Топ объявлений Стебника

17 000 $
425 $/м²
Новая ул.
БЕЗ КОМИССИИ
єОселя
40 / 25 / 7 м²
1 этаж
10 сот
2 комнаты
3 дня назад
ПРОДАЖ ВІД ПРЕДСТАВНИКА ВЛАСНИКА, БЕЗ КОМІССІЇ !!!
Продаж 2 кім. будинок-дача 40 кв.м. Станиля-Трускавець. До стебницького кільця 3 км.
- Площа - 10 сот.
- Під'Їзд - асфальтрвана дорога майже до самого будинку.
- Теплий сухий будинок, товщина стін 30 см (півтори цеглини).
~ На першиому поверсі є дві кімнати, два коридори. Пічне опалення. На другому поверсі можна облаштувати ще одну кімнату. В будинку є кімната для вбиральні.
~ Два глибокі СУХІ підвали.
~ Вирита нова криниця на 12 кілець.
-На території фруктовий сад.
-Поруч з ділянкою проклали трубу центрального водопостачання, при бажанні можна підключати.
150 метрів від будинку озеро, спорт майданчик та ліс.
Дуже хороша локація, як для...

45 000 $
329 $/м²
Василя Стефаника ул.
136.9 / 60 / 20 м²
2 этажа
8 сот
3 комнаты
4 дня назад
Продається двоповерховий будинок загальною площею 136,9 м² у місті Стебник, по вулиці Василя Стефаника 9/1.
— Будинок зведений з цегли
— Встановлено металопластикові вікна
— Проведено електропостачання — три фази
— Центральне водопостачання
— Каналізація — вигрібна яма
— Земельна ділянка приватизована 8 сот
— Частково виконано внутрішні роботи
Будинок без ремонту, що дозволяє реалізувати власне планування та оздоблення. Тиха вулиця, зручний доїзд, близькість до Трускавця.
Ціна — $45 000
Деталі за телефоном. Перегляд за домовленістю.

35 000 $
532 $/м²
Михайла Грушевського ул., 16а
БЕЗ КОМИССИИ
ПЕРЕУСТУПКА
3 комнаты
65.8 / 39.2 / 8.1 м²
этаж 5 из 5
5 дней назад
Пропозиція від представника власника, без комісії!
Продаж 3 кімнатної квартири в місті Стебник Дрогобицького району
- центральна вулиця
- будинок 2001 року побудови
- матеріал стін - цегла
- квартира не кутова, 5 поверх, в наявності є технічний поверх над квартирою
- три окремі кімнати, велика кухня, простора прихожа
- Сан вузли - роздільні
- житловий стан: металопластикові вікна, сан вузли та кухня- плитка, балкон, лоджія/ засклені/, всі лічильники. Опалення індивідуальне електро, є можливість зробити газове
Інфраструктура: центр міста, будинок ОСББ, доглянута прибудинкова територія, чистий під,їзд, дві квартири на поверсі, достатньо місця для парковки авто, поряд магазини, маркети, школ...

35 000 $
164 $/м²
Вербовий
214 / 200 / 14 м²
2 этажа
11 сот
4 комнаты
1 нед. назад
Цегляний будинок 214 м² з ділянкою 11 соток у Стебнику
Продається просторий цегляний будинок у м. Стебник (с. Солець).
- Загальна площа – 214 м²
- Ділянка – 11 соток, огороджена
- 2 поверхи, 4 кімнати
- Внутрішня штукатурка, дерев’яні двері та вікна (одне пластикове)
- Проведена електропроводка, світло підведено до стовпа на подвір’ї
Будинок готовий для вашого індивідуального облаштування. Велика площа та ділянка дозволяють реалізувати будь-які плани – від сімейного житла до інвестиційного проєкту.
Ексклюзив від Cherry Estate. Дзвоніть – покажемо сьогодні.

33 000 $
465 $/м²
Дрогобычская ул.
71 / 40 / 19 м²
1 этаж
18 сот
4 комнаты
1 нед. назад
Будинок із садом та літньою кухнею — Стебник, вул. Дрогобицька
Пропонуємо ексклюзив від Cherry Estate — житловий будинок у м. Стебник, вул. Дрогобицька, 122.
Загальна площа ділянки: 18 соток
Будинок: замінені вікна, нова покрівля з металочерепиці
На території: сад, літня кухня, сарай
Локація: тиха частина міста, зручний доїзд
Власник, документи готові
Це чудова пропозиція для сім’ї, яка шукає просторий будинок із власною ділянкою. Дзвоніть або пишіть — домовимось про огляд.

