Фільтри
Продаж квартир в новобудовах Сум з відступленням прав
138 оголошень
- найбільша площа
138 оголошень
- найбільша площа

42 000 $
700 $/м²
Свободи просп. (Прокоф'єва), 47
2 кімнати
60 / 30 / 10 м²
поверх 3 з 10
2020 рік побудови
вчора
2х-кімнатна квартира | Новобудова 2020 р. | Автономне опалення | Під “Є ОСЕЛЯ”
м. Суми, пр-т Свободи (колишня Прокоф’єва)
Забудовник — ТОВ Федорченко
Будинок введений в експлуатацію у 2020 році.
Характеристики:
• Площа: 60 / 30 / 9,5 м²
• Поверх: 4 /10
• Квартира дуже тепла ( по всьому параметру зроблена система теплої підлоги)
• Автономне газове опалення (двоконтурний котел)
• Стан — мінімалізма, сучасна класика (в світлому стилі)
• Ліфт працює
Документи:
• 1 власник
• Ніхто не прописаний
• Документи готові до угоди
• Оформлення через нотаріуса
• Підходить під програми «Є ВІДНОВЛЕННЯ» та «Є ОСЕЛЯ»
Ціна: 42 000 $
В наявності є підвальне приміщення за 1000$.
Оформимо на Вас.
Показ у з...

80 000 $
1 026 $/м²
Академічна вул., 5
3 кімнати
78 / 50 / 15 м²
поверх 3 з 3
1970 рік побудови
вчора
Ексклюзивна пропозиція!
Продам 3-кімнатну квартиру в центрі міста Суми.
Локація:
Провулок Академічний, 5
(р-н Банківської академії).
Площа квартири: 78 м².
Поверх 3.
Цегляний будинок, квартира не кутова.
Індивідуальне планування.
У квартирі зроблено ексклюзивний авторський ремонт.
Стиль мінімалізму, сучасна класика.
Простора кухня-студія 27 м².
При продажі квартири залишаються меблі та техніка:
- усі меблі з натурального дерева
- духова шафа
- холодильник
- посудомийна машина
- витяжка
- варильна поверхня
- 2-контурний котел
- система кондиціонування
Високі стелі 3+
Наявність гардеробної кімнати.
Квартира під охороною + відеодомофон.
На поверсі 2 квартири. У під'їзді 6 квартир...
Новобудови в Сумах

25 000 $
641 $/м²
Збройних Сил України вул. (Інтернаціоналістів), (Будинок 3)
1 кімната
39 / 20 / 10 м²
поверх 7 з 16
2024 рік побудови
вчора
Продам 1 кімнатну квартиру в ЖК « Айсберг 2». Новобудова.
Забудовник « Топаз».
Будинок введений в експлуатацію в 2024 році.
Площа квартири: Загальна 34м2, житлова кухня студія 20м2.
7-й поверх/ 16 -ти поверхового монолітного будинку.
Власна котельня на даху.
Міжкімнатні стіні з газобетону.
Висота стелі в квартирі 280 см.
Гарна інфраструктура.
Ціна : 25 000$
Бажаєте оглянути, телефонуйте домовимось про перегляд квартири.

70 000 $
714 $/м²
Збройних Сил України вул. (Інтернаціоналістів), 1
3 кімнати
98 / 56 / 14 м²
поверх 6 з 10
2020 рік побудови
вчора
Продам 3-кімнатну квартиру в новобудові ВСУ 1 (колишня Інтернаціоналістів).
Автономне опалення (двоконтурний газовий котел).
Площа квартири: 98/56/14 м², квартира розташована на 5-му поверсі.
У квартирі зроблено євроремонт.
На все встановлено лічильники.
Квартира знаходиться в одному з найкомфортніших районів міста, поруч: парк, озеро, торговий центр «Лавина», зупинка транспорту, супермаркети.
Будинок у 2020 році введений в експлуатацію, ідеально підходить під програму: іпотека «єОселя».
Квартира продається через агентство нерухомості.
Телефонуйте, покажемо у будь-який час.
59 900 $
525 $/м²
Дмитра Бортнянського вул. (Робітнича), 58
єВідновлення
3 кімнати
114 / 64 / 13 м²
поверх 5 з 6
2007 рік побудови
вчора
Продам
3-кімнатну квартиру.
вул. Дмитра Бортянського, 54 (колишня Робоча)
центр міста
закритий двір
три квартири на поверсі
Стан від забудовника
5 поверх / 6-поверхового цегляного житлового будинку;
114 м²;
вільне планування
автономне опалення
Будинок зданий у 2007 році.
Працюємо за програмою єВідновлення
Ціна 59 900 дол. США

