Самые популярные улицы города
Улицы Запытова
Топ объявлений Запытова
1 000 $/мес
Галицька, 30
ПРЕМИУМ
120 / 70 / 15 м²
2 этажа
6 сот
3 комнаты
сегодня
Оренда двоповерхового будинку з якісним ремонтом. Перший поверх: коридор, вітальня, кухня, санвузол. Другий поверх: дві кімнати, гардеробна, санвузол. Опалення в будинку - газове, тепла підлога. Будинок повністю мебльований та облаштований побутовою технікою. Територія, навколо будинку, закрита. Є свій вихід до озера. На території є насадження. Також є можливість за паркувати два авто
Локація: Запитів, Котеджне містечко «Сонячна Поляна». Котеджне містечко знаходиться під охороною, закритого типу
Вартість 1000$+КП
Звертатися за номером [телефон скрыт]

142 000 $
840 $/м²
Стрелецкая ул.
ПРЕМИУМ
169 / 120 / 23 м²
2 этажа
3 сот
4 комнаты
2025 год постройки
сегодня
:Ваш ідеальний дім готовий: Котеджі з ремонтом 2026 року біля Львова!
Шукаєте затишок, безпеку та сучасний комфорт? Пропонуємо готові будинки у закритому котеджному містечку в с. Запитів. Вам не потрібно чекати завершення будівництва чи робити ремонт — заходьте та живіть уже сьогодні!
Основні переваги:
✅ Різні планування: В наявності будинки на 2 та 4 кімнати — ідеально як для молодої пари, так і для великої родини.
✅ Повний "фарш": Дизайнерський ремонт, нові меблі та побутова техніка — все абсолютно нове (реалізація 2026 року).
✅ Безпека та приватність: Закрите містечко з обмеженим в’їздом. Тут спокійно, безпечно, а навколо — приємні сусіди, що вже заселилися.
✅ Локація — топ: Всього кіл...

600 $/мес
Гайдамацкая ул.
95 / 33 / 35 м²
2 этажа
2 сот
2 комнаты
2 дня назад
ОРЕНДА БУДИНКУ
Адреса — село Запитів, вулиця Гайдамацька, Львівська обл.
Кількість кімнат — дві
Поверховість — двоповерховий будинок.
Матеріал стін — бетоноблок.
Ділянка — 2 соток, (огороджена ).
Загальна площа — 90 м², житлова - 31.2 м², кухня - 40 м².
В будинку зроблений євроремонт .
Опалення — газовий і електричний котел
З підігрівом підлоги на кухні/ коридорі / санвузлі.
Балкон — один
Санвузол — два / суміжний.
Перший поверх будинку включає: кухня - вітальня, вихід на задній дворик, комірка, санвузол ( душ)
Другий поверх: дві ізольовані спальні з балконом, ванна кімната.
Наявні комунікації: електрика 10 Кв/ газ(підводять) / свердловина / каналізація септик .
Особливості даного будин...

2 448 000 $
1 600 $/сот
сельхозназначение
1530 сот
сегодня
Земельна ділянка 15,3 га — Запитів, фасад уздовж траси
Пропонується до продажу земельна ділянка площею 15,3073 га у Львівській області, Львівський район, смт Запитів.
Прямий фасад уздовж траси державного значення — постійний транспортний трафік та висока комерційна привабливість
Облаштовані смуги заїзду та виїзду відповідно до нормативів
Наявна смуга розгону, повноцінний доступ для вантажного транспорту
Висока видимість із дороги
Відстань до м. Львів — близько 25 км
Характеристики:
Площа: 15,3073 га
Категорія земель: сільськогосподарського призначення
Цільове призначення: 01.03 для ведення ОСГ
Кадастровий номер: 4622155400:05:000:0104 (оновлений)
Старі кадастрові номери: 46221554...

