Самые популярные новостройки города
Новостройки Софиевской Борщаговки
Топ объявлений Софиевской Борщаговки

190 000 $
1 565 $/м²
Мартинова просп., 15
БЕЗ КОМИССИИ
ЖК София Резиденс
5 комнат
121.4 / 69 / 40 м²
этаж 9 из 10
2021 год постройки
сегодня
Продається розкішна дворівнева квартира 121,4 м² на 9–10 поверхах, де кожен метр продуманий для комфорту, естетики та життя “без компромісів”.
Тут відчувається якість у кожній деталі:
— дорогі матеріали та сучасний ремонт
— елегантні двері прихованого монтажу
— система "розумний дім", яка працює для тебе
Перший рівень — для життя та натхнення:
велика кухня-вітальня, де збирається родина і друзі, затишний кабінет для роботи або відпочинку та стильний санвузол з ванною.
Другий рівень — твоя приватна територія:
простора спальня господарів, дитяча кімната з двоярусним ліжком, санвузол з душем, гардеробна та окрема кімната для прання і прасування — максимум зручності без зайвого хаосу.
І гол...
165 000 $
971 $/м²
Майская ул.
ПРЕМИУМ
БЕЗ КОМИССИИ
Відеотур
170 / 50 / 25 м²
2 этажа
1 сот
4 комнаты
2025 год постройки
сегодня
Продаж таунхауса у Софіївській Борщагівці
Локація — топ: всього 500 м до Києва, поруч ЖК «Резиденція».
120 м² + підвал по периметру
1,1 сотки землі
Вільне планування — можна зробити все під себе.
Комунікації: газ, світло 10 кВт / 3 фази, центральна вода та каналізація.
Поруч усе для життя: Фора, Сільпо, школа, садочок, кав’ярні, алея.
Телефонуйте — , домовимось про перегляд!
89 900 $
2 372 $/м²
Мартинова просп., 34
1 комната
37.9 / 16.3 / 14.8 м²
этаж 7 из 10
2024 год постройки
сегодня
1-кімнатна квартира з дизайнерським ремонтом | ЖК Sofia Residence | 38 м²
ЛОКАЦІЯ: вул. Мартинова, 34
7 поверх
*Ціна: 90 000 $
ПРО КВАРТИРУ:
• Стильна 1-кімнатна квартира площею 38 м² у престижному ЖК Sofia Residence — повністю готова до проживання або здачі в оренду;
• сучасний якісний ремонт у світлих тонах
• повністю укомплектована меблями;
базова техніка та оснащення;
продумане планування без втрати площі
Заходь і живи — без додаткових витрат‼️
ПРО ЖК SOFIA RESIDENCE:
Один із найпопулярніших житлових комплексів комфорт-класу з високим рівнем попиту на оренду.
- закрита територія та безпечне середовище
- розвинена інфраструктура “місто в місті”
- власний освітній простір (1–11 клас...
85 900 $
2 454 $/м²
Мартинова просп., 34
ПРЕМИУМ
ЖК София Резиденс
1 комната
35 / 15 / 15 м²
этаж 6 из 10
2024 год постройки
сегодня
Продається нова квартира в Жк София Резиденс з дуже гарним ремонтом!
Однокімнатна квартира площею у сучасному житловому комплексі, в квартирі виконано якісний ремонт: стильний дизайн, нові меблі та побутова техніка (холодильник, плита, пральна машина тощо) – все залишається новому власнику
Чудове планування, світла кімната, зручне розташування комплексу. Ідеальний варіант для молодої пари, або для здачі в оренду. Інфраструктура розвинена: поруч магазини, транспорт, паки, ТРЦ
Не втрачайте шанс стати власником комфортного житла – телефонуйте прямо зараз!

94 000 $
2 410 $/м²
Мартинова просп., (вул. Радісна, 6)
1 комната
39 / 17 / 9 м²
этаж 7 из 10
2024 год постройки
сегодня
Продаж 1к квартири БЕЗ % ЖК Софія Резіденс Софіївська Борщагівка
Без комісії
Адреса: Радісна 6
Загальна площа: 39 м²
Площа кухні: 14 м²
Клас житла: Бізнес
Cанвузол: Суміжний
Опалення: Індивідуальне газове
Квартира світла, розташована на зручному 7 поверсі з панорамними вікнами та видом на алею з фонтаном.
Квартира однокімнатна, але має зонування на окрему вітальну, обідню та спальну кімнати для комфортного життя.
В кухні є все необхідне:
-газова плита
-духова шафа
-витяжка
-холодильник
посудомийна машина
Санвузол сумісний з душовою кабіною, відділеною скляною перегородкою. Встановлена пральна машина та дзеркало з додатковою підсвіткою.
В спальній кімнаті велике ліжко з додатковим міс...

