Самые популярные коттеджные городки города
Коттеджные городки Стоянки
Топ объявлений Стоянки

70 000 $
909 $/м²
Руданського, 15
БЕЗ КОМИССИИ
єОселя
77 / 34.1 / 32.6 м²
1 этаж
1 сот
2 комнаты
2026 год постройки
сегодня
Сучасні одноповерхові таунхауси в Ірпені, мікрорайон Стоянка, власна ділянка + задній дворик
✨Новий проєкт стильних одноповерхових таунхаусів у тихій та комфортній локації — мікрорайон Стоянка, м. Ірпінь.
🏘️Кожен будинок складається з 5 секцій та має власну земельну ділянку від 1,5 сотки з окремим заднім двориком — ідеально для відпочинку, зони барбекю або дитячого простору.
⚙️Технічні характеристики:
• фундамент — залізобетонна стрічка з армованою плитою по всьому периметру
• стіни — керамоблок 380 мм
• утеплення — пінопласт 100 мм
• фасад — декоративна плитка, профнастил, камінцева штукатурка
• армопояс
• дах — дерев’яний каркас, металочерепиця
• міжкімнатні перегородки — керамоблок 12...
248 000 $
858 $/м²
Вишнева, 59
ПРЕМИУМ
БЕЗ КОМИССИИ
289.1 / 169.4 / 32.7 м²
2 этажа
5 сот
6 комнат и более
2014 год постройки
сегодня
Без комісії !!! Продажа двухпеверхевого дома. Стоянка ул Вишневая, 6х комнатный + большая кухня студия, общая площадь 289,1м2. Планирование участка дома выполнено с учетом отвода поверхностных вод от дома в ливневую канализацию с последующим сбросом воды. Торг реальному покупателю!
Канализация локально-септик из трех бетонных колец D2 м, две ямы с проложенной системой перетока (сделано специальное отверстие во внешней части забора для очистки).
Водоснабжение – от скважины глубиной 90 метров
Ленточный фундамент шириной 600 мм под газоблоки. Глубина заделки фундамента 1,6 м. Поверх фундамента устроена горизонтальная гидроизоляция из двух слоев рубероида на мастике.
Стены из газоблоков тол...
410 000 $
938 $/м²
Незалежності
ПРЕМИУМ
БЕЗ КОМИССИИ
437 / 292 / 26 м²
2 этажа
17 сот
5 комнат
сегодня
Продаж будинку, де поєднуються тиша природи та комфорт великого міста.
Стоянка — лише 7 хвилин до метро Житомирська
Ліс — одразу за парканом. Жодних сусідів “впритул” і максимум приватності. Будинок стоїть на тупиковій вулиці. Максимум тиші. Зовсім не чутно шуму дороги. Начебто ви в лісі). Але до Київа всього 11 км
Це будинок, який будувався для себе — з якісних матеріалів, продуманим плануванням і відчуттям простору в кожній деталі.
Основні характеристики
• Площа будинку — 437 м²
• Ділянка — 17 соток, рівна, доглянута
• Тиха, зелена локація поруч із Києвом
У будинку
• Бомбосховище / спортзал
• Зимовий сад — ідеальне місце для відпочинку
• Критий гараж на 2 авто
• Тепла підлога
Тери...

995 000 $
2 163 $/м²
Лісна
БЕЗ КОМИССИИ
460 / 195 / 28 м²
2 этажа
13 сот
5 комнат
3 нед. назад
Ексклюзивна пропозиція! Вишуканий та стильний ремонт, все продумано до найменших дрібниць.
Будинок площею 460кв.м. + гостьовий 110кв.м.
На ділянці критий басен, на території столітні сосни та різноманітними насадженями. Периметр ділянки огорожений забором 3 метри висоти, повне відчуття приватності.
Будинок укомплектовано якісними італійськими меблями та технікою від найкращих світових виробників! Раціональне планування - велика світла вітальня з каміном, кухня-столова, з виходом на терасу, 3 спальні, кабінет, ігрова. Зона СПА, із власним Хамамом, та Фінською банею, басейном. Пральня, котельня, декілька балконів. Є гараж для авто.
Сучасні системи опалення: газова та електрична. Генерат...
280 000 $
962 $/м²
Приозерная, 2/2
ПРЕМИУМ
БЕЗ КОМИССИИ
291 / 145.2 / 20.1 м²
2 этажа
15 сот
4 комнаты
сегодня
Продаж сучасного Таунхауса + БАНЯ в Подарунок, в мальовничому котеджному містечку «Стоянка-2» по вул. Приозерна 2. Комфорт і природа в одному місці! Характеристики об'єкта: Розташування: Бучанський район, закрите котеджне містечко . Загальна площа: 291м2 м Житлова площа: 145.2 м2, Площа кухні: 20.1 м Площа кімнат 33.8, 22.3, 20.7, +47,3,Підвал уктриття 42.9м2. +11,3 м2, площа ділянки: 15 соток Стан: 40% ремонт зроблено, перший поверх підлога з підігрівом, вентиляція під камін. Другий поверх, готова ванна кімната, і 3 кімнати. Автономне газове опалення.
Основні переваги: - Закрита територія: безпечна і облаштована вулиця, оточена природою. - власне озеро, власні паркувальні місця: На задн...

