Коттеджные городки Тарасовки, которые начинаются на "Т"
Топ объявлений Тарасовки

180 000 $
1 169 $/м²
Ярослава Мудрого ул., 14
ГОРЯЧЕЕ
БЕЗ КОМИССИИ
154 / 80 / 13 м²
2 этажа
6 сот
4 комнаты
2014 год постройки
вчера
Терміново!Ціна актуальна до 01.06.2026 року!
Без комісії! Продаж будинку з ремонтом, вул. Мудрого Я. 14, с. Тарасівка
Площа: 154м2, ділянка 6 сот.
Тип: 2 рівні
Ціна: 180 000$
Гарний будинок чекає нових власників. Якісне будівництво. Матеріал - газоблок, покрівля - бітумна черепиця. Світло 20квт, каналізація триступенева, свердловина 40 м2. На першому поверсі вітальня, кухня, кабінет, санвузол з душем. На другому поверсі 2 окремі кімнати, одна використовується як спортивний зал, гардеробна, санвузол з ванною. Є горище. Резервне живлення будинку + генератор.
Гарні сусіди та локація, тихо та затишно! До Києва 10км.
Чекаємо на Ваші дзвінки!
Ірина
АН GLOREAL

55 680 $
870 $/м²
Гагарина ул., 35
БЕЗ КОМИССИИ
64 / 21.1 / 21.7 м²
2 этажа
2 сот
2 комнаты
2026 год постройки
вчера
🏡 Таунхауси в Olympic Village Tarasivka
Офіційний продаж від представника забудовника.
Сучасний формат заміського життя у Тарасівці — поєднання комфорту, приватності та якісного будівництва всього поруч із Києвом
🚗 м.Теремки або м. Іподром: 25 хв автомобілем
📐 Площа таунхаусів:
• 64 м²
• 77 м²
• 85 м²
🏗 Стан будівництва:
• виконані фундаменти
• підключене електропостачання
• введення в експлуатацію — кінець року
🔨 Конструктив:
• монолітно-стрічковий фундамент (В20)
• стіни з керамоблоку 250 мм
• утеплення фасаду — 150 мм
• монолітні сходи
• двокамерні енергозберігаючі вікна
⚡ Комунікації:
• газ
• електрика — 11 кВт
• центральна каналізація
• власна свердловина
🌿 Інфраструктура комплек...

450 000 $
1 800 $/м²
Березова, 36
ПРЕМИУМ
БЕЗ КОМИССИИ
250 / 90 / 60 м²
2 этажа
6 сот
4 комнаты
2026 год постройки
сегодня
Без % Продаж будинку 250 кв.м, в Котеджному містечку [ссылка скрыта].Village, ву.л. Березова, б. 36, с. Тарасівка, Фастівський р-н, Київська обл. Правий берег.
4 спальні з гардеробними, кухня - вітальня, 3 с/в, тераса, камін, альтанка, навіс для авто, ландшафт з автополивом,
- Розмір ділянки 7 соток
- Стіни керамоблок
- Фундамент стрічковий бетон
- Монолітне перекриття
- Утеплення мінеральною ватою товщиною 150 мм
- Вікна, двері алюміній
- Висота стелі 3.70
- Опалення автономне, газ
- Інтернет на оптоволокні
- Водопостачання: скважина артизерянська вода
- Каналізація: централізова біологічної очистки 10.
- Світло по 15 кВ зі збільшенням
- Здача будинків під чистову: штукатурка, стяжка....
30 000 $
652 $/м²
Айвазовського
ПРЕМИУМ
єВідновлення
46 / 23 / 20 м²
2 этажа
1 сот
2 комнаты
2021 год постройки
сегодня
Продаж Таунхаус Aura Village в с.Тарасівка вул. Айвазовського (поворот на Green Hills)
Комплекс із закритою територією, відеоспостереження.
Загальна площа 46 кв.м.
2 поверхи, 2 кімнати.
стан - під чистове оздоблення.
В квартирі все на електриці, 6,5 кВт, прямий договір, тарифи для фізичних осіб, встановлений 2-х контурний котел.
Скважина, біосептик.
В квартирі вже розведена Тепла підлога, сантехніка.
Електро котел.
Потолок-подвійний шар мінвати. На стінах гіпсокартон.
Рік побудови / здачі: Після 2015
Тип стін: Газоблок
Зовнішнє утеплення стін: Пінопласт
Тип покрівлі: Металочерепиця
Паркувальне місце прямо біля будинку.
Зупинка транспорту в пішій доступності 200 м.
10 км від Києва.
Коттеджн...
99 999 $
905 $/м²
Шевченка, 49
ПРЕМИУМ
БЕЗ КОМИССИИ
єОселя
110.5 / 70 / 18 м²
2 этажа
1 сот
3 комнаты
2009 год постройки
сегодня
Продаж Танхауса с.Тарасівка, 110,5 м.кВ +30м.кВ 3 поверх, 8 км до М.Київ, 3 окремі кімнати, кухня студія, гардеробна, гараж+ парко місце додаткове, автоматичні ворота, альпійська гірка.

