Топ оголошень Василькова
98 000 $
490 $/м²
Донбасівська
ПРЕМІУМ
200 / 60 / 55 м²
2 поверхи
5 сот
3 кімнати
2021 рік побудови
4 тиж. тому
Будинок, який будували для себе, а не “на продаж”.
м. Васильків, вул. Донбасівська
Є різниця між будинком і місцем, де хочеться жити. Тут вона відчувається одразу.
Загальна площа — 200 м². Простора видова ділянка відкриває гарний краєвид, який не перекриють сусіди і не зіпсує забудова. Ранки тут тихі, а вечори — з тим самим відчуттям, заради якого люди їдуть за місто.
Будинок будувався для себе, з якісних матеріалів і правильними рішеннями без економії на базових речах.
Планування продумане і зручне для життя:
— велика кухня-вітальня з каміном, де збирається сім’я і проходять найтепліші вечори
— три окремі спальні, щоб у кожного був свій простір
— цокольний поверх, який легко перетворити...
230 000 $
821 $/м²
Озерна вул., 23/1
ПРЕМІУМ
280 / 88 / 24 м²
2 поверхи
5 сот
4 кімнати
сьогодні
Васильків км озерний закрита територія перша лінія вздовж р Стугна
Є пірс Територія 5 сот автоматичний полив зеленої зони, плодовоягідні дерева по всій території є освітлення
Автоматичні ворота, відео дзвінок
Веранда з каміном 32м
Вода та водовідведення загальної мережі, очистка води газ двухконтурний котел тепла підлога
7кВт додатково інвектор на 5 кВт+2.5 кВт 2 акумулятори
1 поверх 132м хол 30м з каміном
Кухня 24 м кабінет 16 м гардероб, с/вузол гараж 28м
2 поверх 136 м
Спальня з гардеробом 22м
Спальня 16м з гардеробом і балконом
Спальня 20м
Хол 28м
Санвузол
Кожна кімната облаштована меблями , телевізором кухня облаштована меблями з натурального дерева техніка( газова п...

25 000 $
333 $/м²
Садова вул., 66
75 / 50 / 15 м²
1 поверх
10 сот
3 кімнати
сьогодні
Продаж будинку в садовому товаристві Припять 1,5км від Василькова. Будинок одноповерховий 75/50/15 має три окремі кімнати та простору кухню-вітальню, суміжний санвузол (душова кабіна). Вода та електроенергія централізована. Меблі та побутова техніка залишаються.
На земельній ділянці 10,40с. ростуть плодові дерева та кущі. Є вихід до води в кінці ділянки. Можливо зробити власне озеро.
Кадастровий номер ділянки 3221480200:02:001:0130
Ціна 25000дол. , можливий торг.
78 000 $
300 $/м²
Лесной пер.
260 / 150 / 50 м²
2 поверхи
10 сот
5 кімнат
4 дні тому
Продам дом г.Васильков - 260 кв.м., 2 х этажный, плюс мансардный этаж, после строителей, проулок Лесной, земельный участок 10 соток, коммуникации вдоль участка, колодец, гараж в доме, рядом центр села, школа, больница, магазин, рынок, озеро, дом расположен в окружении соснового леса, тихое живописное место. 78000 у.е. http://[посилання приховано].ua/ [телефон приховано]
16 000 $
229 $/м²
Володимирська вул., 217
БЕЗ КОМІСІЇ
70 / 35 / 20 м²
2 поверхи
6 сот
3 кімнати
сьогодні
Продам будинок дачу, м.Васильків, на 6 сот землі, є можливість + 6 соток в 1,2 км до міста, комунікації поряд, на горі з гарним краєвидом. Тиша, чисте повітря, є плодові дерева. Є сусіди, які живуть. До Києва 20хв, 2км до базара, багато магазинів. Без комісії. Оксана

320 000 $
944 $/м²
Чорновола вул. (Урицького), 30
БЕЗ КОМІСІЇ
єВідновлення
339 / 95.6 / 40 м²
2 поверхи
12 сот
6 кімнат і більше
2007 рік побудови
сьогодні
КОД 51904
Пропонується до продажу сучасний будинок та ділянка в мальовничому та тихому куточку міста Васильків Обухівського р-ну без комісії для покупця.
Ідеальна пропозиція для великої родини, яка цінує простір та близькість до столиці. Зручний асфальтований під'їзд.
Загальна площа будинку 339.4 м2, житлова 97м2, кухня -вітальня 40 м2. Площа земельної ділянки 12 соток.
В будинку 2 повноцінних поверхи, цоколь та житлова мансарда.
Побудовано з цегли + утеплення. Дах - металочерепиця.
Цокольний поверх - гараж на 2 машини з оглядовою ямою. та велика кімната 38 м.кв яку можна використовувати під майстерню, спортзал тощо. Також кімната в цоколі використовується , як сховище з автономним опал...

