Топ объявлений Запытова

600 $/мес
Гайдамацкая ул.
95 / 33 / 35 м²
2 этажа
2 сот
2 комнаты
3 дня назад
ОРЕНДА БУДИНКУ
Адреса — село Запитів, вулиця Гайдамацька, Львівська обл.
Кількість кімнат — дві
Поверховість — двоповерховий будинок.
Матеріал стін — бетоноблок.
Ділянка — 2 соток, (огороджена ).
Загальна площа — 90 м², житлова - 31.2 м², кухня - 40 м².
В будинку зроблений євроремонт .
Опалення — газовий і електричний котел
З підігрівом підлоги на кухні/ коридорі / санвузлі.
Балкон — один
Санвузол — два / суміжний.
Перший поверх будинку включає: кухня - вітальня, вихід на задній дворик, комірка, санвузол ( душ)
Другий поверх: дві ізольовані спальні з балконом, ванна кімната.
Наявні комунікації: електрика 10 Кв/ газ(підводять) / свердловина / каналізація септик .
Особливості даного будин...

2 448 000 $
1 600 $/сот
сельхозназначение
1530 сот
сегодня
Земельна ділянка 15,3 га — Запитів, фасад уздовж траси
Пропонується до продажу земельна ділянка площею 15,3073 га у Львівській області, Львівський район, смт Запитів.
Прямий фасад уздовж траси державного значення — постійний транспортний трафік та висока комерційна привабливість
Облаштовані смуги заїзду та виїзду відповідно до нормативів
Наявна смуга розгону, повноцінний доступ для вантажного транспорту
Висока видимість із дороги
Відстань до м. Львів — близько 25 км
Характеристики:
Площа: 15,3073 га
Категорія земель: сільськогосподарського призначення
Цільове призначення: 01.03 для ведення ОСГ
Кадастровий номер: 4622155400:05:000:0104 (оновлений)
Старі кадастрові номери: 46221554...

110 000 $
1 257 $/м²
Киевская ул.
87.5 / 31.2 / 36.4 м²
2 этажа
4 сот
2 комнаты
2025 год постройки
5 дней назад
ПРОДАЖ БУДИНКУ
Адреса — село Запитів, Львівська область
Кількість кімнат — дві
Поверховість — двоповерховий будинок
Матеріал стін — бетоноблок
Земельна ділянка — 4 сота, (огороджена ). Призначення — для будівництва і обслуговування житлового будинку
Загальна площа будинку — 87.5 м², житлова — 31.2 м², кухня — 36.4 м².
В будинку зроблений євроремонт
Опалення — газовий котел, електрични котел.
З підігрівом підлоги на кухні / коридорі / санвузлі.
Санвузол — два / роздільний.
Перший поверх будинку включає: кухня - вітальня, гостьовий санвузол, кладова.
Другий поверх: дві ізольовані кімнати. ванна кімната.
Наявні комунікації: електрика 16 кВт / газ / свердловина / вигрібна яма.
Особливості д...
93 500 $
935 $/м²
Гайдамацкая ул.
БЕЗ КОМИССИИ
100 / 35 / 35 м²
2 этажа
2 сот
2 комнаты
сегодня
Без комісії для покупця!
Пропоную на продаж котедж в Запитові 100м2.
Котедж розташований всього лиш в 10 км від Львова.
Підключені всі комунікації газ, світло, вода зі скважини.
Ділянка 2 сот землі, власне парко місце на території, велика кухня - вітальня з виходом на задню частину двору де можна розташувати зону BBQ, відпочинкову зону тощо… санвузл, та гардеробна.
На 2 поверсі розташовано санвузл - гардеробна та 2 ізольовані кімнати з власним виходом на балкон - терасу.
Можна робити ремонт.
Є відеоогляд
Оперативний показ
700 000 $
1 795 $/м²
Садовая ул., 3
БЕЗ КОМИССИИ
390 / 227 / 19 м²
2 этажа
8 сот
4 комнаты
2025 год постройки
вчера
Продаж окремостоячого будинку з власним виходом до ставка, с. Запитів
Пропонується до продажу просторий будинок площею 390 м² на земельній ділянці 8 соток. Сучасний проєкт з продуманим плануванням, приватною рекреаційною зоною та майже готовим ремонтом — залишилося лише завершити інтер’єр під ваш смак. Часний сектор. Дорога на шлагбаум. По сусідству всі будинки готові і там проживають люди.
Планування:
Перший поверх: гараж з автоматичними воротами, паливна, кухня, окрема вітальня з другим світлом (стеля 6м), відпочинкова зона з каміном, більярдна, гардеробна та санвузол.
Другий поверх: 4 спальні, декілька гардеробних, 3 балкони, 2 санвузли.
Особливості та переваги:
• власний вихід до ста...