235 000 $
1 230 $/м²
Механизаторов ул., 28
БЕЗ КОМИССИИ
191 / 48 / 37 м²
2 этажа
10 сот
3 комнаты
сегодня
Будинок | с. Тарасівка | Просторий цегляний будинок для великої родини
Просторий будинок у тихій та комфортній локації — чудовий варіант для життя великої родини. Поєднання великої площі, автономного опалення та зручного розташування поруч із Києвом.
Характеристики:
• Будинок, 2 поверхи
• 191 м² загальна площа
• Кухня — 36,8 м²
• Житлова площа — 47,6 м²
• 3 кімнати
• Земельна ділянка — 10 соток
• Цегляний будинок, 2012 року
Стан:
Будинок з ремонтом, готовий до проживання. Встановлено два двоконтурних газових котли, що забезпечують автономне опалення та гарячу воду. Підвалу немає, але є погріб.
Переваги:
• Газифікований будинок з автономним опаленням
• Теплий та надійний цегляний будинок...

360 000 $
1 800 $/м²
Березова, 36
200 / 70 / 60 м²
2 этажа
6 сот
4 комнаты
2026 год постройки
вчера
Без % Продаж преміум класу будинку 200 кв.м, в закритому котеджному містечку ID Village, вул. Березова, 36, с. Тарасівка, Фастівський р-н, Київська обл. Правий берег.
4 спальні з виходом на терасу, з гардеробними, кухня - вітальня, 2 с/в, камін, альтанка, навіс для авто, ландшафт з автополивом. Під чистову.
- Розмір ділянки 6 соток
- Стіни керамоблок
- Фундамент стрічковий бетон
- Монолітне перекриття
- Утеплення мінеральною ватою товщиною 150 мм
- Вікна, двері алюміній
- Висота стелі 3.70
- Опалення автономне, газ
- Інтернет на оптоволокні
- Водопостачання: скважина
- Каналізація: централізова біологічної очистки 10.
- Світло по 15 кВ зі збільшенням
- Здача будинків під чистову: штукату...

55 680 $
870 $/м²
Абрикосовая ул., 25
БЕЗ КОМИССИИ
64 / 21 / 21 м²
2 этажа
1 сот
3 комнаты
сегодня
Таунхауси в котеджному комплексі
Olympic Village Tarasivka
Сучасний формат заміського життя для тих, хто цінує комфорт, безпеку та близькість до столиці.
Комплекс поєднує якісне будівництво, продуману інфраструктуру та атмосферу приватності — ідеальний варіант для сім’ї, молодої пари або інвестиції у нерухомість.
Локація — баланс природи та міста
Котеджне містечко розташоване у селі Тарасівка — одному з найпопулярніших напрямків передмістя Києва.
Поруч:
Київ — лише 15–20 хвилин на авто
швидкий виїзд на Одеську трасу
магазини, супермаркети, аптеки
школи та дитячі садки
зупинки громадського транспорту
спортивні та дитячі майданчики
зелені зони та свіже повітря
Це чудове рішення для тих, хто хо...

55 680 $
870 $/м²
Киевская ул., 77/4
БЕЗ КОМИССИИ
64 / 21 / 21 м²
2 этажа
1 сот
3 комнаты
сегодня
🔥🔥🔥Без комісії для продавця Продаж сучасних двоповерхових Таунхаусів в Тарасівці в закритому містечку.
Ідеальне поєднання квартирного комфорту та життя у власному будинку
Закрита територія • безпека • свіже повітря • швидкий виїзд до Київа
Площі та планування
- 64 м²
- 77 м²
- 84 м²
•Є декілька варіантів планувань
•Земельні ділянки різного розміру та розташування
Якісне будівництво!
- Фундамент — монолітно-стрічковий з армованою плитою B20
- Стіни — керамоблок 250 мм (кераміка)
- Перекриття — монолітне армоване
- Утеплення — пінопласт 150 мм
- Вікна — енергозберігаючі 2-камерні склопакети з напиленням
Будинок теплий, енергоефективний та розрахований на комфортне проживання цілий рік....

