Самые популярные улицы города
Улицы Рудно
Топ объявлений Рудно
70 000 $
942 $/м²
Ивана Мазепы ул.
ПРЕМИУМ
БЕЗ КОМИССИИ
74.3 / 30 / 22 м²
2 этажа
1 сот
2 комнаты
сегодня
🏡 Продаж сучасних котеджів від забудовника у Рудно (Без комісії)🔥
📍 вул. Мазепи, Старе Рудно, поблизу Львова
Сучасні котеджі в новому районі забудови з розвиненою інфраструктурою та зручним заїздом.
🔹 Площа: від 74,3 м² + власна зем.ділянка
🏗 Технічні характеристики:
✔ Усі комунікації заведені
✔ Газ підключено (встановлено газовий котел)
✔ Будівництво з цегли
✔ Стіни поштукатурені
✔ Монолітні міжповерхові перекриття
✔ Бетонні сходи
✔ Дах- металопрофіль
✔ Утеплення фасаду — пінопласт 10 см
🌿 Сучасний район новобудов
🚗 Гарний заїзд
🏙 Поруч уся необхідна інфраструктура для комфортного життя
Можливе розтермінування з першим внеском від 30%🔥
📞 [телефон скрыт]Олена
Телефонуйте для деталь...
70 000 $
942 $/м²
Ивана Мазепы ул.
ПРЕМИУМ
БЕЗ КОМИССИИ
74.3 / 30 / 22 м²
2 этажа
1 сот
2 комнаты
2026 год постройки
сегодня
✅Сучасні котеджі - без комісії 🔥 в обжитому районі з розвиненою інфраструктурою та зручним заїздом. Залізничний район Львова.
🔹 Площа: від 74,3 м² + власна зем.ділянка
📍Локація - передмістя Львова - містечко Рудно, вул. Мазепи.
🏗 Технічні характеристики:
✔ Усі комунікації заведені
✔ Газ підключено (встановлено газовий котел)
✔️ Передбачено вихід під камін
✔ Будівництво з цегли
✔ Стіни поштукатурені
✔ Монолітні міжповерхові перекриття
✔ Бетонні сходи
✔ Дах- металопрофіль
✔ Утеплення фасаду — пінопласт 10 см
🌿 Сучасний район новобудов
🚗 Гарний заїзд
🏙 Поруч уся необхідна інфраструктура для комфортного життя
Можливе розтермінування 🔥
Продаж від забудовника, телефонуйте
📞 Марія [тел...

105 000 $
495 $/м²
Ивана Сирко ул.
ГОРЯЧЕЕ
212 / 88 / 22.8 м²
2 этажа
8 сот
4 комнаты
сегодня
ЕКСКЛЮЗИВНА ПРОПОЗИЦІЯ!
Продається унікальний збудований двоповерховий будинок в залізничному районі неподалік від епіцентру на Городоцькій, з хорошим доїздом до місту.
Перше фото представлене як візуалізація самого будинку.
ЦІНА: 105 000$
ПЛОЩА: 212.5 м²
Житлова: 88 м²
Локація: Рудно. Садове Товариство "Калина" Кадастровий номер: 4610165500:04:001:0614.
Неймовірна перевага! Поруч з ділянкою розташоване природне джерело, яке можна підвести та використовувати на ділянці.
Є можливість підключення газу та світла.
Сучасний двоповерховий проект з високими стелями та великими віконними отворами, що обіцяє багато світла та повітря в будинку. Над цим проєктом працював хороший архітектор. Всі...
85 000 $
1 771 $/м²
Романа Шухевича ул., 2а
ПРЕМИУМ
1 комната
48 / 17 / 19 м²
этаж 3 из 3
2 нед. назад
Продаж 1-кімнатної квартири у будинку клубного типу.
48 м.кв. продуманого простору:
- сучасний ремонт;
- повністю укомплектована меблями та технікою (Bosch);
- індивідуальне газове опалення + підігрів підлоги.
Світла, тепла квартира з приємним виглядом з вікна - формат “зайшов і живеш”.
Окремий плюс:
- ВЛАСНЕ ПАРКОМІСЦЕ;
- велике підвальне приміщення(входить у вартість)
Клубний будинок лише на 9 квартир, якісне будівництво, сучасні комунікації, озеленена територія.
Чудове місце локації,без міської метушні та безпосередня близькість до інфраструктури. інфраструктура: магазини, супермаркети, навчальні заклади, відділення пошти, оздоровчий комплекс "Три стихії", ТЦ " Три Слони", "Епіцентр". Ро...