110 000 $
710 $/м²
Кондратьєвський пров. (Інститутський), 34
ПРЕМІУМ
Парк "Казка"
3 кімнати
155 / 76 / 17 м²
поверх 7 з 8
2017 рік побудови
сьогодні
Продам чудову квартиру в центрі міста в елітному будинку над дитячим парком "Казка". Автономне газове опалення.
Квартира з сучасним дизайнерським ремонтом в якісній новобудові з найкращими в місті плануваннями.
З вікон квартири відкривається чудовий краєвид на центр міста і парк. Для відчуття комфорту чиста висота стелі складає 2,7 м.
В квартирі зроблено новий стильний і сучасний дизайнерський ремонт. Після ремонту ніхто не жив.
Планування:
1 рівень
- простора вітальня 29 м², кухня 17 м², лоджія з виходом в кухню і кімнату з чудовим видом на місто;
- санвузол 9 м²;
- передпокій з гардеробною 18 м².
2 рівень
- дві просторі спальні 20 і 27 м² з гардеробними ;
- санвузол 6 м²;
- лоджія 4 м...

55 000 $
887 $/м²
Свободи просп. (Прокоф'єва), 45/1
2 кімнати
62 / 30 / 12 м²
поверх 10 з 10
2015 рік побудови
сьогодні
Продаж 2-кімнатної квартири в новобудові | просп. Свободи | Вид на річку
Надійний забудовник «Федорченко»
проспект Свободи
Основні переваги:
Площа: 62/30/12 м²
10/10 поверх (без сусідів зверху )
Шикарний вид на річку Псел
Автономне газове опалення
Ліфт працює
Комфорт у кожній деталі:
Сучасний ремонт
Квартира продається з усіма меблями та технікою
Встановлені всі лічильники
Тепла підлога:
Кухня електрична
Ванна кімната водяна
Ідеальна локація:
Поруч річка, озеро, зона відпочинку — свіже повітря та комфорт для життя
Ціна: 55000 $
Підходить під програми:
єВідновлення
єОселя
Телефонуйте — квартира готова до заселення і чекає свого власника!

49 000 $
845 $/м²
Збройних Сил України вул. (Інтернаціоналістів), 51-Б
2 кімнати
58 / 31 / 9 м²
поверх 6 з 10
2016 рік побудови
сьогодні
Продам 2-кімнатну квартиру в новобудові на вул. Збройних сил України.
- Квартира з автономним газовим опаленням.
- Зручний 6-й поверх.
- Цегляний будинок з товстими утепленимм стінами.
- Всі вікна металопластикові енергозберігаючі, радіатори з високою тепловіддачею. Просторий утеплений балкон (виведений радіатор)
- Вхідні двері - броньовані.
- Хороше перепланування: дві просторі кімнати і кухня, роздільний санвузол.
- В квартирі зроблено ремонт, повністю готова до проживання.
- Квартира дуже тепла - споживання газу невелике.
Тихий двір. Чистий і охайний під'їзд. Відеонагляд
Відеонагляд.
Хороше розташування, вся необхідна інфраструктура поруч: декілька супермаркетів, озеро Чеха, Дари моря, Н...
Шукайте нерухомість в Сумах за фільтрами

67 900 $
859 $/м²
Ярослава Мудрого вул., 60/1
єВідновлення
EASY Smoky Bar
2 кімнати
79 / 36 / 12 м²
поверх 3 з 4
2012 рік побудови
сьогодні
Продам простору 2-кімнатну квартиру в центрі міста в елітному будинку на вул. Ярослава Мудрого.
Квартира з автономним опаленням.
Закрита територія двору. Є особисте крите паркомісце у дворі. В'їзд через автоматичні ворота. Відеонагляд.
В квартирі зроблено якісний ремонт з екологічно чистих матеріалів, якісні дерев'яні меблі, двері, паркет. Є вся необхідна побутова техніка, кухня.
Квартира загальною площею 79 кв.м.
Для відчуття простору і комфорту - високі стелі - 3 м.
Планування: дві просторі кімнати (15 і 20 кв.м.), кухня - майже 13 кв.м. з виходом на просторий балкон 4 кв.м. Широкий хол 12 кв.м. і окрема кімната (кабінет, гардеробна - 6 кв.м.). В коридорі 3 шафи, і ще по одній в кожній к...
31 000 $
697 $/м²
Свободи просп. (Прокоф'єва), 49
1 кімната
45 / 18 / 11 м²
поверх 9 з 10
2018 рік побудови
1 тиж. тому
Пропоную придбати однокімнатну квартиру в чудовому районі міста , біля річки та парка- проспекті Свободи .
Новобудова з червоної цегли, перевірений забудовник Федорченко.
Квартира світла, тепла , комфортна.
Автономне газове опалення , лічильники газа, води, світла - це контроль ваших витрат .
Ремонт в світлих та приємних тонах.
Лоджія заселена .
Поруч мальовничі місця біля річки, озера , центрального парка.
Район розвинений , добре транспортне сполучення , поруч магазини, садочок , школа .
Документи готові до продажу.
Розглянемо всі пропозиції.
Готові під різні програми та сертифікати .
Продається через агенцію нерухомості .
Деталі та питання за телефоном [телефон приховано].
Краще тел...