68 000 $
1 789 $/м²
Клубна ул., 12-А
1 комната
38 / 14 / 14 м²
этаж 6 из 10
2023 год постройки
сегодня
Продаж 1 кімнатної квартири
Квартира з ремонтом
Світла, простора, якісний ремонт, виконана в світлих тонах
Окрема кімната
Комплекс закритого типу
Пропускна система
Переуступка, але власники готові продати по єоселі, будинку 3 роки буде у листопаді
Якщо єоселя + 12% податки
[телефон скрыт]Галина Ладнич Ваш рієлтор
225 000 $
1 552 $/м²
Никольская ул. (Димитрова)
ПРЕМИУМ
БЕЗ КОМИССИИ
Відеотур
145 / 50 / 25 м²
2 этажа
2 сот
4 комнаты
2025 год постройки
сегодня
Будинок, який поєднує якісне будівництво, продумане планування та одну з найкращих локацій у Софіївській Борщагівці.
145 м² продуманого простору
2,5 сотки землі
Планування:
— простора кухня-вітальня з виходом на терасу
— 4 окремі кімнати
— 2 санвузли
- септик
Поруч ЖК «Резиденція» — тиха, обжита вулиця
Вся інфраструктура поруч: школа, садок, магазини, кафе, транспорт
Без комісії
Прямий продаж від Забудовника
Перегляд за попереднім дзвінком

115 000 $
1 852 $/м²
Васильковая ул., 2
2 комнаты
62.1 / 25 / 26 м²
этаж 5 из 5
2021 год постройки
сегодня
Продаж 2к квартири в ЖК Волошковий на Софіївській Борщагівці
БЕЗ%
Загальна площа: 62.10 м²
Площа кухні: 26 м²
Тип стін: Цегляний
Клас житла: Комфорт
Опалення: Індивідуальне газове
Є ВІДЕООГЛЯД
2к квартира з кухнею-вітальнею та окремою спальною кімнатою
Квартира дуже простора з авторським ремонтом
Підлога - дорогий приємний ламінат.
Стеля - натяжна матова.
Стіни - фарбовані.
Німецька/італійська сантехніка
ВСТАНОВЛЕНИЙ ГАЗОВИЙ КОТЕЛ
Кухня-вітальня візуально розділена диваном та обіднім столом виповненим з натурального дерева
Кухня укомплектована
-Індукційною плитою, професійною духовою шафою,
-Подрібнювач відходів, кам'яна мийка
-Вбудованим холодильником,
-Витяжкою
-Кавомашиною...
94 900 $
2 355 $/м²
Мартинова просп., (вул. Григорія Сковороди, 16)
1 комната
40.3 / 16.3 / 14.8 м²
этаж 4 из 10
2024 год постройки
сегодня
ПРЕМІУМ 1-кімнатна квартира з дизайнерським ремонтом у ЖК Sofia Residence
Сучасний житловий простір для тих, хто цінує комфорт, стиль і готові рішення без зайвих витрат часу.
Адреса: вул. Сковороди, 16
Поверх: 4
ПРО КВАРТИРУ
Площа: 40.3 м²
— продумане функціональне планування
— авторський дизайнерський ремонт з якісних матеріалів
— повна комплектація меблями та технікою
— естетика та ергономіка в кожній деталі
— квартира повністю готова до проживання або здачі в оренду
ПЕРЕВАГИ ОБ'ЄКТА‼️
— рівень ремонту вище середнього по ринку
— формат “заїхав і живеш / здаєш з першого дня”
— відсутність додаткових вкладень
— ліквідний формат 1-кімнатної квартири
— стабільний попит на оренду в даном...

