеристики ділянки:
рівна, правильної форми
початок села, тиха та зелена локація
2 фасади — ідеально для забудови або інвестиції
цільове призначення — під житлову забудову
Комунікації та під’їзд:
електрика та газ — поруч
асфальтований заїзд
освітлення вулиць
Локація, яка закохує:
ліс — 10 м
озеро — 500 м
живописне, доглянуте село
розвинена інфраструктура
регулярні маршрутки
Умови:
оформлення — 1%
Зппрошую на перегляд.
6 500 $
325 $/сот
под застройку
20 сот
5 дней назад
Плахтянка. Приватизированный участок 20 соток (под строительство жилого дома), расположен на окраине поселка, в тихом живописном месте, не далеко от леса. Ровный, асфальтированный подъезд, все коммуникации рядом, перспектива строительства коттеджного городка.6500у.е.
6 500 $
542 $/сот
БЕЗ КОМИССИИ
под застройку
12 сот
5 дней назад
Плахтянка. Без комисии !!! Приватизированный участок 12 соток (под садоводство), расположен на окраине поселка, в тихом живописном месте, не далеко от леса. Ровный, асфальтированный подъезд, все коммуникации рядом, в районе 100- 150 метров, не далеко от населенного пункта. 6500у.е. Возможен торг

13 500 $
1 350 $/сот
Октябрьская ул.
БЕЗ КОМИССИИ
под застройку
10 сот
1 нед. назад
Продаж земельної ділянки в селі Плахтянка по вулиці Жовтнева 2В Бучанський район
(Київ 48км)
Ділянка 10 соток
Вона рівна, знаходиться на початку села, поряд ліс, 10 метрів.
під забудову
До Озера 500м
світло, газ поруч. Асфальт, освітлення вулиць, 2 фасади.
Живописне село, інфраструктура є, маршрутки.
оф 1%
13500$

23 000 $
1 000 $/сот
БЕЗ КОМИССИИ
сельхозназначение
23 сот
1 нед. назад
Продаж двох ділянок тільки разом!!! По окремо ділянки не продаються!!!
Згальна площа ділянка 23 сотки.
Прямо біля Озера зі своїм виходом.
в селі Плахтянка
(Макарівський район. до Буча/Ірпінь 35км)
код 01.03
з можливістю переводу під 02.02
( межа села)
Оф.1%
2 ділянки продаються разом ( довіреність)
за все 23000$

15 999 $
348 $/м²
Жовтнева
єОселя
46 / 18.8 / 7.7 м²
1 этаж
60 сот
1 комната
1 нед. назад
Бучанський район, с Плахтянка, вулиця Жовтнева, будинок 46 м2 із земельною ділянкою 60 соток, ділянка правильної форми, будинок одноповерховий 45,8/18/7,7, з пічним опаленням, світло, газ , асфальтований підїзд, швидкісний інтернет по вулиці, криниця, сад, туалет у дворі, від двору до м.Житомирська 39 хвилин (або 43 км), в селі є маршрутка до Києва, м. Житомирська, АС Дачна, в селі є школа, кафе, амбулаторія, аптека, 5 магазинів продуктових - господарських.
Все улицы