110 000 $
1 257 $/м²
Киевская ул.
87.5 / 31.2 / 36.4 м²
2 этажа
4 сот
2 комнаты
2025 год постройки
5 дней назад
ПРОДАЖ БУДИНКУ
Адреса — село Запитів, Львівська область
Кількість кімнат — дві
Поверховість — двоповерховий будинок
Матеріал стін — бетоноблок
Земельна ділянка — 4 сота, (огороджена ). Призначення — для будівництва і обслуговування житлового будинку
Загальна площа будинку — 87.5 м², житлова — 31.2 м², кухня — 36.4 м².
В будинку зроблений євроремонт
Опалення — газовий котел, електрични котел.
З підігрівом підлоги на кухні / коридорі / санвузлі.
Санвузол — два / роздільний.
Перший поверх будинку включає: кухня - вітальня, гостьовий санвузол, кладова.
Другий поверх: дві ізольовані кімнати. ванна кімната.
Наявні комунікації: електрика 16 кВт / газ / свердловина / вигрібна яма.
Особливості д...
83 500 $
835 $/м²
Гайдамацкая ул.
БЕЗ КОМИССИИ
100 / 35 / 35 м²
2 этажа
2 сот
2 комнаты
сегодня
Без комісії для покупця!
Пропоную на продаж котедж в Запитові 100м2.
Котедж розташований всього лиш в 10 км від Львова.
Підключені всі комунікації газ, світло, вода зі скважини.
Ділянка 2 сот землі, власне парко місце на території, велика кухня - вітальня з виходом на задню частину двору де можна розташувати зону BBQ, відпочинкову зону тощо… санвузл, та гардеробна.
На 2 поверсі розташовано санвузл - гардеробна та 2 ізольовані кімнати з власним виходом на балкон - терасу.
Можна робити ремонт.
Є відеоогляд
Оперативний показ

132 000 $
1 100 $/м²
Зелёная ул.
120 / 68 / 50 м²
2 этажа
3 сот
4 комнаты
сегодня
Терміновий продаж котеджу, всього 10 км від Львова!
Локація: смт. Запитів, вул. Зелена
Площа котеджу: 120 м²
Площа ділянки: 2–3 сотки
Планування:
Перший поверх: простора кухня-студія, кімната, санвузол, комірка для зберігання речей.
Другий поверх: три спальні кімнати та великий санвузол.
Переваги:
Асфальтована дорога та замощена бруківка навколо котеджів
Власна ділянка
Великий паркінг поруч
Заведені всі комунікації: світло, газ, вода (скважина), каналізація (септик)
Є відеоогляд
Телефонуйте! Огляди – за домовленістю.

149 500 $
1 150 $/м²
Вишнёвая ул.
130 / 52 / 50 м²
2 этажа
4 сот
4 комнаты
сегодня
ПРОДАЖ БУДИНКУ
Адреса — село Запитів, Львівська область
Кількість кімнат — чотири
Поверховість — двоповерховий будинок
Матеріал стін — газоблок
Земельна ділянка — 4 соток, (огороджена ). Призначення — для будівництва і обслуговування житлового будинку
Загальна площа будинку — 130м², житлова — 52 м², кухня — 50 м².
В будинку зроблений євроремонт
Опалення — газовий котел
З підігрівом підлоги на кухні / коридорі / санвузлі.
Санвузол — два / роздільний.
Перший поверх будинку включає: кухня - вітальня, ванна кімната ( душ), кабінет.
Другий поверх: три ізольовані кімнати. ванна кімната.
Наявні комунікації: електрика 12 кВт / газ / центральне водопостачання / вигрібна яма.
Особливості даного б...

102 000 $
850 $/м²
Зелёная ул.
БЕЗ КОМИССИИ
120 / 65 / 35 м²
2 этажа
2 сот
4 комнаты
сегодня
Продаж котеджів в КМ Затишок, всього 9 км від Львова ( 15 хв на авто)
Локація вул. Зелена
Площа 120 м2. є ще інші площі.
Ціна 850 $ за м2
Є можливість придбати з ремонтом , ціна 1200 $ за м2
Також є можливість придбати по програмі єОселя, або інших державних програмах, можливе розтермінування.
На першому поверсі є велика кухня-студія, кімната, санвузол та комірка для зберігання речей.
На другому поверсі знаходяться три спальні кімнати та великий санвузол.
Також кожен котедж має власну ділянку 2-3 сотки, де можна облаштувати барбекю зону, встановити басейн, альтанку, чи просто засмагати на лежаках)
До котеджів чудова асфальтована дорога, та навколо все замощено бруківкою.
Заведені всі ко...