60 000 $
1 714 $/м²
Чубинского ул., 8-В
1 комната
35 / 22 / 6 м²
этаж 9 из 12
2019 год постройки
сегодня
Без % Продається стильна 1-кімнатна квартира площею 35 м² на 9/12 поверсі в сучасному ЖК Софія Київська. Генератор на будинок ( вода та опалення) . Укриття в будинку.
✔️ Новий якісний ремонт — робили для себе, не під оренду
✔️ Укомплектована меблями та технікою, тепла підлога
✔️ Продумане планування — максимум простору та комфорту
✔️ Документам більше 3 років — мінімальні витрати при оформленні
✔️ Чудовий варіант як для життя, так і під інвестицію
✔️Закрита територія з 2-ма виїзд/заїзд, охорона, відеоспостереження.
ЖК «Софія Київська» — це великий житловий комплекс у передмісті Київ, фактично поруч із кільцевою дорогою.
До Києва — 10–20 хв (залежно від трафіку)
Розвинена інфраструктура пря...

41 200 $
1 312 $/м²
Поліська ул., 2-Б
1 комната
31.4 / 12 / 15 м²
этаж 4 из 4
2023 год постройки
вчера
Продаж квартири 31,5 м² у закритому клубному будинку ЖК “Софі Хаус”
Софіївська Борщагівка | 4-й поверх | Індивідуальне газове опалення
Пропонується до продажу квартира площею 31,5 м² у клубному будинку з закритою територією, зоною відпочинку, дитячим майданчиком і двома декоративними фонтанами. Ідеальний варіант як для проживання, так і для здачі в оренду.
Комплектація — White Box:
• Гіпсова штукатурка стін, виконана фінішна шкаклівка ,готові до покраски.
• Фінішна лазерна стяжка підлоги
• Розводка електрики та сантехніки
• Тепла підлога
• Встановлена інсталяція в санвузлі
• Розведення під кондиціонер + закладена траса
• Встановлені радіатори
• Індивідуальне газове опалення
• Встановлений...

62 500 $
1 570 $/м²
Соборная ул., 126/10
1 комната
39.8 / 18 / 14 м²
этаж 7 из 10
2021 год постройки
сегодня
Без комісії для покупців.Найкраща пропозиція! Продаж 1-кімнатної квартири з ремонтом у ЖК Софіївська Сфера
40 м² готового комфорту — заїжджай і живи вже завтра! 7 поверх з 10 — ідеальна висота + шикарний вид на прогулянкову алею
ЖК "Софіївська сфера", вул. Соборна, буд.126/10 , 7/10 пов., вікна на алею. Квартира з ремонтом, 2 конт. газовий котел, повністю укомплектована меблями (вбудована кухня, 2х спальне ліжко, гардеробна, шафа і тумба в коридорі) та технікою.
✔️ Сучасний ремонт — жодних витрат і очікувань
✔️ Світла, затишна та максимально ліквідне планування
✔️ Відмінний варіант як для життя, так і під швидку оренду
✔️ Популярний житловий комплекс з розвиненою інфраструктурою
Поруч...
65 000 $
1 383 $/м²
Героев Небесной Сотни просп., 28
1 комната
47 / 19.5 / 15 м²
этаж 6 из 10
2017 год постройки
сегодня
Продається гарна квартира в ЖК Львівський маєток
Це газифікований ЖК, в квартирі газове автономне опалення, двуконтурний котел, стоїть електроплита, яку можна замінити на газову ( є підключення), вбудована кухня в світлих тонах залишається, кухня правильної форми, пральна машинка, холодильник,диванчик для відпочинку біля вікна залишається новим власникам
Дуже вдале планування, простора кімната, яка оснащена меблями, двоспальне ліжко , має нішу для білизни,комод, стіл,кондиціонер гарної якості, CooperHunter,вбудована шафа в коридорі вмістить всі речі.
У дворі гостьовий паркінг, завжди є місця для паркування, дитячий майданчик. Гарна та зручна інфраструктура, все є поряд: супермаркети, ТРЦ, р...

120 000 $
1 263 $/м²
Івана Франка ул., 5
3 комнаты
95 / 31 / 35 м²
этаж 5 из 5
2011 год постройки
сегодня
Без комісії для покупця!
Продається крута 3-кімнатна квартира в два рівні в одному з найпопулярніших комплексів ЖК Софія, вул. Івана Франка, 5.
Квартира для тих, хто любить простір, комфорт і готові рішення без ремонту та зайвих витрат.
Зручне планування для дружної родини. Дворівневе планування - максимум простору та приватності.
Якісний ремонт, повністю укомплектована меблями та побутовою технікою.
Світла, стильна та дуже затишна.
Індивідуальне газове опалення.
Простора кухня та окремі кімнати.
Заходь і живи без додаткових вкладень.
ЖК Софія - це закрита територія, охорона, відеонагляд, красиві алеї, фонтани, дитячі та спортивні майданчики, кав’ярні, магазини, школи та садочки поруч....

