Топ объявлений Запытова

142 000 $
840 $/м²
Стрелецкая ул.
ПРЕМИУМ
169 / 120 / 23 м²
2 этажа
3 сот
4 комнаты
2025 год постройки
сегодня
:Ваш ідеальний дім готовий: Котеджі з ремонтом 2026 року біля Львова!
Шукаєте затишок, безпеку та сучасний комфорт? Пропонуємо готові будинки у закритому котеджному містечку в с. Запитів. Вам не потрібно чекати завершення будівництва чи робити ремонт — заходьте та живіть уже сьогодні!
Основні переваги:
✅ Різні планування: В наявності будинки на 2 та 4 кімнати — ідеально як для молодої пари, так і для великої родини.
✅ Повний "фарш": Дизайнерський ремонт, нові меблі та побутова техніка — все абсолютно нове (реалізація 2026 року).
✅ Безпека та приватність: Закрите містечко з обмеженим в’їздом. Тут спокійно, безпечно, а навколо — приємні сусіди, що вже заселилися.
✅ Локація — топ: Всього кіл...

110 000 $
1 257 $/м²
Киевская ул.
87.5 / 31.2 / 36.4 м²
2 этажа
4 сот
2 комнаты
2025 год постройки
4 дня назад
ПРОДАЖ БУДИНКУ
Адреса — село Запитів, Львівська область
Кількість кімнат — дві
Поверховість — двоповерховий будинок
Матеріал стін — бетоноблок
Земельна ділянка — 4 сота, (огороджена ). Призначення — для будівництва і обслуговування житлового будинку
Загальна площа будинку — 87.5 м², житлова — 31.2 м², кухня — 36.4 м².
В будинку зроблений євроремонт
Опалення — газовий котел, електрични котел.
З підігрівом підлоги на кухні / коридорі / санвузлі.
Санвузол — два / роздільний.
Перший поверх будинку включає: кухня - вітальня, гостьовий санвузол, кладова.
Другий поверх: дві ізольовані кімнати. ванна кімната.
Наявні комунікації: електрика 16 кВт / газ / свердловина / вигрібна яма.
Особливості д...
83 500 $
835 $/м²
Гайдамацкая ул.
БЕЗ КОМИССИИ
100 / 35 / 35 м²
2 этажа
2 сот
2 комнаты
сегодня
Без комісії для покупця!
Пропоную на продаж котедж в Запитові 100м2.
Котедж розташований всього лиш в 10 км від Львова.
Підключені всі комунікації газ, світло, вода зі скважини.
Ділянка 2 сот землі, власне парко місце на території, велика кухня - вітальня з виходом на задню частину двору де можна розташувати зону BBQ, відпочинкову зону тощо… санвузл, та гардеробна.
На 2 поверсі розташовано санвузл - гардеробна та 2 ізольовані кімнати з власним виходом на балкон - терасу.
Можна робити ремонт.
Є відеоогляд
Оперативний показ

132 000 $
1 100 $/м²
Зелёная ул.
120 / 68 / 50 м²
2 этажа
3 сот
4 комнаты
сегодня
Терміновий продаж котеджу, всього 10 км від Львова!
Локація: смт. Запитів, вул. Зелена
Площа котеджу: 120 м²
Площа ділянки: 2–3 сотки
Планування:
Перший поверх: простора кухня-студія, кімната, санвузол, комірка для зберігання речей.
Другий поверх: три спальні кімнати та великий санвузол.
Переваги:
Асфальтована дорога та замощена бруківка навколо котеджів
Власна ділянка
Великий паркінг поруч
Заведені всі комунікації: світло, газ, вода (скважина), каналізація (септик)
Є відеоогляд
Телефонуйте! Огляди – за домовленістю.

149 500 $
1 150 $/м²
Вишнёвая ул.
130 / 52 / 50 м²
2 этажа
4 сот
4 комнаты
сегодня
ПРОДАЖ БУДИНКУ
Адреса — село Запитів, Львівська область
Кількість кімнат — чотири
Поверховість — двоповерховий будинок
Матеріал стін — газоблок
Земельна ділянка — 4 соток, (огороджена ). Призначення — для будівництва і обслуговування житлового будинку
Загальна площа будинку — 130м², житлова — 52 м², кухня — 50 м².
В будинку зроблений євроремонт
Опалення — газовий котел
З підігрівом підлоги на кухні / коридорі / санвузлі.
Санвузол — два / роздільний.
Перший поверх будинку включає: кухня - вітальня, ванна кімната ( душ), кабінет.
Другий поверх: три ізольовані кімнати. ванна кімната.
Наявні комунікації: електрика 12 кВт / газ / центральне водопостачання / вигрібна яма.
Особливості даного б...

