Топ объявлений Шевченково
195 000 $
980 $/м²
Шевченко ул.
ПРЕМИУМ
199 / 150 / 20 м²
1 этаж
8 сот
4 комнаты
сегодня
Пропонується до продажу сучасний котедж у престижному та безпечному котеджному містечку «Зелений Бульвар».
Будинок зведений для себе, з дотриманням усіх будівельних норм та використанням якісних матеріалів.
Дизайн проект у подарунок
Конструктив та комунікації:
• стрічковий фундамент;
• стіни з газоблоку AEROC;
• тепла підлога по всьому будинку;
• своя електрика — 28 кВт;
• власна свердловина — 100 м;
• септик переливний;
• опалення змонтоване і працює;
• електрика та водопостачання повністю розведені.
Стан будинку:
• на підлозі покладена плитка;
• розпочато облицювання стін плиткою;
• встановлені енергоощадні вікна;
• усі роботи виконані якісно та з любов’ю до деталей.
Цей котедж — чудо...

48 000 $
958 $/м²
пер., 2/1
1 комната
50.12 / 15.3 / 15.81 м²
этаж 3 из 4
2026 год постройки
сегодня
🔥 Без коміссії для покупців. Дешевше, ніж у забудовника! Продаж готової євро 2-кімнатної квартири в ЖК City Lake — вже можна заходити на ремонт! Реальна вигода! Не потрібно чекати до 2-х років 🔥
ЖК City Lake - це житловий комплекс комфорт-класу в передмісті Києва (с. Шевченкове / Білогородка, Бучанський район). Девелопер - компанія «Білий Шоколад»
✔️ Площа: 50,12 м², 3/4 поверх, будинок з ліфтом
✔️ Двостороннє планування — максимум світла та комфорту
✔️ Стан: після будівельників (ідеально для реалізації свого дизайну)
✔️Відмінна можливість зробити сучасну кухню-вітальню + окрему спальню
✔️Малоповерховий будинок — тиша, комфорт та приватність
✔️Сдача 2 квартал 2026 року
* Ціна нижча, ніж...
20 000 $
752 $/м²
Лікарська, 1/1
ПРЕМИУМ
БЕЗ КОМИССИИ
1 комната
27 / 13 / 5 м²
этаж 1 из 2
сегодня
Розпочато продажі нового двоповерхового клубного будинку в селі Шевченкове, розташованого на перехресті вулиць Лікарська та Шевченка.
Доступні різноманітні планування і площі квартир, однак кількість обмежена!
Однією з пропозицій є квартира на першому поверсі. Завдяки висоті стелі у 4,4 м можливе облаштування двоповерхового простору (наприклад спальню 15м2).
Загальна площа першого поверху: 26,6 м² + мансардний поверх 15м2, + гардеробна
Планування – вільне.
Зроблено закладні на кожну квартиру для можливості встановлення генератора!
При повній оплаті діє знижка 10%.
Також передбачено розтермінування до 6 місяців:
- Перший внесок 50%: знижка 5%;
- Перший внесок 30%: знижка не надається.
Ц...
16 500 $
585 $/м²
Лікарська, 1/1
ПРЕМИУМ
БЕЗ КОМИССИИ
1 комната
28 / 13 / 8 м²
этаж 2 из 2
сегодня
Однією з пропозицій є квартира на другому поверсі.
Загальна площа: 28,2 м²
Планування – вільне.
Можливо встановити сонячні панелі над квартирою!
Можливо об'єднати квартири для збільшення площі (обговорюється індивідуально).
Вартість розраховується за ціною 650 $/м² = 18 330$
При повній оплаті діє знижка 10%.
Також передбачено розтермінування до 6 місяців:
- Перший внесок 50%: знижка 5%;
- Перший внесок 30%: знижка не надається.
ЦІНА ВКАЗАНА ВЖЕ З УРАХУВАННЯМ ЗНИЖКИ!
Будинок вже...
14 500 $
671 $/м²
Лікарська вулиця, 1/1
ПРЕМИУМ
БЕЗ КОМИССИИ
1 комната
22 / 13 / 2 м²
этаж 2 из 2
сегодня
Однією з пропозицій є квартира на другому поверсі.
Загальна площа: 21,6 м²
Планування – вільне.
Можливо встановити сонячні панелі над квартирою!
При повній оплаті діє знижка 10%.
Також передбачено розтермінування до 6 місяців:
- Перший внесок 50%: знижка 5%;
- Перший внесок 30%: знижка не надається.
ЦІНА ВКАЗАНА ВЖЕ З УРАХУВАННЯМ ЗНИЖКИ!
Будинок вже завершений, наразі тривають роботи над перестінками...
22 000 $
827 $/м²
Лікарська вулиця, 1/1
ПРЕМИУМ
БЕЗ КОМИССИИ
1 комната
27 / 15 / 5 м²
этаж 1 из 2
сегодня
ФОТО ВИКОРИСТАНІ ПРОЕКТНІ!
Однією з пропозицій є квартира на першому поверсі із власним двориком. Завдяки висоті стелі у 4,4 м можливе облаштування двоповерхового простору (наприклад спальню 15м2).
Загальна площа першого поверху: 26,6 м² плюс мансардний поверх, плюс гардеробна, плюс дворик площею 15 м².
Планування – вільне.
При повній оплаті діє знижка 10%.
Також передбачено розтермінування до 6 місяців:...
950 $/мес
Сонячна
120 / 40 / 50 м²
2 этажа
3 сот
2 комнаты
3 дня назад
Оренда 10 км від Києва
📍 Село Шевченкове, вул. Сонячна
До метро Житомирська — 10 км
4 км до траси — зручний виїзд до Києва
Здається стильний дуплекс із дизайнерським ремонтом. Тиха локація поруч із лісом — ідеально для життя та роботи з дому.
Планування:
1 поверх:
• кухня
• вітальня з виходом на терасу
• окрема спальня
• санвузол
• тепла підлога по всьому поверху
2 поверх (відкритий простір із зонуванням):
• зона з двоспальним ліжком
• робоча зона
Оснащення:
Духова шафа, варильна поверхня, холодильник, посудомийна машина, бойлер
Підігрів підлоги
Не великий генератор на воду
Ділянка — 3 сотки.
Поруч магазини, зручний під’їзд.
💰 Ціна: 950$ + комунальні
Будинок для тих, хто хоч...