89 000 $
820 $/м²
Шевченка, 128
БЕЗ КОМИССИИ
108.55 / 38.43 / 39.7 м²
2 этажа
2 сот
3 комнаты
вчера
Пропонуємо на продаж сучасний двоповерховий котедж в Рудно.
Будинок на стадії завершення.
По плануванню: три спальні, кухня вітальня з виходом на терасу, два санвузли. Земельна ділянка 2,3 сот.
Будівництво з цегли, дах - металочерепиця. Зовнішні стіни утеплені пінопластом 10 мм. Бетонне перекриття. Бетонні сходи. Вікна енергозберігаючі з німецького профілю REHAU 5 камер, склопакет 3. Світло три фази, 10 Квт.
У використанні також 30 м кв горища.
Розведена електрика. Є вихід під камін.
Комунікації: газ, електрика, центральна вода, септик ( вигрібна яма).
Тиха затишна локація. Поруч транспорт, амбулаторія, магазини. Ідеальний варіант для сім'ї, що цінує комфорт та близькість до м...

65 000 $
827 $/м²
Тараса Шевченко ул., 66
78.6 / 27.9 / 27.7 м²
2 этажа
2 комнаты
2025 год постройки
вчера
Продаж котеджу без ремонту в 0-циклі по вулиці Шевченка 66, Рудно.
Загальна площа 78.6 кв.м
Житлова 27.9 кв.м
Кухня 27.7 кв.м
Ділянка 0,75 сот
Перший поверх : кухня , санвузл
Другий поверх : 2 кімнати , балкон, санвузл
Комунікації: вола, газ, світло
Сусіди проживають , зданий об'єкт .
код об'єкту 15238

120 000 $
909 $/м²
Яворницького 43
132 / 60 / 19 м²
2 этажа
2 сот
4 комнаты
2 дня назад
Котедж у Рудному, 132 м², індивідуальне опалення
Продається котедж у місті Рудне, Львів, залізничний район.
Загальна площа — 132 м², 2 поверхи, 4 кімнати.
Переваги:
індивідуальне опалення;
вода — власна свердловина;
електрика проведена;
простора площа та зручне планування.
Локація: тихий район, поруч місто, зручний доїзд.
Ексклюзив від Cherry Estate. Дзвоніть – покажемо сьогодні.

200 000 $
1 250 $/м²
Узкая ул.
160 / 74 / 24 м²
2 этажа
7 сот
6 комнат и более
3 дня назад
Продаж Будинку с. Рудне поруч з лісом
• Площа будинку: 155 м2.
• 1 поверх : хол, кухня - вітальня, санвузол з душем, дві кімнати, є діючий камін
• 2 поверх: три кімнати, кладова, великий санузел 10.5 кв.м. з ванною
• є горище утеплене над усім будинком
• окрема будівля 73 кв.м. з гаражем , сауною з санузлом, кухнею і кімнатою ( є електричний котел )
• Опалення: Індивідуальне газове, підігрів підлоги, центральна вода, 2 септики
• Зроблено якісний ремонт, вмонтовані меблі залишаються
• Є просторий двір.
• Паркомісця для машини.
• Альтанка з мангалом.
• Огороджена територія з воротами.
• Кондиціонер, сигналізація
• Дуже мальовнича і спокійна локація.
• Вартість: 200 0...

290 000 $
1 473 $/м²
Песочная ул., 5
ПРЕМИУМ
БЕЗ КОМИССИИ
196.9 / 91.6 / 22.7 м²
2 этажа
8 сот
4 комнаты
вчера
Продається просторий та затишний будинок у с. Рудне, поруч зі Львовом — ідеальне поєднання комфорту, якості та приватності для сімейного життя.
БЕЗ КОМІСІЇ для покупця!
Будинок 2014 року побудови, розташований на доглянутій ділянці площею 8 соток. Виконаний якісний ремонт. Продумане планування та облаштована територія дозволяють одразу заїхати та насолоджуватись життям без додаткових вкладень.
На першому поверсі розташовані:
• простора кухня-їдальня
• світла вітальня
• гостьова кімната
• гостьовий санвузол
Для максимального комфорту — підігрів підлоги на першому поверсі, індивідуальне газове опалення та встановлений гігієнічний душ.
Другий поверх складається з трьох затишних спалень...

