Найпопулярніші котеджні містечка міста
Котеджні містечка Борисполя
Топ оголошень Борисполя
110 000 $
1 051 $/м²
Голосіївська, 1-ж
104.7 / 42.6 / 14 м²
3 поверхи
1 сот
3 кімнати
2020 рік побудови
сьогодні
Продається перевірений окремий будинок з ремонтом і власною земельною ділянкою 1,65 соток на 105 м² у м. Борисполі (Підходить під програму єОселю)
Мрієте про власний будинок із терасою, куди можна заїхати та жити вже сьогодні? Пропонуємо до продажу повноцінний, сучасний будинок для сім’ї де кожна деталь створена для вашого комфорту.
Тихий район Борисполя. Всього 2,1 км до центра міста. Поруч зупинка транспорту, магазини та інша інфраструктура.
Чому цей будинок — ваш найкращий вибір?
Це окремий об'єкт нерухомості на власній земельній ділянці з окремим кадастровим номером та адресою.
Ідеально під «єОселю»: Завдяки статусу окремого будинку, процедура кредитування проходить максимально швидко...
60 000 $
600 $/м²
Приймаченко
100 / 37 / 44 м²
1 поверх
5 сот
3 кімнати
2024 рік побудови
сьогодні
Можливий обмін на квартиру
Продаж одноповерхового будинку 100м2, розташований на земельній ділянці 5 соток.
Бориспіль, вул.Приймаченко (р-н Лозівка).
Загальна площа 100м2
3 кімнати : 13м2, 12м2, 12м2.
Простора кухня-вітальня 44м2, є можливість зробити камін (підключити твердопаливний котел).
Просторий санвузол, гардеробна та бойлерна.
Вихід на терасу з кухні (не входить в загальну площу).
По периметру ділянки зроблено капітальний паркан. Встановлені відкатні ворота і хвіртка.
Комунікації (заведені в будинок):
- 17 кВт електроенергії
- Свердловина 70 метрів, встановлена насосна станція.
- Септик
Будинок будувався для себе, виключно з якісних матеріалів та за всіма технологіями будівництва.
Ст...

127 000 $
977 $/м²
Славутицька, 58
130 / 58 / 17 м²
2 поверхи
6 сот
3 кімнати
2019 рік побудови
сьогодні
Без комісії для покупця. Продаж двоповерхового будиноку в м. Бориспіль (СТ»Ніко-Фінанс») вул. Славутицька 58.
Будинок загальною площею 130 м. кв. Побудований з піноблоку, облицьований жовтою цеглою. Дах - фінська черепиця, утеплений. Опалення - твердопаливний котел, тепла водяна підлога, власна свердловина, переливний септик, електрика - 5 Квт. Ворота автоматичні.
В будинку на першому поверсі простора вітальня з великим вікном , також є виход на терасу, дві спальні кімнати.
На другому поверсі - незавершений ремонт, є тераса 12 м2.
Ділянка 6 соток з ландшафтним дизайном, є гараж з ямою та автоматичними воротами. залишається генератор.
Телефонуйте відповім на всі питання.
153 000 $
1 471 $/м²
Київський Шлях вул., 52
БЕЗ КОМІСІЇ
Центральна площа
104 / 23 / 33.5 м²
2 поверхи
6 сот
2 кімнати
2025 рік побудови
сьогодні
Продам укомплектований будинок 104м2 у Борисполі вулиця Травнева.
Повністю готовий для життя – продається з меблями та технікою!
Площа будинку: 85 м² + тераса (19м2, розмір 5,4*3,5метри) + горище 103м2+ сарай 13м2.
Планування : кухня-студія 33,5 м2 з виходом на терасу,дві спальні по 11,5 м2, окрема гардеробна, бойлерна, 2 с/в, коридор та вихід на горище 103м2, яке можливо зробити під 2 просторі кімнати.
Виконано якісний ремонт із сучасних матеріалів.
Опалення: електричний котел, водяна тепла підлога, у кімнатах – радіатори з автоматичним регулюванням, є інвертор/акамулятор.
Заведено 3 траси під кондиціонери.
Є відеодомофон.
Комунікації :
- Електоенергія 17 кВт, лічильник день/ніч.
- Септ...
145 000 $
700 $/м²
Садова вул.
207 / 82 / 17 м²
2 поверхи
8 сот
6 кімнат і більше
3 дні тому
Продаж затишного будинку в центрі Борисполя!
вул. Садова
Площа будинку: 207 м²
Ділянка: 8.1 сотки
Ціна: 145 000 $
✔️ Без комісії
✔️ Можлива купівля за державними програмами
✔️ Продаж з меблями та технікою
Про будинок:
Дуже теплий, доглянутий та затишний будинок, ідеально підійде для великої родини.
Є 2 окремі входи, що зручно для проживання двох сімей або зонування простору.
Планування:
1 поверх:
* кухня-вітальня – 16.7 м²
* веранда – 11.6 м²
* окрема кухня – 6.1 м²
* 3 кімнати – 16 / 15.2 / 7.5 м²
* коридор – 9.6 м²
* 2 санвузли + ванна
* 2 котельні (газова + твердопаливна з окремим входом)
* кладова
* сходова – 11.2 м²
2 поверх:
* спальня 17.3 м² з власним санвузлом та балконом
* спал...
67 000 $
838 $/м²
Польова вул., 110А
ПРЕМІУМ
БЕЗ КОМІСІЇ
80 / 53 / 10 м²
1 поверх
8 сот
3 кімнати
2017 рік побудови
сьогодні
Ідеальний варіант для тих, хто хоче реалізувати власні ідеї — з уже виконаними основними роботами, якісно та на совість.
Локація:
Затишна вулиця з асфальтованим під’їздом (останні 100 м — ґрунтова дорога), спокійні та доброзичливі сусіди.
Інфраструктура в пішій доступності:
- ЦЕНТ МІСТА( міська рада/Макдональдс) - 2.5 км(дорогою) або 2 км по прямій;
– школа, магазини, базар, церква — до 1 км
– по вулиці є газ та інтернет
Земельна ділянка: 8 соток (приватизована)
– є будівельний паспорт та декларація про початок будівництва
– посаджений плодоносячий сад: груші, яблуні, сливи, черешня, вишня, штамбовий абрикос, виноград, актинідія, ожина, малина, ожиномалина
Будинок (2017–2018 рр.):
– фунда...

