Топ объявлений Воронькова

480 000 $
1 043 $/м²
Зарічна
ПРЕМИУМ
БЕЗ КОМИССИИ
460 / 125 / 25 м²
2 этажа
20 сот
6 комнат и более
сегодня
Без комісії для покупця!
Продаж будинку у с. Вороньків, Бориспільський район
Площа 460 кв.м.
Ділянка 20 сот
Вся інформація по телефону
325 000 $
1 226 $/м²
Відсутня, 5
ПРЕМИУМ
БЕЗ КОМИССИИ
єОселя
265 / 150 / 18 м²
2 этажа
24 сот
5 комнат
1 нед. назад
Продаж будинку з виходом до озера, с. Проців
Пропонується до продажу будинок мрії площею 265 м² у мальовничому місці, в селі Проців, всього за 30 хвилин їзди від Києва!
Вас зустріне чудовий ландшафтний дизайн, де кожна деталь продумана до найменших нюансів. Численні підсвічування ділянки та самого будинку створюють унікальну атмосферу вечірнього освітлення. А що може бути краще, ніж розслабитися на березі ріки, оточеною зеленню та квітами.
Пропоную в продаж затишний сімейний маєток побудований за індивідуальним Авторським проектом "Казковий будинок" в якому продумано все до дрібниць. Багато елементів індивідуальної ручної роботи такі як вітражі, ковані елементи, перила, малюнки на стінах,...

129 999 $
1 327 $/м²
Вишнева, 2
БЕЗ КОМИССИИ
єОселя
єВідновлення
98 / 35 / 30 м²
1 этаж
15 сот
4 комнаты
2021 год постройки
сегодня
Продається одноповерховий житловий будинок площею 98 м², розташований на ділянці 14 соток у спокійному та обжитому селі Вороньків.
Будинок введений в експлуатацію у 2021 році, а новий якісний ремонт завершено у 2025 році без слідів проживання.
Планування та інтерєр
Будинок продуманий до дрібниць і створений для комфортного життя:
простора кухня-вітальня 33 м² серце дому
сучасна кухонна зона з новою вбудованою технікою
обідня зона
затишна гостьова частина з мякими меблями
дві окремі кімнати (загальна житлова площа ~3537 м²) світлі, правильні за формою, ідеальні для спальні, дитячої або кабінету
сумісний санвузол з душовою зоною, дизайнерським підсвічуванням, якісною сантехнікою та пральн...

15 000 $
600 $/сот
українська, 46
БЕЗ КОМИССИИ
под застройку
25 сот
3 дня назад
Продається земельна ділянка в селі Вороньків
Пропонується до продажу земельна ділянка площею 25 соток у с. Вороньків.
Чудовий варіант для будівництва житлового будинку або дачі.
Переваги ділянки:
- Підведена електрика
- Газ проходить по вулиці (є можливість підключення)
-Родюча земля, на ділянці є плодові дерева
-Зупинка маршрутного транспорту всього за 100 метрів
-Кадастровий номер 3220881701:01:007:0144
Тиха та затишна місцевість, ідеальна для комфортного проживання або відпочинку за містом.
Площа: 25 соток
Ціна: 15 000 $
Код об'єкта: 2994395
35 000 $
946 $/сот
Заречная, 54
БЕЗ КОМИССИИ
под застройку
37 сот
сегодня
Продается земельный участок 37 сот. (25 сот. - строительство и обслуживание жилого дома + 12 сот. ведение личного сельского хозяйства), улица Полевая(одна из центральных исторических улиц), прямо возле дороги, дорога асфальтирована и ул. Заречная;
Фасадная сторона 55 метров.
Относительно близко к центру;
Газ на участке;
Линия эл. передачи на участке;
Живописное место, напротив зеленая зона, вдоль поймы реки Иква.
До р.Днепр 6 км.
Геопозиция: (GPS: "50.207100/30.895498")

18 900 $
700 $/сот
Шевченка, 21
БЕЗ КОМИССИИ
сельхозназначение, под застройку
27 сот
сегодня
Київська область Бориспільський район село Вороньків, вул. Шевченка, 21 Пропонується до продажу земельна ділянка площею 27соток, яка має правильну прямокутну форму, рівний рельєф, що дуже зручно для будівництва приватного будинку та господарських споруд. Тиха, затишна локація та розташування ділянки в мальовничій місцевості, чудове місце для життя та відпочинку. Екологічно чиста місцевість та тиха зона....

