Топ объявлений Великого Дорошова

149 000 $
573 $/м²
Симоненка
260 / 67 / 37 м²
2 этажа
14 сот
3 комнаты
сегодня
🏡 Продаж сучасного будинку з ЧОРНОВИМ РЕМОНТОМ | Великий Дорошів | 14 соток | 30 кВт
Пропонується до продажу просторий та якісно збудований будинок у с. Великий Дорошів, всього 18 км від Львів, 7 хв від Галицького Перехрестя
Ідеальний варіант для сім’ї, яка шукає простір, комфорт та можливість реалізувати інтер’єр під себе.
⸻
📐 Основні характеристики:
• Загальна площа: 260 м²
• 1 поверх: 160 м²
• мансарда: 100 м²
• Тераса: 40 м² (з підігрівом підлоги)
• Ділянка: 14 соток
• Монолітне перекриття
• 6-камерні енергоефективні вікна
⸻
⚡ Комунікації:
• 30 кВт електроенергії
• Свердловина (власна вода)
• Септик
• Газ поруч (можливість підключення)
⸻
🏗 Стан будинку:
на 1 поверсі...

11 500 $
1 045 $/сот
мазепи, 12
под застройку
11 сот
сегодня
Продаж земельної ділянки с.Великий Дорошів
Площа ділянки 10,9 сот
Призначення під житлову забудову
Ділянка знаходить на новоствореній вулиці, поруч є побудовані житлові будинки, доїзд нормальний, насипний щебенем. Електрика біля ділянки, мальовничий краєвид.
Вартість 11500$

26 000 $
2 000 $/сот
Відеотур
под застройку
13 сот
вчера
Продаж земельної ділянки у с. Великий Дорошів . 10 км до Львова.
Загальна площа 13 сотих.
Призначення: Для будівництва і обслуговування житлового будинку. Поруч світло.
Однією з головних переваг є близькість до головної дороги, що забезпечує швидкий та зручний доїзд. Локація активно розвивається, тому така ділянка стане не лише гарним місцем для будівництва власного будинку, а й вигідною інвестицією на майбутнє.
ціна 26 000 у.о. торг
Максим АН Golden City

125 000 $
753 $/м²
Львівська
БЕЗ КОМИССИИ
єВідновлення
166 / 65.2 / 17.6 м²
2 этажа
4 сот
4 комнаты
2 дня назад
Розглядають продаж по державним програмам (Постановах)
Продається будинок в с. Великий Дорошів (Львівська область, 14 км до Львова)
4,6 с прибудинкової території. Обжитий район.
Загальна площа - 166 м.кв., велика кухня-студіо - 17,6 м.кв. + 4 кімнати житловою площею - 65,2 м.кв.