Котеджні містечка Скнилева, які починаються на "A-Z"
Топ оголошень Скнилева
90 000 $
1 059 $/м²
Лісова
ПРЕМІУМ
БЕЗ КОМІСІЇ
85 / 35 / 23 м²
2 поверхи
1 сот
3 кімнати
2026 рік побудови
сьогодні
Продаж готового котеджу у Скнилові
Сучасний котедж у передмісті Львова — с. Скнилів. Якісне будівництво та зручна локація.
Поруч зупинка транспорту та магазини.
Характеристики:
• 85 м²
• 2 поверхи + мансардний рівень
• 3 кімнати + кухня-студія
• 2 санвузли та комірка
• Ділянка 1,5 сотки
• Паркомісце
Стан:
Будинок у стані після будівництва — готовий до ремонту, можна одразу починати внутрішні роботи.
Комунікації:
*індивідуальне опалення
* свердловина
* септик
Вартість - 90 тис. дол
Продаж без комісії!
📞 Телефонуйте для деталей та огляду.
78 000 $
720 $/м²
Козацька
ПРЕМІУМ
БЕЗ КОМІСІЇ
108.4 / 52 / 22 м²
2 поверхи
1 сот
4 кімнати
сьогодні
Старт продажу котеджів у Скнилові!
Від забудовника! Без комісії!
Відкрито старт продажу нового котеджного містечка у Скнилові — надійні цегляні котеджі з продуманою конструкцією та підвищеним рівнем безпеки.
Про котеджі:
• площа від 105,7м²
• власна ділянка від 1,5 сотки
Ключова перевага:
У кожному котеджі передбачена безпечна кімната (міні-укриття).
Локація:
• гарне транспортне сполучення
• зручний доїзд до Львова
• тиха приватна забудова
Ум...
80 000 $
1 009 $/м²
Миру, 77
ПРЕМІУМ
БЕЗ КОМІСІЇ
79.3 / 46.6 / 9 м²
1 поверх
6 сот
2 кімнати
2025 рік побудови
сьогодні
Продається дачний будинок у садовому товаристві "Гудок" в селі Скнилів. Неподалік вулиці Авіаційної міста Львів.
Ділянка 5,9 соток, площа будинку 79,3 м2+тераса 25 м2+ велике горище. В будинку є кухня-вітальня, ванна-туалет разом, + 2 кімнати, котельня і гардероб. Два загільзовані димарі під камін і твердопаливний котел.
З документів є право власності на ділянку і право власності на будинок. Світло три фази 5 кіловат (15 кіловат), скважина, двохкамерний септик, по будинку розведено електрику, введено комунікації в будинок. По території , навкруги будинку зроблений дренаж.
Фундамент стрічковани армований, зовнішні стіни керамоблок 25, внутрішні стіни цегла і керамоблок 10. Дах накритий метало...
102 000 $
914 $/м²
Скнилівська
ПРЕМІУМ
БЕЗ КОМІСІЇ
111.6 / 42.3 / 30.2 м²
2 поверхи
3 сот
3 кімнати
сьогодні
Продається сучасний таунхаус у Скнилові — ідеальне поєднання близькості до Львова та спокійної локації.
Ціна включає всі витрати, без комісії!
Будинок розташований у зручному місці: швидкий виїзд на об’їзну, до міста — кілька хвилин, при цьому тиха вулиця без зайвого шуму. Поруч супермаркети, ресторани та вся необхідна інфраструктура.
Продумане планування:
– простора кухня-вітальня
– 3 окремі спальні
– санвузли на кожному поверсі
– великі панорамні вікна
– орієнтація Схід–Захід
Передбачено власне паркомісце біля будинку та зручний заїзд. Також запланована окрема відпочинкова зона для мешканців.
Будинок збудований із якісної керамічної цегли, виконані основні будівельні роботи (коробка, п...

347 000 $
1 485 $/м²
Грушевського, 2 Е
234 / 145 / 30 м²
2 поверхи
6 сот
5 кімнат
сьогодні
Продаж сучасного котеджу у закритому містечку
Пропонується новозбудований котедж у сучасному стилі, спарка з двох котеджів. Будинок двоповерховий, площею 233,7 м², на ділянці 5 соток. Авторський проект, новий ремонт, сучасна техніка та продумане планування.
🏡 Основні характеристики:
6 кімнат
2 і більше санвузлів
кухня-вітальня з виходом на терасу 35 м²
гараж з автоматичними воротами + місце для двох авто
підвал-бомбосховище 41,5 м²
балкони та гардеробні кімнати у спальнях
комбіноване опалення: газ, електрика, камін
підігрів підлоги, автономний генератор
система очищення води, бойлер 140 л
відеоспостереження по периметру
🌳 Затишний приватний двір:
Тут ви відчуєте справжній комфор...