120 000 $
1 000 $/м²
Івана Франка вул., 1
єОселя
єВідновлення
120 / 70 / 25 м²
2 поверхи
10 сот
4 кімнати
сьогодні
Обухівський, Васильків, 2 поверх., площа: 120,0 кв.м, 4 кімн., ділянка 10,0 сот; Продається будинок у м. Васильків. Основний 2-поверховий будинок + ділянка 10 соток у мальовничому місці з гарним краєвидом. Будівництво 2024 року. У дворі планується басейн, гараж та навіс для авто. Будинок під чистову обробку.Тепла підлога. Газ. Можливий безготівковий розрахунок, можливий обмін на квартиру.
180 000 $
1 000 $/м²
Каштанова вул. (Тракторна), 128а
БЕЗ КОМІСІЇ
єОселя
єВідновлення
180 / 115 / 20 м²
2 поверхи
10 сот
5 кімнат
сьогодні
БЕЗ КОМІСІЇ продам Новий цегляний будинок у мальовничому та екологічно чистому місці, оточеному віковими соснами, побудований за всіма крітеріями якісного будівництва!
Це ідеальна пропозиція для тих, хто шукає гідне житло в мальовничому місці.
Ключові Переваги:
• Місцерозташування: будинок розташований в м.Васильків, вул. Каштанова (Тракторна), 128А, на розкішній ділянці 10соток (ц.п. -під забудову), де домінують високі сосни та панує неповторна атмосфера затишку, спокою і природної краси.
• Дизайн та Архітектура: стіни - керамічні блоки, утеплення - мін.вата. Високий цоколь. Високі стелі. Просторі кімнати. Білий фасад та темний дах, надають будинку елегантного вигляду.
Фасад виконаний з...
220 000 $
733 $/м²
Світла вул. (Кітченко), 7
єОселя
300 / 165 / 20 м²
2 поверхи
10 сот
5 кімнат
сьогодні
Любителям заміського життя та близької наявності міської інфраструктури пропонується для розгляду просторий, добротний будинок, збудований ДЛЯ СЕБЕ!
Загальна площа будинку 300кв.м, 2 поверхи.
Матеріал стін: червона цегла+утеплювач+облицювальна цегла, перекриття: з/б, дах - металочерепиця, вікна: 2-х камерні склопакети. Фундамент: бетоний моноліт 1.30м+цоколь 50см.
Просторі світлі кімнати, розкішні дубові сходи ручної роботи. Високі стелі - 3,2м.
Євроремонт в класиці. Чудовий жилий стан.
Усі комунікації в будинку: ел.ен., газ, центральний водопровід, індивідуальна каналізація (можливість підключення до централізованої). Котел+самотічна система опалення. Супутникове ТБ, інтернет, wi-fi....
190 000 $
856 $/м²
Лесі Українки, 8
єВідновлення
222 / 95 / 20 м²
2 поверхи
10 сот
6 кімнат і більше
2010 рік побудови
сьогодні
Васильків - місто з розвиненою інфраструктурою.
Пропонується на продаж жилий будинок заг.пл. 222 кв.м, 2 поверхи.
Дім, ПОБУДОВАНИЙ ДЛЯ СЕБЕ та абсолютно підготовлений для складної зими: камін, твердопалевний та газовий котли, тепла підлога, водопостачання: свердловина та криниця. Каналізація: подвійна з переливом. Гараж на 2 авто, під ним підвал/укриття. ЕКО-ФЛО.
Рішення планування: камінний зал, кухня-студіо, 4 окремі спальні, 4 санвузли, кабінет, котельня, гардеробна, велика тераса. Мансардий поверх - вільний простір 35кв.м.
Акуратний жилий стан. Будинок пропонується з меблями та побутовою технікою.
Доглянута ділянка 10 соток (44*25м): ландшафт, плодоносний сад, розумні грядки, аль...