250 000 $
1 471 $/м²
Волошкова
ПРЕМИУМ
БЕЗ КОМИССИИ
єОселя
єВідновлення
170 / 70 / 40 м²
2 этажа
3 сот
4 комнаты
2021 год постройки
сегодня
Супер пропозиція.
Готовий Будинок на 5ти сотках землі, Білогородка, Шевченкове.
Всього 2км від житомирської траси, від Києва 10 км.
Характеристики
-Побудований з газоблоку AEROK 500
-Утеплений 100мм пінополістеролом
-Перекриття моноліт
-Фундамент стрічковий
-Криша металочерепиця, утеплена мін.ватою
-Своя скважина, септик
-Заведено 20кВт електроенегії
170 м2, два поверхи, 4 кімнати ( напершому поверсі спальня або кабінет, кухня-вітальня і сан.вузел . На другому поверсі три окремі спальні , одна з яких мастер бедрум і сан.вузел )
Зроблений якісний ремонт ( тепла підлога, всі сан.вузли оснащені сантехнічними приборами )
Вбудована кухня, облаштована вітальня, облаштована одна спальня.
В кожній з...

1 732 500 грн
30 130 грн/м²
Столична ул., 3
2 комнаты
58 / 31 / 10 м²
этаж 3 из 5
2022 год постройки
сегодня
Без комісії! Державні програми!
Продаж 2к квартири в ЖК «Сімейне містечко» в с. Шевченкове, (Білогородка), вул. Столична 3.
Квартира площею 57,5м2, розташована на 3 поверсі 5 поверхового будинку.
В квартирі дві окремі кімнати, простора кухня з виходом на повноцінний засклений балкон, роздільний санвузол, індивідуальне газове опалення.
Будинок введений в експлуатацію, заселений, обжитий, всі комунікації міські.
Документам права власності більше 3х років, оформлення 1% податку.
Розглядаємо продаж по державним програмам!
Телефонуйте за більш детальною інформацією та записом на перегляд!
75 000 $
595 $/м²
пер., 2/3
3 комнаты
126 / 58 / 18 м²
этаж 4 из 5
2022 год постройки
сегодня
ЖК City Lake Білогородка - Шевченкове
Дворівнева чотирикімнатні квартира по максимально вигідній ціні.
Унікальна пропозиція, квартира з другим світлом та височезними стелями!!!
Фактична площа квартири 154м2
Перший рівень:
- простора вітальня, яку можна обєднати з кухнею
- кухня
- окрема кімната (спальня, або кабінет)
- санвузол
- коридор
Другий рівень:
- 2 спальних кімнати
- санвузол
- коридор
- тераса 30м2
Житловий комплекс...
87 999 $
1 530 $/м²
пер., 11
БЕЗ КОМИССИИ
ЖК City Lake
2 комнаты
57.5 / 37.5 / 11 м²
этаж 2 из 8
2021 год постройки
вчера
Без %! Продаж стильної 2-кімнатної квартири з ремонтом у закритому ЖК City Lake, в передмісті Києва (с. Шевченкове / Білогородка, Бучанський район). Девелопер - компанія «Білий Шоколад»
Загальна площа квартири — 57.5 м².
Комфортний 2 поверх, будинок з ліфтом.
Функціональне планування:
• дві окремі кімнати
• простора кухня
• гардеробна
• санвузол з ванною
• відкритий балкон
Квартира світла, затишна та повністю готова для життя.
Теплий цегляний будинок забезпечує хорошу шумоізоляцію та комфорт у будь-яку пору року. Автономність та економія завдяки 2х конторному газовому котлу.
Житловий комплекс закритого типу з власною інфраструктурою — тихе та комфортне місце для життя неподалік Києва....