64 000 $
229 $/м²
Солов'їна, 5
280 / 120 / 25 м²
3 поверхи
8 сот
5 кімнат
сьогодні
Продаж будинку (незавершене будівництво) с. Скнилів, вул.Солов'їна. Заг площа 280 м2, 2 поверхах +мансарда, поряд парк. Земельна ділянка пл. 8.13 соток, є кадастровий номер. Будинок з цегли. Без комунікацій. Цоколь,гараж на дві машини. Накритий бляхою. Ціна 64 000$, тел.[телефон приховано]
47 000 $
1 324 $/м²
Авіаційна
35.5 / 20 / 15 м²
1 поверх
3 сот
2 кімнати
2025 рік побудови
сьогодні
🏡 Продаж дачі з новим модульним будинком 2025 року
📍 Скинилів
💰 Ціна: 47 000 $
Сучасний та повністю готовий для проживання будинок із земельною ділянкою 3,4 сотки. Ідеальний варіант для відпочинку від метушні міста чи проживання . Поруч проживають люди на постійній основі .
✨ Характеристики:
• Площа будинку — 35,5 м²
• 2 кімнати + кухня вітальня
• Простора тераса — 6 м²
• Тепла підлога по будинку
• Власна свердловина та септик
• Автономний генератор
• Швидкісний оптоволоконний інтернет
• Ділянка огороджена, є сад/город
• Поруч магазин та річка з дикими качками 🦆🦆🦆
✔ теле...
189 800 $
1 103 $/м²
Шевченка
172 / 96 / 44 м²
2 поверхи
5 сот
5 кімнат
сьогодні
Продаж окремо стоячого будинку в с.Скнилів площею 172.5 кв.м.
Ціна 1100$ за кв.м.
Ціна 189800$.
Площа ділянки 5 сот.
Будинок збудований з якісних матеріалів.
Всі комунікації підведено: світло 3 фази, газ,вода окрема скважина,
встановлений септик.
В будинку є 4 спальні, кухня студія площею 44 кв.м., також в кухні є окрема комірка площею 3.6 кв.м.
Всі вікна панорамні.
Гараж площею 21.5 кв.м.,в гаражі встановлені якісні автоматичні ворота з електричним приводом.
Також є котельня площею 6.2 кв.м.
Будинок збудований з червоної повнотілої цегли і утеплений пінопластом 15 см.
Перекриття двох поверхів монолітне.
Дах утеплений і перекритий мембраною.
По периметру ділянка огороджена, подвірʼ...

80 000 $
1 009 $/м²
Миру, 77
79.3 / 5 / 21.6 м²
1 поверх
5 сот
2 кімнати
сьогодні
Продаж дачного будинку в садовому товаристві “Гудок”, с. Скнилів (біля Львова)
Продається дачний будинок у садовому товаристві “Гудок”, неподалік вул. Авіаційної, м. Львів.
Характеристики:
• Ділянка — 5,9 соток
• Площа будинку — 79,3 м²
• Тераса — 25 м²
• Велике горище
Планування:
• Кухня-вітальня
• 2 окремі кімнати
• Ванна та туалет разом
• Котельня
• Гардероб
Два загільзовані димарі під камін і твердопаливний котел.
Документи:
• Право власності на ділянку
• Право власності на будинок
Комунікації:
• Світло — 3 фази, 5 кВт
• Зовнішні...

55 000 $
887 $/м²
Миру
62 / 52 / 10 м²
2 поверхи
4 сот
3 кімнати
сьогодні
Будинок з підвалом на всю площу + сад, Скнилів
Продається дачний будинок у кооперативі «Гудок», вул. Миру, с. Скнилів — лише 15 хв від Львова. Головна перевага — повноцінний підвал під усім будинком, ідеальний для зберігання, майстерні або облаштування додаткового простору.
Площа — 62 м², 2 поверхи, 3 кімнати. Земельна ділянка — 4 сотки з плодовими деревами, лохиною, малиною та полуницею. Є технічна вода, поруч криниця. Тиха зелена зона, ідеальна для відпочинку або постійного проживання.
Ексклюзив від Cherry Estate. Дзвоніть — покажемо сьогодні.