38 000 $
927 $/м²
Герасима Кондратьєва вул. (Кірова), 211-А
1 кімната
41 / 17 / 9 м²
поверх 3 з 11
2015 рік побудови
сьогодні
Пропоную 1к квартиру на зручному 3 поверсі, з автономним опаленням, в цегляному будинку.
Квартира охайна, готова до вселення. Мебльована частково, вбудована кухня зроблена менше ніж 1 рік тому.
Газовий котел новий , на гарантії.
Пропозиція цікава, тому пропоную побачити особисто і прийняти рішення!
Готові працювати по Є - відновленню.
Дзвоніть! Завжди на зв' язку.

45 000 $
1 023 $/м²
Михайла Лушпи просп., 5 к22
1 кімната
44 / 26 / 5 м²
поверх 3 з 10
2019 рік побудови
сьогодні
Пропонуємо 1к квартиру - студію на зручному 3 поверсі з автономним опаленням.
Як для одного, пари, молодої сім'ї ...або плануєте отримувати " додатковий дохід " з оренди , тоді розгляньте цю пропозицію.
Квартира продається з меблями і технікою .
Є- відновлення розглядаємо.
Дзвоніть, краще побачити і прийняти рішення для себе.

73 000 $
899 $/м²
Героїв Крут вул. (Черепіна), 60/4
3 кімнати
81 / 36 / 15 м²
поверх 11 з 11
2019 рік побудови
вчора
Продам 3-кімнатну квартиру в новобудові з автономним газовим опаленням на вул. Героїв Крут.
Характеристики:
- Загальна площа 81 м².
- Чудове планування: функціональний передпокій (коридор) з місткою шафою, велика вітальня, простора кухня 15 м², дві окремі спальні, лоджія, санвузол.
В квартирі новий сучасний ремонт, укомплектована меблями та побутовою технікою.
- Тепла підлога в коридорі, санвузлі та на кухні.
- Комфортні меблі хорошої якості, якісна кухня з фурнітурою BLUM.
- Ремонт робився "для себе" з матеріалів хорошої якості, все продумано до дрібниць.
- Для комфорту встановлено два кондиціонери та рекуператор. При продажу власники готові залишити майже все, що ви бачите на фото.
Будин...

40 000 $
775 $/м²
Героїв Крут вул. (Черепіна), 60
єВідновлення
11-й мікрорайон
1 кімната
52 / 22 / 14 м²
поверх 4 з 4
2012 рік побудови
сьогодні
Продам квартиру в новобудові в районі вул. Героїв Крут з автономним опаленням. Будинок малоповерховий, небагато квартир. В будинку працює ефективне ОСББ.
Квартира знаходиться на 4-ому поверсі 4-поверхового будинку. Дах - металочерепиця, з утепленням.
Сучасне планування: загальна площа 51,6 м², велика кухня - 14,2 м², простора кімната 21,5 м², гардеробна 5,1 м². Просторий санвузол 5,5 м².
В квартирі зроблено якісний ремонт. Ергономічно спланований життєвий простір.
Квартира світла та затишна. Всі меблі та техніка залишаються при продажу.
Встановоено якісний газовий котел - економічний та надійний.
Будинок має хорошу звуко- і теплоізоляцію. Товсті утеплені стіни.
Зручне місцерозташування...

53 000 $
581 $/м²
Харківська вул., 37 к1
2 кімнати
91 / 50 / 19 м²
поверх 10 з 17
2023 рік побудови
вчора
Будинок зданий в експлуатацію! Підключено всі комунікації!
Продам квартиру з автономним опаленням в елітній новобудові від надійного забудовника, що поєднала в собі всі найсучасніші вимоги для найвимогливішого покупця. Житловий комплекс "EVEREST" - це про комфорт і простір в поєднанні з найвищою якістю виконання робіт та строгим контролем всіх процесів будівництва.
Квартира загальною площею 91,2 кв.м. знаходиться на 10-ому поверсі (зверху житловий 11 поверх) з чудовим видом із вікон на місто. Для відчуття комфорту та простору чиста висота стель складає 2,7 м., а панорамні вікна створять затишок та комфортне природнє освітлення Вашої оселі.
Планування дозволяє перепланувати квартиру в 3 кімна...