2 000 000 $
276 $/м²
Весёлая ул., 1
БЕЗ КОМИССИИ
помещение свободного назначения
7247 м²
2017 год постройки
2 дня назад
ВИГІДНА ІНВЕСТИЦІЯ У ЛЬВІВСЬКУ НЕРУХОМІСТЬ.
❗️Готельно-розважальний комплекс с. Запитів, розміщений на фасаді траси "Київ-Чоп" на відстані 10 км від Львова.
Загальна площа - 7247,4 м2, будівля складається із трьох з'єднаних між собою корпусів на земельній ділянці 0,397 га,
✅Є парковка на 60 автомобілів і 5 туристичних автобусів.
✅1-й корпус комплекса - це 6-ти поверхова будівля на 140 відпочиваючих. На шостому поверсі конференцзал на 70 місць і пресцентр. Мансардний поверх- котельня.
✅2-й корпус - 9-ти поверхова вставка для номерів класу "Люкс". На 1-му поверсі розміщена рецепція готелю.
✅3-й крпус- це 5-ти поверхова будівля. На 1-му поверсі ресторан на 100 посадочних місць (площа залу...

198 000 грн/мес
150 грн/м²
Высокая ул., 1
склад
1320 м²
2 дня назад
ВИГІДНА ІНВЕСТИЦІЯ У ЛЬВІВСЬКУ НЕРУХОМІСТЬ.
Здається в оренду склад з рампою в смт. Запитів (15км від Львова)
1 320 кв. м;
здається разом зі стелажами під європіддони (орієнтовно на 500 піддонів);
ворота 3. 9 м х 3.7 м;
висота 11 м;
100 кВт;
підлога асфальт;
150 грн/м (з ПДВ)
Більше ексклюзивних об'єктів на сайті ан "Магнат":

68 000 $
708 $/м²
Зализничная ул., 9
БЕЗ КОМИССИИ
єВідновлення
96 / 67 / 9 м²
1 этаж
37 сот
4 комнаты
2 дня назад
Продається затишний та доглянутий будинок у мальовничому смт.Запитів — ідеальне місце для тих, хто мріє про спокійне життя поруч із природою 🌿
Будинок загальною площею 96 м² — просторий, світлий і дуже теплий. Зручне планування дозволяє комфортно розміститись великій родині: кілька кімнат, багато природного світла, відчуття простору і домашнього затишку з перших хвилин.
Особлива перевага — велике подвір’я, де легко уявити сімейні вечори, дитячий сміх або відпочинок у тіні дерев. Біля будинку розташована земельна ділянка 15 соток — доглянута, простора, ідеальна як для відпочинку, так і для господарства.
Для любителів власних овочів і фруктів є ще окремо 22 сотки городу — справжня знахідка...

7 000 $
1 000 $/сот
под застройку
7 сот
3 дня назад
Земельна ділянка 7 сот — Запитів, активна забудова поруч
Пропонується ексклюзив від Cherry Estate — земельна ділянка площею 7 соток у селищі Запитів.
Локація з активною забудовою — перспективний район
Правильна прямокутна форма ділянки
Під’їзд ґрунтовою дорогою
Приватна власність
Ідеальний варіант для житлової забудови чи інвестиції в динамічно зростаючому районі.
Дзвоніть — покажемо сьогодні.

144 000 $
1 108 $/м²
Гайдамацкая ул.
130 / 58 / 48 м²
2 этажа
5 сот
4 комнаты
3 дня назад
ПРОДАЖ БУДИНКУ
Адреса — село Запитів, Львівська область
Кількість кімнат — чотири
Поверховість — двоповерховий будинок
Матеріал стін — бетоноблок
Земельна ділянка — 5 соток, (огороджена ). Призначення — для будівництва і обслуговування житлового будинку
Загальна площа будинку — 130м², житлова — 58 м², кухня — 48 м².
В будинку зроблений євроремонт
Опалення — газовий котел, електричний котел.
З підігрівом підлоги на кухні / коридорі / санвузлі.
Санвузол — два / роздільний.
Перший поверх будинку включає: кухня - вітальня, ванна кімната ( душ), кабінет.
Другий поверх: три ізольовані кімнати ( спальні). ванна кімната.
Наявні комунікації: електрика 16 кВт / газ / центральне водопостачання / ви...

