Топ объявлений Суховоли

2 000 $/мес
Соснова, 11
490 / 150 / 20 м²
2 этажа
60 сот
4 комнаты
2015 год постройки
вчера
Оренда окремостоячого будинку с. Суховоля біля озера Шутер.
Здається в оренду просторий сучасний будинок у тихій та приватній локації поруч із сосновим лісом та власним озером яке створює атмосферу спокою і приватності,ідеальний варіант для комфортного проживання.
Площа будинку 490 м²
Площа ділянки : 60 сотих
Планування -2 поверхи, цоколь(укриття), 4 ізольовані спальні з окремими санвузлами,джакузі, простора вітальня з каміном,кабінет для роботи, 2 великі зали які можна використати як додаткові кімнати або зони відпочинку
Індивідуальне газове опалення та вся необхідна побутова техніка, відеонагляд та сигналізація.
Генератор який повністю забезпечує будинок під час відключень.
Гараж на 2...

895 000 $
3 086 $/м²
Львівська
БЕЗ КОМИССИИ
290 / 180 / 20 м²
3 этажа
10 сот
3 комнаты
2 нед. назад
Ексклюзивна пропозиція для вибраних: розкішний маєток для поціновувачів комфорту , якості та спокою .
с.Суховоля (на межі з с.Конопниця)
Цей будинок – не просто оселя, це втілення вишуканості, бездоганного смаку та комфорту преміум-класу. Кожна деталь створена для тих, хто звик до найвищого рівня життя та вимагає беззаперечної якості у всьому. Ваш новий дім – це місце, де можна відновити сили після напруженого дня, насолоджуючись затишком та приватністю.
Велич, що проявляється у кожній деталі:
• Ділянка 10 сотих ідеальної форми – справжній приватний оазис, де ви зможете усамітнитися та насолоджуватися гармонією з природою. Є можливість придбати сусідню ділянку для розширення вашої тери...

27 000 $
2 700 $/сот
Сечевых Стрельцов ул., 68
ПРЕМИУМ
под застройку
10 сот
сегодня
Продаж земельної ділянки с. Суховоля
Пропонується до продажу 2 земельні ділянки, розташовані поруч, по 10 сотих кожна.
Локація: вул. Січових Стрільців, неподалік озера Шутер
Розмір ділянки: 25 × 40 м
Комунікації: поруч газ та світло
Ділянка вирівняна та підсипана
Дорога доїзду підсипана власниками
Чудовий варіант для будівництва житла у затишному місці поруч із природою
Ціна: 27 000 $
Телефон: [телефон скрыт]Таня)

220 000 $
1 287 $/м²
Леси Украинки ул.
ПРЕМИУМ
БЕЗ КОМИССИИ
171 / 130 / 30 м²
2 этажа
8 сот
4 комнаты
1 нед. назад
Продаж сучасних 2-ох будинків у с. Суховоля
Загальна площа: 171 м²
Площа ділянки: 8 соток
Планування та характеристики
1 поверх:
•Простора кухня-вітальня з виходом на терасу
•Великий санвузол
•Гараж
•Коридор
2 поверх:
•3 кімнати з виходом на балкон
•Санвузол
пральняГардеробна
Комунікації та технічні дані
•Підключено: світло (3 фази), газ
•Септик 6,4 м³
•Свердловина
•Вікна Rehau, двокамерні, енергоефективні
•Встановлені камери відеоспостереження
Будівельні матеріали та стан
•Цегляний будинок (снятинська цегла)
•Фасад — пінопласт 10 см
•Дах — металочерепиця
•Усередині: поштукатурено, залиті чорнові стяжки
•Утеплення мінватою 20 см
•Паркан жалюзі
Локація
•Поруч сосновий ліс
•Поблизу супермар...

130 000 $
867 $/м²
Богдана Хмельницкого ул., 5
ПРЕМИУМ
150 / 120 / 29 м²
2 этажа
5 сот
3 комнаты
2021 год постройки
4 дня назад
Продається котедж-дуплекс у селі Суховоля, неподалік від Львова. Чудовий варіант для тих, хто хоче облаштувати житло повністю під себе та реалізувати власний дизайн-проєкт.
Загальна площа будинку — 150 м². Продумане та функціональне планування: три окремі кімнати, простора кухня-студія, два санвузли та балкон. Завдяки великій площі будинок підійде як для комфортного проживання сім’ї, так і для тих, хто цінує простір і приватність.
Котедж продається без ремонту, що дає можливість виконати оздоблення на власний смак без витрат на демонтаж чужих рішень.
Земельна ділянка — 5 соток. Достатньо місця для облаштування відпочинкової зони, тераси, дитячого майданчика чи паркомісць.
Суховоля — зати...