55 680 $
870 $/м²
Гайова
БЕЗ КОМИССИИ
64 / 21 / 21 м²
2 этажа
1 сот
2 комнаты
2026 год постройки
сегодня
Таунхауси Olympic Village | Тарасівка
Офіційний продаж від забудовника.
Планування: 64 / 77 / 85 м²
Стан: фундаменти, підключене світло
Здача: кінець року
Конструктив:
* монолітно-стрічковий фундамент (В20)
* керамоблок 250 мм
* утеплення 150 мм
* монолітні сходи
* 2-камерні енергозберігаючі вікна
Комунікації:
* газ
* електрика 11 кВт
* центральна каналізація
* скважина
Інфраструктура:
* закрита територія
* охорона, відеонагляд
* обслуговуюча компанія
* відпочинкова зона
Умови: готівка / безготівка, розтермінування 50/50
Документи: попередній договір, формат — квартира з ділянкою
Ціна: від 920 $/м²
Запрошуємо на перегляд.
200 000 $
1 450 $/м²
Михайлівська
137.9 / 55.3 / 41 м²
1 этаж
7 сот
4 комнаты
2022 год постройки
вчера
Будинок Тарасівка | 138м² | ремонт | гараж | 7.3 сотки | КМ TARASIVKA
КМ TARASIVKA | сучасний будинок з ремонтом
Продаж одноповерхового будинку в с. Тарасівка.
Сучасний стиль та продумане планування в котеджному містечку TARASIVKA.
Площа будинку — 137.9 м²
Ділянка — 7.36 соток
Планування:
— кухня-вітальня 41 м²
— 4 окремі кімнати
— гардеробна
— 2 санвузли
— котельня
— тераса patio
— гараж
На ділянці виконаний ландшафтний дизайн:
затишний міні сад з різновидом декоративних рослин, дорослими насадженнями та плодоносними кущами лохини, які щосезону дають щедрий урожай.
Будинок 2022 року будівництва.
Свердловина, електрика, вигрібна яма.
Сучасний інтерʼєр у світлих тонах, великоформатна пл...

210 000 $
2 100 $/м²
Хуторская ул. (Чапаева), 77
100 / 70 / 20 м²
1 этаж
6 сот
4 комнаты
2020 год постройки
2 нед. назад
Сучасний будинок 100 м² — Якість та Затишок.
Локація: с. Тарасівка (Фастівський р-н), 20 хв до Києва. Поруч озеро, привітні сусіди.
Пропонується новий будинок 2020 року побудови, в якому ніхто не мешкав. Будувався "для себе" з використанням надійних технологій та енергоефективних матеріалів.
💎 Головні переваги:
Надійність: Фундамент «перевернута чаша», стіни з газоблоку з максимальним утепленням 150 мм мінвати.
Експлуатований дах: Залізобетонний моноліт, утеплений (250 мм) з професійною наплавленою гідроізоляцією.
Паркінг: Власна парковка, вміщує до 6 автомобілів.
Власна свердловина з системою очистки, септик на 9.4 м³ та повний автополив ділянки.
🏠 Планування та інтер'єр:
Будинок м...

98 000 $
1 361 $/м²
Абрикосовая ул.
72 / 60 / 10 м²
1 этаж
3 сот
3 комнаты
вчера
#38535
Дуплекс у с. Нове/Тарасівка — комфорт, автономність і сучасний стиль
Пропонується до продажу сучасний дуплекс у затишному селі Нове.
Будинок на етапі будівництва, з можливістю вигідного бронювання вже сьогодні.
Площа будинку: 72 м
Ділянка: 2,50 сотки
Ціна: 98.000 $ з ремонтом та кухонною зоною
Продумане планування:
3 окремі спальні з гардеробами
Простора кухня-вітальня — ідеальне місце для сімейного затишку
Санвузол
Зручний передпокій
Комунікації та автономність:
Септик 6 м
Власна свердловина 35 м
Електрика заведена
Будинок чудово підійде для родини, яка цінує спокій, незалежність від міських мереж та якісний житловий простір.
Готовність будинку: травень - червень 2026 року
Умови брон...

