Самые популярные улицы города
Улицы Виты-почтовой
Топ объявлений Виты-почтовой
395 000 $
1 975 $/м²
Зелёная ул.
ПРЕМИУМ
БЕЗ КОМИССИИ
200 / 45 / 16 м²
3 этажа
15 сот
6 комнат и более
2011 год постройки
сегодня
Без комісії продаж чудового комфортного будинку. Віта – Поштова, 15 км.від Києва. Ділянка правильної форми 15 соток, під забудову. Грамотно спланована. На ділянці будинок, лазня, літня кухня з піччю – мангалом, фруктовий сад. Будинок - загальна площа 200 кв.м. Побудований добротно, функціональне планування. Повноцінний 2-поверховий будинок плюс обладнане комфортне укриття. На першому поверсі-кухня, вітальня, зимовий сад, с.у., гараж. На другому – 3 спальні, з виходом на балкон, с.у. Будинок збудований з червоної цегли, утеплений. Своя свердловина, електрика 33 квт. Тиха, зелена вулиця, до найближчого магазину 10 хвилин пішки. 395000 у.е .
380 000 $
2 303 $/м²
Ивана Франко ул.
ПРЕМИУМ
БЕЗ КОМИССИИ
165 / 140 / 20 м²
2 этажа
15 сот
4 комнаты
сегодня
Продажа 2-этажного дома 165 м² | Вита-Почтовая | 15 соток
Предлагается современный дом в с. Вита-Почтовая, Киево-Святошинское направление, всего 8 км от Киева.
Площадь дома — 165 м²
Участок — 15 соток
Дом полностью готов для комфортного проживания и оборудован всем необходимым.
Планировка:
1 этаж:
кухня-гостиная
прихожая и коридор
гардеробная
кладовая
постирочная
санузел
2 этаж:
3 спальни
кабинет / детская
коридор
санузел
Преимущества:
большие панорамные окна
теплый пол по всему дому
современная система сигнализации
отдельный гараж на 2 автомобиля
дополнительно 2 паркоместа
бетонный подвал / укрытие до 4 человек
Конструктив:
газоблок D400/D500
утепление базальтовой ватой 100 мм
кровля — мета...

850 000 $
2 125 $/м²
Звенигородская ул., 1в
400 / 100 / 30 м²
1 этаж
17 сот
3 комнаты
сегодня
Продаю новый дом в коттеджной застройке поселка Вита-Почтовая (Киево-Святошинский район) общей площадью 400 кв.м. (первый этаж 250 кв.м, мансарда 150 кв.м). Архитектурный проект дома выполнен в Средиземноморском стиле. Дизайнерский ремонт 2020 года, укомплектован итальянской мебелью Elisabeth De La Vega, кухня Poggenpohl, освещение Masiero, Massiv, Ipe Cavalli, сантехника Villeroy&Boch, гардеробные Zanetti. Планировочное решение дома предусматривает просторную кухню-гостиную с выходом на террасу, три спальни, два санузла, каждая с гардеробной и выходом на террасу. На втором этаже возможно сделать домашний кинотеатр, а так же две дополнительные комнаты. Изюминкой дома является высота потолков...