84 000 $
2 211 $/м²
Героев Небесной Сотни просп., (Будинок 14/4)
1 комната
38 / 15 / 12 м²
этаж 6 из 10
2026 год постройки
сегодня
Продається сучасна квартира площею 38 м² на 6 поверсі у комфортному житловому комплексі У-Квартал, Софіївська Борщагівка.
У квартирі виконаний якісний дизайнерський ремонт у світлих теплих тонах, що створює атмосферу затишку та простору.
Планування продумане до дрібниць:
• простора кухня-вітальня
• окрема спальня зона
• стильне зонування за допомогою скляної перегородки та декоративних полиць з підсвіткою
Використані якісні матеріали:
• підлога з красивим малюнком “ялинка”
• натяжна стеля з точковим освітленням
• сучасні міжкімнатні двері
• дизайнерські елементи інтер’єру
Квартира виглядає дуже світлою, сучасною та готовою для комфортного проживання.
ЖК У-Квартал — один з найкращих комп...

175 000 $
2 431 $/м²
Мартинова просп., 6
2 комнаты
72 / 34 / 22 м²
этаж 2 из 10
2025 год постройки
сегодня
Продам 2-кімнатну квартиру з двома терасами на центральній алеї . ПРЕМІУМ!!!
Ремонт зроблено найкращими фахівцями з використанням якісних матеріалів
Це ідеальний варіант для тих, хто цінує комфорт, сучасність та безпеку.
Перепланована велика кухня-вітальня з виходом на терасу. Розкладний диван створює просторий та затишний гостьовий простір.
Санвузол об'єднаний та оновлений за сучасними стандартами
Додаткові переваги:
Кладова на лоджії для зберігання різних речей та призначень.
Дві окремі спальні з двоспальними ліжками та ортопедичними матрацами для вашого комфорту.
Усі меблі зроблені на замовлення та включені в вартість.
Вбудована техніка Whirpool
Комплекс "Софія Резіденс" проп...
255 000 $
1 328 $/м²
Соборная ул.
192 / 74 / 39 м²
2 этажа
12 сот
4 комнаты
сегодня
Це ідеальний варіант для Вас!
Заходь і живи!
Продається затишний будинок 192 кв.м. в 5 хв. від Києва з сучасним дизайнерським ремонтом та меблями.
с.Софіївська Борщагівка, вул.Соборна
Будинок знаходиться на центральній вулиці в 5 хв. від Кільцевої дороги з ділянкою 12 соток.
-192 кв.м. загальної площі,
- 74 кв.м. житлової,
- 39 кв.м. кухня-вітальня,
- 2 рівня + підвал.
- 4 окремі кімнати
- велика кухня-вітальня з каміном
- 2 санвузли
- ділянка 12 соток з озелененням та фруктовими деревами - ідеально підходит для сімейного відпочинку в невимушеній атмосфері в альтанці з барбекю.
- Будинок 2014р. будівництва:
- матеріал стін будинку керамоблоки 38см і 10см утеплювач.
- перекриття залізобе...

153 000 $
2 318 $/м²
Радісна, 2
2 комнаты
66 / 35 / 15 м²
этаж 7 из 10
сегодня
Розкішна, вишукана— ось характеристика для цієї квартири Наповнена світлом та простором
Відповідає високим стандартам комфорту та функціональністю
Сучасним меблями та технікою
Ця квартира подарує Вам затишок, гармонійність
Дві окремі кімнати
Два санвузла
[телефон скрыт]
Є ІНШІ ВАРІАНТИ

89 500 $
2 343 $/м²
Мартинова просп., 34
1 комната
38.2 / 21 / 15 м²
этаж 5 из 10
2024 год постройки
сегодня
Продається однокімнатна квартира з авторським дизайном у житловому комплексі ЖК "Cофія Резиденс" закритого типу — ідеальний варіант для комфортного та безпечного життя.
Проспект Мартинова, 34.
Квартира має продумане планування з чітким зонуванням простору:
- простора кухня-вітальня з вмонтованою технікою сучасних виробників, лоджія з диваном та місцем зберігання;
- затишна спальня з двоспальним ліжком, місткою гардеробною та робочим місцем;