59 000 $
324 $/м²
Кленова, 15
182 / 50 / 30 м²
3 поверхи
15 сот
3 кімнати
сьогодні
ПРОДАЄТЬСЯ ЯКІСНИЙ ДВОПОВЕРХОВИЙ БУДИНОК ДЛЯ ЖИТТЯ.
с. Петропавлівське, Бориспільський район.
182 кв.м.
15 соток
Будинок, який будували для себе-а це завжди відчувається в якості, деталях та підході.
Раціональне планування:
- простора кухня-вітальня з каміном;
- 3 окремі спальні;
- 2 санвузли;
- да...

155 000 $
1 238 $/м²
Нахімова вул., 5
125.2 / 78.2 / 30 м²
1 поверх
15 сот
4 кімнати
вчора
• Продаж сучасного будинку в центральній частині м.Бориспіль. 125 кв.м. на ділянці 15 соток.
• Будинок побудовано з еко матеріалів по фінській технології, завдяки чому є своєрідним «термосом».
Теплий взимку, прохолодний влітку.
• Дизайнерське планування інтер’єру має сучасні та зручні рішення.
• Велика вітальня та зонована кухня створюють затишок та комфорт.
• Кімнати розташовані на різних рівнях дають свій особистий простір кожному мешканцю. 3ри окремі
спальні, кімната для господарських приладів та кімната з підвалом яку можливо використовувати під
час тривоги.
• Ділянка площею 15 соток засаджена фруктовими деревами та декоративними кущами.
• Є окремий гостинний б...

90 000 $
591 $/м²
Яцютівка вул., 22
152 / 113 / 23 м²
3 поверхи
1 сот
3 кімнати
сьогодні
Продам Таунхаус в центрі Борисполя. Є гараж, він в подарунок. Закрита територія, власна тераса. Поруч школа, садочки, зупинки громадського транспорту. Тихе, спокійне місце.

110 000 $
957 $/м²
Гостинна вулиця
єВідновлення
115 / 60 / 20 м²
2 поверхи
6 сот
3 кімнати
2017 рік побудови
сьогодні
Пропонується будинок з ідеальним балансом ціни та комплектації. Ви купуєте не просто коробку, а повністю функціональне домоволодіння з капітальними господарськими спорудами. 6 соток огороженої території.
Родючий сад на території. Свердловина, септик.
2 санвузли, простора кухня-студіо, 3 просторі кімнати.
Електроопалення (тепла підлога + радіатори), якісний індивідуальний електрокотел. По вулиці газ, що дає вам вибір у майбутньому.
Готовність 90%: Електрика розведена, сходи (метал+дерево) встановлені. Вам залишився лише приємний фінальний етап декору.
Приємний бонус: високий гараж , погреб та баня на ділянці - вже повністю готові до експлуатації
Ціна $110,000. Податки не виникають.
Теле...