125 000 $
796 $/м²
Садова ул.
ПРЕМИУМ
БЕЗ КОМИССИИ
157 / 83 / 25 м²
2 этажа
5 сот
4 комнаты
сегодня
Продається будинок вашої мрії, у мальовничому місці між лісом та озером(є пляж та рибалка ) .
Київська обл. с. Віта Поштова.
Без комісії для покупця!
Загальна площа: 157м2
Площа земельної ділянки: 5 соток
Чудове планування будинку зможе створити атмосферу зашишку для великої сім'ї.
- тераса надасть гарного настрою для відпочинку взимку так і влітку.
-можлива розстрочка до 6міс.
-будинок побудований з червоної цегли та керамоблоку,всі окремі кімнати, 3 санвузли.
-по мережам передбачено власна свердловина на воду та окремий септік.
-є власні два паркомісця для авто під навісом
Територія котеджного містечка,зі своїми ділянками та будинками.
Запрошую на перегляд чудового будинку для життя!
600 000 $
1 453 $/м²
Садова ул.
413 / 330 / 64 м²
3 этажа
10 сот
6 комнат и более
2023 год постройки
сегодня
Будинок у Котеджному Містечку Green Hills
Кожен власник свого будинку, мріє створити собі і своїй сім’ї комфорт та затишок і все це вже є у готовому будинку під ремонт, який я пропоную купити у відомому Котеджному Містечку Green Hills, яке знаходиться всього в 10-ти км. від м.Київ по Одеській трасі.
У такий будинок завжди будуть поспішати повернутися рідні та близькі.
З великим задоволенням буде приходити в гості Ваші друзі для спільного проведення часу.
Повірте, Ви купите не просто будинок - Ви отримаєте Домоволодіння Вашої мрії і саме Ви станете власником Будинку де без перебільшення будете відчути себе захищеним та щасливим.
Трирівневий будинок розташований в 4-й черзі забудови Коте...
750 000 €
1 471 €/м²
Ярослава Мудрого ул.
ПРЕМИУМ
БЕЗ КОМИССИИ
510 / 302 / 20 м²
3 этажа
15 сот
6 комнат и более
сегодня
Пропонуємо вашій увазі розкішний будинок у престижному с. Віта-Поштова, Києво-Святошинський р-н.
Будинок з усіма зручностями для комфортного життя знаходиться всього в 15 хв. від станції метро "Теремки".
Цей просторий будинок 750 квадратних метрів має 7 спалень та 6 санвузлів, що ідеально підійде для великої сім'ї або для тих, хто любить гостинно приймати гостей.
Будинок збудований за сучасною енергозберігаючою технологією, завдяки чому витрати на опалення у 5 разів меньші , ніж у звичайному будинку.
Основний будинок складається з:
Цоколю: спортивний зал, сауна, пральна кімната, комора, котельня, приміщення під гаражом
1 - поверх: кухня, столова, вітальня, гостьова спальня, гардероб...
690 000 $
2 456 $/м²
Садова ул.
281 / 266 / 15 м²
2 этажа
9 сот
6 комнат и более
2019 год постройки
сегодня
Це сама унікальна і з впевненістю можу сказати – найвигідніша пропозиція у котеджному містечку Green Hills.
Пропонується до продажу готовий для проживання будинок з басейном (5*4) у закритому містечку всього в 10 км. до м. Київ. Після угоди, все, що Вам потрібно буде зробити – це перевезти в будинок особисті речі.
Загальна площа будинку 2 поверхи з гаражем для 2-х авто та заскленою теплою терасою – 281 м² на земельній ділянці 8,88 соток.
Перший поверх, 174 м²
Тамбур 3,05 м²
Кабінет 10,22 м²
Коридор 11,07 м²
Кладова 1,88 м²
Сходи 6,99 м²
Вітальня та кухня 53,43 м²
Санвузол 3,63 м²
Кімната для прання/прасування 2,69 м²
Кладова кухні 2,76 м²
Котельня 3,89 м²
Гараж 35,41 м²
Ґанок головного вх...