102 000 $
850 $/м²
Зелёная ул.
БЕЗ КОМИССИИ
120 / 65 / 35 м²
2 этажа
2 сот
4 комнаты
сегодня
Продаж котеджів в КМ Затишок, всього 9 км від Львова ( 15 хв на авто)
Локація вул. Зелена
Площа 120 м2. є ще інші площі.
Ціна 850 $ за м2
Є можливість придбати з ремонтом , ціна 1200 $ за м2
Також є можливість придбати по програмі єОселя, або інших державних програмах, можливе розтермінування.
На першому поверсі є велика кухня-студія, кімната, санвузол та комірка для зберігання речей.
На другому поверсі знаходяться три спальні кімнати та великий санвузол.
Також кожен котедж має власну ділянку 2-3 сотки, де можна облаштувати барбекю зону, встановити басейн, альтанку, чи просто засмагати на лежаках)
До котеджів чудова асфальтована дорога, та навколо все замощено бруківкою.
Заведені всі ко...

79 900 $
850 $/м²
Зелёная ул.
БЕЗ КОМИССИИ
94 / 43 / 28 м²
2 этажа
2 сот
3 комнаты
сегодня
Продаж котеджів смт. Запитів. БЕЗ КОМІСІЇ.
Локація вул. Зелена
Площа 94 м2
Ціна 850$ за м2
Котеджі можна придбати з ремонтом, ціна 1200$ за м2.
Також є можливість придбати по програмі єОселя, або інших державних програмах.
Можливе розтермінування.
На першому поверсі є велика кухня-студія, санвузол та комірка для зберігання речей.
На другому поверсі знаходяться дві спальні кімнати та великий санвузол.
Кожен котедж має власну ділянку 2-3 сотки, де можна облаштувати барбекю зону, встановити басейн, альтанку, чи просто засмагати на лежаках)
Завед...
42 000 $
175 $/м²
Киевская ул., 6
240 / 160 / 25 м²
2 этажа
8 сот
5 комнат
сегодня
Продаж будинку з ділянкою 18 сот. — с.Запитів
Продається будинок під реконструкцію у самому центрі села на тихій затишній вулиці. Чудовий варіант для будівництва приватного будинку.
Ділянка: 8 соток, рівна, правильної форми, зручний доїзд.
Будинок: 240 кв.м. (недобудова), господарські будівлі, погріб, колодязь.
Комунікації: Світло та газ можна підключити. Поруч житлові будинки.
Документи готові до продажу.
Ціна: 42000 $
700 000 $
1 795 $/м²
Садовая ул., 3
БЕЗ КОМИССИИ
390 / 227 / 19 м²
2 этажа
8 сот
4 комнаты
2025 год постройки
сегодня
Продаж окремостоячого будинку з власним виходом до ставка, с. Запитів
Пропонується до продажу просторий будинок площею 390 м² на земельній ділянці 8 соток. Сучасний проєкт з продуманим плануванням, приватною рекреаційною зоною та майже готовим ремонтом — залишилося лише завершити інтер’єр під ваш смак. Часний сектор. Дорога на шлагбаум. По сусідству всі будинки готові і там проживають люди.
Планування:
Перший поверх: гараж з автоматичними воротами, паливна, кухня, окрема вітальня з другим світлом (стеля 6м), відпочинкова зона з каміном, більярдна, гардеробна та санвузол.
Другий поверх: 4 спальні, декілька гардеробних, 3 балкони, 2 санвузли.
Особливості та переваги:
• власний вихід до ста...
185 000 €
1 000 €/м²
Киевская ул.
185 / 83 / 13 м²
2 этажа
10 сот
4 комнаты
2008 год постройки
3 дня назад
Пропоную до продажу добротний 2-поверховий котедж площею 185 м² на ділянці 10 соток у закритому котеджному містечку
Ідеальний варіант для тих, хто шукає тишу, безпеку та комфорт за містом.
Є ВІДЕО І ФОТО В СЕРЕДИНІ
Основні характеристики:
Ділянка правильної форми,
заїзд через шлагбаум, охорона
та відео спостереження
Гараж на території , облагороджене подвір’я з бруківки, газон, насадження,
3 ізольовані кімнати, вітальня з каміном з натурального каменю
Велика тераса на другому поверсі
Велика кухня з усією побутовою технікою
2 санвузли ,На першому поверсі
( душ, є сауна)
Другий поверх санвузол ванна
Підігрів підлоги у всіх приміщеннях з плиткою
Двохфункційний котел
(опалення + гаряча во...
83 500 $
835 $/м²
Гайдамацкая ул., 1
БЕЗ КОМИССИИ
100 / 30 / 25 м²
1 этаж
3 сот
2 комнаты
2026 год постройки
3 дня назад
ПРОДАЖ БЕЗ КОМІСІЇ ДЛЯ ПОКУПЦЯ!
Продаж 2к котеджу у смт. Запитів, 10 км від Львова, загальна площа 100м2. На першому поверсі кухня - вітальня, санвузол та комірка, на другому поверсі - 2 ізольовані спальні із виходом на відкритий балкон та санвузол. Підключені всі комунікації газ, світло, вода зі скважини, каналізація септик, індивідуальне газове опалення, розведено опалення під камін. Ділянка 2 сот землі. Можна приступати до ремонту. Є відеоогляд котеджу. Дивитися можна по домовленості. Є ключі. Для більш детальної інформації - телефонуйте!