80 000 $
889 $/м²
Максима Залізняка вул., 13
єОселя
Зоряний
90 / 40 / 20 м²
1 поверх
5 сот
3 кімнати
сьогодні
Пропонуємо новий будинок на вул. Максима Залізняка з продуманими технічними рішеннями.
Підключено 18 кВт світла (достатньо для будь-якої техніки та швидкої зарядки авто).
Електричне опалення, тепла підлога по всьому периметру, утеплення стін — 100 мм пінопласт.
Власна свердловина 68 м та два септики на ділянці 5 соток. 90 м², 3 окремі кімнати + кухня-студія, тераса 18 м².
Будинок підготовлений до фінішного ремонту: всі електричні роботи вже виконані, світло заведено. Тиха, обжита вулиця з гарним розташуванням.
Запрошую на огляд!

209 000 $
1 306 $/м²
Шкіля вул.
160 / 80 / 25 м²
2 поверхи
10 сот
4 кімнати
2023 рік побудови
вчора
Будинок на ділянці 10 соток у самому центрі міста.
Затишна житлова вулиця з приємним, доброзичливим
сусідством та повністю заселеною, доглянутою забудовою —
ідеальне поєднання комфорту та приватності в межах міста.
Продумане планування:
• 1-й поверх: простора кухня-студія, вітальня, спальня,
котельня, санвузол;
• 2-й поверх: три спальні, санвузол.
Будинок побудований із якісних матеріалів: червона цегла, утеплення. Облаштовано
три тераси зі сходами, де приємно проводити час на свіжому повітрі.
По всьому будинку — тепла підлога на першому та другому поверхах.
Оздоблення підлоги:
• 1-й поверх — стильна керамогранітна плитка;
• 2-й поверх та сходи — натуральна паркетна дошка, що додає відчу...
200 000 $
621 $/м²
Братуся
БЕЗ КОМІСІЇ
єОселя
єВідновлення
322 / 91 / 18 м²
3 поверхи
6 сот
5 кімнат
3 дні тому
$200 000 | Без комісії | Можлива купівля по державним програмам
Пропонується до продажу просторий та функціональний будинок площею 321,7 м² на доглянутій ділянці 6 соток (кутова, з двома заїздами) у зручному районі Борисполя. Продаж з усіма меблями та технікою!
Планування та зона проживання:
- Цокольний поверх (107 м²):
Гараж — 55,8 м²
Комора/укриття — 36,3 м²
Комора — 14,9 м²
Вхід у підвал — як із вулиці, так і з будинку.
- Основна частина будинку — два незалежні входи:
1-й вхід:
1 поверх: кухня, 2 кімнати, просторий с/в (ванна + душ), бойлерна,2 коридори;
2 поверх: 2 кімнати, коридор.
2-й вхід (окрема частина):
- 2 поверх: кухня-вітальня, кімната, с/в, коридор із виходом на горище, бал...
39 900 $
502 $/м²
Ясна вул.
БЕЗ КОМІСІЇ
КМ Паларіс
79.5 / 29 / 29 м²
2 поверхи
2 сот
2 кімнати
2026 рік побудови
сьогодні
Продається 2-кімнатний Таунхаус 80 кв.м. в КМ Паларіс
Площа - 80м2
На території комплексу: паркова зона, дитячі та спортивні майданчики, бювет.
Безпека: закрита територія (КПП) з відеоспостереженням.
Інфраструктура: школи, дитсадки, лікарні, супермаркети, торгівельно-розважальні центри, тренажерні зали, кафе, ресторани, аптеки, автобусна розвязка.
Ділянка, у вас у власності – зелена зона+ паркомісце
Договір купівлі-продажу.
Нотаріальне оформлення.
БЕЗ комісії.
Здача будинку в 07.2027року. Є готові варіанти, можна заходити на ремонт.
В наявності є варіанти від 50кв.м. до 94кв.м.

130 000 $
1 413 $/м²
Приозерна вул., 14
92 / 40 / 20 м²
1 поверх
10 сот
3 кімнати
2025 рік побудови
сьогодні
Шукаєте раціональне житло, яке не потребує додаткових вкладень? Пропонується новий будинок (побудова 2025 року) площею 92 м² на ділянці 10 соток - вже повністю готовий до заселення!
Всього 2 км від центру Борисполя — ідеальний баланс між міською інфраструктурою та заміським спокоєм.
3 просторі кімнати, 2 санвузли, бойлерна, простора кухня-студіо ідеальний формат для сучасної родини.
Встановлено камінофен, електрокотел та бойлер. На території свердловина, септик з переливом
Продаж з усіма меблями, залишається переважно вся техніка. Тепла підлога по всьому будинку та навіть на терасі (18 м²).
Безпека: Закрита територія, автоматичні ворота, камери відеоспостереження та домофон.
Економія ваш...
65 000 $
1 016 $/м²
Шевченка вул., 29
єОселя
Шевченківський
64 / 33 / 24 м²
2 поверхи
1 сот
2 кімнати
2019 рік побудови
2 тиж. тому
Продається затишний двоповерховий таунхаус 64кв.м. в самому центрі Борисполя, в тихому спокійному місці, вулиця Шевченка 29.
Планування:
1 поверх: простора кухня-вітальня, сучасний ремонт в ванні з душем, велика гардеробна;
2 поверх: дві окремі кімнати, одна з них укомплектована італійським спальним гарнітуром (ліжко, шафа-купе, комод з дзеркалом), санвузол з гігієнічним душом та умивальником.
Переваги:
Будинок з новим ремонтом, ніхто не жив;
Встановлена натяжна стеля, є виводи під кондиціонери.
Індивідуальне отоплення, встановлений котел.
В будинку дуже тепло та світло.
В вартість входить ділянка землі поруч з кухонним вікном-ідеально для міні тераси де можна встановити мангал.
В дворі...