4 600 $/мес
Звенигородская ул., 1в
400 / 100 / 30 м²
1 этаж
17 сот
5 комнат
сегодня
Предлагаем в аренду новый дом в коттеджной застройке поселка Вита-Почтовая (Киево-Святошинский район) общей площадью 400 кв.м. (первый этаж 250 кв.м, мансарда 150 кв.м). Архитектурный проект дома выполнен в Средиземноморском стиле. Дизайнерский ремонт 2020 года, укомплектован итальянской мебелью Elisabeth De La Vega, кухня Poggenpohl, освещение Masiero, Massiv, Ipe Cavalli, сантехника Villeroy&Boch, гардеробные Zanetti. Планировочное решение дома предусматривает просторную кухню-гостиную с выходом на террасу, три спальни, два санузла, каждая с гардеробной и выходом на террасу. На втором этаже возможно сделать домашний кинотеатр, а так же две дополнительные комнаты. Изюминкой дома является вы...
360 000 $
1 488 $/м²
Ивана Франко ул.
ПРЕМИУМ
БЕЗ КОМИССИИ
242 / 90 / 65 м²
1 этаж
15 сот
4 комнаты
сегодня
Продається 1- поверховий будинок у с. Віта- Поштова, на затишній, зеленій вулиці з соснами!
Будинок знаходиться на ділянці 15 соток, правильної прямокутної форми ( фасад 30 метрів) !
Загальна площа - 242 м2 !
Планування: простора кухня - вітальня 65 м, із виходом на терасу; хол; гардеробна ; коридор; три спальні, одна з яких зі своїм санвузлом та гардеробом; санвузол; ванна кімната; топкова та комора; тераса та автонавіс на 2 авто.
Будинок будували для себе, з дотримання всіх норм та використовуючи дороговартісні матеріали , є фото та відео всіх етапів будівництва!
У кухні- вітальні виконані закладні під камін, із повітрозабірником під фундаментом, також у топковій зробили закладні...

77 500 $
640 $/м²
Вишнёвая ул.
ПРЕМИУМ
БЕЗ КОМИССИИ
єВідновлення
121 / 77 / 8 м²
1 этаж
4 сот
4 комнаты
2023 год постройки
сегодня
НАЙКРАЩА ЦІНА! Продається сучасний будинок для великої родини в с. Віта-Поштова — 18 км від Києва!
Без комісії для покупця!
Продається комфортний та світлий будинок площею 121 м² з власною земельною ділянкою 4 сотки в садівницькому товаристві «Вишневе», Фастівський район (лише 15 хв на авто від Києва).
Переваги будинку:
• Панорамні вікна у всіх кімнатах — максимум світла та простору
• Сучасне планування:
• Кухня-вітальня — 40 м²
• Майстер-спальня — 17 м² + гардеробна 4,7 м² + санвузол
• Дві окремі кімнати — 16 м² та 12 м² (під спальню, дитячу чи кабінет)
• Два санвузли
Будівництво і технічні характеристики:
• Стіни: газоблок 200 мм + утеплення пінопластом 100 мм
• Дах: утеплення м...
335 000 $
2 792 $/м²
Боярская ул.
ПРЕМИУМ
БЕЗ КОМИССИИ
єВідновлення
120 / 80 / 16 м²
2 этажа
10 сот
3 комнаты
2012 год постройки
сегодня
Продажа газифицированного дома в престижном КГ Green Hills Вита Почтовая БЕЗ КОМИССИИ!
Готовый к проживанию дом площадью 120м2.
Имеет 2 отдельные спальни, санузел с ванной,
просторную и светлую кухню гостиную , с выходом на террасу,
имеется небольшой кабинет!
Навес на 2 автомобиля, зарядка под электромобиль.
Ландшафтный дизайн!
Участок 12 соток, с возможностью расширения еще на 10 соток!
На территории участка есть бассейн с сауной , гостевой домик.
Коттеджный городок находится под охраной 24/7. Своя управляющая компания.
Есть частная школа, кафе, зона BBQ, теннисный корт, игровая площадка для детей, роскошная прогулочная зона.
Купив этот дом - Вы покупаете статус!
Очень удобный заезд...