230 000 $
1 173 $/м²
Степана Руданського, 10
ПРЕМИУМ
БЕЗ КОМИССИИ
196 / 99 / 22 м²
2 этажа
5 сот
4 комнаты
сегодня
Просторий двоповерховий будинок на 5 сотках землі.
Пропонується до продажу сучасний будинок з якісним ремонтом у затишній локації.
Будинок повністю укомплектований меблями та технікою, що дозволяє відразу заїхати та жити без додаткових витрат.
Тиха та зелена локація, ідеальна для життя та відпочинку.
Будинок готовий до заселення.

248 000 $
1 312 $/м²
Лісна
ПРЕМИУМ
БЕЗ КОМИССИИ
189 / 150 / 20 м²
2 этажа
5 сот
5 комнат
2014 год постройки
вчера
Пропонується до продажу будинок, загальна площа 189 м2. Планування ділянки будинку виконано з урахуванням відведення поверхневих вод від будинку в зливову каналізацію з подальшим скиданням води.
Каналізація місцево-септик з трьох бетонних кілець D2 м, дві ями з прокладеною системою перетікання, зроблено спеціальний отвір у зовнішній частині паркану для очищення
Водопостачання – від свердловини глибиною 90 метрів
Фундамент стрічковий завширшки 600 мм під газоблоки. Глибина закладення фундаменту 1,6 м. Поверх фундаменту влаштована горизонтальна гідроізоляція з двох шарів руберойду на мастиці.
Стіни із газоблоків товщиною 400 мм. Утеплення стін 100 мм листами isover товщиною 50 мм у два шари. З...

1 150 000 $
3 833 $/м²
Леси Украинки
ПРЕМИУМ
БЕЗ КОМИССИИ
300 / 120 / 70 м²
2 этажа
30 сот
5 комнат
сегодня
БЕЗ КОМИССИИ. Современный и функиональный дом с авторским ремонтом. Закрытая охраняемая территория КГ White syone. Терраса- 150м2 . Бассейн -11х3м. Ландшафтный дизайн, автополив. Гараж на 2 автомобиля. На полу паркетная доска, мрамор. Три спальни. 3 с/у. Домашний кинотеатр. Сауна. Газовый и электрический котел. Сантехника V&B. Итальянская мебель. Укомплектован всей необходимой техникой. Удобная транспортная развязка, асфальтированный подъезд с Житомирской трассы. Киев - 7км. Развитая инфраструктура: Сильпо, WINETIME.

400 000 $
2 353 $/м²
Дачна
170 / 150 / 20 м²
2 этажа
8 сот
3 комнаты
сегодня
#20960 Продаж нового елітного одноповерхового будинку біля нового закритого котеджного містечка з цілодобовою охороною у Стоянці, 10 км від Києва по прямій Житомирській трасі. Біля містечка - котеджне забудова, асфальтований підїзд, ліс, озеро, а пішки - Сільпо, WineTime, дитяча площадка, ресторани, остановки транспорту.
Площа: 170 м2
Ділянка: 8 соток з ландшафтом, озелененням, автополивом.
Будинок збудований з газоблоку, утеплення мінеральною ватою, панорамні вікна WDS 7S, система теплої підлоги по всьому будинку, камін, система опалення - тепловий насос, електрика - 3 фази, можливість підключення газу, електрика - 17 кВт, вода - свердловина, каналізація - септик.
ІДЕАЛЬНЕ ПЛАНУВАННЯ:
У...
499 000 €
1 211 €/м²
Ірпінська, 31
БЕЗ КОМИССИИ
412 / 260 / 79 м²
3 этажа
17 сот
6 комнат и более
2008 год постройки
сегодня
Приватна резиденція з власним SPA-комплексом та басейном | 1 км від Києва, Стоянка
Закритий формат на 8 будинків, масштаб, повна автономність та окремий SPA-блок.
Загальна площа будівель — 574 м²
Основний будинок — 361,7 м² + мансарда 50 м²
SPA-комплекс (басейн, джакузі, сауни, гостьовий блок) — 135 м²
Барбекю-зона — 50 м²
Гараж та технічні приміщення
Ділянка — 17 соток
Закритий кооператив з респектабельним оточенням
Будинок створювався для себе — використані натуральні матеріали преміум-класу: мармур, дуб, індонезійське дерево. Інженерія та техніка — рівень провідних європейських брендів (Bosch, Liebherr).
Окремий акцент — повноцінний SPA-простір:
критий басейн з підігрівом та протиток...