42 200 $
1 098 $/м²
пер., 4/3
Свободная планировка
38.43 / 13.81 / 17.54 м²
этаж 5 из 5
2026 год постройки
вчера
Найкраща інвестиція в ЖК City Lake , Київська область Бучанський р-н, с. Шевченкове, пров. Ювілейний, 21в.
Ціна для покупця виставлена "під ключ" - без додаткових витрат. Продається квартира 38,43 м.кв. з можливістю збільшення площі за рахунок високої стелі, що дозволяє зробити дворівневу квартиру 70 м.кв. Житловий комплекс «City Lake» у с. Шевченково в пров. Ювілейний знаходиться усього за 6 км від столиці, в Києво-Святошинському районі, де покупці нерухомості можуть відчути оптимальний баланс якості екології, розвиненості інфраструктури і зручності транспортної доступності. Кілька збудованих з цегли п’ятиповерхових будинків прекрасно вписуються в ландшафт місцевості, не створюючи дисбаланс...

51 498 $
1 431 $/м²
пер., 5
БЕЗ КОМИССИИ
ЖК City Lake
1 комната
36 / 14.9 / 11.4 м²
этаж 4 из 8
2019 год постройки
5 дней назад
Без%Продаж чудової 1 кімнатної квартири в ЖК Білий Шоколад City Lake.
В квартирі виконаний якісний ремонт .
Якісна нова проводка
Встановлений двух контурний газовий котел
Гардеробна
Балкон
Закрита територія під охороною
На території велика паркувальна зона для авто
Дитяча школа
Вихід щ ЖК на озеро
Кавʼярні
Магазин Фора
Спорт зал
Зупинка транспорту в поруч з ЖК
До Києва 15 хв їзди , до метро Житомирська .
Гарний вибір для життя , а також під орендний бізнес .
По запиту , надішлемо відео.

44 000 $
1 654 $/м²
пер., (пров. Ювілейний, 2/2)
1 комната
26.6 / 6 / 18 м²
этаж 3 из 5
2025 год постройки
1 нед. назад
Білогородка . ЖК «Білий шоколад. City like”
Продається новенька, дуже затишна і красива 1 кімнатна квартира - студія площею 26,6 м2, на другому поверсі 5 поверхового будинку. Зручне планування компактної квартири дозволяє відокремити спальну зону.
В квартирі є абсолютно все, що потрібно для комфортного життя: зручне двоспальне ліжко, великий телевізор, кухонні меблі, холодильник, пральна машина, бойлер, потужний кондиціонер на опалення і охолодження, тепла підлога. Відео відправлю по запиту. Перепоступка (входить в ціну). Вікна в двір, поруч озеро, красива набережна, «Фора», кафе, зупинка транспорту , сучасна амбулаторія.
ЖК «Білий шоколад. Озеро» з цілодобовою охороною, закритого типу, 1...

88 500 $
885 $/м²
Лікарська, 19
БЕЗ КОМИССИИ
єОселя
єВідновлення
100 / 70 / 30 м²
2 этажа
1 сот
3 комнаты
2 дня назад
Мрієте про власний будинок із відчуттям простору та безпеки?
До продажу пропонується сучасний двоповерховий таунхаус у новому закритому комплексі. Це ідеальне рішення для тих, хто хоче насолоджуватися тишею та комфортом заміського життя, не відмовляючись від швидкого доступу до столиці.
Власна ділянка на якій можете проводити час разом з родиною! Закритий формат комплексу забезпечує приватність і спокій, а зручна локація дозволяє легко та швидко дістатися міста.
Поверховість: 2 поверхи + балкон з панорамним видом
ВЖЕ ЗРОБЛЕНА розводка електрики, штукатурка (можна врахувати індивідуальні побажання в плануванні)
Вихід на дві сторони: спільна територія комплексу та власний огороджений дворик...