7 000 $
700 $/сот
Чорновола, 3
сельхозназначение, под застройку
10 сот
1 нед. назад
ПРОДАЖ ЗЕМЕЛЬНОЇ ДІЛЯНКИ
Адреса — с. Стебник ( Болехівці) , вул. Чорновола 3, Львівська область.
Площа ділянки — 10 соток
Призначення — Для індивідуального житлового, гаражного і дачного будівництва.
Особливості даної ділянки — Знаходиться у дивовижному місці, поряд з лісом та озером.
Доїзд до ділянки — Асфальтована дорога.
Комунікації поряд - електрика, газ.
Відстань до Львова — 120 км.
Код обʼєкта: 5563
36 500 $
515 $/м²
Дрогобычская ул.
БЕЗ КОМИССИИ
єВідновлення
70.9 / 50 / 9 м²
1 этаж
18 сот
3 комнаты
1 нед. назад
Продається будинок у
м. Стебник, площею 70,9 кв.м по вул. Дрогобицькій.
Пропонуємо до продажу одноповерховий будинок у тихому районі м.Стебник на земельній ділянці 18 соток приватизованої земельної ділянки
- будинок цегляний
- 3 кімнати
- дах перекритий металочерепицею
- встановленні метало пластикові вікна
- автономне газове опалення + пʼєци
- приватизована ділянка
- всі конструкції: світло, газ, вода і є всі лічильники
Будинок знаходиться неподалік центру, поряд ринок, магазини, школа та зупинка транспорту.
84 900 $
812 $/м²
Уляни Кравченко ул.
БЕЗ КОМИССИИ
єВідновлення
104.6 / 75 / 12 м²
1 этаж
12 сот
3 комнаты
1 нед. назад
Продається затишний цегляний будинок поблизу Трускавця (с. Солець)
Комфортний будинок з ремонтом у спокійному місці — ідеально для життя або відпочинку!
Площа будинку — 104,6 м²
Земельна ділянка — 12 соток
асфальтований заїзд
Затишна локація поруч із Трускавцем — чудове поєднання природи та зручності....
38 000 $
585 $/м²
Петра Мекелити ул.
БЕЗ КОМИССИИ
65 / 40 / 9 м²
1 этаж
20 сот
4 комнаты
1 нед. назад
Продаж цегляного будинку та літньої кухні в м.Стебник .
2 хв до центру міста .
Площа 65,4кв
Коридор ,кладова ,4 кімнати
Опалення конвектор
Вода заведена в літню кухню централізована
Бойлер
20 сотих землі
Ділянка рівної форми з фруктовими деревами ,на території є криниця з вмонтованим насосом ,що подає воду в літню кухню.

29 700 $
165 $/м²
Володимира Вернадського ул., 7
БЕЗ КОМИССИИ
180 / 90 / 10 м²
2 этажа
16 сот
4 комнаты
1 нед. назад
Цегляний будинок поруч із Трускавцем та Дрогобичем (с. Солець).
Продається просторий цегляний будинок загальною площею 180 м² з земельною ділянкою 16 сотих у мальовничому місці з гарним видом на гори та вітряки.
Будинок складається з:
4 кімнат
кухні
коридору
другого поверху з 3ма кімнатами, коридором, балконом і окремим входом
Потребує ремонту
мальовниче та тихе місце для комфортного життя
84 900 $
809 $/м²
Уляни Кравченко ул.
БЕЗ КОМИССИИ
105 / 70 / 15 м²
2 этажа
12 сот
3 комнаты
1970 год постройки
1 нед. назад
Продається затишний цегляний будинок поблизу Трускавця (с. Сілець)
Площа будинку - 104,6 мг
Земельна ділянка - 12 соток
Планування:
У три просторі кімнати
• велика кухня-студія, коридор, кладова, санвузол, вихід на балкон.
Комфорт та зручності:
індивідуальне газове опалення камін на дрова
• сучасні пластикові вікна
• централізована вода + власна криниця
• септик
• підведені всі комунікації
Стан будинку:
світлий, просторий, з ремонтом якісна паркетна дошка
Додатково:
літня кухня з піччю та кухнею, асфальтований заїзд.
Затишна локація поруч із Трускавцем - чудове
поєднання природи та зручності.
84 900 $
816 $/м²
Уляни Кравченко ул.
БЕЗ КОМИССИИ
104 / 80 / 15 м²
1 этаж
12 сот
4 комнаты
1 нед. назад
📱📞[телефон скрыт]
✨ Комфортний будинок з ремонтом у спокійному місці — ідеально для життя або відпочинку!
📐 Площа будинку — 104,6 м²
🌿 Земельна ділянка — 12 соток
🔥 індивідуальне газове опалення
🔥 камін на дрова — затишок у кожній деталі
📍 Затишна локац...