6 700 $
670 $/сот
Берегова вулиця
под застройку
10 сот
сегодня
Продаж земельної ділянки в селі Вореньків, Бориспільського району Пропонується до продажу земельна ділянка площею 10 соток, розташована по вулиці Береговій. Категорія земель — під забудову (для будівництва та обслуговування житлового будинку). Комунікації: по вулиці проходять газ та електрика. Зручний під’їзд, спокійне місце, придатне для індивідуальної забудови. ID: 675
30 000 $
270 $/м²
Незалежності
БЕЗ КОМИССИИ
єОселя
єВідновлення
111 / 63 / 9 м²
2 этажа
30 сот
5 комнат
2000 год постройки
сегодня
Продам двоповерховий будинок у затишному, привабливому місці біля Києва
Розташування: с. Вороньків, Бориспольскій р-н, вул. Незалежності
30 км межа Києва. 15 км до Борисполя
Площа будинку: 111/69/10 м2
2 поверхи, 5 кімнат.
Площа ділянки: 30 соток (25 соток під за забудову, 5 ОСГ)
Є котел. Колодязь, свердловина.
У будинку вивід під санвузол та місце для душової кабіни. Є батареї для парового опалення
На території 2 погреби по 3 метри глибиною
Каналізація септик. Під'їзд асфальт
В селі розвинута інфраструктура : магазини, школа, садочок, аптека, пошти, поліклініка,
Недалеко річка, ліс.
45 000 $
225 $/м²
Садова
БЕЗ КОМИССИИ
200 / 120 / 30 м²
2 этажа
4 комнаты
сегодня
Київська область, Бориспільський район, Вороньківська територіальна громада!
С/т "Ягідка".Продається двоповерховий будинок 200м2, без оздоблення!. Будинок побудований з червоної цегли на потужному фундаменті. В будинку: розведена електрика., підведена напруга 8 кВТ..Дах -металочерепиця. Земельна ділянка 9 соток( акт на землю) , є свердловина. . Дуже мальовниче місце для проживання: ліс та озеро для відпочинку на природі. Садове товариство обгороджено , закривається , охороняється.( на 50 ділянок).Від Києва 40 км через Проців, Жереб”ятин. Ціна 45000уе , можливий предметний діалог.

3 410 $/мес
11 $/м²
Вишнева, 6
торговое помещение
300 м²
вчера
Пропонується в оренду торгове приміщення у центрі міста Вороньків з високим трафіком загальною площею300 м2 на 1 поверсі
Вартість оренди на першому поверсі складає 500 грн за м2
Вода
Каналізація
21кВт вільних, можливо збільшити до 50кВт
Торговий центр знаодиться на розі доріг при вʼїзді в місто, оминути яке неможливо, а отже високий потік людей та автівок.
Це центр міста і тут велика концентрація потенційних споживачів.
В ТЦ знаходяться такі магазини як Фора, Копійочка, Аптека, Beerlander
В місті є також Аврора, Магазини ПРО100БУД, ресторани та кафе, мийка
Населення міста налічує понад 12000 осіб
Площа складає 667.7 кв. км
Код обʼєкта A.2.2.2.3.5

72 000 $
356 $/м²
Зарічна, 34
БЕЗ КОМИССИИ
Відеотур
многофункциональное помещение
202 м²
вчера
Продаж комерційного приміщення 202 м², с. Вороньків, 18 км від Борисполя. Без комісії!
Також розглядаємо оренду
Пропонуємо до продажу капітальне комерційне приміщення площею 202 м² у селі Вороньків Бориспільського району. Ідеально підійде під склад, виробництво, майстерню, магазин або інший вид бізнесу.
Локація:
12 км до Борисполя
37 км до Києва ( метро Бориспільська)
зручний під'їзд з двох сторін
Характеристики об'єкта:
одноповерхова цегляна будівля 202 м²
6 окремих приміщень
коридор, кухня, санвузол
косметичний ремонт
будівля суха, тепла та якісна
металопластикові вікна
Комунікації:
електроенергія 5 кВт (є можливість збільшення)
вода заведена, септик
поруч газ (є дозвіл на підключення)...

70 000 $
347 $/м²
зарічна, 34
БЕЗ КОМИССИИ
многофункциональное помещение
202 м²
3 дня назад
До продажу пропонується окремо розташоване комерційне приміщення площею 202 м² у селі Вороньків. Об’єкт чудово підійде під склад, виробництво, майстерню, СТО, магазин або інший формат комерційної діяльності.
Особливістю об’єкта є його історична цінність — будівлі понад 100 років. Це додає приміщенню характеру та може стати цікавою перевагою для інвесторів, які шукають об’єкти з історією та потенціалом для комерційного або концептуального використання.
Локація:
• лише 12 км до Бориспіль
• 37 км до Київ (станція метро Бориспільська)
• зручний під’їзд до об’єкта з двох сторін
Основні характеристики:
• капітальна одноповерхова цегляна будівля площею 202 м²
• функціональне планування: 6 окреми...
25 000 $
1 042 $/сот
Романківська
БЕЗ КОМИССИИ
под застройку
24 сот
5 дней назад
БЕЗ% продам участок 24 сотки
с. Вороньків, Бориспільський район, 38 км до Києва
-участок 24 сотки по вул.Романківська
-призначення: під житлову забудову
-зручний під’їзд до ділянки
-прямокутної форми (ш-30м на д-80м)
-вільний від забудови
-газ та електроенергія по вулиці
-1км до чудового хвойного лісу
-5 км до розливного Дніпра

20 000 $
800 $/сот
Польова
под застройку
25 сот
5 дней назад
Продаж земельної ділянки у с. Вороньків, Бориспільський район, кадастровий номер 3220881700:04:002:1268
Пропонується до продажу земельна ділянка площею 25 соток у мальовничому місці села Вороньків. Ділянка має зручний під’їзд — асфальтована дорога проходить безпосередньо поруч, що забезпечує комфортний доступ у будь-яку пору року.