128 000 $
1 067 $/м²
Зелёная ул., 15
120 / 56 / 40 м²
2 этажа
4 сот
4 комнаты
4 дня назад
ПРОДАЖ БУДИНКУ
Адреса — село Запитів, вулиця Зелена 15, Львівська область.
Кількість кімнат — чотири
Поверховість — двоповерховий будинок.
Матеріал стін — газоблок
Земельна ділянка — 4 сотки, (огороджена ). Призначення — для будівництва і обслуговування житлового будинку
Загальна площа будинку — 120 м², житлова — 56 м², кухня — 40 м².
В будинку зроблений євроремонт, наявні меблі та побутова техніка .
Опалення — газовий котел та електричний котел .
З підігрівом підлоги на кухні, коридорі. санвузлі.
Санвузол — два / роздільний
Перший поверх будинку включає: прихожа, кухня - вітальня, комірка, кабінет, ванна кімната (душ)
Другий поверх: три ізольовані спальні, ванна кімната
Наявні комунікац...

150 000 $
1 250 $/м²
Зелёная ул.
120 / 70 / 20 м²
2 этажа
3 сот
4 комнаты
5 дней назад
Сучасний котедж 120 м² — Запитів
Продається просторий та комфортний котедж площею 120 м² у смт Запитів, вул. Зелена, 15.
Поверхів: 2
Кімнат: 4
Планування: велика кухня‑студія, 4 окремі кімнати, ванна кімната, гостьовий санвузол
Ділянка: власна прибудинкова територія
Стан: новобудова
Локація: тихе та зручне місце, поруч школа, садок, магазини, громадський транспорт
Швидкий доїзд до Львова
Ідеальний варіант для сім’ї, яка цінує простір, комфорт та близькість до міста.
Ексклюзив від Cherry Estate. Дзвоніть — покажемо сьогодні.

112 800 $
1 200 $/м²
Зелёная ул.
94 / 40 / 20 м²
2 этажа
3 сот
2 комнаты
5 дней назад
Котедж 94 м² — смт Запитів, біля Львова
Продається просторий котедж площею 94 м² у смт Запитів, зручна локація неподалік Львова.
2 окремі кімнати
Кухня‑студія
2 санвузли
Власна прибудинкова територія
Оптимальне планування для комфортного проживання сім’ї
Локація:
Поруч школа, дитячий садок, магазини
Зручний доїзд до Львова
Район активно розвивається
Є варіанти нульового циклу
Чудовий варіант для сім’ї або інвестиції у житло біля Львова.
Ексклюзив від Cherry Estate. Дзвоніть — домовимось про огляд.

70 000 $
729 $/м²
Зализничная ул., 9
БЕЗ КОМИССИИ
єВідновлення
96 / 67 / 9 м²
1 этаж
37 сот
4 комнаты
6 дней назад
Продається затишний та доглянутий будинок у мальовничому смт.Запитів — ідеальне місце для тих, хто мріє про спокійне життя поруч із природою 🌿
Будинок загальною площею 96 м² — просторий, світлий і дуже теплий. Зручне планування дозволяє комфортно розміститись великій родині: кілька кімнат, багато природного світла, відчуття простору і домашнього затишку з перших хвилин.
Особлива перевага — велике подвір’я, де легко уявити сімейні вечори, дитячий сміх або відпочинок у тіні дерев. Біля будинку розташована земельна ділянка 15 соток — доглянута, простора, ідеальна як для відпочинку, так і для господарства.
Для любителів власних овочів і фруктів є ще окремо 22 сотки городу — справжня знахідка...