79 000 $
1 082 $/м²
Михайла Лушпи просп., 5к8
2 кімнати
73 / 38 / 15 м²
поверх 2 з 10
2016 рік побудови
сьогодні
В ПРОДАЖІ 2-кімнатна квартира в НОВОБУДОВІ на Лушпи 5
Зручний 2/11 поверх, некутова, 73 м.кв..
АВТОНОМНЕ опалення. Повністю новий стильний ремонт..
Квартира оснащена елементами системи «Розумний дім»: встановлені smart-вимикачі Xiaomi та центральний Hub для автоматизації. Освітленням можна зручно керувати зі смартфона, налаштовувати сценарії та підключати інші пристрої екосистеми Smart Home для максимального комфорту й сучасного стилю життя.
Для додаткового комфорту в квартирі продумані численні практичні рішення:
- У вхідній зоні облаштована електрична тепла підлога — ідеально для сушіння взуття в холодну пору року та підтримання чистоти й затишку.
- Продумана багаторівнева система освітле...

35 000 $
1 129 $/м²
Івана Сірка вул. (Дем'яна Коротченка), 34/2
1 кімната
31 / 15 / 7 м²
поверх 10 з 10
2020 рік побудови
вчора
Продам 1 кімнатну квартиру в новобудові.
Вул. Івана Сірка, р-н оз. Чеха.
Квартира розташована на 10 поверсі.
Не кутова. Цегляний будинок.
Загальна площа квартири 31м2, перепланована в студію.
Індивідуальне газове опалення (двох контурний газовий котел).
Хороший ремонт.
Лічильники світло/газ/вода.
Проведений оптоволоконний інтернет.
Всі меблі та техніка залишаються.
Вартість 35000$.
Квартира продається через агентство нерухомості.
Телефонуйте.

45 000 $
1 000 $/м²
Куликівська вул., 98
1 кімната
45 / 17 / 10 м²
поверх 3 з 10
2019 рік побудови
вчора
В продажу 1 кімнатна квартира в новобудові.
Вул. Куликівська.
Будинок цегляний, 2019 року будівництва.
Квартира розташована на 3-му поверсі 10 поверхового будинку.
Загальна площа 45м2.
Кумната 17.4м2
Кухня 10м2.
Індивідуальне газове опалення, встановлений новий італійський котел.
Встановлені лічильники світло/газ/вода, квартира економна по платежах.
Встановлений кондиціонер.
Хороший ремонт.
При продажу залишаються всі меблі та техніка.
Вартість 45000$. Пропонуйте.
Розглядаємо будь який вид продажу. (готівка, іпотека, сертифікат).
Телефонуйте.

40 000 $
741 $/м²
Миколи Сумцова вул. (Римського-Корсакова), 5-А
єВідновлення
2 кімнати
54 / 28 / 10 м²
поверх 5 з 9
2010 рік побудови
2 дні тому
Продам 2-х кімнатну квартиру з ремонтом.
Вул. Римського Корсакова.
Квартира розташована на 5 поверсі 10 поверхового цегляного будинку.
Не кутова.
Індивідуальне газове опалення.
Хороший косметичний ремонт.
Загальна площа 54 м2.
Житлова 28м2.
Кухня 10 м2.
Всі меблі та техніка залишаються.
Перегляди в будь-який зручний для вас час.
Розглядаємо всі види продажу (готівка, сертифікат)
(Можливий продаж з кладовою на поверсі)
Вартість 40000$.
Квартира продається через агентство нерухомості.
Телефонуйте.

28 000 $
636 $/м²
Івана Сірка вул. (Дем'яна Коротченка), 41
єВідновлення
10-й мікрорайон
1 кімната
44 / 19 / 6 м²
поверх 9 з 9
1989 рік побудови
1 тиж. тому
Продам простору 1 кімнатну квартиру.
Вул. Івана Сірка, р-н 23-ї школи.
Квартира знаходиться на 9-му поверсі 9 поверхового панельного будинку.
Загальна площа квартири 44м2.
Кухня 7.7 м2.
Кімната 19м2.
В квартирі зроблений якісний ремонт.
Вікна пластик, труби, ел. проводка замінено.
Встановлені лічильники, 2 кондиціонери.
Просторий балкон 6м2, з виходом як з кімнати так і з кухні.
Сан вузол роздільний, сучасна плитка.
Квартира тепла, суха, в морози цієї зими було 25*С.
При продажу залишаються всі меблі, та вбудована техніка.
Перегляди в будь-який зручний для вас час.
Вартість 28000$. Пропонуйте.
Телефонуйте.