25 000 $
2 500 $/сот
Сечевых Стрельцов ул., 70
под застройку
10 сот
сегодня
Продаж земельної ділянки с. Суховоля
Локація: вул. Січових Стрільців, неподалік озера Шутер
Розмір ділянки: 25 × 40 м
Комунікації: поруч газ та світло
Ділянка вирівняна та підсипана
Дорога доїзду підсипана власниками

145 000 $
630 $/м²
Школьная ул., 1
230 / 110 / 12 м²
2 этажа
10 сот
4 комнаты
сегодня
Продаж будинку в с. Суховолі ( р-н нової школи та амбулаторії , ближче до Зимної Води )2 поверхи, 230 м/кв, кухня студія+ 4 кімнати, 2- санвузли, гардеробна , стрих, гараж (з воротами), розведене опалення ( батарії на газовий котел, виведене все необхідне на трердопаливний котел ( рукава)), є окреме приміщення котельні, розведене світло, утеплений дах ( зашитий вже гіпсокартоном ), вмонтований вихід на стрих, підігрів підлоги 100 м/кв, монолітне перекриття, сходи литі, 2- армо пояси , камін, фінська металочерепиця, добротні вікна, стяжка, крім того велика тераса з двору , балкон на 2 пов., 10 сотиків землі у власності. По комунікаціях : світло ( з документами), вода скважина з насосом, газ (...

87 000 $
791 $/м²
Возрождение Украины ул., 56
110 / 60 / 10 м²
2 этажа
4 сот
3 комнаты
2026 год постройки
2 дня назад
🏡 Продаж котеджів на стадії будівництва у с. Суховоля
Пропонується сучасний котедж типу спарка у затишній та екологічно чистій локації — ідеальний варіант для комфортного життя або вигідної інвестиції.
📅 Здача об’єкта: липень 2026 року
💰 Ціна: 87 000 $
🔹 Характеристики:
Площа котеджу: 110 м²
Площа ділянки: 4.2 сотки
Поверховість: 2 поверхи
Школа та сад...
80 000 $
842 $/м²
Владимира Ивасюка ул., 2А
БЕЗ КОМИССИИ
95 / 48 / 28 м²
2 этажа
1 сот
3 комнаты
2 дня назад
ТЕЛЕФОНУВАТИ .[телефон скрыт]Юля ПРОДАЖ БЕЗ КОМІСІЇ.Продається котедж у неймовірному місці с.Суховоля(Озеро Шутер) хвойний ліс ,озеро ,свіже повітря ,ідеальний доїзд по бруківці ,поруч зупинка і магазин.Котедж на два поверхи ,зроблені усі чорнові роботи ,якісно розведена електрика ,сантехніка,підігрів підлоги,автомати на світло і відсікач напруги,встановлений насос для підігріву підлоги ,на першому поверсі кухня-вітальня ,димохід під камін,гостьовий санвузол ,кладова ,,кімната пральня,на другому поверсі три ізольовані житлові кімнати і великий санвузол з вікном.До котеджу підведені усі комунікації ,власна скважена,вигрібна яма з септиком ,перелив ,світло газ ,1.5 сот землі.Місце на два авто....

87 000 $
1 299 $/м²
Гайдамацкая ул.
67 / 24.1 / 25.7 м²
2 этажа
5 сот
2 комнаты
2 дня назад
Код об'єкта: 357039. АН "Атланта".
Продається житловий будинок в Суховолі.
Земельна ділянка 5 соток, обгороджена і приватизована. Всі дозволи на забудову, а також проект будинку в наявності.
Є можливість прописки в даному будинку!
Площа 65м² + 12м² накрита тераса. Є можливість добудови. Розташований в дачному кооперативі, де проживають люди на постійній основі. Будувався з якісних матеріалів.
Комунікації підключені й розведені: Трьохфазне світло, криниця, центральне водопостачання, каналізація-септик. На першому поверсі повний водяний підігрів підлоги, другий - встановлені радіатори. Зроблений повністю санвузол. Встановлені сходи, сигналізація з відеонаглядом. В будинку на першому повер...

35 000 $
2 244 $/сот
соснова, 3
под застройку
15.6 сот
2 дня назад
Земельна ділянка в с.Суховоля Львівської області..
Розмір ділянки 15.6 соток.
Цільове призначення для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд .
Всі комунікації поруч .
Навколо розвинена інфраструктура.
Код об'єкту 11325.
80 000 $
727 $/м²
Ольги Кобылянской ул.
110 / 65 / 12 м²
2 этажа
3 сот
4 комнаты
2026 год постройки
3 дня назад
Продаж котеджів межа с.Зимна Вода -Суховоля три в спарці на продаж є два бокових(посередині проданий) заг.110 м2 два поверхи землі 3 сот на етапі будівництва.
85 000 $
708 $/м²
Возрождение Украины ул.
120 / 85 / 14 м²
2 этажа
4 сот
4 комнаты
3 дня назад
Продаж котеджів два в спарці заг.120м2 землі 4,2 сот межа с.Зимна Вода-Суховоля асфальтована дорога.Маршрутка,магазин Близенько,аптека все поруч.На стадії будівництва.

