Топ оголошень Сторожниці

302 920 $
2 000 $/м²
Зелена
151.46 / 45 / 64 м²
1 поверх
5 сот
3 кімнати
сьогодні
Продаж будинку “ROCK GARDEN” у найближчому передмісті Ужгорода – Сторожниці. Звідси до Нового р-ну міста усього декілька хвилин на авто. Комплекс закритого типу з невеликим власним природним парком.
Загальна площа: 151.46 м².
Ділянка: 5.6 соток.
Планування: кухня-вітальня з коморою (64 м²), 3 спальні, одна з них мастер-спальня зі своїм санвузлом та гардеробною, + ще два санвузли, гардеробна, технічне приміщення, тераса (42.50 м²), навіс для 2-х авто (45 м²).
Висота стелі 3.5 м.
Індивідуальне електричне опалення (тепловий насос, тепла підлога по всьому будинку).
Чорновий стан ремонту, чистова стяжка підлоги.
Заведено всі потрібні комунікації: електроенергія 24 кВт, оптоволоконний кабель інтер...

155 000 $
1 115 $/м²
Йоврянська вул. (Гагаріна)
139 / 60 / 35 м²
1 поверх
6 сот
3 кімнати
сьогодні
Пропонується до продажу просторий та якісно збудований будинок у Сторожниці, зведений надзвичайно якісно, із дотриманням усіх будівельних норм і з продуманим конструктивом.
Гарна мальовнича місцевість неподалі від Ужгорода (5-7 хв. на авто), тому власникам буде доступна вся міська інфраструктура.
Загальна площа: 139 м.кв.
Ділянка: 6 соток.
Будинок має зручне та функціональне планування: 3 окремі кімнати, 2 санвузли, котельню, простору кухню, великий хол, крита тераса.
З кожної кімнати передбачено вихід або великі панорамні вікна, які відкриваються на подвір’я та забезпечують багато природного світла.
Чорновий стан ремонту, заведені всі комунікації (світло, вода, газопостачання).
На те...

104 999 $
847 $/м²
Колоскова
ПРЕМІУМ
124 / 60 / 35 м²
2 поверхи
2 сот
3 кімнати
сьогодні
До продажу пропонується дуплекс у затишній частині Сторожниці.
Місце вражає красивими краєвидами та зеленою атмосферою.
Зручна локація — кілька хвилин автомобілем до вул. Капушанської в Новому районі, де зосереджена вся міська інфраструктура: ТЦ, супермаркети, школи та медичні установи.
Загальна площа котеджу: 124 м².
Ділянка: 2.3 сотки.
Планування: кухня-вітальня, 3 спальні, 2 санвузли, гардеробна.
Дуплекс побудований із цегли та зовні утеплений пінопластом (10 см). Технологія будівництва несучі стіни. Фасад буде повністю готовий.
Займає 2 поверхи, облаштовано сходи, всередині чорновий стан ремонту (цементно-піщана штукатурка стін), чистова стяжка підлоги на 1 та 2-му поверхах, шту...
190 000 $
1 547 $/м²
Малинова
122.8 / 80 / 42.8 м²
2 поверхи
2 сот
3 кімнати
2025 рік побудови
сьогодні
Продаж таунхауса в Сторожниці (передмістя Ужгорода). Без комісії для покупця.
Мінімальні витрати на угоду (оформлення та податки)
Продається сучасний таунхаус у с. Сторожниця — тихе та комфортне місце поруч з Ужгородом. 3 хв машиною від «Нового району» Ужгорода.
Загальна площа: 122.8 м²
Кількість кімнат: 3 окремі спальні і велика кухня-студія, дві гардеробні, два санвузла
Поверхів: 2
Земельна ділянка: 2 сотки
Тераса з внутрішнім двориком
Два паркомісця
Будинок новий, повністю мебльований та укомплектований всією необхідною побутовою технікою Bosch/Samsung, зручне та продумане планування.
Підключені всі необхідні комунікації: світло, вода, опалення. 21 кВт потужності, три фази, зарядка...
90 000 $
5 921 $/сот
Перемоги вул.
під забудову
15.2 сот
сьогодні
Продається кутова земельна ділянка для будівництва житлового будинку.
Село Сторожниця.
На ділянку заведено газ, світло, вода.
Гарний краєвид, поруч побудовані житлові будинки.

400 $/міс
Проектна, 79
1 кімната
42 / 17 / 18 м²
поверх 1 з 3
2 дні тому
Здається в оренду стильна однокімнатна квартира в ЖК Еліт Парк-1 , по вул. Проектна 79, мік. Ближня Сторожниця.
Будинок зданий в експлуатацію.
Перша здача.
Будинок триповерховий, побудований по монолітно-каркасній технології, заповнений цеглою та додатково утеплений. Поряд розташована зручна та велика паркова зона по периметру будинку, а також великий дитячий майданчик, територія закрита під відеонаглядом.
До вашої уваги пропонуємо квартиру площею 42.1 м.кв на першому поверсі, з виглядом на котеджне містечко.
Зручне та продумане планування: кухня – студія з виходом на балкон, простора та світла спальня, санвузол, прихожа, балкон.
Всередині квартири власники зробили стильний євроремонт, в...