155 000 $
1 566 $/м²
Евгения Коновальца ул., 31
ПРЕМИУМ
єОселя
99 / 38.8 / 37.9 м²
2 этажа
3 сот
3 комнаты
вчера
Рудне, Львівська міськрада
СУЧАСНИЙ БУДИНОК СПАРКА — ЗАЇЖДЖАЙ ТА ЖИВИ! ✨
Шукаєте простір, де продумана кожна деталь? Це будинок створено для тих, хто цінує якість, комфорт та безпеку!
Локація: смп. Рудно, вул. Коновальця, 31/2.
Особняк 3 кімнати 99 / 38.3 / 37.9 кв.м
Чому варто обрати його її?
Простір: Велика мансарда 50 метрів — ідеальне місце для вечорів, відпочинку з рідними та друзями .
Загальна площа — 99 м².
Житлова 38.3.
Кухня- вітальня 37.9
Тепло та затишок — відчуйте справжній комфорт! Індивідуальне опалення .
Якість: Сучасний євроремонт, бездоганна електрика ⚡️ та стильний суміжний санвузол (душ, рушникосушарка з вмонтованим теном)
БОНУС: Усі вмонтовані меблі та техні...

150 000 $
1 515 $/м²
Евгения Коновальца ул., 31
СРОЧНО
99 / 38.3 / 37.5 м²
2 этажа
1 сот
3 комнаты
вчера
СУЧАСНИЙ БУДИНОК СПАРКА — ЗАЇЖДЖАЙ ТА ЖИВИ! ✨
Локація: смп. Рудно, вул. Коновальця, 31/2.
Чому варто обрати його її?
Загальна площа — 99 м². Житлова 38.3. Кухня- вітальня 37.9
БОНУС: Усі вмонтовані меблі та техніка залишаються майбутнім власникам!
Про територію:
Надзвичайно доглянута територі...

163 000 $
1 019 $/м²
Озёрная ул., 7
ПРЕМИУМ
160 / 111 / 25 м²
2 этажа
3 сот
4 комнаты
2019 год постройки
2 дня назад
🔥 ТЕРМІНОВИЙ ПРОДАЖ! Розкішний новий будинок «заходь та живи»
Ціна: [163000] $ (Торг доречний при зустрічі)
Локація: [Вкажіть район / населений пункт]
Кількість кімнат: 4
Пропонується до продажу сучасний, просторий та повністю готовий для комфортного проживання новий будинок. Робився для себе, продаж у зв'язку з терміновими обставинами! Будинок продається повністю з меблями та технікою — вам залишається лише завезти особисті речі.
✨ Головні переваги та планування:
• Простір для всієї родини: 4 окремі світлі кімнати.
• Серце будинку: Велика затишна кухня площею 15 м² для сімейних вечорів.
• Комфорт та тепло: Встановлено сучасний підігрів підлоги (тепла підлога), а в кімнатах постелена...
64 000 $
889 $/м²
Вербицкого ул.
ПРЕМИУМ
БЕЗ КОМИССИИ
72 / 45 / 18 м²
2 этажа
1 сот
2 комнаты
1 нед. назад
Написання текстів
Продається сучасний котедж від надійного забудовника у хорошій та зручній локації. Будинок розташований у затишному районі з розвиненою інфраструктурою, що ідеально підходить для комфортного проживання сім’ї. Поруч знаходяться магазини, зупинка громадського транспорту, усе необхідне для щоденного життя – у пішій доступності.
Котедж збудований із використанням якісних будівельних матеріалів із дотриманням усіх сучасних технологій. Стіни утеплені пінопластом товщиною 10 см, що забезпечує енергоефективність, тепло взимку та прохолоду влітку. Перекриття – монолітне, що гарантує міцність, довговічність та хорошу шумоізоляцію.
Продумане планування дозволяє максимально ефективно в...
170 000 $
1 214 $/м²
Галицкая ул.
ПРЕМИУМ
БЕЗ КОМИССИИ
140 / 100 / 25 м²
2 этажа
7 сот
4 комнаты
1 нед. назад
🔥 Продаж окремостоячого будинку з ділянкою 7 соток
Шукаєте комфортний будинок для проживання? Зверніть увагу на цей варіант!
🏡 Просторий окремостоячий будинок у хорошій локації
🌿 Земельна ділянка – 7 соток
Якісне будівництво: ✔ монолітне перекриття
✔ хороші вікна та надійні двері
Усі комунікації заведені в будинок: ✔ газ
✔ електрика
✔ центральна вода
✔ каналізація + септик
📍 Зручне розташування, поруч усе необхідне для комфортного життя
📞 Телефонуйте для деталей та огляду!
92 000 $
780 $/м²
Княжа
БЕЗ КОМИССИИ
118 / 85 / 16 м²
2 этажа
2 сот
4 комнаты
сегодня
🔥 Старт продажу сучасних котеджів / таунхаусів 🔥
Пропонується до продажу стильне та продумане житло у сучасному будинку з гарною архітектурою та зручним плануванням.
🏡 Площа ~118 м² (2 поверхи)
1 поверх:
– простора кухня-студія з виходом на подвір’я
– санвузол
– коридор + технічні приміщення
2 поверх:
– 3 ізольовані спальні
– пору...
70 000 $
942 $/м²
Ивана Мазепы ул.
БЕЗ КОМИССИИ
74.3 / 30 / 22 м²
2 этажа
1 сот
2 комнаты
сегодня
🏡 Продаж від забудовника сучасних котеджів у Рудно (Без комісії)🔥
📍 вул. Мазепи, Старе Рудно, поблизу Львова
🔹 Площа: 74,3 м² + власна зем.ділянка
🔹 Ціна:70 000 $
🏗 Технічні характеристики:
✔ Усі комунікації заведені
✔ Газ підключено (встановлено газовий котел)
✔ Будівництво з цегли
✔ Стіни поштукатурені
✔ Монолітні міжповерхові перекриття
✔ Бетонні сходи
✔ Дах- металопрофіль
✔ Утеплення фасаду — пінопласт 10 см
🌿 Сучасний район новобудов
🚗 Гарний заїзд
🏙 Поруч уся необхідна інфраструктура для комфортного життя
Можливе розтермінування з першим внеском від 50%🔥
📞 Телефонуйте для детальної інформа...
43 000 $
5 733 $/сот
Лесная Боковая ул.
под застройку
7.5 сот
сегодня
Продаж ділянки на бічній від центральної вулиці
вулиця Бічна Піскова, 19
Граний асфальтований доїзд
Поряд нові будинки
Комунікації поряд
Ділянка цікавої форми для нестандартних рішень !
Кадастровий: 4610165500:02:001:0245
Загальна площа: 7.45 сот
Вартість: $ 43000
За деталями телефонуйте!