110 000 $
815 $/м²
Обухівський
135 / 80 / 35 м²
2 поверхи
10 сот
4 кімнати
вчора
Продається двоповерховий будинок з панорамним краєвидом у м. Васильків
Загальна площа будинку: 135 м²
Площа ділянки: 10 соток
Кількість поверхів: 2
Кількість кімнат: 4
Кількість санвузлів: 2
⸻
Планування:
• 3 спальні кімнати
• 1 простора гостьова кімната з:
• панорамними вікнами
• каміном
• виходом на велику терасу
• 2 санвузли (на кожному поверсі)
⸻
Цей будинок — чудовий вибір для комфортного життя в оточенні природи та затишку.
Ідеальний варіант для сім’ї, яка мріє про простір, тишу й мальовничі крає...

450 000 $
750 $/м²
Прорізна
БЕЗ КОМІСІЇ
600 / 275 / 36 м²
3 поверхи
26 сот
6 кімнат і більше
вчора
Продаж будинку в оазисі природи – Васильків, Прорізна (Обухівський район)
Пропонуємо унікальну можливість стати власником затишного маєтку в мальовничому куточку Василькова. На великій земельній ділянці площею 26 сотки, серед сосен і декоративних дерев, розмістилися два добротні будинки та розкішна лазня з терасою — ідеальне місце для заміського життя або відпочинку.
🏡 Будинок №1
Площа: 600 м²
Два поверхи
Побудований із цегли
Стан: Зроблений частковий ремонт, що дає можливість будь-який дизайнерський задум
У будинку п’ять окремих кімнат та великий підвал по всьому периметру
🏡 Будинок №2
Площа: 200 м²
Три поверхи
Повністю з ремонтом
Планування:
• Простора кухня-вітальня
• Санвузо...

185 000 $
695 $/м²
Обухівський район
266 / 179 / 22 м²
2 поверхи
16 сот
6 кімнат і більше
2 дні тому
Ексклюзивний будинок у закритому котеджному містечку з озером, охороною та власною лазнею
Пропонуємо до продажу унікальний будинок, який не має аналогів у цьому котеджному містечку! Просторий двоповерховий будинок площею 266 м² із сучасним ремонтом розташований на приватній ділянці 16 соток у мальовничому місці.
Про містечко:
Цілодобова охорона та відеоспостереження – абсолютна безпека та комфорт.
Озеро на території – мальовничі краєвиди та місця для відпочинку.
Вимостки для риболовлі та затишні зони релаксу.
Територію омиває канал, що додає особливої атмосфери спокою та гармонії.
Зручна локація – до Києва лише 35 хвилин на авто!
Про будинок:
Ексклюзивний проєкт – один із найкращих у мі...
189 000 $
801 $/м²
Печерська, 19
БЕЗ КОМІСІЇ
єВідновлення
236 / 70 / 42 м²
2 поверхи
33 сот
5 кімнат
2012 рік побудови
3 дні тому
Продається двоповерховий житловий будинок з великою земельною ділянкою в мальовничому місці Василькова, для великої і дружньої родини. 236/70/42 кв.м. Будинок складається із двох домоволодінь: одноповерхової частини будинку та двоповерхової, кожна з яких має окремий вхід. Будинок 100% готовності, продається із меблями та побутовою технікою високої якості. Кожна частина будинку має окрему кухню санвузол та по кілька спален.Маєток будувався для себе, з високоякісних матеріалів. Будинок має газове опалення, систему очищення води і багато іншого. Ділянка огороджена, охайна з чудовим краєвидом, площею 33 сотки. На ній розташовані господарські будівлі: лазня, сарай, погреб і т.і. Ціна: 189000$ БЕЗ...