225 000 $
1 324 $/м²
Козацька
170 / 100 / 42 м²
2 поверхи
5 сот
4 кімнати
вчора
Код об'єкта: 391970. АН "Атланта".
Продається двоповерховий окремостоячий будинок у центрі Скнилова
Сучасний будинок на завершальному етапі будівництва. Наразі виконуються оздоблювальні роботи фасаду та внутрішніх приміщень, що дає можливість врахувати ваші побажання та внести індивідуальні корективи.
Комунікації:
- власна свердловина
- септик
- електроенергія (3 фази)
Додаткові переваги:
- облаштоване внутрішнє приміщення-укриття
Другий поверх:
- спальня з власним санвузлом, гардеробом та балкон...

110 000 $
728 $/м²
Зелена
БЕЗ КОМІСІЇ
151 / 80.7 / 18.9 м²
2 поверхи
6 сот
5 кімнат
вчора
Продаж окремостоячого будинку с. Скнилів вул. Зелена.
Код об'єкту #29841079
Пропонується до продажу сучасний двоповерховий будинок у новобудові, збудований за монолітно-каркасною технологією з керамоблоку. Будинок загальною площею 151 м², житлова — 80,7 м², кухня — 18,9 м². Раціональне роздільне планування, 5+ кімнат, що ідеально підійде для великої родини.
Будинок у стані сирець, що дозволяє реалізувати ремонт під власні потреби. Комунікації: електрика заведена в будинок(встановлені лічильники), газ — поруч, опалення наразі відсутнє.
Земельна ділянка 6 сотих, рівна, зручна для облаштування подвір’я, саду чи зони відпочинку.
Тихе та перспективне місце для комфортного проживання побли...

265 000 $
1 480 $/м²
шевченка
179 / 105 / 16 м²
2 поверхи
15 сот
5 кімнат
вчора
Продаж добротного будинку в передмісті Львова — с. Скнилів
Просторий та якісно збудований будинок 2004 року, зведений із надійних матеріалів. Продумане до дрібниць планування забезпечує комфортне проживання великої сім’ї.
Планування
Перший поверх:
Велика вітальня (34,3 кв.м) з виходом на терасу та затишний сад
Простора кухня (16 кв.м)
Гостьова кімната
Санвузол
Широкий, світлий хол
Висота стелі — 3,30 м
Мансардний поверх:
Чотири спальні кімнати (23,1 / 19,5 / 13,6 / 15,3 кв.м)
Одна спальня з виходом на балкон
Великий санвузол
Висота стелі — від 3,07 до 1,55 м
Площа
Загальна площа будинку: 179.4 кв.м.
Ділянка: рівна, правильної прямокутної форми, 15 соток
Технічні характеристики
Вода — вла...
347 000 $
1 496 $/м²
Хмельницького
БЕЗ КОМІСІЇ
232 / 150 / 40 м²
2 поверхи
5 сот
5 кімнат
2024 рік побудови
2 дні тому
Продаж будинку ( котедж спарка) ЖК Березівка
- Площа 232 м.кв
- 5 кімнат , кухня-вітальня, підвал, два санвузли, бойлерна, три балкони, тераса, гараж , три гардеробні
- камін на дрова з розводкою по всіх кімнатах
- підігрів підлоги: весь перший поверх , санвузол на другому та всі гардеробні кімнати
- ділянка 5 сот
- ландшафтний дизайн, місце для зберігання дров
- підвал на 40 м.кв висотою 2.80 м
Комунікації : газ, світло 17 кв, три фази ,вода свердловина, автоматичний септик( без викачування), осмос ( система очистки води)
І гаражі є вивід для зарядки електромобіля
Асфальтований доізд , закрита територія з розміщенням 8-ми котеджів
Автоматична брама та ворота у гаражі
Відеоспостережен...
80 000 $
757 $/м²
Козацька
БЕЗ КОМІСІЇ
105.7 / 40 / 24 м²
2 поверхи
1 сот
3 кімнати
2026 рік побудови
2 дні тому
Продаж котеджного містечка у Скнилові — надійні цегляні котеджі з продуманою конструкцією та підвищеним рівнем безпеки.
Про котеджі: • площа від 105,7м² • власна ділянка від 1,5сотки • цегляне будівництво • монолітне перекриття • залиті бетонні сходи • зручні, функціональні планування
Комунікації:
Усі комунікації будуть підведені: • вода (свердловина) • каналізація(септик) • заведено світло та газ • встановлено газовий котел
Ключова перевага:
Локація: • гарне транспортне сполучення • зручний доїзд до Львова • тиха приватна забудова
Умови старту: • ціна від 78 000 $ • без комісії!
Якісне будівництво — дім, у якому відчувається...