80 000 $
800 $/м²
Лікарська, 19
БЕЗ КОМИССИИ
єОселя
єВідновлення
100 / 70 / 30 м²
2 этажа
1 сот
3 комнаты
2 дня назад
вул. Лікарська, 19, с. Шевченкове
Пропонуємо до продажу двоповерховий таунхаус у новому закритому комплексі. Це ідеальне поєднання комфорту заміського життя та близькості до столиці.
2 поверхи + балкон з панорамним видом
Можливість врахування індивідуальних побажань у плануванні
Вихід на дві сторони: спільна територія комплексу та власний огороджений дворик
Можливість встановлення каміна
Паркомісце для 2–3 авто
Простора асфальтована територія
Закритий в’їзд та безпека
Лише 20 хвилин до Києва
Стіни: керамоблок KERATERM 250 мм + перестінки 100 мм
Утеплення:
фундамент і балкон — екструдований пінополістирол
фасад — мінеральна вата 100 мм + BAUMIT
дах — мінеральна вата KNAUF 200 мм
Зал...

95 000 $
905 $/м²
ул.
БЕЗ КОМИССИИ
єОселя
єВідновлення
105 / 46 / 40 м²
2 этажа
3 сот
3 комнаты
2026 год постройки
сегодня
🏡 Сучасний будинок у с. Шевченкове (Бучанський район)
📍 По документах присвоєна адреса - вул. Київська, 56
🚗10 хвилин на авто до метро Житомирська🚗
📐 Площа будинку: 105 м²
🛏 Кімнати: 3 окремі
🛠 Стан: будівництво (можливість завершення “під ключ”)
✨ Планування та можливості:
🔹 Простора вітальня та 3 кімнати
🔹 Котельня — окреме технічне приміщення 🔥
🔹 Санвузол 🚿
🔹 Передбачена можливість облаштування 2-го поверху
💼 Унікальна пропозиція:
💰 95 000 $ — будинок “під ключ” з введенням в експлуатацію
У вартість входить:
🏗 Повна добудова будинку
📄 Оформлення документів та введення в експлуатацію
🚧 Паркан по всьому периметру + в’їзні ворота
🧱 Укладання бруківки по всій території
🧩 Зведення внутріш...

109 000 $
948 $/м²
Родниковая ул., 58
БЕЗ КОМИССИИ
єОселя
Відеотур
115 / 75 / 40 м²
1 этаж
5 сот
3 комнаты
2025 год постройки
вчера
Шевченкове (Бучанський р-н)
Можливий продаж по єОселі
Будинок на завершальному етапі. З приходом снігів роботу трохи призупинено. Але в кінцевому вигляді буде виконано :
- чистове оздоблення стін та підлоги
- встановлено відкатні ворота та каліточка
- огорожа з проф листа
- двір та навколо будинку вкладена бруківка
- фасад будинку (баранець) та декоративні вставки
Загальна площа будинку : 115 м.кв. + мансарда
Площа ділянки : 5 соток
Комунікації :
• Електрика 13 кВт
• Септик 3 ями з дренажем
• Свердловина
• Буде заведено Газ
Побудова :
• Фундамент - монолітний
• Стіни - газоблок 300мм (утеплення пінопласт 100 мм) + декоративна штукатурка.
• Перестінки - газоблок
• Дах - металочерепиц...

106 000 $
848 $/м²
Шевченко ул.
БЕЗ КОМИССИИ
125 / 60 / 30 м²
2 этажа
5 сот
4 комнаты
сегодня
ТОП-пропозиція за свою ціну.
11 км до метро Житомирська!
Пропонується до продажу сучасний будинок загальною площею 125 м², розташований на земельній ділянці 5,5 соток у селі Шевченкове, вулиця Шевченка (поряд ліс)!
Будинок має продумане та зручне планування, яке ідеально підходить для комфортного проживання сім’ї. Простора кухня-вітальня. У будинку чотири окремі кімнати,, два санвузли та технічне приміщення.
Будинок зведений з газоблоку та утеплений пінопластом товщиною 100 мм. Фасад виконаний з декоративної штукатурки з елементами плитки. Дах покритий металочерепицею.
Комунікації:
- електропостачання 13 кВт,
- свердловина глибиною 50 м (без насосу),
- септик з переливом об’ємом 10 м³,
-...
127 000 $
1 033 $/м²
Родниковая ул.
БЕЗ КОМИССИИ
єОселя
єВідновлення
123 / 80 / 35 м²
1 этаж
7 сот
4 комнаты
сегодня
Новий будинок у Шевченковому (Білогородка)
вул. Джерельна
Пропонуємо сучасний будинок у затишній локації поруч із Білогородкою — ідеальне поєднання природи та комфорту
Площа будинку — 123 м²
Ділянка — 7,53 сотки
Ґанок — 5 м²
Простора тераса з мангальною зоною — 17,5 м²
Комунікації:
Електрика — 18 кВт
Власна свердловина (насос, гідроакумулятор, автоматика)
Септик з переливом — 10 м³
Будинок на стадії будівництва
Завершення — травень–червень
Тиха вулиця, гарний заїзд, перспективний район для життя
Ідеальний варіант як для життя, так і під інвестицію
Телефонуйте — розкажу деталі та організую перегляд
Все районы