75 000 $
1 465 $/м²
Ботанічна вул., 22А
БЕЗ КОМІСІЇ
Перемога
51.2 / 16 / 20.1 м²
2 поверхи
3 сот
2 кімнати
вчора
Хочете жити в місті, але мати свою невеличку ділянку, щоб смакувати екологічно чистими овочами та фруктами вирощеними власноруч? Тоді ця пропозиція вас зацікавить!
Купуйте будинок таунхаус з ділянкою три сотки в спокійному районі містечка неподалік ринку Зоряний. Вас приємно здивує окремо виділена своя територія. Достатньо місця для побудови гаража та зони барбекю або басейну. Це чудова пропозиція для втілення любих ідей та уявлень майбутнього житла.
Будинок має два поверхи :
1-й поверх гостьова кімната розмежована з кухнею , санвузол і задній вихід на подвірʼя.
2-й поверх 2 спальні кімнати та балкон.
Будинок газифікований має свою скважину та вигрібну яму.
Телефонуйте що...
150 000 $
962 $/м²
Польова вул.
БЕЗ КОМІСІЇ
156 / 80.9 / 14.7 м²
2 поверхи
10 сот
4 кімнати
3 дні тому
Вашій увазі пропонуємо продаж будиноку 156 м² на 10 сотках
Продається готовий до проживання сучасний двоповерховий будинок з автономними комунікаціями та розвиненою інфраструктурою ділянки.
Основні характеристики:
· Загальна площа: 156 м² на 2 поверхах.
· Ділянка: 10 соток, молодий сад, зона барбекю, ландшафтний дизайн.
· Комунікації: власна скважина, септик, інтернет.
· Опалення: утеплений будинок, тепла підлога, газовий котел.
Планування 1 поверха:
· Простора кухня-вітальня з каміном та зоною відпочинку.
· Санвузол.
· Бойлерна з газовим котлом та стабілізатором напруги.
· Підвал (погріб).
· Капітальний гараж зі стацією безперебійного живлення (інвертор та акумуляторні батареї).
План...
70 000 $
722 $/м²
пров Спортивний
97 / 71 / 13 м²
1 поверх
5 сот
3 кімнати
2015 рік побудови
4 дні тому
Продаж нового енергоефективного будинку з терасою — Бориспіль
Пропонується до продажу сучасний одноповерховий будинок у новому районі міста, що активно забудовується. Ідеальний варіант для тих, хто хоче завершити ремонт під власний смак!
Загальна площа: 97 м²
Стан: Під чистову обробку (машинна штукатурка, стяжка).
Ділянка: 5 соток
Продумане планування:
Простора кухня-вітальня (студіо) з виходом на затишну терасу.
3 окремі кімнати (спальні).
Санвузол.
Окрема котельня.
Електроенергія: 10 кВт заведено в будинок.
Опалення: Встановлено електричний котел, по всьому будинку розведена тепла водяна підлога.Є можливість підведення газу
Водопостачання: Власна свердловина глибиною 70 м.
К...
20 000 $
345 $/м²
Лисенка вул.
58 / 35 / 8 м²
1 поверх
5 сот
2 кімнати
4 дні тому
Пропонуємо вашій увазі будинок площею 58 м² на ділянці 5 соток.
Будинок цегляний, потребує ремонту — гарна можливість зробити все під себе.
Комунікації:
• централізована вода
• світло
• газ
• встановлені лічильники
На території є погріб.
Хороша локація: поруч школа, дитячий садочок, зупинка громадського транспорту, магазини та аптеки, поруч озеро
Перегляд можливий за попередньою домовленістю.
💰 Ціна: 20 000 $
Додатково покупцем оплачується комісія агенції нерухомості — 5%.
Всі котеджні містечка