995 000 $
2 182 $/м²
Лісова
456 / 157 / 28 м²
3 этажа
13 сот
5 комнат
3 дня назад
Київська, Бучанський, Стоянка, Лісова, 3 поверх., площа: 456,0 кв.м, 5 кімн., ділянка 13,0 сот; Будинок в закритому елітному котеджному містечку яке розташоване в сосновому лісі, під воєнізованою охороною. Будинок складається з двох поверхів та підвального приміщення в якому знаходиться СПА зона, хамам, басейном та укриття. На першому поверсі кухня, простора вітальня, санвузол, кабінет, вихід на терасу. На другому поверсі три спальні кімнати, велика ванна кімната, гардеробна. На територія ланшафтний дизайн, басейн, гостьовий будинок . Поруч Сільпо, ресторан, McDonalds, Нова Почта.

170 000 $
1 308 $/м²
Зелена
БЕЗ КОМИССИИ
єОселя
єВідновлення
130 / 56.11 / 30.72 м²
2 этажа
6 сот
4 комнаты
2025 год постройки
сегодня
Чудовий будинок у затишному , спокійному місці у Стоянці. Поруч збудовані такі ж двоповерхові приватні будинки. Будинок на 2 поверхи. Планування : 4 просторі спальні кімнати, велика кухня-студія, тамбур, хол, кладова, топкова, 2 санвузли, гардероб.
Планування кімнат роздільне. Газ заведений, водопровід - свердловина,опалення - котел газовий. Своя каналізація. Також у будинку є велика гарна тераса.
Можливе розтермінування та продаж по сертифікату!

310 000 $
1 640 $/м²
стоянська, 8/1
БЕЗ КОМИССИИ
189 / 55 / 70 м²
1 этаж
5 сот
2 комнаты
сегодня
Продаж будинку в Стоянці-2, Ірпінь (вул. Стоянська 8/1)
Пропонується до продажу доглянутий одноповерховий будинок у тихому та затишному районі Стоянка-2. Будинок новий — зведений перед війною, у ньому проживали всього пів року. Стан абсолютно свіжий, територія акуратна та доглянута.
Характеристики будинку:
• Загальна площа: 189 м²
• Земельна ділянка: 5 соток
• Поверховість: 1 поверх
• Планування:
• простора кухня-вітальня
• спальня
• ванна кімната
• гардеробна
• засклена тераса — чудове місце для відпочинку
• Є навіс для авто
Переваги:
• Будинок практично новий
• Ділянка рівна та доглянута
• Сучасне планування
• Тиха локація з хорошим під’їздом
Ідеальний варіант для тих, хто шукає комфор...

299 000 $
1 341 $/м²
садова
223 / 190 / 33 м²
2 этажа
12 сот
4 комнаты
сегодня
#23718 Київська область, с. Стоянка. Будинок площею 223 кв.м. На першому поверсі: кухня-вітальня з каміном, тераса, велика передня, с/в, гараж, технічне приміщення. Інший поверх: 3 спальні кімнати, с/в. Будинок з ремонтом, меблями та технікою. Комунікації: 3 кондиціонери (тепло/холод), вода - 2 свердловини (для поливу та для будинку), каналізація - септик (4 люки, 15 кубів), опалення - газ, тепла підлоги, електрика - 3 фази. Земельна ділянка 12 соток з газоном, авто поливом, великорозмірними хвойними насадженнями, квітами, кущами та територією для садівництва/городництва. Безпечна тупікова асфальтована вулиця. У пішій доступності ліс, річка, продуктові магазини, ресторани. До Києва на авто 1...

790 000 €
1 155 €/м²
Ірпінська
684 / 150 / 25 м²
2 этажа
28 сот
6 комнат и более
вчера
Пропонований будинок - садиба проектувалась та будувалася для проживання та відпочинку великої родини з можливістю автономного проживання батьків або сім'ї старших дітей. Будівництво велося три роки з 2003 по 2005 роки, з дотриманням усіх технологій переважно природних та екологічно чистих матеріалів, з великим запасом міцності. Зручність транспортної розв'язки, географічне розташування, інфраструктура дають змогу поєднувати роботу у столиці з відпочинком на природі у своїй зоні комфорту.
Основний будинок має чотири поверхи, де другий та третій житлові, перший – технічний, допоміжний, четвертий – ігровий.
ОСНОВНИЙ БУДИНОК
1 ПОВЕРХ - гараж, гардеробна, винотека, комора, пральна, сауна, кімн...