110 000 $
1 222 $/м²
Вишнёвая ул.
90 / 38 / 46 м²
2 этажа
4 сот
2 комнаты
1 нед. назад
ПРОДАЖ БУДИНКУ
Адреса — село Запитів, Львівська область
Кількість кімнат — дві
Поверховість — двоповерховий будинок
Матеріал стін — бетоноблок
Загальна площа будинку — 90м², житлова — 38 м², кухня — 46 м².
В будинку зроблений євроремонт
Опалення — газовий котел, електрични котел.
З підігрівом підлоги на кухні / коридорі / санвузлі.
Санвузол — два / роздільний.
Другий поверх: дві ізольовані кімнати. ванна кімната.
Особливості даного б...

144 000 $
1 108 $/м²
Гайдамацкая ул.
130 / 58 / 48 м²
2 этажа
5 сот
4 комнаты
1 нед. назад
ПРОДАЖ БУДИНКУ
Адреса — село Запитів, Львівська область
Кількість кімнат — чотири
Поверховість — двоповерховий будинок
Матеріал стін — бетоноблок
Земельна ділянка — 5 соток, (огороджена ). Призначення — для будівництва і обслуговування житлового будинку
Загальна площа будинку — 130м², житлова — 58 м², кухня — 48 м².
В будинку зроблений євроремонт
Опалення — газовий котел, електричний котел.
З підігрівом підлоги на кухні / коридорі / санвузлі.
Санвузол — два / роздільний.
Другий поверх: три ізольовані кімнати ( спальні). ванна кімната.
Наявні комунікації: електрика 16 кВт / газ / центральне водопостачання / ви...

74 000 $
801 $/м²
Гвардійська
92 / 33 / 38 м²
2 этажа
4 сот
3 комнаты
1 нед. назад
ПРОДАЖ БУДИНКУ
Адреса — село Запитів, Львівська область
Кількість кімнат — три.
Поверховість — двоповерховий будинок
Матеріал стін — бетоноблок
Загальна площа будинку — 92.4м², житлова — 32.9 м², кухня — 38.4 м².
В будинку зроблений євроремонт
Опалення — газовий котел, електричний котел.
З підігрівом підлоги на кухні / коридорі / санвузлі.
Санвузол — два / роздільний.
Перший поверх будинку включає: кухня - вітальня, ванна кімната ( душ), комірка.
Другий поверх: дві ізольовані кімнати, ванна кімната.
Наявні комунікації: електрика 12 кВт / газ / центральне водопостачання / вигрібна я...

98 000 $
852 $/м²
Киевская ул.
115 / 75 / 25 м²
2 этажа
4 сот
3 комнаты
1 нед. назад
Продаж котеджу (спарка) у с.Запитів (15 хв. від Галицького Перехрестя).
Власний будинок за ціною квартири: затишок та простір у с. Запитів.
Ви шукаєте альтернативу тісним міським багатоповерхівкам? Цей котедж створений для тих, хто цінує приватність, але не готовий відмовлятися від переваг міського життя. Лише 15 хвилин до Галицького перехрестя, і ви опиняєтеся у власному домі, де немає галасливих сусідів за стіною.
Чому варто обрати саме цей об'єкт:
Продуманий простір: серце будинку — світла кухня-вітальня. Це ідеальне місце для сімейних вечорів, яке має прямий вихід на заднє подвір’я. Уявіть, як приємно виходити з горнятком кави на власну терасу прямо з кухні.
Приватна ділянка 4 сотки: д...

205 000 $
651 $/м²
Киевская ул.
єОселя
єВідновлення
315 / 150 / 40 м²
2 этажа
6 сот
2 комнаты
1 нед. назад
Код об'єкта: 397278. АН "Атланта".
Ваш ідеальний простір для життя та безпеки: сучасний маєток площею 315 м².
Шукаєте дім, де вишуканість поєднується з повною автономністю? Пропонуємо капітальний цегляний будинок, створений для великої родини, яка цінує простір та комфорт.
Чому цей будинок вартий вашої уваги?
Простір для спілкування: величезна вітальня та кухня, де ви будете приймати гостей та збиратися всією родиною.
Приватність: 4 окремі спальні, 2 гардеробні та 2 санвузли.
Здоров'я та релакс: власна сауна та спортзал безпосередньо в домі.
Абсолютна автономність: сонячні панелі з інвертором, індивідуальна свердловина, септик та 11 кВт електроенергії.
Безпека понад усе: обладнане підв...
Все коттеджные городки