128 000 $
1 067 $/м²
Зелёная ул., 15
120 / 56 / 40 м²
2 этажа
4 сот
4 комнаты
3 дня назад
ПРОДАЖ БУДИНКУ
Адреса — село Запитів, вулиця Зелена 15, Львівська область.
Кількість кімнат — чотири
Поверховість — двоповерховий будинок.
Матеріал стін — газоблок
Земельна ділянка — 4 сотки, (огороджена ). Призначення — для будівництва і обслуговування житлового будинку
Загальна площа будинку — 120 м², житлова — 56 м², кухня — 40 м².
В будинку зроблений євроремонт, наявні меблі та побутова техніка .
Опалення — газовий котел та електричний котел .
З підігрівом підлоги на кухні, коридорі. санвузлі.
Санвузол — два / роздільний
Перший поверх будинку включає: прихожа, кухня - вітальня, комірка, кабінет, ванна кімната (душ)
Другий поверх: три ізольовані спальні, ванна кімната
Наявні комунікац...
42 000 $
175 $/м²
Киевская ул., 6
240 / 160 / 25 м²
2 этажа
8 сот
5 комнат
3 дня назад
Продаж будинку з ділянкою 18 сот. — с.Запитів
Продається будинок під реконструкцію у самому центрі села на тихій затишній вулиці. Чудовий варіант для будівництва приватного будинку.
Ділянка: 8 соток, рівна, правильної форми, зручний доїзд.
Будинок: 240 кв.м. (недобудова), господарські будівлі, погріб, колодязь.
Комунікації: Світло та газ можна підключити. Поруч житлові будинки.
Документи готові до продажу.
Ціна: 42000 $

598 $/мес
Гайдамацкая ул.
98 / 42 / 40 м²
2 этажа
4 сот
2 комнаты
2 дня назад
ОРЕНДА БУДИНКУ
Адреса — село Запитів, вулиця Гайдамацька, Львівська обл.
Кількість кімнат — дві
Поверховість — двоповерховий будинок.
Матеріал стін — бетоноблок.
Ділянка — 4 соток, (огороджена ).
Загальна площа — 98 м², житлова - 42 м², кухня - 40 м².
В будинку зроблений євроремонт .
Опалення — газовий і електричний котел
З підігрівом підлоги на кухні/ коридорі / санвузлі.
Балкон — один
Санвузол — два / суміжний.
Перший поверх будинку включає: кухня - вітальня, комірка, санвузол.
Другий поверх: дві ізольовані спальні, ванна кімната.
Наявні комунікації: електрика / газ / свердловина / каналізація септик .
Особливості даного будинку — це просторий, світлий будинок, з новими меблями та тех...

149 500 $
1 150 $/м²
Вишнёвая ул.
130 / 52 / 50 м²
2 этажа
4 сот
4 комнаты
3 дня назад
ПРОДАЖ БУДИНКУ
Адреса — село Запитів, Львівська область
Кількість кімнат — чотири
Поверховість — двоповерховий будинок
Матеріал стін — газоблок
Земельна ділянка — 4 соток, (огороджена ). Призначення — для будівництва і обслуговування житлового будинку
Загальна площа будинку — 130м², житлова — 52 м², кухня — 50 м².
В будинку зроблений євроремонт
Опалення — газовий котел
З підігрівом підлоги на кухні / коридорі / санвузлі.
Санвузол — два / роздільний.
Другий поверх: три ізольовані кімнати. ванна кімната.
Наявні комунікації: електрика 12 кВт / газ / центральне водопостачання / вигрібна яма.
Особливості даного б...