100 000 $
847 $/м²
Ранкова
БЕЗ КОМИССИИ
118 / 47.5 / 27.3 м²
2 этажа
3 сот
4 комнаты
вчера
Пропонуємо дуплекс в Ірпені(Стоянка) на затишній вулиці Ранковій — сучасний будинок, зведений із якісних матеріалів і розташований у тихому приватному секторі біля лісу. Фасад виконаний у стриманій сучасній стилістиці: поєднання декоративної фасадної плитки та камінцевої штукатурки створює стильний та солідний вигляд, а великі вікна наповнюють будинок природним світлом.
Площа кожного будинку становить 118 м², що дозволяє комфортно організувати житловий простір на двох поверхах. Ділянка — 3,3 на якій можна облаштувати простору терасу, сад чи зону відпочинку.
Будинок зведено на монолітному утепленому фундаменті глибиною 1,5 метра з гідроізоляцією. Стіни виконані з керамоблоку 380 мм та утепле...

2 800 000 $
5 091 $/м²
лісна
550 / 400 / 50 м²
3 этажа
25 сот
6 комнат и более
2 дня назад
Продаж будинку серед сосен у Стоянці
У світі, де занадто багато галасу й поспіху, з’являються місця, які створені інакше.
Місця, де час уповільнюється, повітря наповнене хвоєю, а простір говорить мовою спокою, стилю і технологій.
Цей будинок — не про метри. Він — про відчуття.
Архітектура світового рівня.
Будинок створено за індивідуальним проєктом у співпраці з провідними архітекторами, будівельниками й дизайнерами інтер’єру.
Кожен об’єм, кожен візуальний акцент, кожна лінія — це частина цілісної концепції.
Фасад з натурального камню, клінкерної цегли та штукатурки поєднує теплоту і сучасність. Велика кількість скляних площин створює відчуття абсолютного простору, не порушуючи приватніст...

350 000 $
660 $/м²
Соснова
530 / 295 / 65 м²
2 этажа
14 сот
4 комнаты
2 дня назад
Продаж просторого будинку з басейном в Стоянці - 7 хвилин від Києва.
Затишна локація поряд з заможними сусідами біля соснового лісу.
На першому поверсі простора кухня-вітальня 65кв.м, хол, гардероба, сауна, санвузол, басейн, є можливість зробити гостьову спальню.
На другому поверсі 4 кімнати, 2 санвузли, гардеробні.
Також є повноцінний цокольний поверх з вікнами де можна облаштувати розважальну зону, спортзал, пральну тощо.
Газ є по вулиці, електрика 25кВт підведена до будинку, вода - скважину, каналізація - скептик з переливом.
Будинок введений в експлуатацію. Оформлення мінімальне.
Відео скину по запиту.
#A16802

275 000 $
1 109 $/м²
Бучанський район
248 / 145 / 20 м²
2 этажа
6 сот
6 комнат и более
3 дня назад
Продаж ексклюзивного авторського проекту "шотландський стиль" в архітектурі:
Двоповерховий будинок, площею 248 м2 та ділянкою 6 соток.
Побудований з дотриманням усіх законодавчих, нормативно-правових та будівельних норм, що забезпечують комфортне постійне проживання.
Основні переваги в будівництві:
1. Робили фундамент в теплу пору року, залишили на рік, даючи можливість вистояти.
2.Робили монолітні плити на першому та другому поверхах( а не окремі покупні плити), влаштовували по всій площі забудови, що дозволяє рівномірно перерозподілити навантаження на грунт( знову ж таки для запобігання проблем у майбутньому).
3. Технологія " термодом"- будували монолітні залізобетонні стіни з незнімною оп...

600 000 $
1 395 $/м²
Бучанський район
430 / 220 / 26 м²
4 этажа
23 сот
5 комнат
3 дня назад
Пропонований будинок - садиба проектувалась та будувалася для проживання та відпочинку великої родини з можливістю автономного проживання. Будівництво велося три роки з 2003 по 2005 роки, з дотриманням усіх технологій переважно природних та екологічно чистих матеріалів, з великим запасом міцності. Зручність транспортної розв'язки, географічне розташування, інфраструктура дають змогу поєднувати роботу у столиці з відпочинком на природі у своїй зоні комфорту.
Садиба включає ділянку землі 23 соток, в кооперативі, що охороняється.
Загальна площа приблизно 430 кв.
ОСНОВНИЙ БУДИ...
Все коттеджные городки