79 900 $
850 $/м²
Зелёная ул.
БЕЗ КОМИССИИ
94 / 43 / 28 м²
2 этажа
2 сот
3 комнаты
сегодня
Продаж котеджів смт. Запитів. БЕЗ КОМІСІЇ.
Локація вул. Зелена
Площа 94 м2
Ціна 850$ за м2
Котеджі можна придбати з ремонтом, ціна 1200$ за м2.
Також є можливість придбати по програмі єОселя, або інших державних програмах.
Можливе розтермінування.
На першому поверсі є велика кухня-студія, санвузол та комірка для зберігання речей.
На другому поверсі знаходяться дві спальні кімнати та великий санвузол.
Кожен котедж має власну ділянку 2-3 сотки, де можна облаштувати барбекю зону, встановити басейн, альтанку, чи просто засмагати на лежаках)
Завед...
42 000 $
175 $/м²
Киевская ул., 6
240 / 160 / 25 м²
2 этажа
8 сот
5 комнат
сегодня
Продаж будинку з ділянкою 18 сот. — с.Запитів
Продається будинок під реконструкцію у самому центрі села на тихій затишній вулиці. Чудовий варіант для будівництва приватного будинку.
Ділянка: 8 соток, рівна, правильної форми, зручний доїзд.
Будинок: 240 кв.м. (недобудова), господарські будівлі, погріб, колодязь.
Комунікації: Світло та газ можна підключити. Поруч житлові будинки.
Документи готові до продажу.
Ціна: 42000 $
700 000 $
1 795 $/м²
Садовая ул., 3
БЕЗ КОМИССИИ
390 / 227 / 19 м²
2 этажа
8 сот
4 комнаты
2025 год постройки
сегодня
Продаж окремостоячого будинку з власним виходом до ставка, с. Запитів
Пропонується до продажу просторий будинок площею 390 м² на земельній ділянці 8 соток. Сучасний проєкт з продуманим плануванням, приватною рекреаційною зоною та майже готовим ремонтом — залишилося лише завершити інтер’єр під ваш смак. Часний сектор. Дорога на шлагбаум. По сусідству всі будинки готові і там проживають люди.
Планування:
Перший поверх: гараж з автоматичними воротами, паливна, кухня, окрема вітальня з другим світлом (стеля 6м), відпочинкова зона з каміном, більярдна, гардеробна та санвузол.
Другий поверх: 4 спальні, декілька гардеробних, 3 балкони, 2 санвузли.
Особливості та переваги:
• власний вихід до ста...

600 $/мес
Гайдамацкая ул.
90 / 31 / 38 м²
2 этажа
2 комнаты
вчера
ОРЕНДА БУДИНКУ
Адреса — село Запитів, вулиця Гайдамацька, Львівська обл.
Кількість кімнат — дві
Поверховість — двоповерховий будинок.
Матеріал стін — бетоноблок.
Ділянка — 2 соток, (огороджена ).
Загальна площа — 90 м², житлова - 31.2 м², кухня - 40 м².
В будинку зроблений євроремонт .
Опалення — газовий і електричний котел
З підігрівом підлоги на кухні/ коридорі / санвузлі.
Балкон — один
Санвузол — два / суміжний.
Особливості даного будин...

600 $/мес
Гайдамацкая ул.
98 / 42 / 40 м²
2 этажа
4 сот
2 комнаты
вчера
ОРЕНДА БУДИНКУ
Адреса — село Запитів, вулиця Гайдамацька, Львівська обл.
Кількість кімнат — дві
Поверховість — двоповерховий будинок.
Матеріал стін — бетоноблок.
Ділянка — 4 соток, (огороджена ).
Загальна площа — 98 м², житлова - 42 м², кухня - 40 м².
В будинку зроблений євроремонт .
Опалення — газовий і електричний котел
З підігрівом підлоги на кухні/ коридорі / санвузлі.
Балкон — один
Санвузол — два / суміжний.
Перший поверх будинку включає: кухня - вітальня, комірка, санвузол.
Другий поверх: дві ізольовані спальні, ванна кімната.
Наявні комунікації: електрика / газ / свердловина / каналізація септик .
Особливості даного будинку — це просторий, світлий будинок, з новими меблями та тех...