290 000 $
1 706 $/м²
Боярская ул., 20
Відеотур
170 / 140 / 28 м²
2 этажа
6 сот
6 комнат и более
сегодня
Продаж будинку
Пропонується до продажу розкішний будинок у Віта-Поштовій, загальною площею 170 кв. м, з ділянкою розміром 6 соток. Будинок розташований на тихій асфальтованій вулиці, що забезпечує спокійне і комфортне проживання.
Будинок знаходиться в садовому товаристві, можлива прописка. Неподалік розташовані школа, дитячий садок, продуктові магазини, супермаркет та пошта. Одеська траса також знаходиться поруч.
Будинок вирізняється вишуканим авторським ремонтом у стилі Римський Прованс, наповнений якісними італійськими меблями, картинами, елементами декору та всією необхідною побутовою технікою.
Комунікації включають електрику потужністю 16 кВт, газ, каналізацію з великим біо-септиком,...
89 000 $
640 $/м²
Звенигородская ул.
ГОРЯЧЕЕ
БЕЗ КОМИССИИ
139 / 51.6 / 32 м²
2 этажа
2 сот
4 комнаты
2026 год постройки
сегодня
Сучасний дуплекс у Віта-Поштовій — простір для комфортного життя поруч із Києвом
Продається 2-поверховий дуплекс у Віта-Поштовій. Будинок уже введений в експлуатацію, підключені всі основні комунікації — можна одразу починати ремонт та планувати переїзд.
-Площа — 139 м²
-4 окремі кімнати
-Простора кухня-вітальня
-Гардеробна
-2 балкони
-Власний гараж
-Газ заведений у будинок
-Електрика — 13 кВт
-Власна свердловина
-Септик переливного типу, індивідуальний
-Тепла підлога: весь перший поверх та коридор і санвузол на другому
-Стан — після будівельників
-Сучасний фасад та зручне планування
Будинок світлий та просторий, з великими вікнами та гарним природним оточенням. Територія облаштована б...

39 000 $
2 786 $/сот
Травнева
ПРЕМИУМ
БЕЗ КОМИССИИ
под застройку
14 сот
4 дня назад
Не можете знайти дім?
Вітаю, Ви і не знайдете!
Все дуже просто, ідеального будинку не існує. Ідеальний можна тільки побудувати, головне щоб було де.
А ось це вже до нас.
Продаємо землю, не насипом і не де попало, а на території закритого котеджного містечка у Віті Поштовій.
Цілих 14 (чотирнадцять) соток.
Помітили? Це не гектар і не три нещасні соточки, чотирнадцять – ідеальна кількість.
На них гарно розміститься сучасний будинок і ще місце залишиться для басейну, альтанки або для ще одного будинку.
А якщо маєте мрію про город, то ніяких проблем, знайдемо місце для Вашої картоплі у лісі, адже
ліс майже за парканом.
Якщо і це не влаштує, то моя теща має два гектари поля в Житомирськ...

290 000 $
1 706 $/м²
Вишнёвая ул.
170 / 50 / 20 м²
2 этажа
6 сот
5 комнат
4 дня назад
Пропонується на продаж дуже затишний будинок площею 170 кв. м. Будинок знаходиться неподалік м. Києва в с. Віта-Поштова. Відмінна локація, свіже повітря, тиха асфальтована вулиця. Неподалік школа, дитячий садок, продуктові магазини, супермаркет, пошта, вся необхідна для життя інфраструктура, Одеська траса (зручна транспортна розв'язка). Будинок знаходиться в садовому товаристві, є можливість прописки.
В будинку виконано вишуканий авторський ремонт в стилі Римський Прованс, наповнений якісними італійськими меблями, картинами, елементами декору та всією необхідною побутовою технікою.
У будинку заведені всі комунікації: електрика 16 кВт, газ, каналізація - великий біо-септик, свердловина глиб...

88 000 $
1 018 $/м²
провулок Боярський, 1Б
БЕЗ КОМИССИИ
єВідновлення
86.45 / 30 / 40 м²
1 этаж
2 сот
3 комнаты
сегодня
Без %. Продаю стильний дуплекс із баварської цегли ручного формування, провулок Боярський, буд. 1-Б, с. Віта-Поштова, Фастівський р-н, Київська обл.
Загальна площа – 86.45 кв.м, земельна ділянка 2.83 сотки.
2021 року побудови.
Кухня – вітальня з виходом на терасу, окрема спальня, санвузл з інсталяцією, господарське приміщення.
На другому поверсі 26.45 кв.м. спальня/кабінет з гарним краєвидом, гардеробна.
Великі французькі вікна.
Броньовані якісні двері.
Гіпсова машинна штукатурка під чистове оздоблення, тепла водяна підлога, лазерна стяжка. Розведено електрику.
Свердловина. Септик. Паркомісце. Відкатні ворота.
Обжита вулиця, асфальтований заїзд.
Будинок розташований у мальовничому селищі...