450 $/міс
Проектна, 79
1 кімната
42 / 17 / 18 м²
поверх 1 з 3
1 тиж. тому
Будинок зданий в експлуатацію.
Перша здача.
Зручне та продумане планування кухня – студія з виходом на балкон, простора та світла спальня, санвузол, прихожа, балкон.
Всередині квартири власники зробили стильний євроремонт, вс...

85 000 $
850 $/м²
Волошковая, 1
100 / 36.8 / 35 м²
2 поверхи
1 сот
3 кімнати
2024 рік побудови
сьогодні
Продаж нового котеджу в закритому комплексі в Сторожниці — найближче передмістя Ужгорода. Локація поєднує тишу приватного сектору та швидкий доступ до всієї міської інфраструктури: магазинів, шкіл, садочків і транспорту.
Характеристики:
• Ціна: 85 000 $
• Площа будинку: 100 м²
• Поверховість: 2
• Ділянка: 2 сотки
• Матеріал будівництва: цегла + утеплення
• Здача в експлуатацію: літо 2026 рік
Планування:
• кухня-хол
• 3 окремі спальні
• 2 санвузли
Номер оголошення н...

175 000 $
1 402 $/м²
Колоскова, 80
124.8 / 78.5 / 16.4 м²
2 поверхи
7 сот
4 кімнати
сьогодні
🏡 Продається двоповерховий цегляний будинок у с. Сторожниця
Загальна площа: 125 м²
Ділянка: 7 соток
Матеріал стін: цегла, утеплення пінопластом 5 см
Дах: керамо-черепиця
🔸 Планування
1-й поверх:
• Простора вітальня з виходом на терасу
• Кухня
• Велика ванна кімната
• Комора
2-й поверх:
• Гараж із автоматичними воротами
• Трифазна розетка в гаражі для зарядки електромобіля
• Будинок підготовлений для резервного живлення від генератора
🔸 На території
• Гараж
• Вольєр (зараз використовуєтьс...

30 000 $
2 000 $/сот
під забудову
15 сот
сьогодні
ТЕРМІНОВИЙ ПРОДАЖ
Земельна ділянка в передмісті Ужгорода
Сторожниця
Пропонується до продажу ділянка площею 15 соток у затишному та активно забудованому районі.
▫️ Фасад — 18 метрів
▫️ Призначення — для будівництва житлового будинку
▫️ Зручний заїзд, хороша під’їздна дорога
▫️ Спокійна локація поруч з містом
Вартість — 30 000 $
[телефон приховано]— Вероніка
[посилання приховано].ua
185 000 $
1 445 $/м²
Волошкова, 1
єОселя
128 / 93 / 30 м²
2 поверхи
2 сот
3 кімнати
2024 рік побудови
сьогодні
Продається дуже красивий 2-поверховий таунхаус в Townhouse Village, Сторожниця! Таунхаус знаходиться в дуже класній локації. Фактично в межах міста(до центру Ужгорода 5-8 хв їзди без заторів і міської метушні)! Для тих, хто хоче жити в місті, але цінує екологію, природу та свіже повітря!Поруч знаходиться ліс!
Площа: 128 м²
Кімнат: 3
Ділянка: 2 сотки
Поверховість: 2
Рік будівництва: 2024
Локація
С. Сторожниця, вул. Волошкова 1
Закрите котеджне містечко Townhouse Village
•асфальтований під’їзд
Планування
• простора кухня-студія 40 м²
•3 кімнати
• 2 санвузли
• балкон
• вихід у власний двір
Інтер’єр
• авторський дизайнерський ремонт
• високі стелі
• сучасне лінійне освітлення
• мармурова...

73 000 $
1 825 $/м²
Малинова, 4
1 кімната
40 / 20 / 11 м²
поверх 1 з 2
сьогодні
🔴продаж квартири 1.5 кімнатної🔴
ЖК Elite Park,с.Сторожниця
✔️40 М2 загальна площа
✔️1 поверх
✔️електричне опалення
Ціна 73 000$
📞[телефон приховано]
Тетяна
[посилання приховано].ua
175 000 $
1 400 $/м²
Колоскова
125 / 95 / 25 м²
2 поверхи
7 сот
4 кімнати
вчора
Продаж 2-ох поверхового цегляного будинку Закарпатська обл.
с. Сторожниця вул.Колоскова
До м.Ужгорода 7 хв на авто
3 окремі кімнати та велика кухня студія
Загальна площа: 125 кв.м.
Ділянка: 7 соток землі
Опалення: індивідуальне Газове!
Комунікації:
Газове опалення, централізована вода, каналізація септик
Матеріал стін: цегла, утеплення пінопластом 5 см
Дах: керамо-черепиця
Планування:
1-й поверх
Простора вітальня з виходом на терасу, кухня, велика ванна кімната, комора
2-й поверх:
3 окремі кімнати!
Вихід на горище
Автономне газове опалення!
Кондиціонери
Тепла підлога у ванній та коридорі
Охоронна система Ajax
Гараж з автоматичними воротами
Трифазна розетка в гаражі для зарядки електромобіля...
100 000 $
500 $/м²
Тарнівецька вул.
200 / 100 / 10 м²
1 поверх
16 сот
5 кімнат
вчора
Ужгород. Два будинки на 16 сотках за ціною квартири без ремонту!
Два будинки на 16 сотках в Сторожниці: Ваша ідеальна інвестиція!
Продається унікальна пропозиція – два будинки на просторій ділянці 16 соток, розташовані в Сторожниці, передмісті Ужгорода. Це чудова можливість для комфортного сімейного проживання або ж для створення бізнесу!
Що ви отримуєте?
Основний будинок (2010 року будівництва):
Простора площа 200 м² (це загальна площа обох будинків).
Без внутрішніх робіт – це ваш шанс створити інтер'єр мрії, адаптований під ваші смаки та потреби.
Всі необхідні комунікації підведені: газ, центральне водопостачання, автономне опалення.
**Затишний будинок (1960 року будівництва):
Однопо...