100 000 $
769 $/м²
Обухівский
130 / 70 / 20 м²
1 поверх
7 сот
4 кімнати
4 дні тому
Пропонується до продажу будинок у місті Васильків — зручна локація для постійного проживання або інвестиції. Поєднання тиші приватного сектору та близькості до всієї міської інфраструктури робить цю пропозицію особливо привабливою.
Характеристики об’єкта:
Площа будинку: 130 м²
Площа земельної ділянки: 7,5 соток
Стан: без ремонту (можливість реалізувати власний дизайн-проєкт)
Конструктив та матеріали:
Стіни: газоблок 300 мм
Утеплення фасаду: пінопласт 100 мм
Дах: металочерепиця
Утеплення даху: мінеральна вата 150 мм
Комунікації:
Електрика: 10 кВт
Вода: свердловина 50 м
Каналізація: септик 4 куби
Газ: підключений
Ділянка:
Встановлені автоматичні ворота
Навіс для авто відсутній
Ділянка рівн...
155 000 $
509 $/м²
Гоголя вул., 36
БЕЗ КОМІСІЇ
304.7 / 173 / 43 м²
3 поверхи
3 сот
6 кімнат і більше
2021 рік побудови
4 дні тому
Без комісії для покупця !
Васильків , ЦЕНТР
Це не просто нерухомість — це готовий дохідний проєкт, який починає приносити результат одразу після покупки.
Будинок 304 м2 .
Має 12 кімнат та 11 санвузлів — ідеальний варіант під:
- готель
- бізнес-центр
- освітній або медичний заклад
- офісний комплекс.
Технічні характеристики:
- 27 кВт електропотужності
- газ у будинку
- центральна вода та каналізація
- виконана машинна чистова штукатурка, розведена електрика
- будинок введений в експлуатацію юридично готовий до угоди
- земельна ділянка у приватній власності, що значно підвищує цінність.
Локація — одна з ключових переваг об’єкта. Центр Васильків — це поєднання активного міського життя та...

200 000 $
1 538 $/м²
Каштанова вул. (Тракторна)
БЕЗ КОМІСІЇ
єВідновлення
130 / 70 / 17 м²
2 поверхи
32 сот
4 кімнати
6 днів тому
Продається будинок з ремонтом та гостьовим будиночком в м. Васильків .
Унікальна велика ділянка- парк- 32 сотки межує з лісом, недалеко 2 озера.
Основний будинок з екологічного ракушняка - 130 м2 , перший поверх- 2 кімнати з панорамними вікнами і неперевершеним видом на ліс, кухня, великий санвузол з душевою та гідромасажною ванною , сауна, гостьовий санвузол; другий поверх- 2 спальні та санвузол.
Гостьовий будинок двоповерховий (зруб) - 50 м2 з частковим ремонтом, кухня - вітальня та 2 спальні .
У дворі затишна альтанка з каміном, сосни, плодові дерева, огородик «для душі».
Будинок сподобається вибагливим власникам які цінують якість в усьому: нова сауна VILLEROY & BOCH, VIP меблі Rolf...

1 000 000 $
1 429 $/м²
Обухівський район
700 / 390 / 39 м²
3 поверхи
34 сот
5 кімнат
1 тиж. тому
Продаж резиденції під Васильковом
Пропонується до продажу просторий заміський будинок площею майже 700 м², розташований у тихій природній локації поруч з озером.
Будинок створений для комфортного проживання великої родини та відпочинку за містом.
Перший поверх:
Кухня
Простора вітальня з функціонуючим каміном та власним баром
Кабінет / бібліотека
Гостьовий санвузол
Гардеробна
Господарські приміщення
Кімната відпочинку
Другий поверх:
Мастер-спальня з власним санвузлом та гардеробною
Вла...
150 000 $
445 $/м²
Соснова
БЕЗ КОМІСІЇ
337 / 150 / 40 м²
2 поверхи
6 сот
5 кімнат
2015 рік побудови
2 тиж. тому
Коли в квартирі раптом стає тісно, це відчувається не в квадратних метрах. Це відчувається в самому повітрі. У дрібних роздратуваннях, у вічному «посунься», у думці, яку складно сформулювати вголос: нам уже мало цього простору
Спочатку здається, що все нормально, але діти ростуть, речей більшає, а ідея перевезти до себе батьків стає не просто планом, а необхідністю. І тоді питання вже не в ще одній кімнаті, воно у бажанні знайти місце, де кожен зможе видихнути і фізично, і емоційно
Саме про таке відчуття свободи цей будинок у Василькові. Його 337 квадратних метрів вражають не цифрою на папері, а тим, як вони розставляють все по своїх місцях
Перший поверх створений для життя разом. Простор...
90 000 $
667 $/м²
Домбасівська
єОселя
135 / 50 / 40 м²
2 поверхи
10 сот
4 кімнати
2025 рік побудови