119 000 $
1 053 $/м²
нагірна
БЕЗ КОМИССИИ
113 / 85 / 10 м²
2 этажа
9 сот
4 комнаты
2015 год постройки
3 дня назад
Пропонується до продажу 2-х поверховий будинок в с. Віта-Поштова. ст. м. Теремки до 11 км. Площа будинку 113 кв.м., розміщений на ділянці 9 соток. Знаходиться в мальовничому затишному місці, навкруги ліс, ставок. В домі є санвузол, душ, холодна та горяча вода(в т.ч. на кухні), є приміщення для комірки.1 -й пов. кухня (13, 1 кв.м.), яка має пічку з ізразцової австрійської кахельної керамічної плитки та з вбудованою духовою шафою, система опалення дому здійснюється за допомогою воздуховодів каміну та кухонної пічки. 2-й пов. зал (61 кв.м.) Є вихід на велику лоджію (5м.х 3м.) з видом на сосновий ліс. Також в будинку є зручний, великій, сухий і прохолодний погреб (10 кв.м. , висота 2, 2 м)

850 000 $
2 698 $/м²
Новая ул.
315 / 150 / 25 м²
2 этажа
11 сот
4 комнаты
сегодня
Продаж елегантного будинку в престижному котеджному містечку Green Hills.
Ваш новий рівень життя — вже готовий до заселення!
Пропонуємо триповерховий будинок преміум-класу площею 315 м² з гаражем на два авто у найвідомішому котеджному містечку Київщини — Green Hills. Це не просто будинок — це місце сили, комфорту та статусу.
Про будинок
Цей будинок — зразок вишуканої класики та надійної європейської якості.
Фасад з цегли та декоративної штукатурки
Симетрія форм, фінська черепиця, доглянута ділянка
Американський стиль — елегантність, яка не виходить із моди
Інтер’єр, що надихає:
Кожна деталь продумана до дрібниць:
Вітальня з каміном із білого каменю
Кухня з барною зоною, об’єднана з зоною в...

479 000 $
826 $/м²
лугова
БЕЗ КОМИССИИ
580 / 150 / 35 м²
3 этажа
20 сот
6 комнат и более
сегодня
ПРОДАЖ Будинок у Віті Поштовій
Просторий будинок із зручним плануванням, розташований у тихому приватному секторі с. Віта Поштова, всього за 10 хв від Києва.
Планування:
• 7 кімнат, з них 4 спальні
• 2 санвузли
• Гараж на 2 авто
Ділянка:
• 20 соток — доглянута територія з власним зарибленим озером з зоною відпочинку та плодононосними деревами. Невелика ділянка для вирощування власної городини та овочів .
Локація:
Прямий вихід до лісу тиха, зелена вулиця, зручний доїзд до Києва, поруч школа, магазини.
Основні характеристики:
- Площа будинку: 580 м²
- Кількість кімнат: 7 (з них 4 спальні) Підвал 100 м2 (спальня + зал+ пральня) •
- Кількість санвузлів: 2
- Великий гараж на 2 авто
- Площа д...

1 400 000 $
4 000 $/м²
Западна
БЕЗ КОМИССИИ
КГ Green Hills
350 / 100 / 50 м²
1 этаж
20 сот
6 комнат и более
сегодня
Продаж ексклюзивного котеджу з басейном у закритому котеджному містечку Green Hills.
На 20 сотках території розташовані три будівлі:
- основний будинок 240 м2;
- гостьовий будинок з лазнею 110 м2;
- господарська будівля з навісом для декількох авто.
Спорудження 2021 року побудови.
При будівництві були використані найкращі будівельні та оздоблювальні матеріали. Якісна сантехніка та техніка. Всі меблі робилися за індивідуальним замовленням. Будинок енергоефективний, має газове та електричне опалення. Для автономності встановлено дизель-генератор з автозапуском.
У будинку простора кухня-вітальня, 5 житлових кімнат, 6 с/в та пральня. Великі видові вікна.
Висота стелі у будинку 4 м. У кухні-в...
Все улицы