205 000 $
865 $/м²
Мыслывская ул.
237 / 130 / 20 м²
2 этажа
13 сот
6 комнат и более
3 дня назад
🏠Пропонуємо Вашій увазі на продаж 6 -ти кімнатний будинок село. Суховоля, вул.Мисливська, (4,5 км до Епіцентру)
Ціна:205 000$
🔻Ділянка: 13 соток (можна розділити)
Загальна площа: 237 м² | Житлова: 130 м² | Кухня: 20 м²
🔷️Цоколь: гараж, котельня, комора, гардеробна, душ/туалет
🔸️1-й поверх: кухня, зала з каміном, зимовий сад
🔷️2-й поверх: три спальні, кабінет, ванна кімната
🔻Додатково: сауна, кімната для спорту/більярду, тераса з видом на ліс
✨ Комфорт:
✅ Тепла підлога, газовий котел
✅ Утеплене горище, металопластикові вікна, броньовані двері
✅ Власна свердловина, металевий паркан
🔸️Поруч: Ліс через дорогу,близько до озера, школа, магазини, ресторан, транспорт.
Маємо фото/відео огл...

26 000 $
3 250 $/сот
сельхозназначение
8 сот
3 дня назад
ПРОДАЖ ЗЕМЕЛЬНОЇ ДІЛЯНКИ
Адреса — село Суховоля, Львівська область
Площа ділянки — 8 соток
Призначення — під садівництва/ дача
Комунікації — електрика, колодязь, газ за 150 м
Особливості даної ділянки — обжитий район, комунікації, лічильник на світло, прибудова
Доїзд до ділянки — асфальтована дорога / грунтова дорога
Відстань до Львова — 7 км.
Код обʼєкта: 4981

20 000 $
690 $/сот
сельхозназначение
29 сот
3 дня назад
ПРОДАЖ ЗЕМЕЛЬНОЇ ДІЛЯНКИ
Адреса — с. Суховоля, Городоцький район, Львівська область.
Площа ділянки — 29 соток
Призначення — для ведення особистого селянського господарства.
Розмір ділянки — 29.8 м на 95.9 м.
Особливості даної ділянки — розташована в локації з розвинутою інфраструктурою, поруч знаходяться Суховільська сільська рада, магазин будівельних господарських товарів, магазин гуртівня, зупинка громадського транспорту, залізнична станція Суховоля.
Відстань до Львова — 16 км.
Код обʼєкта: 4401

25 000 $
1 250 $/сот
под застройку
20 сот
3 дня назад
У чудовій локації с. Суховоля продаються дві земельні ділянки, які розташовані поруч.
На території є світло, поруч проходить газ, а недалеко знаходиться озеро.
Це чудове місце для будівництва або відпочинку.
Вигідна ціна — Розглядаємо обмін на авто.
Телефонуйте!
Код: 358778

13 000 $
1 300 $/сот
под застройку
10 сот
3 дня назад
Продається земельна ділянка в селі Суховоля, лише 15 хвилин їзди автомобілем від Львова.
Зручне розташування біля дороги забезпечує легкий доїзд у будь-яку пору року. Поруч є ще дві ділянки на продаж 20сот призначені для будівництва.
Ділянка призначена під будівництво, рівна та придатна для зведення житлового будинку.
Тихий район з перспективною забудовою, поруч житлові будинки та комунікації.
Гарний варіант для власного житла або інвестиції.
Код 392657

13 000 $
1 300 $/сот
под застройку
10 сот
3 дня назад
У чудовій локації с. Суховоля продаються дві земельні ділянки, які розташовані поруч. На території є світло, поруч проходить газ, а недалеко знаходиться озеро. Це чудове місце для будівництва або відпочинку.
Поруч ще дві ділянки по 10 сот які теж продаються.
Вигідна ціна — Розглядаємо обмін на авто.
Телефонуйте!
Код: 358778
70 000 $
1 321 $/м²
Броваров ул., 11
53 / 33.5 / 12.3 м²
1 этаж
25 сот
3 комнаты
1980 год постройки
4 дня назад
Продаж ділянки з будинком у с. Суховоля
Загальна площа будинку 25 сот
Площа будинку 53 м2
У будинок заведено газ , світло .
Вода - криниця
Будинок розташований у тихому районі , у тупіковій вулиці . На території є озеро і сад .
Неподалік магазин , їздить маршрутка і поїзд . До траси 5 хв їзди.
Огляд по домовленості
Ціна 70 000 $
Деталі 📞[телефон скрыт]Галина
Все новостройки