110 000 $
1 222 $/м²
Вишнёвая ул.
90 / 38 / 46 м²
2 этажа
4 сот
2 комнаты
3 дня назад
ПРОДАЖ БУДИНКУ
Адреса — село Запитів, Львівська область
Кількість кімнат — дві
Поверховість — двоповерховий будинок
Матеріал стін — бетоноблок
Загальна площа будинку — 90м², житлова — 38 м², кухня — 46 м².
В будинку зроблений євроремонт
Опалення — газовий котел, електрични котел.
З підігрівом підлоги на кухні / коридорі / санвузлі.
Санвузол — два / роздільний.
Другий поверх: дві ізольовані кімнати. ванна кімната.
Особливості даного б...
36 574 $
618 $/м²
Зелёная ул., 3
БЕЗ КОМИССИИ
2 комнаты
59.2 / 32.8 / 11 м²
этаж 1 из 4
4 дня назад
Продаж 2 кім квартири в житловому комплексі "Родинній казці" — місце, де ваша мрія про затишний дім 🏠 стає реальністю🌟
📍с.Запитів Львів.обл
✅ Клас житла: Комфорт
✅ Загальна площа: 59.2 м2
✅ Площа кухні: 11 м2
✅ Поверх: 1/4
✅ Кількість кімнат: 2
🔶Чому варто обрати "Родинну казку»?
Зручне місцезнаходження: Житловий комплекс розташований у мальовничому та спокійному районі, що забезпечує легкий доступ до всіх ключових інфраструктурних об'єктів — шкіл, дитячих садків, магазинів та медичних установ.
Комфорт і якість: Кожна квартира спроектована з максимальним комфортом для вас та вашої родини. Просторі кімнати, сучасні технології та якісні матеріали — все для вашого зручного життя.
Обирайте "...

112 800 $
1 200 $/м²
Зелёная ул.
94 / 40 / 20 м²
2 этажа
3 сот
2 комнаты
4 дня назад
Котедж 94 м² — смт Запитів, біля Львова
Продається просторий котедж площею 94 м² у смт Запитів, зручна локація неподалік Львова.
2 окремі кімнати
Кухня‑студія
2 санвузли
Власна прибудинкова територія
Оптимальне планування для комфортного проживання сім’ї
Локація:
Поруч школа, дитячий садок, магазини
Зручний доїзд до Львова
Район активно розвивається
Є варіанти нульового циклу
Чудовий варіант для сім’ї або інвестиції у житло біля Львова.
Ексклюзив від Cherry Estate. Дзвоніть — домовимось про огляд.
93 500 $
935 $/м²
Гайдамацкая ул., 1
БЕЗ КОМИССИИ
100 / 30 / 25 м²
1 этаж
3 сот
2 комнаты
2026 год постройки
4 дня назад
ПРОДАЖ БЕЗ КОМІСІЇ ДЛЯ ПОКУПЦЯ!
Продаж 2к котеджу у смт. Запитів, 10 км від Львова, загальна площа 100м2. На першому поверсі кухня - вітальня, санвузол та комірка, на другому поверсі - 2 ізольовані спальні із виходом на відкритий балкон та санвузол. Підключені всі комунікації газ, світло, вода зі скважини, каналізація септик, індивідуальне газове опалення, розведено опалення під камін. Ділянка 2 сот землі. Можна приступати до ремонту. Є відеоогляд котеджу. Дивитися можна по домовленості. Є ключі. Для більш детальної інформації - телефонуйте!
185 000 €
1 000 €/м²
Киевская ул.
185 / 83 / 13 м²
2 этажа
10 сот
4 комнаты
2008 год постройки
4 дня назад
Пропоную до продажу добротний 2-поверховий котедж площею 185 м² на ділянці 10 соток у закритому котеджному містечку
Ідеальний варіант для тих, хто шукає тишу, безпеку та комфорт за містом.
Є ВІДЕО І ФОТО В СЕРЕДИНІ
Основні характеристики:
Ділянка правильної форми,
заїзд через шлагбаум, охорона
та відео спостереження
Гараж на території , облагороджене подвір’я з бруківки, газон, насадження,
3 ізольовані кімнати, вітальня з каміном з натурального каменю
Велика тераса на другому поверсі
Велика кухня з усією побутовою технікою
2 санвузли ,На першому поверсі
( душ, є сауна)
Другий поверх санвузол ванна
Підігрів підлоги у всіх приміщеннях з плиткою
Двохфункційний котел
(опалення + гаряча во...

132 000 $
1 100 $/м²
Зелёная ул.
120 / 68 / 50 м²
2 этажа
3 сот
4 комнаты
6 дней назад
Терміновий продаж котеджу, всього 10 км від Львова!
Локація: смт. Запитів, вул. Зелена
Площа котеджу: 120 м²
Площа ділянки: 2–3 сотки
Планування:
Перший поверх: простора кухня-студія, кімната, санвузол, комірка для зберігання речей.
Другий поверх: три спальні кімнати та великий санвузол.
Переваги:
Асфальтована дорога та замощена бруківка навколо котеджів
Власна ділянка
Великий паркінг поруч
Заведені всі комунікації: світло, газ, вода (скважина), каналізація (септик)
Є відеоогляд
Телефонуйте! Огляди – за домовленістю.
Все ориентиры