42 000 $
5 600 $/сот
під забудову
7.5 сот
вчора
Продаж земельної ділянки у передмісті Ужгорода, с. Сторожниця
✅ділянка огорожена, 7,5 соток
✅вулиця повністю забудована, асфальтована
✅проведено електрику на ділянку, є лічильник
✅газ і централізоване водопостачання вздовж вулиці
42000
☎️[телефон приховано]Тетяна
АЛЬЯНС - агентство нерухомості

310 000 $
1 761 $/м²
Победы
176 / 80 / 30 м²
1 поверх
6 сот
3 кімнати
2 дні тому
До вашої уваги охайний, доглянутий будинок площею 176 м², розташований на рівній ділянці 6 соток. Об’єкту менше 3 років у власності, стан дозволяє відразу заїжджати та жити без додаткових вкладень.
Будинок має повноцінні міські комунікації: центральна вода, світло, газове опалення, а також встановлену теплу підлогу по периметру всієї плитки, що забезпечує комфорт у холодну пору року.
Планування продумане, зручне для сімейного життя: простора зона для відпочинку, окремі кімнати, можливість організації кабінету чи додаткової спальні. Велика ділянка дозволяє облаштувати терасу, сад, дитячий майданчик чи зону барбекю.
Будинок знаходиться в тихому та комфортному місці з гарним під’їздом та дос...

122 000 $
897 $/м²
Головна, 111
136 / 58 / 25 м²
2 поверхи
2 сот
4 кімнати
вчора
Продаються дуплекси в с.
Сторожниця.
Загальна площа - 135,9м/кв
Стіни - цегла, товщина - 50см.
Утеплення зовнішнє та стеля.
1-й поверх: кухня -вітальня, санвузол, коридор, сходова клітка.
2-й поверх: 3 окремі кімнати, гардероб, ванна кімната, вихід на горище.
Газове індивідульне опалення
Земельна ділянка - 2,5сотки. Є зелена зона та заїзд
для 2-3 авто.
Септик- біотал.
Ворота-автомат.
Є можливість завершення ремонту під ключ.
Ціна 122 000$

175 000 $
1 402 $/м²
Колоскова, 87
єВідновлення
125 / 79 / 16 м²
2 поверхи
7 сот
4 кімнати
2008 рік побудови
2 дні тому
🔴 Продаж дуплексу в с. Сторожниця 🔴
✔️Загальна площа — 125 м²
✔️Ділянка — 7 соток
✔️ Стіни — цегла, утеплення пінопластом 5 см
✔️ Дах — керамо-черепиця
1 поверх
✔️ Простора вітальня з виходом на терасу
✔️ Кухня
✔️ Велика ванна кімната
✔️ Комора
2 поверх
✔️ Гараж з автоматичними воротами
✔️ Трифазна розетка для зарядки електромобіля
✔️ Окреме приміщення з терасою( можна використовувати як спортзал ,як ігрова, як гостьовий будинок)
✔️ Вольєр
✔...

58 650 $
2 550 $/сот
під забудову
23 сот
2 дні тому
Продаж земельної ділянки в с.Сторожниця
Переваги
• розташування ( поруч є продуктові магазини та супермаркети, навчальні заклади, кавʼярні, зручна транспортна розвʼязка )
• рівна
• правильної форми
• поруч є світло
• є можливість підвести всі необхідні комунікації
Продаж земельної ділянки для індивідуального будівництва загальною площею 23 сотки. Поруч з ділянкою є електроенергія, зручний заїзд.
Ділянка розташована в зручній локації, поруч є вся необхідна інфраструктура: продуктові магазини, навчальні заклади, кавʼярні та зупинка транспорту.
В наявності є схожі об'єкти, що не рекламуються. Якщо зацікавило - пишіть в особисті або телефонуйте
Також за номером є телеграм.
Комісія агенції ві...
Всі новобудови