55 700 $
870 $/м²
Киевская ул.
БЕЗ КОМИССИИ
64 / 37 / 10 м²
2 этажа
1 сот
3 комнаты
вчера
Продаж сучасних 2-поверхових таунхаусів у закритому містечку в Тарасівці, Фастівський район
Ідеальне поєднання комфорту квартири та простору власного будинку!
Пропонуємо сучасні таунхауси площею:
• 64 кв.м
• 77 кв.м
• 84 кв.м
Продумане планування для комфортного життя всієї родини, власна територія та затишна атмосфера заміського життя поруч із Києвом.
Якісне будівництво:
• монолітно-стрічковий фундамент з армованою плитою B20
• стіни з керамоблоку 250 мм
• монолітне армоване перекриття
• утеплення фасаду пінопластом 150 мм
• енергозберігаючі двокамерні вікна
Будинки дуже теплі та енергоефективні, що дозволяє суттєво економити на опаленні.
Комунікації:
• газ
• електрика 11 кВт
• центра...
200 000 $
1 449 $/м²
Михайлівська
БЕЗ КОМИССИИ
КГ Тарасовка
138 / 55 / 41 м²
1 этаж
7 сот
4 комнаты
2022 год постройки
сегодня
Одноповерховий будинок з ремонтом у КМ "TARASIVKA"
Фастівський р-н. Тарасівка,
Одеський напрямок.
лише 10 км від Києва.
Будинок 2022 року будівництва з продуманим одноповерховим плануванням та готовим інтерʼєром у світлих, спокійних тонах.
Основні характеристики:
• Площа будинку — 138 м²
• Ділянка — 7.4 соток
• 4 окремі спальні
• 2 санвузли
• кухня-вітальня — 41 м²
• гардеробна
• котельня
• тераса patio
• гараж
У будинку виконаний дизайнерський ремонт:
великоформатна плитка, приховане підсвічування, якісні меблі, продумане зонування простору.
На ділянці реалізований ландшафтний дизайн — декоративні рослини, дорослі насадження та плодоносні кущі лохини.
Комунікації:
• с...

340 000 €
1 619 €/м²
Шевченко ул., 20
БЕЗ КОМИССИИ
210 / 150 / 40 м²
1 этаж
17 сот
3 комнаты
сегодня
Four Towers Real Estate — до вашої уваги агентство нерухомості пропонує TAO Residence
Сучасний будинок у скандинавському стилі, розташований у селі Тарасівка, поруч із Новими Безрадичами. Локація поєднує приватність заміського життя з комфортною транспортною доступністю до Києва.
Загальна площа будинку — 210 м². Об’єкт реалізований за авторським проєктом із продуманою архітектурою та функціональним плануванням. В інтер’єрі використані якісні матеріали, будинок повністю укомплектований меблями та технікою, готовий до проживання.
На ділянці розташований окремий гараж на 2 автомобілі з підсобним приміщенням.
Однією з ключових переваг є повна енергонезалежність: встановлено генератор, інверт...
195 000 $
1 667 $/м²
Франко ул.
БЕЗ КОМИССИИ
єОселя
єВідновлення
117 / 45 / 40 м²
1 этаж
7 сот
3 комнаты
2021 год постройки
сегодня
Продаж стильного 1 поверхового будинку поблизу Києва, с. Тарасівка ( поруч Віта Поштова, Боярка). Загальна площа 117м.кв. має три окремі спальні, кухню-студію з виходом на терасу, санвузол, котельню та вхідна група. Сучасний ремонт, меблі та техніка. Будинок має альтернативне живлення при відключеннях світла. Електроопалення, тепла водяна підлога, газ по вулиці. На території басейн, дитячий куточок, озеленення. Асфальтована вулиця, поруч зупинка громадського транспорту, супермаркет, Нова пошта, кав'ярня. 195000у.о.торг
75 000 $
1 154 $/м²
Весняна
БЕЗ КОМИССИИ
єОселя
єВідновлення
65 / 30 / 18 м²
1 этаж
3 сот
2 комнаты
сегодня
Затишний дуплекс на закритій території.
Просто ділянка 3 сотки дає можливість облаштувати зону відпочинку та місце під ваше авто.
Простора вхідна група з можливістю облаштувати гардероб.
Дві окремі кімнати та простора кухня вітальня.
Є відео огляд будинку

130 000 $
1 300 $/м²
Весняна, 20
БЕЗ КОМИССИИ
єОселя
єВідновлення
100 / 36.6 / 24.7 м²
1 этаж