347 000 $
1 483 $/м²
Грушевського
БЕЗ КОМІСІЇ
КМ PARK by berezivka
234 / 145 / 47 м²
2 поверхи
5 сот
5 кімнат
2 дні тому
Продаж котеджу з авторським ремонтом у КМ Park у Скнилові. ( Сокільники )
Площа: 234 м2
Ділянка: 5 сотих
ЦІна: 347 000 $ БЕЗ КОМІСІЇ
На першому поверсі вхідна зона,велика кухня - вітальня з виходом на власну терасу, 1 спальня та санвузол з бойлерною. На другому поверсі окремостояча ванна з виходом на власну терасу, 2 спальні з гардеробними, 2 дитячі з гардеробними та виходом на балкон. Додатково в котеджі є підвал площею 40 м2 та гараж з автоматичними воротами.
По всьому котеджу розведена тепла підлога( окрім кімнат), індивідуальне газове опалення, електричний та газовий котли, бойлер 140 л, камін з розводкою по цілому котеджі. Світло 17 кВт 3 фази, заземлення. Автономна каналізація без по...

80 000 $
1 009 $/м²
Шевченка
79.3 / 25 / 21.6 м²
1 поверх
5 сот
3 кімнати
3 дні тому
ПРОДАЖ БУДИНКУ
Адреса - село Скнилів, Львівська область.
Кількість кімнат - 3
Поверховість - одноповерховий будинок.
Матеріал стін - цегла.
Земельна ділянка - 5.9 соток, огороджена.
Загальна площа будинку - 79.3 м2, житлова - 25 м2, кухня - 21,6 м2. Тераса - 25 м2, а також горище.
Будинок в 0-циклі, тобто ще без ремонту.
Санвузол - суміжний.
Наявні комунікації: електрика, три фази 5 кВт, свердловина, каналізація септик.
Особливості даного будинку - два загільзовані димарі під камін і твердопаливний котел. Навкруги будинку зроблений дренаж. Фундамент стрічкований армований, зовнішні стіни керамоблок 25, внутрішні стіни цегла і керамоблок 10. Дах - металочерепиця, вікна енергозберігаючі 70...

347 000 $
1 483 $/м²
Грушевського
БЕЗ КОМІСІЇ
КМ PARK by berezivka
234 / 145 / 48 м²
2 поверхи
5 сот
4 кімнати
2023 рік побудови
4 дні тому
Продаж сучасного двоповерхового будинку в с. Бірки, вул.Сагайдачного
Пропонуємо до продажу просторий та якісний будинок площею 155 м² на ділянці 5,16 сотих, розташований у центральній частині Бірок, неподалік Брюхович.
Основні характеристики:
• 2 поверхи з продуманим плануванням
• Ціна: 180 000 $ БЕЗ КОМІСІЇ
• Будинок зведений з керамоблоку, утеплений пінопластом
• Залізобетонне перекриття, панорамні металопластикові вікна
• Броньовані протипожежні двері
• Чорнова штукатурка стін – готовність для Вашого індивідуального дизайну
• Простора тераса та накриття для авто
Комунікації:
• Електрика: 3 фази, 10 кВт
• Газ підведено
• Вода – власна свердловина
• Каналізація – біосепт...

269 997 $
1 169 $/м²
Шевченка
231 / 109.9 / 8.3 м²
2 поверхи
8 сот
4 кімнати
4 дні тому
Пропонуємо купити просторий і комфортний будинок загальною площею 231 кв.м, з яких 109.9 кв.м – житлова, 8.3 кв.м – кухня. Будинок розташований на ділянці 8 соток у затишному і перспективному районі Скнилова, всього за декілька хвилин від Львова.
Планування:
Перший поверх:
- кухня
- велика вітальня з виходом на терасу
- кімната (може бути кабінетом або гостьовою)
- просторий коридор
- санвузол
- гараж
- бойлерна та котельня
Другий поверх:
- дві ізольовані спальні
- кожна спальня з власним санвузлом та гардеробною
- в одній із кімнат – вихід на два балкони
- з коридору – вихід на власну терасу
Технічні характеристики:
- Будинок збудований з цегли, утеплений пінопластом
- Підк...
Всі котеджні містечка