7 000 $
1 000 $/сот
под застройку
7 сот
4 дня назад
Земельна ділянка 7 сот — Запитів, активна забудова поруч
Пропонується ексклюзив від Cherry Estate — земельна ділянка площею 7 соток у селищі Запитів.
Локація з активною забудовою — перспективний район
Правильна прямокутна форма ділянки
Під’їзд ґрунтовою дорогою
Приватна власність
Ідеальний варіант для житлової забудови чи інвестиції в динамічно зростаючому районі.
Дзвоніть — покажемо сьогодні.
185 000 €
1 000 €/м²
Киевская ул.
185 / 83 / 13 м²
2 этажа
10 сот
4 комнаты
2008 год постройки
4 дня назад
Пропоную до продажу добротний 2-поверховий котедж площею 185 м² на ділянці 10 соток у закритому котеджному містечку
Ідеальний варіант для тих, хто шукає тишу, безпеку та комфорт за містом.
Є ВІДЕО І ФОТО В СЕРЕДИНІ
Основні характеристики:
Ділянка правильної форми,
заїзд через шлагбаум, охорона
та відео спостереження
Гараж на території , облагороджене подвір’я з бруківки, газон, насадження,
3 ізольовані кімнати, вітальня з каміном з натурального каменю
Велика тераса на другому поверсі
Велика кухня з усією побутовою технікою
2 санвузли ,На першому поверсі
( душ, є сауна)
Другий поверх санвузол ванна
Підігрів підлоги у всіх приміщеннях з плиткою
Двохфункційний котел
(опалення + гаряча во...
83 500 $
835 $/м²
Гайдамацкая ул., 1
БЕЗ КОМИССИИ
100 / 30 / 25 м²
1 этаж
3 сот
2 комнаты
2026 год постройки
3 дня назад
ПРОДАЖ БЕЗ КОМІСІЇ ДЛЯ ПОКУПЦЯ!
Продаж 2к котеджу у смт. Запитів, 10 км від Львова, загальна площа 100м2. На першому поверсі кухня - вітальня, санвузол та комірка, на другому поверсі - 2 ізольовані спальні із виходом на відкритий балкон та санвузол. Підключені всі комунікації газ, світло, вода зі скважини, каналізація септик, індивідуальне газове опалення, розведено опалення під камін. Ділянка 2 сот землі. Можна приступати до ремонту. Є відеоогляд котеджу. Дивитися можна по домовленості. Є ключі. Для більш детальної інформації - телефонуйте!

128 000 $
1 067 $/м²
Зелёная ул., 15
120 / 56 / 40 м²
2 этажа
4 сот
4 комнаты
5 дней назад
ПРОДАЖ БУДИНКУ
Адреса — село Запитів, вулиця Зелена 15, Львівська область.
Кількість кімнат — чотири
Поверховість — двоповерховий будинок.
Матеріал стін — газоблок
Земельна ділянка — 4 сотки, (огороджена ). Призначення — для будівництва і обслуговування житлового будинку
Загальна площа будинку — 120 м², житлова — 56 м², кухня — 40 м².
В будинку зроблений євроремонт, наявні меблі та побутова техніка .
Опалення — газовий котел та електричний котел .
З підігрівом підлоги на кухні, коридорі. санвузлі.
Санвузол — два / роздільний
Перший поверх будинку включає: прихожа, кухня - вітальня, комірка, кабінет, ванна кімната (душ)
Другий поверх: три ізольовані спальні, ванна кімната
Наявні комунікац...
36 574 $
618 $/м²
Зелёная ул., 3
БЕЗ КОМИССИИ
2 комнаты
59.2 / 32.8 / 11 м²
этаж 1 из 4
5 дней назад
Продаж 2 кім квартири в житловому комплексі "Родинній казці" — місце, де ваша мрія про затишний дім 🏠 стає реальністю🌟
📍с.Запитів Львів.обл
✅ Клас житла: Комфорт
✅ Загальна площа: 59.2 м2
✅ Площа кухні: 11 м2
✅ Поверх: 1/4
✅ Кількість кімнат: 2
🔶Чому варто обрати "Родинну казку»?
Зручне місцезнаходження: Житловий комплекс розташований у мальовничому та спокійному районі, що забезпечує легкий доступ до всіх ключових інфраструктурних об'єктів — шкіл, дитячих садків, магазинів та медичних установ.
Комфорт і якість: Кожна квартира спроектована з максимальним комфортом для вас та вашої родини. Просторі кімнати, сучасні технології та якісні матеріали — все для вашого зручного життя.
Обирайте "...

2 000 000 $
276 $/м²
Весёлая ул., 1
БЕЗ КОМИССИИ
помещение свободного назначения
7247 м²
2017 год постройки
6 дней назад
ВИГІДНА ІНВЕСТИЦІЯ У ЛЬВІВСЬКУ НЕРУХОМІСТЬ.
❗️Готельно-розважальний комплекс с. Запитів, розміщений на фасаді траси "Київ-Чоп" на відстані 10 км від Львова.
Загальна площа - 7247,4 м2, будівля складається із трьох з'єднаних між собою корпусів на земельній ділянці 0,397 га,
✅Є парковка на 60 автомобілів і 5 туристичних автобусів.
✅1-й корпус комплекса - це 6-ти поверхова будівля на 140 відпочиваючих. На шостому поверсі конференцзал на 70 місць і пресцентр. Мансардний поверх- котельня.
✅2-й корпус - 9-ти поверхова вставка для номерів класу "Люкс". На 1-му поверсі розміщена рецепція готелю.
✅3-й крпус- це 5-ти поверхова будівля. На 1-му поверсі ресторан на 100 посадочних місць (площа залу...
Все улицы