21 500 $
426 $/м²
Чумацкая ул., 2
БЕЗ КОМИССИИ
50.5 / 40 / 8 м²
1 этаж
10 сот
3 комнаты
1 нед. назад
Продається цегляний будинок в м.Стебник.
Будинок площею 50.5 м.кв
Є можливість зробити другий поверх.
Всі комунікації поруч
Знаходиться в тихому житловому районі ,поруч магазини ,лікарня ,школа
Земельна ділянка 10 соток
Ціна 21 500$

37 600 $
327 $/м²
Михайла Коцюбинського ул., 8
БЕЗ КОМИССИИ
115 / 80 / 9 м²
1 этаж
9 сот
3 комнаты
1 нед. назад
Продається цегляний будинок поблизу Трускавця (м.Стебник)
Машиною в Трускавець 2 хв
Площа будинку 115кв
Коридор
Кухня
3 кімнати
Частково зроблений санвузол в коридорі і санвузлі вікна замінені на пластикові
Світло газ вода централізована заведена до кухні
Опалення конвектори і кухня
Підвал 2 кімнати
Земельна ділянка 9 соток
Поруч магазини ,зупинка ,аптека ,кафе
Всі деталі за телефоном
120 000 $
632 $/м²
Філарета Колесси ул., 8/1
БЕЗ КОМИССИИ
єОселя
190 / 110 / 15 м²
2 этажа
11 сот
5 комнат
3 нед. назад
Продаж приватного будинку
Вартість будинку – 120000$
У м. Стебник, по вулиці Ф. Колесси 8∕’1, район Забівка. Відстань Трускавець 3 км., Дрогобич 10 км., Львів 100 км
Старий забудований район міста, всі будинки житлові ,хороші сусіди. Зелена вулиця, не магістральна дорога, бічна, тиха, але все поруч, дуже хороші умови проживання
Житловий будинок побудовано на ділянці 11 СОТ. Будинок збудовано в 1986 році, в тому році і заселено, ніколи не простоював, завжди обігрівався і ремонтувався, тому проблем з ним немає
Будинок складається з 190 метрів, 5 житлових кімнат площею 110 метрів, кухня 15 метрів і решта допоміжні приміщення. Будинок цегляний, 2 поверхи ,2 входи (є можливість розділити на 2 сім...
18 900 $
591 $/м²
Солецкая ул.
БЕЗ КОМИССИИ
32 / 1 / 1 м²
1 этаж
10 сот
2 комнаты
1 мес. назад
Продається будинок в м. Стебник, (район Солець)
Ціна 18900$
Земельна ділянка 10 соток
Будинок + фундамент під розширення
Додаткові споруди: сарай, погріб
Огороджена територія
КОМУНІКАЦІЇ ВЖЕ Є:
• Світло підключене
• Газ на ділянці
• Власна криниця
• Можливість підключення до централізованої води
ЛОКАЦІЯ — ВЕЛИКИЙ ПЛЮС:
• Тиха, спокійна місцевість
• Асфальтований доїзд
• Поруч ліс і природа
• До міста — всього кілька хвилин
ЧОМУ ВАРТО ВЗЯТИ:
• Дуже хороша ціна за ділянку з комунікаціями
• Ідеально під дачу або постійне проживання
• Можна добудувати і значно підняти вартість
36 500 $
514 $/м²
Дрогобычская ул.
БЕЗ КОМИССИИ
71 / 1 / 1 м²
1 этаж
18 сот
3 комнаты
1 мес. назад
Продається будинок у
м. Стебник, площею 70,9 кв.м по вул. Дрогобицькій.
- будинок цегляний
- 3 кімнати
- дах перекритий металочерепицею
- встановленні метало пластикові вікна
- автономне газове опалення + пʼєци
- приватизована ділянка
- всі конструкції: світло, газ, вода і є всі лічильники
Будинок знаходиться неподалік центру, поряд ринок, маагазини, школа та зупинка транспорту.
29 700 $
165 $/м²
Солецкая ул.
БЕЗ КОМИССИИ
180 / 1 / 1 м²
2 этажа
16 сот
4 комнаты
1 мес. назад
Будинок складається з:
4 кімнат
Потребує ремонту
54 900 $
316 $/м²
Доброгостів
БЕЗ КОМИССИИ
174 / 1 / 21 м²
2 этажа
15 сот
4 комнаты
1 мес. назад
Продається цегляний будинок поблизу Трускавця (м.Стебник)
Машиною в Трускавець 2 хв
Площа будинку 115кв
Коридор
Кухня
3 кімнати
Світло газ вода централізована заведена до кухні
Опалення конвектори і кухня
Підвал 2 кімнати
Земельна ділянка 9 соток
Поруч магазини ,зупинка ,аптека ,кафе
Всі деталі за телефоном
37 600 $
327 $/м²
Михайла Коцюбинського ул.
БЕЗ КОМИССИИ
115 / 52.3 / 19.5 м²
1 этаж
9 сот
3 комнаты
1 мес. назад
Продається цегляний будинок поблизу Трускавця (м.Стебник)
Машиною в Трускавець 2 хв
Площа будинку 115кв
Коридор
Кухня
3 кімнати
Світло газ вода централізована заведена до кухні
Опалення конвектори і кухня
Підвал 2 кімнати
Земельна ділянка 9 соток
Поруч магазини ,зупинка ,аптека ,кафе
Всі деталі за телефоном
Все районы