73 900 $
1 146 $/м²
Юнатская ул., 18
2 комнаты
64.5 / 22 / 18 м²
этаж 2 из 3
вчера
Продаж 2-кімнатної квартири в новобудові Рудно
Площа: 64,5 м²
Поверх: 2 із 3
Ціна: 73 900 $ (торг)
Квартира з вдалим плануванням:
дві окремі (не прохідні) кімнати
простора кухня-студія (18,5 м²)
ванна кімната
коридор
кладова
2 балкони (один засклений)
Стан — 0 цикл (під ремонт), що дає можливість облаштувати житло повністю під себе.
-Індивідуальне опалення (котел вже встановлений)
-Цегляний будинок
-Новий, акуратний під’їзд
Квартира дуже світла, з гарним плануванням, ідеально підійде як для проживання, так і для інвестиції.
Тихий та комфортний район із зручним доїздом до Львова, поруч вся необхідна інфраструктура.
За деталями — пишіть у дірект або телефонуйте
Ціна: 73900$
50 000 $
1 196 $/м²
Ивана Мазепы ул., 74
БЕЗ КОМИССИИ
1 комната
41.8 / 16 / 14 м²
этаж 4 из 4
4 дня назад
Продаж 1-кімнатної квартири, площею 41,8 м.кв. у сщ.Рудно (Залізничний р-н Львова).
Функціональне планування: простора прихожа - 6,12 м.кв., санвузол - 4,08 м.кв., кухня-студія - 13,3 м.кв., окрема спальня - 16,9 м.кв.
Квартира з панорамними вікнами та балконом з видом на ліс.
Стан - 0-цикл. Підведені всі комунікації. Індивідуальне газове опалення, встановлений котел та лічильники.
Будинок клубного типу, малоповерховий, з ліфтом.
На першому поверсі - комерція, усе необхідне поруч.
Передбачено великий паркінг: гостьові та приватні місця.
Телефонуйте та записуйтесь на огляд
68 200 $
1 100 $/м²
Ивана Мазепы ул., 74
БЕЗ КОМИССИИ
2 комнаты
62 / 30 / 16 м²
этаж 3 из 4
4 дня назад
Продаж 2-кімнатної квартири, площею 62 м.кв., від власника без комісії.
Якісно розпланована площа: