Топ объявлений Суховоли

895 000 $
3 086 $/м²
Львівська
БЕЗ КОМИССИИ
290 / 180 / 20 м²
3 этажа
10 сот
3 комнаты
2 нед. назад
Ексклюзивна пропозиція для вибраних: розкішний маєток для поціновувачів комфорту , якості та спокою .
с.Суховоля (на межі з с.Конопниця)
Цей будинок – не просто оселя, це втілення вишуканості, бездоганного смаку та комфорту преміум-класу. Кожна деталь створена для тих, хто звик до найвищого рівня життя та вимагає беззаперечної якості у всьому. Ваш новий дім – це місце, де можна відновити сили після напруженого дня, насолоджуючись затишком та приватністю.
Велич, що проявляється у кожній деталі:
• Ділянка 10 сотих ідеальної форми – справжній приватний оазис, де ви зможете усамітнитися та насолоджуватися гармонією з природою. Є можливість придбати сусідню ділянку для розширення вашої тери...

220 000 $
1 287 $/м²
Леси Украинки ул.
ПРЕМИУМ
БЕЗ КОМИССИИ
171 / 130 / 30 м²
2 этажа
8 сот
4 комнаты
1 нед. назад
Продаж сучасних 2-ох будинків у с. Суховоля
Загальна площа: 171 м²
Площа ділянки: 8 соток
Планування та характеристики
1 поверх:
•Простора кухня-вітальня з виходом на терасу
•Великий санвузол
•Гараж
•Коридор
2 поверх:
•3 кімнати з виходом на балкон
•Санвузол
пральняГардеробна
Комунікації та технічні дані
•Підключено: світло (3 фази), газ
•Септик 6,4 м³
•Свердловина
•Вікна Rehau, двокамерні, енергоефективні
•Встановлені камери відеоспостереження
Будівельні матеріали та стан
•Цегляний будинок (снятинська цегла)
•Фасад — пінопласт 10 см
•Дах — металочерепиця
•Усередині: поштукатурено, залиті чорнові стяжки
•Утеплення мінватою 20 см
•Паркан жалюзі
Локація
•Поруч сосновий ліс
•Поблизу супермар...

130 000 $
867 $/м²
Богдана Хмельницкого ул., 5
ПРЕМИУМ
150 / 120 / 29 м²
2 этажа
5 сот
3 комнаты
2021 год постройки
4 дня назад
Продається котедж-дуплекс у селі Суховоля, неподалік від Львова. Чудовий варіант для тих, хто хоче облаштувати житло повністю під себе та реалізувати власний дизайн-проєкт.
Загальна площа будинку — 150 м². Продумане та функціональне планування: три окремі кімнати, простора кухня-студія, два санвузли та балкон. Завдяки великій площі будинок підійде як для комфортного проживання сім’ї, так і для тих, хто цінує простір і приватність.
Котедж продається без ремонту, що дає можливість виконати оздоблення на власний смак без витрат на демонтаж чужих рішень.
Земельна ділянка — 5 соток. Достатньо місця для облаштування відпочинкової зони, тераси, дитячого майданчика чи паркомісць.
Суховоля — зати...

205 000 $
865 $/м²
Мыслывская ул.
237 / 130 / 20 м²
2 этажа
13 сот
6 комнат и более
сегодня
🏠Пропонуємо Вашій увазі на продаж 6 -ти кімнатний будинок село. Суховоля, вул.Мисливська, (4,5 км до Епіцентру)
Ціна:205 000$
🔻Ділянка: 13 соток (можна розділити)
Загальна площа: 237 м² | Житлова: 130 м² | Кухня: 20 м²
🔷️Цоколь: гараж, котельня, комора, гардеробна, душ/туалет
🔸️1-й поверх: кухня, зала з каміном, зимовий сад
🔷️2-й поверх: три спальні, кабінет, ванна кімната
🔻Додатково: сауна, кімната для спорту/більярду, тераса з видом на ліс
✨ Комфорт:
✅ Тепла підлога, газовий котел
✅ Утеплене горище, металопластикові вікна, броньовані двері
✅ Власна свердловина, металевий паркан
🔸️Поруч: Ліс через дорогу,близько до озера, школа, магазини, ресторан, транспорт.
Маємо фото/відео огл...
70 000 $
467 $/м²
Леси Украинки ул.
150 / 100 / 15 м²
2 этажа
13 сот
5 комнат
сегодня
Продається капітальний цегляний будинок (коробка) у с. Суховоля (Зимноводівська ОТГ).
Основне:
Ділянка: 13 соток (правильної форми, можна поділити навпіл).
Будівля: міцна цегла, високий фундамент (10 \times 11 м), накритий шифером.
Поверховість: 2 поверхи + повноцінний підвал.
Комунікації: газ та світло проходять поруч із ділянкою.
Локація:
Асфальтований доїзд, сучасна житлова забудова навколо. Поруч магазини, зупинка транспорту, зручне сполучення з Рудно та Львовом.
80 000 $
727 $/м²
Ольги Кобылянской ул.
110 / 65 / 12 м²
2 этажа
3 сот
4 комнаты
2026 год постройки
сегодня
Продаж котеджів межа с.Зимна Вода -Суховоля три в спарці на продаж є два бокових(посередині проданий) заг.110 м2 два поверхи землі 3 сот на етапі будівництва.
85 000 $
708 $/м²
Возрождение Украины ул.
120 / 85 / 14 м²
2 этажа
4 сот
4 комнаты
сегодня
Продаж котеджів два в спарці заг.120м2 землі 4,2 сот межа с.Зимна Вода-Суховоля асфальтована дорога.Маршрутка,магазин Близенько,аптека все поруч.На стадії будівництва.
70 000 $
1 321 $/м²
Броваров ул., 11
53 / 33.5 / 12.3 м²
1 этаж
25 сот
3 комнаты
1980 год постройки
сегодня
Продаж ділянки з будинком у с. Суховоля
Загальна площа будинку 25 сот
Площа будинку 53 м2
У будинок заведено газ , світло .
Вода - криниця
Будинок розташований у тихому районі , у тупіковій вулиці . На території є озеро і сад .
Неподалік магазин , їздить маршрутка і поїзд . До траси 5 хв їзди.
Огляд по домовленості
Ціна 70 000 $
Деталі 📞[телефон скрыт]Галина

145 000 $
630 $/м²
Школьная ул., 1
230 / 110 / 12 м²
2 этажа
10 сот
4 комнаты
сегодня
Продаж будинку в с. Суховолі ( р-н нової школи та амбулаторії , ближче до Зимної Води )2 поверхи, 230 м/кв, кухня студія+ 4 кімнати, 2- санвузли, гардеробна , стрих, гараж (з воротами), розведене опалення ( батарії на газовий котел, виведене все необхідне на трердопаливний котел ( рукава)), є окреме приміщення котельні, розведене світло, утеплений дах ( зашитий вже гіпсокартоном ), вмонтований вихід на стрих, підігрів підлоги 100 м/кв, монолітне перекриття, сходи литі, 2- армо пояси , камін, фінська металочерепиця, добротні вікна, стяжка, крім того велика тераса з двору , балкон на 2 пов., 10 сотиків землі у власності. По комунікаціях : світло ( з документами), вода скважина з насосом, газ (...

87 000 $
791 $/м²
Возрождение Украины ул., 56
110 / 60 / 10 м²
2 этажа
4 сот
3 комнаты
2026 год постройки
сегодня
🏡 Продаж котеджів на стадії будівництва у с. Суховоля
Пропонується сучасний котедж типу спарка у затишній та екологічно чистій локації — ідеальний варіант для комфортного життя або вигідної інвестиції.
📅 Здача об’єкта: липень 2026 року
💰 Ціна: 87 000 $
🔹 Характеристики:
Площа котеджу: 110 м²
Площа ділянки: 4.2 сотки
Поверховість: 2 поверхи
Школа та сад...

87 000 $
1 299 $/м²
Гайдамацкая ул.
67 / 24 / 26 м²
2 этажа
5 сот
2 комнаты
сегодня
Код об'єкта: 357039. АН "Атланта".
Продається житловий будинок в Суховолі.
Земельна ділянка 5 соток, обгороджена і приватизована. Всі дозволи на забудову, а також проект будинку в наявності.
Є можливість прописки в даному будинку!
Площа 65м² + 12м² накрита тераса. Є можливість добудови. Розташований в дачному кооперативі, де проживають люди на постійній основі. Будувався з якісних матеріалів.
Комунікації підключені й розведені: Трьохфазне світло, криниця, центральне водопостачання, каналізація-септик. На першому поверсі повний водяний підігрів підлоги, другий - встановлені радіатори. Зроблений повністю санвузол. Встановлені сходи, сигналізація з відеонаглядом. В будинку на першому повер...
80 000 $
842 $/м²
Владимира Ивасюка ул., 2А
БЕЗ КОМИССИИ
95 / 48 / 28 м²
2 этажа
1 сот
3 комнаты
3 дня назад
ТЕЛЕФОНУВАТИ .[телефон скрыт]Юля ПРОДАЖ БЕЗ КОМІСІЇ.Продається котедж у неймовірному місці с.Суховоля(Озеро Шутер) хвойний ліс ,озеро ,свіже повітря ,ідеальний доїзд по бруківці ,поруч зупинка і магазин.Котедж на два поверхи ,зроблені усі чорнові роботи ,якісно розведена електрика ,сантехніка,підігрів підлоги,автомати на світло і відсікач напруги,встановлений насос для підігріву підлоги ,на першому поверсі кухня-вітальня ,димохід під камін,гостьовий санвузол ,кладова ,,кімната пральня,на другому поверсі три ізольовані житлові кімнати і великий санвузол з вікном.До котеджу підведені усі комунікації ,власна скважена,вигрібна яма з септиком ,перелив ,світло газ ,1.5 сот землі.Місце на два авто....

110 000 $
615 $/м²
Максима Железняка ул., 10
179 / 90 / 20 м²
1 этаж
10 сот
4 комнаты
6 дней назад
Сучасний будинок. Зручне розташування – на межі Зимна Вода та Суховоля, з швидким і комфортним доїздом до Львова.
Ціна:120 000$
Площа будинку – 179 м.кв.Ділянка – 10 соток.
Одноповерховий сучасний проєкт з антресоллю та терасами.
Тепла підлога по всьому будинку.Проведена електрика та сантехніка.
В наявності батареї для опалення на весь будинок.Опалення електричне (передбачені сонячні панелі, тепловий насос, газ біля будинку ). Вивід під камін.5-камерні енергоефективні панорамні вікна. Пла...

60 000 $
286 $/м²
Огородная ул.
210 / 200 / 10 м²
2 этажа
3 сот
5 комнат
6 дней назад
Сучасний котедж з бізнес-приміщенням біля Бродів
Продам новий котедж у с. Суховоля Золочівського району, лише 12 км від Бродів. Загальна площа – 210 м².
Перший поверх (82 м²) – під бізнес: магазин, майстерня, кафе чи житло.
• Другий поверх (114 м²) – три спальні, санвузол, гардеробна.
• Мансарда (14 м²) – кабінет або кімната відпочинку.
Будинок готовий на 60%: стіни штукатурені, електрика, вода, септик, інтернет, металеві сходи. Якісні вікна та двері, дах – металочерепиця. Газ поруч.
Ділянка 3.9 сотки біля школи, садочка, магазину та автобусної зупинки (200–600 м). Документи готові, можливий торг.
Ексклюзив від Cherry Estate. Дзвоніть – покажемо сьогодні.

160 000 $
1 108 $/м²
Огородная ул.
144.44 / 100 / 18.07 м²
2 этажа
4 сот
4 комнаты
2025 год постройки
1 нед. назад
Продаж окремо стоячого будинку в с. Суховоля (біля школи)
Пропонується сучасний просторий будинок у зручній та обжитій локації.
Площа ділянки 4,62 м2
Загальна площа: 144,44 м²
Тераса: +31 м²
Другий поверх:
• 3 окремі кімнати (13 м², 13 м², 18,3 м²)
• гардеробна
• 2 ванні кімнати
Локація:
Будинок розташований у дуже зручному місці — поруч:
• школа
• амбулаторія
• магазини
• аптека
• зупинка громадського транспорту
Ідеальний варіант для комфортного сімейного життя 🏡
180 000 $
914 $/м²
Сечевых Стрельцов ул.
197 / 105 / 12.4 м²
2 этажа
10 сот
5 комнат
2017 год постройки
2 нед. назад
Продаж чудового сучасного будинку в передмісті Львову в с. Суховоля, 6км до Львову. Будинок збудований для себе в 2014 році площею 197м з приватизованою земельною ділянкою 10.5сот в тихому місці. Збудований з цегли, утеплений
•На першому поверсі розміщено гараж площею 19.6м на 1авто, паливна 8.7м, коридор13м, кухня 12.4м, вітальня 40м, санвузол 2.5м, комора 2.5м,
•На другому поверсі розміщено чотири ізольовані спальні по 17м, 16м, 16.4м, 13.7м, гардеробна 7м, пральня 4м,санвузол6м
•В будинку зроблений сучасний ремонт з якісних матеріалів
•Сучасні якісні меблі і побутова техніка(посудомийна машина, холодильник, мікрохвильова піч, духова піч, газова варильна поверхня)
•газовий котел Viesmann д...

220 000 $
1 287 $/м²
Леси Украинки ул.
171 / 70 / 40 м²
2 этажа
8 сот
3 комнаты
2023 год постройки
2 нед. назад
✨ Сучасний будинок у Суховолі — комфорт і природа поруч!
Продається новий двоповерховий будинок площею 171 м² на ділянці 8 соток.
🔹 Простора кухня-вітальня з виходом на терасу
🔹 3 світлі кімнати з балконом
🔹 2 санвузли, гардеробна, пральня
🔹 Гараж
Будинок збудований з якісних матеріалів: цегла, утеплення, енергоефективні вікна. Підключені всі необхідні комунікації (газ, світло 3 фази, свердловина, септик). Встановлене відеоспостереження.
🌲 Тиха локація біля соснового лісу, поруч школа, магазин, зупинка транспорту.
💰 Реальному покупцю — хороший торг!
📩 За деталями та відео — пишіть у приват
125 000 $
762 $/м²
Возрождение Украины ул., 93
164 / 96 / 12 м²
2 этажа
10 сот
6 комнат и более
3 нед. назад
🏡 Продаж будинку в с. Суховоля (початок)
Пропонується до продажу затишний двоповерховий будинок загальною площею 164 кв.м у хорошому житловому стані.
🔹 6 просторих кімнат
🔹 Велика кухня – зручно для сімейних обідів і прийому гостей
🔹 Індивідуальне опалення
🔹 Подвійні вигоди
🔹 Металопластикові вікна
🔹 Утеплений фасад – економія на опаленні
Будинок розташований на доглянутій та огородженій ділянці 10 соток. На території є:
✔ літня кухня
✔ господарський сарай
✔ просторе та доглянуте подвір’я
Чудовий варіант для сім’ї, яка хоче комфортно жити неподалік міста в спокійному районі.
💰 Ціна: 132 000 у.о.
📞 Контакт: [телефон скрыт]– Оксана, АН “Ріелті-маркет”
220 000 $
1 294 $/м²
Леси Украинки ул., 35
БЕЗ КОМИССИИ
170 / 45 / 30 м²
2 этажа
8 сот
3 комнаты
2025 год постройки
3 нед. назад
Продаж сучасних 2-ох будинків у с. Суховоля
Загальна площа: 171 м²
Площа ділянки: 8 соток
Планування та характеристики
1 поверх:
•Простора кухня-вітальня з виходом на терасу
•Великий санвузол
•Гараж
•Коридор
2 поверх:
•3 кімнати з виходом на балкон
•Санвузол
пральняГардеробна
Комунікації та технічні дані
•Підключено: світло (3 фази), газ
•Септик 6,4 м³
•Свердловина
•Вікна Rehau, двокамерні, енергоефективні
•Встановлені камери відеоспостереження
Будівельні матеріали та стан
•Цегляний будинок (снятинська цегла)
•Фасад — пінопласт 10 см
•Дах — металочерепиця
•Усередині: поштукатурено, залиті чорнові стяжки
•Утеплення мінватою 20 см
•Паркан жалюзі
Локація
•Поруч сосновий ліс
•Поблизу супермар...
142 000 $
617 $/м²
Школьная ул.
230 / 140 / 60 м²
2 этажа
10 сот
5 комнат
1 мес. назад
Продаж будинку в с. Суховолі ( р-н нової школи та амбулаторії , ближче до Зимної Води )2 поверхи, 230 м/кв, кухня студія+ 4 кімнати, 2- санвузли, гардеробна , стрих, гараж (з воротами), розведене опалення ( батарії на газовий котел, виведене все необхідне на трердопаливний котел ( рукава)), є окреме приміщення котельні, розведене світло, утеплений дах ( зашитий вже гіпсокартоном ), вмонтований вихід на стрих, підігрів підлоги 100 м/кв, монолітне перекриття, сходи литі, 2- армо пояси , камін, фінська металочерепиця, добротні вікна, стяжка, крім того велика тераса з двору , балкон на 2 пов., 10 сотників землі у власності. По комунікаціях : світло ( з документами), вода скважина з насосом, газ...